The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 08.05.2023, 09:31
Jestem spokojny o to, że sztab wyciągnie wnioski i w meczu z TBB zobaczymy kolejny wymiar wielowymiarowej Wisły.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 08.05.2023, 12:55
Byle nie z Colley-em w składzie,środku obrony....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 08.05.2023, 14:13
Do Colleya możesz jeszcze dostać Szota lub Gruszkowskiego w 1 składzie.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 08.05.2023, 14:29
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Do Colleya możesz jeszcze dostać Szota lub Gruszkowskiego w 1 składzie.
Wystarczy przesunąć Tachiego na jego nominalną pozycję i zagrać duetem Duda-Ikbekeme, który bardzo fajnie współpracował razem.

Na lewą bym dał mimo wszystko Młyńskiego, a na prawą Villara, który traci połowę swojej wartości na lewej flance (jeśli będzie zdolny do gry), ew. spróbowałbym przesunąć Fernandeza na lewą stronę i dał Żyro do ataku.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 08.05.2023, 14:45
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy przesunąć Tachiego na jego nominalną pozycję i zagrać duetem Duda-Ikbekeme, który bardzo fajnie współpracował razem.
Nie obserwowałem kariery Tachiego, ale czy to rzeczywiście jego nominalna pozycja czy też nietrafiony transfer defensywnego pomocnika?
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 08.05.2023, 15:07
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie obserwowałem kariery Tachiego, ale czy to rzeczywiście jego nominalna pozycja czy też nietrafiony transfer defensywnego pomocnika?
Nie wiem czy kiedykolwiek wystepował na tej pozycji, ale generalnie to środkowy obrońca i Sobolewski przesunął go dopiero na środek pomocy, a że popisał się pieknym passem w pierwszym meczu to dostał abonament do końca rundy..
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 08.05.2023, 15:17
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie obserwowałem kariery Tachiego, ale czy to rzeczywiście jego nominalna pozycja czy też nietrafiony transfer defensywnego pomocnika?
Wystarczyłoby jakbyś obserwował jego występy w Wiśle.Zagrał końcówkę ze Stalą po zejściu Łasickiego i w tym bałaganie który panował wtedy na boisku wyglądał co najmniej poprawnie.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 08.05.2023, 15:34
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Wystarczyłoby jakbyś obserwował jego występy w Wiśle. Zagrał końcówkę ze Stalą po zejściu Łasickiego i w tym bałaganie który panował wtedy na boisku wyglądał co najmniej poprawnie.
Nie obraź się, ale Stal nie jest punktem odniesienia.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 08.05.2023, 15:42
No cóż.
Na transfermarket jest jak byk:

Main position:
Defensive Midfield
Other position:
Centre-Back

Jednak, kiedy przychodził mówiło się, że to środkowy obrońca.
Na portalu As figuruje jako centrocampista
https://resultados.as.com/resultados...driguez/36670/
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 08.05.2023, 15:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No cóż.
Na transfermarket jest jak byk:

Main position:
Defensive Midfield
Other position:
Centre-Back

Jednak, kiedy przychodził mówiło się, że to środkowy obrońca.
Na portalu As figuruje jako centrocampista
https://resultados.as.com/resultados...driguez/36670/
Dokładnie tak. To defensywny pomocnik, który od biedy może zagrać na środku obrony. Podobnie, ale odwrotnie, jest z Urygą. Na transfermarkt figuruje jako środkowy obrońca i ewentualnie defensywny pomocnik.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 08.05.2023, 16:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No cóż.
Na transfermarket jest jak byk:

Main position:
Defensive Midfield
Other position:
Centre-Back

Jednak, kiedy przychodził mówiło się, że to środkowy obrońca.
Na portalu As figuruje jako centrocampista
https://resultados.as.com/resultados...driguez/36670/
No super,że na transfermarkt jest.To jakbyś jeszcze sprawdził na tym samym portalu sezon po sezonie na jakiej pozycji grał i kiedy zaczęto go tytułować defensywnym pomocnikiem bo ja poza jakimś epizodem na prawej obronie cały czas do momentu gry u nas widzę go na środku obrony
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 08.05.2023, 16:04
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak. To defensywny pomocnik, który od biedy może zagrać na środku obrony. Podobnie, ale odwrotnie, jest z Urygą. Na transfermarkt figuruje jako środkowy obrońca i ewentualnie defensywny pomocnik.
Dokładnie nie,dokładnie na odwrót...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 08.05.2023, 16:11
https://www.transfermarkt.pl/tachi/l...=3&trainer_id=
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 08.05.2023, 16:34
krysztal napisał(a):Wyświetl post
No super,że na transfermarkt jest.To jakbyś jeszcze sprawdził na tym samym portalu sezon po sezonie na jakiej pozycji grał i kiedy zaczęto go tytułować defensywnym pomocnikiem bo ja poza jakimś epizodem na prawej obronie cały czas do momentu gry u nas widzę go na środku obrony
cieszę się, że wskazałeś sposób jak to sprawdzić.
Co cię powstrzymuje?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 08.05.2023, 16:42
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie nie,dokładnie na odwrót...
Po co spierasz się z mądrzejszymi
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 08.05.2023, 16:53
Środkowy obrońca. Koniec tematu.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 08.05.2023, 17:22
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie nie,dokładnie na odwrót...
Masz rację. Zasugerowałem się stroną główną.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 08.05.2023, 19:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
cieszę się, że wskazałeś sposób jak to sprawdzić.
Co cię powstrzymuje?
Nic mnie nie powstrzymuje,masz sprawdzone jakby ci się nie chciało
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 09.05.2023, 09:06
Wideo kulisy meczu ŁKS vs Wisła:

https://www.youtube.com/watch?v=Jb3ydltNaFk
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:52.