The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 20.08.2024, 11:46
I pojechał po szrocie hiszpańskim.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 20.08.2024, 11:47
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
A może ktoś wytłumaczyć dlaczego gwizdano na Sobczaka?
Przecież odszedł od nas "przymusowo" , zarzut, że jest teraz w śwince jest chybiony.
a to nie były gwizdy na tego co schodził? wydaje mi się że jak Sobczak wchodził, to umilkły
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 20.08.2024, 11:50
Pomijając niezrozumiała decyzję sędziego o braku czerwonej kartki (nawet sam Dobrotka był zaskoczony) to prowadzić 2:0 i odkryć się tak, że koleś od polowy biegnie sam na sam to jest kryminał.
W taki sposób na pewno nie awansujemy - musimy umieć się cofnąć czasem.
Tylko co drużyny prowadzone przez Moskala w ogóle tak potrafią ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 20.08.2024, 11:51
Nie po to Jaro włazi w dupe kumatym żeby mu wroga nie wygwizdano.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 20.08.2024, 11:59
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Ktos pisal, ze Moskal ich zle ustawia - ze to wina Moskala, ze stracona bramka po SFG -
Istnieje część kibiców, której wyobrażenie o trenerze jest takie, że pomimo straty punktów z powodu ewidentnych i kardynalnych błędów indywidualnych poszczególnych zawodników zawsze doszukują się winy trenera. W ich mniemaniu trener siedzi na ławce z padem w ręku i kontroluje zachowaniami zawodników w każdej sekundzie meczu.

Moskal źle ustawił biedrzyckiego i dlatego on rękoma powali zawodnika na ziemię. Moskal za mocno wcisnął X i dlatego Baena przeciągnął dośrodkowanie, idzie Mikulec sam na sam i strzela prosto w bramkarza bo Moskal go źle ustawił a dodatkowo w składzie był Kutwa no poprostu nie mógł z tych powodów strzelić itd.
(*można se wstawić jakiegokolwiek trenera bo gadka zawsze jest taka sama)

Nie wiem z czego to wynika, czy to kompletna nieznajomość futbolu, czy przeglądanie Twittera w czasie meczu zamiast patrzenie na boisko czy emocje ale rozmowa z kimś kto po takim meczu jak wczoraj obwinia trenera nie ma kompletnie sensu.

Równie dobrze mógłbyś rozmawiać z przypadkową gospodynią domową. To ten sam poziom wiedzy futbolowej.
Ostatnio edytowane przez As : 20.08.2024 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 20.08.2024, 13:14
As napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem z czego to wynika, czy to kompletna nieznajomość futbolu, czy przeglądanie Twittera w czasie meczu zamiast patrzenie na boisko czy emocje ale rozmowa z kimś kto po takim meczu jak wczoraj obwinia trenera nie ma kompletnie sensu.
.
Dokładnie tak.
Wczorajszy mecz oglądało się z ogromną przyjemnością.
Dla mnie pod względem sportowo-emocjonalnym można przyrównać go do meczu z Piastem za trenera H.
Oczywiście zarówno wynik wczoraj, tak jak wtedy, nie jest satysfakcjonujący ale gra była ( jak na tą ligę) przednia.
Szczególnie cieszy to iż jest to kolejny (po Spartaku) naprawdę dobry nasz występ.

Dlaczego więc nie wygraliśmy ?
Bo nasza kadra zawiera zbyt wielu zawodników po prostu przeciętnych, nawet na tą ligę.
Bo w formacji obronnej na boisku i na ławce jest słabo.
Bo nie mamy sensownego młodzieżowca ( choć Starzyński zaczyna wyglądać obiecująco i w nim nadzieja na przyszłość)
Bo jednak odczuliśmy czwartkowy wysiłek.
Bo popełniliśmy indywidualne błędy, które są jednak pochodną powyższych stwierdzeń.
Bo trochę mieliśmy pecha ( 2 poprzeczki Angela)

Czy trener coś mógł zrobić więcej?
Nie sądzę, chyba żeby nazywał się Tułacz.
Ale ja wolę Kazimierza.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 20.08.2024, 13:21
Największy skandal sędziowski od czasu gdy sędzia Jarzębak w meczu z Legią, nie dostrzegł, że piłka wyszła metr poza linię.


