The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 29.07.2024, 21:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze: akurat ten pierwszy mecz ligi nastąpił w niecałe trzy dni po wyczerpującym meczu pucharowym.
Po drugie: to prawda, że Rude pierwszy mecz cudem wygrał, a Moskal tylko zremisował. Jednak sama gra, styl, ustawianie się, płynność akcji, były w meczu pod wodzą Moskala o niebo lepsze.
Niektórzy mają pamięć złotej rybki i z meczów zapamiętają tylko wynik.
W tym przypadku było tak:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...na-inauguracje

Nie pogrążaj się.
Żeby pozostać w konwencji i odbić piłeczkę jaką byliśmy katowani po pierwszych meczach Rude należałoby wspomnieć o recyrkulacji piłki czy asymetrycznym ustawieniu zespołu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 29.07.2024, 22:47
Sprawdzaliście kiedyś czy macie autyzm?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 29.07.2024, 23:11
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nawiasem mówiąc ciekawe, co dziś mają do powiedzenia Ci gardłujący kilka miesięcy temu o konieczności wyboru trenera "ze znajomością specyfiki pierwszej ligi" - jak to możliwe, że trener ze znajomością tej specyfiki ligi zaczyna rozgrywki gorzej niż trener bez jej wcześniejszej znajomości i popełnia jeszcze większe błędy w ustawieniu zespołu w stosunku do taktyki rywali oraz jeszcze gorzej reaguje na nią podczas zarządzania meczem
https://www.pracuj.pl/praca/hiszpania;ct,27

Dla podtrzymania poziomu.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 30.07.2024, 00:23
Jad sączący się z pyska hejterku Markusa jest bardzo mocny. Nagle się okazało, że można hejtowac, można trzymać kciuki za porażki. Wszystko w imię tego żeby polski trener okazał się gorszy od cudaka z Hiszpanii.

Pomijam fakt, że gdyby to Rude a nie Moskal przeszedł z tym składem jedną rundę kw. LE i mimo porażki zagrał dobry mecz z Rapidem to markusik zesralby się na kolorowo ze szczęścia. A gdyby ktoś napisał że słabo wypadł w meczu z Polonią to z tego kolorowego gówna zrobiłby barwy wojenne rozmazując je na twarzy i pisał elaboraty jak to nie ocenia się negatywnie dobrego trenera po jednym meczu w lidze skoro wczensiej drużyna grała wspaniale.

PS wysrywy o gorszym starcie w lidze niż Rude też ciekawe. Rude nie startowal w trakcie pucharów jak teraz Moskal. Przypominam że za Rudego to między pucharami mecze ligowe przegrywaliśmy, za Rudego to po czerwonej kartce przegrywaliśmy.

Także wstawaj Markus, zmazuj barwy wojenne z policzków i uświadamiają sobie dalej jak chujowy był Rude
Rude = na sto procent porażka gdyby jego Wisła grała w 10
Rude = na sto procent porażka gdyby Wisła grała w pucharach a za kilka dni mecz ligowy
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 30.07.2024, 00:26
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nawiasem mówiąc ciekawe, co dziś mają do powiedzenia Ci gardłujący kilka miesięcy temu o konieczności wyboru trenera "ze znajomością specyfiki pierwszej ligi" :
Nauczcie się w końcu jeden z drugim, geniusze, że "Ci" piszemy z dużej litery tylko wtedy, kiedy bezpośrednio się do kogoś zwracamy - Ty, Tobą, Tobie / Ci, Ciebie, Cię. W znaczeniu "tamci" - z małej.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 30.07.2024, 06:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Sprawdzaliście kiedyś czy macie autyzm?
Ja nie mam :(
A Twój asperger to stwierdzony na piśmie?
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 30.07.2024, 08:24
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Ja nie mam :(
A Twój asperger to stwierdzony na piśmie?
Zrobiłeś badania, czy tylko tak uważasz?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 30.07.2024, 08:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zrobiłeś badania, czy tylko tak uważasz?
Nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie :(
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 30.07.2024, 09:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Sprawdzaliście kiedyś czy macie autyzm?
Po co? jeden z aspergerem na forum wystarczy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 30.07.2024, 11:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Po co? jeden z aspergerem na forum wystarczy
Bo założylibyśmy Wam temat gdzie do woli dyskutowalibyście nad wyższością Polaków nad Hiszpanami (i vice versa) i nie byłoby takiego burdelu w KAŻDYM TEMACIE.
Taka sugestia.

