
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#151
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#152
|
|
Sprawdzaliście kiedyś czy macie autyzm?
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#153
|
Dla podtrzymania poziomu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#154
|
|
Jad sączący się z pyska hejterku Markusa jest bardzo mocny. Nagle się okazało, że można hejtowac, można trzymać kciuki za porażki. Wszystko w imię tego żeby polski trener okazał się gorszy od cudaka z Hiszpanii.
Pomijam fakt, że gdyby to Rude a nie Moskal przeszedł z tym składem jedną rundę kw. LE i mimo porażki zagrał dobry mecz z Rapidem to markusik zesralby się na kolorowo ze szczęścia. A gdyby ktoś napisał że słabo wypadł w meczu z Polonią to z tego kolorowego gówna zrobiłby barwy wojenne rozmazując je na twarzy i pisał elaboraty jak to nie ocenia się negatywnie dobrego trenera po jednym meczu w lidze skoro wczensiej drużyna grała wspaniale. PS wysrywy o gorszym starcie w lidze niż Rude też ciekawe. Rude nie startowal w trakcie pucharów jak teraz Moskal. Przypominam że za Rudego to między pucharami mecze ligowe przegrywaliśmy, za Rudego to po czerwonej kartce przegrywaliśmy. Także wstawaj Markus, zmazuj barwy wojenne z policzków i uświadamiają sobie dalej jak chujowy był Rude Rude = na sto procent porażka gdyby jego Wisła grała w 10 Rude = na sto procent porażka gdyby Wisła grała w pucharach a za kilka dni mecz ligowy ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#155
|
|
Nauczcie się w końcu jeden z drugim, geniusze, że "Ci" piszemy z dużej litery tylko wtedy, kiedy bezpośrednio się do kogoś zwracamy - Ty, Tobą, Tobie / Ci, Ciebie, Cię. W znaczeniu "tamci" - z małej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#156
|
|
Ja nie mam :(
A Twój asperger to stwierdzony na piśmie? ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#157
|
|
Zrobiłeś badania, czy tylko tak uważasz?
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#158
|
|
Nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie :(
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#159
|
|
Po co? jeden z aspergerem na forum wystarczy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#160
|
|
Bo założylibyśmy Wam temat gdzie do woli dyskutowalibyście nad wyższością Polaków nad Hiszpanami (i vice versa) i nie byłoby takiego burdelu w KAŻDYM TEMACIE.
Taka sugestia. P.S. Założyłbym też temat "Czerepach poznaje ChatGPT". ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#161
|
|
Serio?
To chyba mnie nie dotyczy? Nigdzie (popraw mnie, jeśli się mylę) nie dyskutowałem nad przewagą jednej nacji nad drugą, chyba że w takich zakresach, że na przykłąd nieżle wyszkolony Hiszpan z IV ligi hiszpańskiej może być lepszy i tańszy od pozostającego na podobnym poziomie rozgrywkowym Polaka. Jest mi doskonale obojętnie jaka nacja będzie w Wiśle o ile taki niedrogi piłkarz będzie dobrze, jak na nasz poziom wyszkolony, ambitny i zdrowy. Niech to będzie Polak, Hiszpan, Słowak, Rumun czy Holender. Ale, ale... co cię powstrzymuje przed założeniem takiego tematu? Podejrzewam, że udzielałby się w nim przede wszystkim Markus. No chyba, że by przesadził i inni w końcu zaczeli wyśmiewać klapki jakie sobie na oczy założył |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#162
|
|
Autyzm,asperger, takie diagnozy bez naczelnego szamana Drozda możecie sobie o kant dupy rozbić.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#163
|
||
|
Jagul napisał(a):
Fra Mat napisał(a):
Dla faktu gorszego początku takiego trenera pokazującego, że wcześniejsza znajomość ligi nie jest żadnym czynnikiem warunkującym cokolwiek (taktyka Polonii ewidentnie zaskoczyła Moskala, który źle ustawił zespół i który w trakcie gry w żaden sposób nie był w stanie wprowadzić korekt do stylu gry) nie ma najmniejszego znaczenia, czy Wisła ze Stalą Rzeszów strzeliła zwycięskiego gola w 95 minucie czy w jakiejkolwiek innej. Tu nawet nie trzeba sięgać do przykładu Moskala: jaką bzdurą były te Wasze teorie pokazuje na przykład również osoba Tadzia Pawłowskiego - tak samo coacha ze znajomością specyfiki polskiej ligi - i dziesiątek innych trenerów, którym ta znajomość w żaden sposób nie pomogła lepiej punktować i ustawiać zespół od samego początku pracy z nim niż trenerom nie posiadającym tej znajomości. Hejterek napisał(a):
![]() Jak bardzo "chujowy był" ten Rude pokazało zdobycie Pucharu Polski, czego ten dzieciak do dziś nie może przeboleć, bo psuje mu to narrację. Wszak wszystko co złe wiosną musiało się dziać przede wszystkim przez Hiszpanów i tego trenera, a broń Boże nie przez to, że krajowi zawodnicy drużyny olewali sobie niektóre ligowe mecze, o czym wprost powiedzieli.