Pomimo tego mecz był spokojnie do wygrania, gdybyśmy grali w normalnym rytmie meczowym, bez spotkań pucharowych. Dopóki mieli siły Arka była tłem. Nie da się wygrywać co trzy dni, gdy dysponuje się raptem jedną jedenastką. A i w tej jedenastce nie wszyscy zawodnicy dysponują kwalifikacjami predysponującymi ich do występowania na pierwszoligowych boiskach.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 20.08.2024, 13:27
Witalis napisał(a):Wyświetl post
A może nie umiesz wytłumaczyć, co masz na myśli?
To że pamiętam jego wpisy z pierwszego sezonu w pierwszej lidze i do czego prowadzi ocenianie piłkarzy nie po tym jak grają, obiektywnie, tylko według z dupy wziętych indywidualnych skal. Wychodzi że największym hamulcowym w Wiśle był Fernandez i to nie jest żart.

Nie porównujmy Carbo z innymi środkowymi pomocnikami którzy z nim grają bo są młodzi, są Polakami, mniej (?) zarabiają, to talenty etc. Kutwa może zawalić 5 akcji i ocenie niektórych zagrał dobry mecz, za to Carbo - katastrofalny.

W rzeczywistości bez Carbo wczoraj byśmy ten mecz zdrowo przerżnęli, bo z takim cyrkiem jaki generują Sukiennicki, Gogół i Kutwa co chwila idą kontry. I to jest problem, nie jest przypadkiem jak wyglądał nasz środek bez Carbo w meczach ze Zniczem i Polonią: bez szału dopóki atakujemy, pożar w burdelu w fazie obrony.

@As - tutaj mocno koloryzujesz. To że Biedrzycki znowu łapie kretyńskie czerwo wynika z ustawienia wysoko dwóch wolnych kołków. Jeśli Moskal tak chce grać, to nie Biedrzyckim i Urygą.

Po drugie - akurat ustawienie drużyny przy SFG, w tym asekuracja TO JEST ZADANIE TRENERA. Przy czym ja napisałem że to problem Moskala przed przeczytaniem wypowiedzi Urygi która wskazuje, że założenia trenera zostały źle zrealizowane.

Ale to że gramy wysoko Biedrzyckim - to już jest kwestia Moskala, tak jak była wcześniej Rude. Taka taktyka, ale nie bardzo mamy do niej wykonawców...

Otwarte pytanie kto zawalił bardziej - trener czy Ci co sprowadzali. Czy mają być piłkarze pod trenera czy trener ma układać to co jest. Tutaj nie ma dobrej odpowiedzi...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.08.2024 o godz. 13:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 20.08.2024, 13:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To że pamiętam jego wpisy z pierwszego sezonu w pierwszej lidze i do czego prowadzi ocenianie piłkarzy nie po tym jak grają, obiektywnie, tylko według z dupy wziętych indywidualnych skal. Wychodzi że największym hamulcowym w Wiśle był Fernandez i to nie jest żart.

Nie porównujmy Carbo z innymi środkowymi pomocnikami którzy z nim grają bo są młodzi, są Polakami, mniej (?) zarabiają, to talenty etc. Kutwa może zawalić 5 akcji i ocenie niektórych zagrał dobry mecz, za to Carbo - katastrofalny.
Dawaj te cytaty albo stul się.
I pokaż gdzie chwale Kutwe.
Wychodzisz na coraz większego komedianta.