P.S. Założyłbym też temat "Czerepach poznaje ChatGPT".
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 30.07.2024, 11:20
Serio?
To chyba mnie nie dotyczy?
Nigdzie (popraw mnie, jeśli się mylę) nie dyskutowałem nad przewagą jednej nacji nad drugą, chyba że w takich zakresach, że na przykłąd nieżle wyszkolony Hiszpan z IV ligi hiszpańskiej może być lepszy i tańszy od pozostającego na podobnym poziomie rozgrywkowym Polaka.
Jest mi doskonale obojętnie jaka nacja będzie w Wiśle o ile taki niedrogi piłkarz będzie dobrze, jak na nasz poziom wyszkolony, ambitny i zdrowy.
Niech to będzie Polak, Hiszpan, Słowak, Rumun czy Holender.

Ale, ale... co cię powstrzymuje przed założeniem takiego tematu?
Podejrzewam, że udzielałby się w nim przede wszystkim Markus.
No chyba, że by przesadził i inni w końcu zaczeli wyśmiewać klapki jakie sobie na oczy założył
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 30.07.2024, 13:44
Autyzm,asperger, takie diagnozy bez naczelnego szamana Drozda możecie sobie o kant dupy rozbić.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 30.07.2024, 13:52
Jagul napisał(a):
PS. Masz już listę Hiszpanów czy twoje argumenty kończą się na pisaniu bez pokrycia?
Nie muszę kolejny raz wklejać listy Hiszpanów, którzy doskonale sprawdzili się w Polsce, byś kolejny raz wyszedł na idiotę negującego, że gro nazwisk będących tam jest o klasę lepszych od takich Uryg, Szywaczy, Biedrzyckich, Wachowiaków, Sapał, Krzyżanowskich czy innych Sobczaków i Łasickich.

Fra Mat napisał(a):
Po pierwsze: akurat ten pierwszy mecz ligi nastąpił w niecałe trzy dni po wyczerpującym meczu pucharowym.
Po drugie: to prawda, że Rude pierwszy mecz cudem wygrał, a Moskal tylko zremisował. Jednak sama gra, styl, ustawianie się, płynność akcji, były w meczu pod wodzą Moskala o niebo lepsze.
Tak jak się spodziewałem: Fra Mat wychodzi z siebie, by pokazać, że fakt, iż trener ze znajomością ligi zaczął w tej lidze od gorszego wyniku od trenera bez jej wcześniejszej znajomości nie jest faktem rozwalającym całą bezmyślną argumentację wielu osób wiosną na ten temat.

Dla faktu gorszego początku takiego trenera pokazującego, że wcześniejsza znajomość ligi nie jest żadnym czynnikiem warunkującym cokolwiek (taktyka Polonii ewidentnie zaskoczyła Moskala, który źle ustawił zespół i który w trakcie gry w żaden sposób nie był w stanie wprowadzić korekt do stylu gry) nie ma najmniejszego znaczenia, czy Wisła ze Stalą Rzeszów strzeliła zwycięskiego gola w 95 minucie czy w jakiejkolwiek innej.

Tu nawet nie trzeba sięgać do przykładu Moskala: jaką bzdurą były te Wasze teorie pokazuje na przykład również osoba Tadzia Pawłowskiego - tak samo coacha ze znajomością specyfiki polskiej ligi - i dziesiątek innych trenerów, którym ta znajomość w żaden sposób nie pomogła lepiej punktować i ustawiać zespół od samego początku pracy z nim niż trenerom nie posiadającym tej znajomości.

Hejterek napisał(a):
(...)
Bełkotu hejterka Jaroo tym razem nazywającego "sączeniem jadu" wskazywanie na fakty jak zwykle nie warto szerzej komentować. To klasyczny przypadek kolejnej choroby psychicznej, tym razem prawdziwej: dzieciak próbuje ubrać innych w ramki swojego myślenia w kategoriach szkodzenia Wiśle, oczekiwania na jej porażki, zacierania rączek, gdy tylko jej nie idzie, bo można wtedy znów zaatakować Królewskiego.