Ostatnio edytowane przez Markus : 30.07.2024 o godz. 13:55.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|||
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#164
|
Ostatnio edytowane przez Jagul : 30.07.2024 o godz. 14:15.
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno
Offline |
#165
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#166
|
Innym czytającym te przepychanki (chociaż wątpię, czy do ich policzenia trzeba wszystkich palców jednej dłoni) przypomne tylko, że znający ligę Moskal przygotował drużynę tak, że tylko cudem nie wygrała tego meczu (cóż, pech), a nie znający ligi Rude przygotował drużynę tak, że tylko cudem tego meczu nie przegrała. Żeby to zobaczyć, wystarczy bardzo niewiele - pozbyc się uprzedzeń. Zadałeś pytanie "jak to możliwe, że trener ze znajomością tej specyfiki ligi zaczyna rozgrywki gorzej niż trener bez jej wcześniejszej znajomości" i dostałeś rzeczową odpowiedź. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#167
|
|
Oczywiście. Na ilu polskich zawodników o takich umiejętnościach jakie oni prezentowali w swych najlepszych czasach stać dzisiejszą Wisłę? Bo to, że stać ją na takich Rodado czy Carbo z niższych hiszpańskich lig, którzy robią różnice, wiemy.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#168
|
|
Twoje najnowsze projekcje zwłaszcza na temat moich rzekomych przekonań naprawdę mnie nie interesują, ani próby zanegowania, czy zatarcia faktu, że Moskal ma gorszy ligowy początek niż miał Rude, a teza jakoby wcześniejsza znajomość realiów ligi cokolwiek zapewniała była bzdurą.
Pokazuje to nie tylko ta sprawa, ale też początek pracy w Wiśle na przykład Tadzia Pawłowskiego. Stolarczyka, Skowronka czy Kusty. Innych nazwisk już nie chce mi się wymieniać. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#169
|
|
Poczekam spokojnie do końca rozgrywek i wtedy zobaczymy kto będzie miał lepszą średnią i wyzsze miejsce.
Na razie jest to dyskusja o niczym. Zobaczymy co powiesz za 3 miesiące, pół roku czy za rok. Podejrzewam że zapomnisz o dzisiejszych argumentach |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#170
|
Czy... Jakość Polaka/kasę którą zarabia jest <,>,= Jakości Hiszpana, Rumuna Słowaka/kasę którą zarabia. Niestety wiele wskazuje na to, że nasi rodzimi kopacze drenują klubowe kasy bardziej niż na to zasługują. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#171
|
|
I dlatego nasi ligowi rywale często operują na budżecie wielkości naszej dziury budżetowej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#172
|
|
I dlatego grając z nami stawiają autobus, bo w otwartej grze są bez najmniejszych szans. To jedno. A drugie jako Wisła dostajemy zupełnie inny cennik za naszych rodzimych kopaczy.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#173
|
|
Ja to pękam ze śmiechu jak po raz 3578 ktoś ma pretensje o to że inne zespoły szukają sposobu żeby z nami wygrać.
A co do tego innego cennika...no cóż wystarczy przestawić wajchę z zaciągu zagranicznego na rodzimy i nagle nie ma problemu z podpisaniem kilku Polaków.Chyba że zakładasz że Resovia,Raków czy SSW nie wiedziały z kim negocjują. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#174
|
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#175
|
|
Ale ty jesteś jebnięty....Z pewnością chłopak wyciągnięty praktycznie z 3 poziomu rozgrywkowego w Polsce a drugi ze spadkowicza z drugiego poziomu będą drenować budżet Wisły.Myślę że jest dokładnie na odwrót.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#176
|
|
Ciekawe jak mocno drenują budżet Wisły Drozd i Markusik, że piszą takie brednie na zlecenie
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#177
|
, jesteś mocnym przedstawicielem nurtu "muszę się przypieprzyć". Jeżeli jednak nie to się określ i przestań się przypieprzać o duperele.![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#178
|
|
Jagul napisał(a):
Na zlecenie to mogą tu jedynie pisać takie Koaliczki, by regularnie kompromitować kibiców Wisły, bo nikt zdrowy na umyśle nie jest aż tak jebnięty, żeby z własnej woli gloryfikować komunizm, sławić Jerzego Urbana, czy opowiadać bajki, że PiS planuje z Putinem wysadzić stadion przy Reymonta - wzbudzając entuzjazm i poklask takich Jaguliczków. Można tylko się zastanawiać, kto jest większym idiotą: ten kto pisze takie rzeczy, czy ten kto bije mu brawo i za nim idzie lub go broni?
Ostatnio edytowane przez Markus : 01.08.2024 o godz. 13:42.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
||
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#179
|
Jak rozumiem jest to kolejny element Twoich niezbyt śmiesznych żartów. Chyba, że kolejny raz rzucasz tezy bez pokrycia w rzeczywistości czy choćby ich sprawdzenia. ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#180
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|