Na zachętę:
wolfy marzec 2024: Nadal nie widać różnicy, co? Statystyka punktów z trzech meczy: Sobolewski: 0.33 pkt na mecz Rude: 2 pkt na mecz No nie widać różnicy, ni chuja.

wolfy maj 2024: Porównywanie meczy Rude i Sobolewskiego to była zabawa, nie mogłem znać wyników przed jej rozpoczęciem.

wolfy: Swoją drogą, Omrani przydał się do jednego - żeby zbudować autorytet trenera i pokazać kto tu rządzi. Nie po to go tu ściągali, ale lepsze to niż nic.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 20.08.2024 o godz. 13:40.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 20.08.2024, 13:39
Szanuje, ze gralismy o pelna pule i chcielismy wygrac. Ale obawiam sie, ze tak jak po 60 minucie opadlismy z sil, tak samo bedzie niestety we czwartek.
Nie da sie pogodzic grania w ciagu 7 dni 3 meczow w tym jednego 120 minut+karne na pelnej swiezosci 16 zawodnikami. To zmeczenie przyjdzie i niestety bedzie bardzo widoczne we czwartek.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 20.08.2024, 14:13
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Szanuje, ze gralismy o pelna pule i chcielismy wygrac. Ale obawiam sie, ze tak jak po 60 minucie opadlismy z sil, tak samo bedzie niestety we czwartek.
Nie da sie pogodzic grania w ciagu 7 dni 3 meczow w tym jednego 120 minut+karne na pelnej swiezosci 16 zawodnikami. To zmeczenie przyjdzie i niestety bedzie bardzo widoczne we czwartek.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=364

Cytat:
Od około 65 minuty brak sił. Tak będzie wyglądać cała runda jesienna. Obstawiam, że Wisła będzie tracić dużo bramek w ostatnich 20 minutach.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 20.08.2024, 14:25
Wolfa to trzeba ujarzmić jak Zaskrońca.

Hehe

Za wujka Jurka i za sutenera z Kostaryki.
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 20.08.2024, 14:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@As - tutaj mocno koloryzujesz. To że Biedrzycki znowu łapie kretyńskie czerwo wynika z ustawienia wysoko dwóch wolnych kołków. Jeśli Moskal tak chce grać, to nie Biedrzyckim i Urygą.
@wolfy, ale powiedz mi jak inaczej wyobrażasz sobie Wisłę grającą niż wysoko ustawionymi stoperami przy aktualnym zasobie kadrowym ? Przy całej świadomości ułomności tego rozwiązania to i tak nie mamy innego wyjścia. Granie w niskiej obronie niczego nie rozwiąże jeśli nie wymienimy tych zawodników na innych. Po prostu. Będziemy mieli pożar w burdelu ( czyt. we własnym polu karnym ) jeszcze częściej niż obecnie. Cofnięcie tych drewniaków w okolice pola karnego + Jaroch + Mikulec + Kiakos na bokach to jest gwarancja bycia pod ostrzałem przez większą część meczu przez przeciwnika. Przecież tam będą szły wrzutki non stop. Ustawienie Alana i Wiktora wysoko daje przynajmniej jakąś cząstkę nadziei, że skasują co dziesiątą akcję przeciwnika jeszcze daleko od własnego pola karnego i Rodado zrobi coś z niczego w ofensywie. Do wysokiej obrony potrzeba szybkich stoperów a do niskiej kolektywu w grze obronnej a u nas...
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 20.08.2024, 15:10
Koaliczek chce teraz "ujarzmiać" Wolfiego, Fra Mat przede wszystkim atakuje za błędy Carbo, a nie tych, którzy zagrali najgorzej jak Biedrzycki czy Kutwa (wszak do nich stosuje się inną skalę, bo to Polacy tudzież talenty czasem mniej zarabiające), na co ochoczo reaguje grupka entuzjastów stawiania na krajowy pierwszoligowy szrot i napychania kasy polskim menadżerom, Jagulik intelektualnie i kulturalnie tradycyjnie nie dowozi, w sumie nic nowego...