Jak bardzo "chujowy był" ten Rude pokazało zdobycie Pucharu Polski, czego ten dzieciak do dziś nie może przeboleć, bo psuje mu to narrację. Wszak wszystko co złe wiosną musiało się dziać przede wszystkim przez Hiszpanów i tego trenera, a broń Boże nie przez to, że krajowi zawodnicy drużyny olewali sobie niektóre ligowe mecze, o czym wprost powiedzieli.
Ostatnio edytowane przez Markus : 30.07.2024 o godz. 13:55.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 30.07.2024, 14:12
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie muszę kolejny raz wklejać listy Hiszpanów, którzy doskonale sprawdzili się w Polsce, byś kolejny raz wyszedł na idiotę negującego, że gro nazwisk będących tam jest o klasę lepszych od takich Uryg, Szywaczy, Biedrzyckich, Wachowiaków, Sapał, Krzyżanowskich czy innych Sobczaków i Łasickich.
Ok czyli Twój tekst o argumentach to był tylko żart. Następnym razem musisz to bardziej podkreślić, żeby nikt Cię przypadkiem nie potraktował poważnie.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 30.07.2024 o godz. 14:15.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 30.07.2024, 14:35
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie muszę kolejny raz wklejać listy Hiszpanów, którzy doskonale sprawdzili się w Polsce, byś kolejny raz wyszedł na idiotę negującego, że gro nazwisk będących tam jest o klasę lepszych od takich Uryg, Szywaczy, Biedrzyckich, Wachowiaków, Sapał, Krzyżanowskich czy innych Sobczaków i Łasickich
Hej, Markus: Lewandowski, Błaszczykowski, Grosicki, Glik, Pazdan, Brożek, Kuźba, Czerwiec, Żurawski, Lato, Deyna, Szarmach, Kosowski, Pohl, Cieślik, Łapiński, Głowacki, Żewłakow, Frankowski, mówią Ci coś te nazwiska ?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 30.07.2024, 14:39
Markus napisał(a):Wyświetl post
Tak jak się spodziewałem: Fra Mat wychodzi z siebie, by pokazać, że fakt, iż trener ze znajomością ligi zaczął w tej lidze od gorszego wyniku od trenera bez jej wcześniejszej znajomości nie jest faktem rozwalającym całą bezmyślną argumentację wielu osób wiosną na ten temat.

Dla faktu gorszego początku takiego trenera pokazującego, że wcześniejsza znajomość ligi nie jest żadnym czynnikiem warunkującym cokolwiek (taktyka Polonii ewidentnie zaskoczyła Moskala, który źle ustawił zespół i który w trakcie gry w żaden sposób nie był w stanie wprowadzić korekt do stylu gry) nie ma najmniejszego znaczenia, czy Wisła ze Stalą Rzeszów strzeliła zwycięskiego gola w 95 minucie czy w jakiejkolwiek innej.
Pozostawię cię w przekonaniu o własnej nieomylności. Znaj moje serce
Innym czytającym te przepychanki (chociaż wątpię, czy do ich policzenia trzeba wszystkich palców jednej dłoni) przypomne tylko, że znający ligę Moskal przygotował drużynę tak, że tylko cudem nie wygrała tego meczu (cóż, pech), a nie znający ligi Rude przygotował drużynę tak, że tylko cudem tego meczu nie przegrała.
Żeby to zobaczyć, wystarczy bardzo niewiele - pozbyc się uprzedzeń.

Zadałeś pytanie "jak to możliwe, że trener ze znajomością tej specyfiki ligi zaczyna rozgrywki gorzej niż trener bez jej wcześniejszej znajomości" i dostałeś rzeczową odpowiedź.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 30.07.2024, 15:04
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Hej, Markus: Lewandowski, Błaszczykowski, Grosicki, Glik, Pazdan, Brożek, Kuźba, Czerwiec, Żurawski, Lato, Deyna, Szarmach, Kosowski, Pohl, Cieślik, Łapiński, Głowacki, Żewłakow, Frankowski, mówią Ci coś te nazwiska ?
Oczywiście. Na ilu polskich zawodników o takich umiejętnościach jakie oni prezentowali w swych najlepszych czasach stać dzisiejszą Wisłę? Bo to, że stać ją na takich Rodado czy Carbo z niższych hiszpańskich lig, którzy robią różnice, wiemy.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 30.07.2024, 15:37
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Pozostawię cię w przekonaniu o własnej nieomylności.
Twoje najnowsze projekcje zwłaszcza na temat moich rzekomych przekonań naprawdę mnie nie interesują, ani próby zanegowania, czy zatarcia faktu, że Moskal ma gorszy ligowy początek niż miał Rude, a teza jakoby wcześniejsza znajomość realiów ligi cokolwiek zapewniała była bzdurą.

Pokazuje to nie tylko ta sprawa, ale też początek pracy w Wiśle na przykład Tadzia Pawłowskiego. Stolarczyka, Skowronka czy Kusty. Innych nazwisk już nie chce mi się wymieniać.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 30.07.2024, 15:55
Poczekam spokojnie do końca rozgrywek i wtedy zobaczymy kto będzie miał lepszą średnią i wyzsze miejsce.
Na razie jest to dyskusja o niczym.
Zobaczymy co powiesz za 3 miesiące, pół roku czy za rok.
Podejrzewam że zapomnisz o dzisiejszych argumentach
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 30.07.2024, 17:14
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Hej, Markus: Lewandowski, Błaszczykowski, Grosicki, Glik, Pazdan, Brożek, Kuźba, Czerwiec, Żurawski, Lato, Deyna, Szarmach, Kosowski, Pohl, Cieślik, Łapiński, Głowacki, Żewłakow, Frankowski, mówią Ci coś te nazwiska ?
Oceniając i porównując wypadało by dodać ile oni zarabiali. To powinna być zależność porównywana.

Czy...


Jakość Polaka/kasę którą zarabia jest <,>,= Jakości Hiszpana, Rumuna Słowaka/kasę którą zarabia.


Niestety wiele wskazuje na to, że nasi rodzimi kopacze drenują klubowe kasy bardziej niż na to zasługują.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 30.07.2024, 17:54
I dlatego nasi ligowi rywale często operują na budżecie wielkości naszej dziury budżetowej.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 30.07.2024, 18:15
krysztal napisał(a):Wyświetl post
I dlatego nasi ligowi rywale często operują na budżecie wielkości naszej dziury budżetowej.
I dlatego grając z nami stawiają autobus, bo w otwartej grze są bez najmniejszych szans. To jedno. A drugie jako Wisła dostajemy zupełnie inny cennik za naszych rodzimych kopaczy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 30.07.2024, 22:18
Ja to pękam ze śmiechu jak po raz 3578 ktoś ma pretensje o to że inne zespoły szukają sposobu żeby z nami wygrać.
A co do tego innego cennika...no cóż wystarczy przestawić wajchę z zaciągu zagranicznego na rodzimy i nagle nie ma problemu z podpisaniem kilku Polaków.Chyba że zakładasz że Resovia,Raków czy SSW nie wiedziały z kim negocjują.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 31.07.2024, 18:57
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ja to pękam ze śmiechu jak po raz 3578 ktoś ma pretensje o to że inne zespoły szukają sposobu żeby z nami wygrać.
A co do tego innego cennika...no cóż wystarczy przestawić wajchę z zaciągu zagranicznego na rodzimy i nagle nie ma problemu z podpisaniem kilku Polaków.Chyba że zakładasz że Resovia,Raków czy SSW nie wiedziały z kim negocjują.
I Ci Polacy zarabiają pewnie o połowę więcej niż Grek, Węgier czy Portugalczyk, a kto będzie więcej pokazywał na boisku to zobaczymy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 31.07.2024, 22:14
Ale ty jesteś jebnięty....Z pewnością chłopak wyciągnięty praktycznie z 3 poziomu rozgrywkowego w Polsce a drugi ze spadkowicza z drugiego poziomu będą drenować budżet Wisły.Myślę że jest dokładnie na odwrót.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 01.08.2024, 06:25
Ciekawe jak mocno drenują budżet Wisły Drozd i Markusik, że piszą takie brednie na zlecenie
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 01.08.2024, 07:42
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ale ty jesteś jebnięty....Z pewnością chłopak wyciągnięty praktycznie z 3 poziomu rozgrywkowego w Polsce a drugi ze spadkowicza z drugiego poziomu będą drenować budżet Wisły.Myślę że jest dokładnie na odwrót.
Ale ale, a gdzie Raków i Termalika? Nie pasują do karkołomnej tezy? I jeden i drugi o których piszesz nie byli traktowani jako wzmocnienia kiedy przychodzili. Płaczki tobie podobne lamentowały co to będzie, jechały po Królewskim, że teraz to spadniemy. I nie oczekuj, że będę wyszukiwał Twoich wpisów , jesteś mocnym przedstawicielem nurtu "muszę się przypieprzyć". Jeżeli jednak nie to się określ i przestań się przypieprzać o duperele.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 01.08.2024, 09:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Poczekam spokojnie do końca rozgrywek i wtedy zobaczymy kto będzie miał lepszą średnią i wyzsze miejsce.
Trzymam kciuki za to, żeby Moskal na koniec sezonu miał lepszą średnią w lidze niż Rude i awansował do ekstraklasy. Liczę, że tak się skończy. W żaden sposób nie zmienia to faktu, że punktowo wejście w ligowy sezon ma gorsze, a teoryjki na temat zapewnienia lepszego startu i dostosowania taktyki Wisły do taktyki rywali przez wcześniejszą znajomość ligi u nowego trenera są funta kłaków warte.