Zastanawiam się tylko czy hejterek Jaroo znów napisze, że Rodado "to zwykły ogór" jeszcze dzisiaj, czy tym razem odczeka ze 2 kolejne dni, aż pamięć niektórych mózgów bardziej przyblaknie...

Coraz śmieszniejsze to forum.

Pojawiły się ataki na Wolfiego za wypomnienie rzekomej potrzeby wprowadzenia większych parytetów narodowościowych, bo słusznie wskazał, że zwrot w stronę idei zatrudnienia większej ilości Polaków w kadrze i zmniejszenia liczby Hiszpanów siłą rzeczy musiał skutkować sprowadzeniem i przepłaceniem takich Biedrzyckich czy Mikulców.

I to do obrony z klubów, które w pierwszej lidze miały jedne z najgorszych obron w zeszłym sezonie , automatycznie zamykając drzwi do sprowadzenia na te pozycje obcokrajowców, którzy mogliby być znacznie lepsi i niekoniecznie drożsi.

Jest oczywiście, że zwiększenie liczby Polaków ani niczego nie zapewnia, ani niczego nie gwarantuje, a już na pewno poprawy gry obronnej Wisły. Było to oczywiste od dawna, ale nie dla forumowych klaunów.

Ta koncepcja parytetów narodowościowych, podobnie jak wprowadzony przez PZPN "parytet" dotyczący obecności na boisku młodzieżowca czyni jedynie szkody Wiśle, ale dalej ma tu swoich orędowników, którzy zdania zapewne nie zmienią nawet gdyby Biedrzycki złapał jeszcze ze 3 czerwone kartki w sezonie.

W końcu taki mamy śmieszny klimat na forum.

Na szczęście dojdzie Igbekeme, kolejny bardzo dobry piłkarz z hiszpańskich niższych lig, który w nadchodzących meczach jesieni powinien odciążyć Carbo, pomóc lepiej zaryglować środek pola, dać więcej prostopadłych podań i miejmy nadzieję posadzić Kutwę na ławce (lepiej by w roli młodzieżowca grał Starzyński) - co powinno w wydatny sposób przełożyć się na jakość gry i zdobycze punktowe Wisły, zapewne ku rozpaczy niektórych, że taki obcokrajowiec będzie robił o wiele mniej błędów i dawał więcej pozytywów niż jakikolwiek krajowy kopacz naszej drużyny.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 20.08.2024, 15:14
Markusiku jak Cię prosze. Lizać dupę Wolfa to możesz sobie na priv.
Twoje zapędy nikogo nie interesują.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 20.08.2024, 15:15
Markus napisał(a):Wyświetl post
Fra Mat przede wszystkim atakuje za błędy Carbo, a nie tych, którzy zagrali najgorzej jak Biedrzycki czy Kutwa (wszak do nich stosuje się inną skalę, bo to Polacy tudzież talenty czasem mniej zarabiające),
Po co mam atakować Polaków?
Wszyscy widzą, że ogólnie są słabsi, a już ty zadbasz o to, żeby wszystkich Polaków skrytykować.
Nie będę wchodził na twoją działkę.

Ty za to pewnie uważasz (jak wolfy), że Carbo był najlepszy na boisku?
Podziel się statystykami od twojego funfla.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 20.08.2024, 16:08
W zeszłym sezonie było dziewięciu Hiszpanów na boisku, trener i dyrektor z Hiszpanii według oficjalnej nomenklatury.

Chociaż jacy to byli specjaliści?

Lepszych znalazłbym na Placu Imbramowskim wśród handlujących owocami.

Efekt?

Najgorszy wynik sportowy w historii Wisły.

Nic dodać, nic ująć.

Pół roku temu należało ujarzmić zapędy Padalca, o co apelowałem.

Bez rezultatu.

Teraz nagle wszyscy lub prawie wszyscy obudzili się.