Jagul napisał(a):
Ciekawe jak mocno drenują budżet Wisły Drozd i Markusik, że piszą takie brednie na zlecenie


Na zlecenie to mogą tu jedynie pisać takie Koaliczki, by regularnie kompromitować kibiców Wisły, bo nikt zdrowy na umyśle nie jest aż tak jebnięty, żeby z własnej woli gloryfikować komunizm, sławić Jerzego Urbana, czy opowiadać bajki, że PiS planuje z Putinem wysadzić stadion przy Reymonta - wzbudzając entuzjazm i poklask takich Jaguliczków. Można tylko się zastanawiać, kto jest większym idiotą: ten kto pisze takie rzeczy, czy ten kto bije mu brawo i za nim idzie lub go broni?
Ostatnio edytowane przez Markus : 01.08.2024 o godz. 13:42.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 01.08.2024, 10:33
Markus napisał(a):Wyświetl post
Na zlecenie to mogą tu jedynie pisać takie Koaliczki, by regularnie kompromitować kibiców Wisły, bo nikt zdrowy na umyśle nie jest aż tak jebnięty, żeby z własnej woli gloryfikować komunizm, sławić Jerzego Urbana, czy opowiadać bajki, że PiS planuje z Putinem wysadzić stadion przy Reymonta - wzbudzając entuzjazm i poklask takich Jaguliczków. Można tylko się zastanawiać, kto jest większym idiotą: ten kto pisze takie rzeczy, czy ten kto bije mu brawo i za nim idzie lub go broni?
Z miłą chęcią poczytam dowody jak to bronię wpisów KOALIKA na wyżej wymienione tematy
Jak rozumiem jest to kolejny element Twoich niezbyt śmiesznych żartów.
Chyba, że kolejny raz rzucasz tezy bez pokrycia w rzeczywistości czy choćby ich sprawdzenia.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 01.08.2024, 11:12
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ja to pękam ze śmiechu jak po raz 3578 ktoś ma pretensje o to że inne zespoły szukają sposobu żeby z nami wygrać.
A co do tego innego cennika...no cóż wystarczy przestawić wajchę z zaciągu zagranicznego na rodzimy i nagle nie ma problemu z podpisaniem kilku Polaków.Chyba że zakładasz że Resovia,Raków czy SSW nie wiedziały z kim negocjują.
To w sumie nie jest wszystko takie proste, bo staramy się grać inaczej niż większość klubów w Polsce i potrzebujemy w związku z tym piłkarzy o trochę innych cechach. Problem polega na tym, że nasz kraj produkuje takich piłkarzy w ilościach homeopatycznych, wiec jeśli już jacyś się trafiają, szybko lądują za granicą albo w lepszych klubach. W dodatku konkretnie kosztują. Liczyłem, że coś się zmieni za Moskala i zejdziemy na ziemię, ale on również chce grać ładną dla oka, ofensywną piłkę, co bardzo źle rokuje na ten sezon.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:40.