Oprócz powiązanych z hiszpańskimi sutenerami.

Określenie ,,Alfons z Kostaryki" jest moje.

Protestować i to ostro należało w przerwie zimowej, gdy był jeden wielki burdel hiszpański.

Tylko, kto miał tego dokonać?

Nie było nikogo, bo odnowionych nie liczę.

Mojej skromnej osobie nikt nie wierzył.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 20.08.2024 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 20.08.2024, 16:14
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Alfonsa z Kostaryki nie ma i nie będzie, śmieciarza - handlarza Kikusia Galactico nie ma i nie będzie, tych wszystkich gwiazdorów z pastwisk hiszpańskich już prawie nie ma (zostali Baena i Alfaro) i mam nadzieję, że nie będzie.
Przecie Igbekeme podpisali

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 20.08.2024, 16:55
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
@wolfy, ale powiedz mi jak inaczej wyobrażasz sobie Wisłę grającą niż wysoko ustawionymi stoperami przy aktualnym zasobie kadrowym ? Przy całej świadomości ułomności tego rozwiązania to i tak nie mamy innego wyjścia. Granie w niskiej obronie niczego nie rozwiąże jeśli nie wymienimy tych zawodników na innych. Po prostu. Będziemy mieli pożar w burdelu ( czyt. we własnym polu karnym ) jeszcze częściej niż obecnie. Cofnięcie tych drewniaków w okolice pola karnego + Jaroch + Mikulec + Kiakos na bokach to jest gwarancja bycia pod ostrzałem przez większą część meczu przez przeciwnika. Przecież tam będą szły wrzutki non stop. Ustawienie Alana i Wiktora wysoko daje przynajmniej jakąś cząstkę nadziei, że skasują co dziesiątą akcję przeciwnika jeszcze daleko od własnego pola karnego i Rodado zrobi coś z niczego w ofensywie. Do wysokiej obrony potrzeba szybkich stoperów a do niskiej kolektywu w grze obronnej a u nas...
Umówmy się że nie trzeba grać wysoko ustawionymi stoperami. Wiele drużyn tak nie grało i awansowało.
Jednym z ulubionych komentarzy forumowych ekspertów był ten że Rude to idiota, bo każe grać wysoko Urydze i Satrusteguiemu. Także ten.

Ale jeśli chcemy grać wysoko i przez większość meczy w jedenastu - no to raczej trzeba nam innych stoperów...

@FraMat - zdecyduj się, kilka postów wcześniej pisałeś że Kutwa i Sukiennicki zagrali OK. To albo nie chcesz ich krytykować bo potwory takie jak ja ich i tak zgnoją, albo zagrali OK a to Carbo nam mecz zajebał, bo nie jest tak dynamiczny, młody i przystojny jak Sukiennicki.
BTW. chcesz kogoś z Polaków chwalić - jest Starzyński. Dał świetną zmianę, po faulu ma nim powinny siły się wyrównać. No ale sędziował drukarz...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.08.2024 o godz. 17:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 20.08.2024, 17:06
Czego nie zrozumiałeś?
Kutwa i Sukiennicki (moim zdaniem) zagrali OK.
Oczywiście, zawsze można byłoby się do nich przyczepić, ale to działka Twoja i Markusa, więc ja się ich nie czepiam.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 20.08.2024, 18:12
Markus napisał(a):Wyświetl post
K

Pojawiły się ataki na Wolfiego za wypomnienie rzekomej potrzeby wprowadzenia większych parytetów narodowościowych, bo słusznie wskazał, że zwrot w stronę idei zatrudnienia większej ilości Polaków w kadrze i zmniejszenia liczby Hiszpanów siłą rzeczy musiał skutkować sprowadzeniem i przepłaceniem takich Biedrzyckich czy Mikulców.
Polacy:
Biedrzycki, Sukiennicki, Mikulec, Zwoliński,

Nie-polacy:

Duarte, Kiakos, Kiss, Igbekeme,
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 20.08.2024, 18:27
Największym orędownikiem większej ilości Polaków w składzie jest sam Moskal. On sam ma zupełnie inne zdanie niż Markusik, ale wiadomo Moskal dyletant, a Markusik znaffca jakich mao.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 20.08.2024, 20:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czego nie zrozumiałeś?
Kutwa i Sukiennicki (moim zdaniem) zagrali OK.
Oczywiście, zawsze można byłoby się do nich przyczepić, ale to działka Twoja i Markusa, więc ja się ich nie czepiam.
A moim zdaniem zagrali słabo. Znacznie słabiej niż Marc.

@s1mone - możesz się rozczarować. Zwłaszcza jak trzeba będzie punktować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 20.08.2024, 20:18
Cieszę się z tego "moim zdaniem", choć mam zdanie zupełnie inne.
Nie będę powtarzał.
Do tej pory Skucha nie przedstawił statów Carbo?
Czyżby nie było warto?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 20.08.2024, 21:30
Od tego sezonu portal sofascore wrzuca rozszerzone statystyki dla 1 ligi.
Tutaj z meczu z Arką wraz z ocenami.
https://www.sofascore.com/team/footb...la-krakow/3111
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 20.08.2024, 21:53
Chyba Ryszka wrzuca oceny.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 20.08.2024, 22:02
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Największym orędownikiem większej ilości Polaków w składzie jest sam Moskal. On sam ma zupełnie inne zdanie niż Markusik, ale wiadomo Moskal dyletant, a Markusik znaffca jakich mao.

Na ten temat nie ma sensu dyskutować, dopóki nie zwiększy się podaż rodzimych zawodników na wymagalnym minimalnym poziomie. Sprowadzamy piłkarzy zza granicy bo w ich przypadku stosunek ceny do umiejętności jest korzystniejszy, co nie znaczy, że nie wybieramy często źle. Gdyby było inaczej nikt nie sięgałby po najemników z mniej lub bardziej odległych krajów.

Wiec Moskal może sobie chcieć.. Przy okazji jestem ciekaw czy jest w stanie w ogóle swobodnie porozumiewać się ze swoimi zawodnikami...
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 21.08.2024, 05:31
Cytat:
Zastanawiam się tylko czy hejterek Jaroo znów napisze, że Rodado "to zwykły ogór" jeszcze dzisiaj, czy tym razem odczeka ze 2 kolejne dni, aż pamięć niektórych mózgów bardziej przyblaknie...
Hejterek? I kto to mówi, ktoś kto jedzie od kilku miesięcy po Królewskim dlatego że się pozbył zbyt dużej ilości Hiszpanów?
A jak się wyniki zdobiły w LK to nagle zamknąłeś mordę... Jakoś nie pijesz nad Moskalem tak jak nad analitykiem Rude.

A Rodado to póki co ogór i w poważnej piłce go nie ma. Chyba jeszcze nie było na świecie piłkarza, który by miał status dobrego zawodnika, za to, że w życiu się nie sprawdził w najwyższej lidze chociażby w takim słabym piłkarsko kraju jak Polska.
Dupa cie ładnie boli o tego ogora. Niestety, poziom Rodado to póki co tylko Wisła i tylko I liga Polska, czyli szału nie ma. Póki się nie sprawdzi wyżej to ogórem pozostanie
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 21.08.2024, 08:07
azor napisał(a):
Polacy:
Biedrzycki, Sukiennicki, Mikulec, Zwoliński,

Nie-polacy:

Duarte, Kiakos, Kiss, Igbekeme,

To chyba jest przesądzające.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 21.08.2024, 08:45
Markus na pewno nie pisałby bredni bez pokrycia. Zbyt poważna persona. Widocznie on widzi więcej, a ciemny lud musi czekać na rozwój wypadków.
Ja np. wciąż czekam na gola Omraniego w Wiśle.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:55.