The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 19.02.2012, 16:54
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Nieważne czy piłkarz nazywa się Kirm, Nunez, Garguła, Małecki czy Brożek - od lat jest to samo. Wisła myśli, że jest najlepsza jeszcze zanim zdąży kopnąć piłkę. Przegrywamy przez lenistwo, minimalizm i zadufanie w sobie. Bez uzdolnionej młodzieży, która będzie na tych leniów naciskać czymś więcej niż ambicją, tak będzie zawsze :/ .
Nic dodać,nic ująć.

Wystarczy popatrzeć na tabelę teraz, żeby zobaczyć, że żarty naprawdę się skończyły. Do Legii z 3 miejsca mamy już 5 pkt straty- a oni jeszcze dzisiaj mogą ta przewagę powiększyć. Sezon bez pucharów coraz bardziej realny.
Fajnie, że piłkarze grają na maksa w Pucharach, że w 10 cisną Standard itp.. Ale przekreślają to olewaniem meczów w lidze. Tutaj trzeba też walczyć, bo w tym sezonie w Lidze potentatem nie jesteśmy.
Odpowiedz cytując
ghost_
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 19.02.2012, 16:55
Co wy chcecie od Genkova? Jakby Moskal uznał, że lepszy będzie typ snajpera, to by od początku grał Biton, a Genkov biegał po skrzydłach, podawał, cofał się.
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 19.02.2012, 16:55
Banda frajerów. Po bramce na 2-1 pierwsza moja myśl t, że teraz przestaną biegać, po bramce na 2-2 zacznie się 5 minut biegania i wrzutek na pałę.
Nie rozumiem też pochwał dla Garguły. Kolejny żenujący mecz w jego wykonaniu. Grał na takiej pozycji, że powinien bronić, a nie robił tego w ogóle. Nasz środek pola w obronie nie istniał - sam Wilk nie wystarczy.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 19.02.2012, 16:56
widać że drużyna jest dobrze przygotowana do sezonu.Dużym kłopotem Wisły jest brak płynności w grze i częste nie potrzebne koronkowe akcje.Fajnie wyszedł Czekaj reszta obrony wygląda miernie.Wisła musi zmienić ustawienie na 4-4-2 gramy bez napastnika,

Odpowiedz cytując
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 19.02.2012, 16:58
Ten nowy styl gry to DZIADOSTWO Cupiała .Jak czytam że piłkarze grają słabo to trafia mnie szlak .........oni tu trafiają bo Wisła sponsoruje Cupiał ,a grają jak najlepiej potrafią.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 19.02.2012, 16:58
Może się w końcu kilka osób zastanowi nad stwierdzeniem czy Wisła faktycznie nie potrzebuje wzmocnień ? Przy dzisiejszym zwycięstwie Legii, moim zdaniem możemy zapomnieć o mistrzostwie. Teraz nie gonimy jednego zespołu czy dwóch. Nie jestem w stanie zrozumieć co takiego musiało się stać w okresie przygotowawczym, że Biton zaczyna mecze z ławki.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 19.02.2012, 16:59
Frajerstwo dziś do potęgi.
A Paljic Ty ....a kretynie,całe szczescie ze pomeczymy sie z Toba tylko do lata. Potem WON jak nadalej z Wisły.
Jak zawodnicu lubia sobie podnosic poprzeczke w walce o mistrza to prosze bardzo,tłuczcie teraz każdego po kolei.
Z Lameya klasowego bocznego obroncy tez nie bedzie,Kazek mu juz do rozumu nie wbije,że boczni obrońcy powinni sie czesciej podlaczac niz co 20 minut...

A transferów przeciez nie potrzebujemy..lepiej składajcie kase w sakiewce na lato,żeby wykupic Bitona i przynajmniej dwoch bardzo dobrych bocznych obroncow bo piłka nie polega na tym,żeby sie przekrzykiwac kto strzeli wiecej tak jak to wygladalo dzisiaj ale też na skutecznej obronie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 19.02.2012, 16:59
Tej obrony przeciwnik wcale nie musi ogrywac i oszukiwac. Stosować wymyslnych schematow, zmian pozycji. Wystarczy dac nam pretekst do pomyłki, okazje,wstrzelic pilke w pole karne albo chocby przed - i załatwimy sprawe sami. Nunez we czwartek, dzis Pareiko z Paljicem.
Nunez przynajmniej probowal zagrac szybka pilke, co probowal zrobic Paljic wie tylko on sam.

Po drugiej bramce wszyscy (poza chyba Meliksonem) zachowywali sie jak syte, stare kocury. Tej druzynie bardzo ale to bardzo ciezko przychodzi zmotywowanie sie na walke na 100% w jakims Lubinie czy Bielsku Bialej.
Walka o kazdy centymetr boiska, meska postawa, serce zostawione na placu w meczu ze Standardem i olanie koncowki w Lubinie.
Zapomnijcie o jakims skutecznym poscigu za korona mistrzowska. Ten zespol mentalnie to poprostu ....y, ligę przegrali juz we własnych głowach, nie umiejetnosciami.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 19.02.2012, 17:00
Cytat:
Przynajmniej w kwestii mistrzostwa sprawa się wyjaśniła.
Co się wyjaśniło ?! Ja pierdziele... Ludzie zagraliśmy dopiero jeden mecz a wy już przesądzacie że nie będziemy walczyli o mistrzostwo ?! Weźcie walnijcie się w łeb i to porządnie bo niektórych się czytać nie da bo takie głupoty piszą... Rozumiem płacz jakbysmy przegrali w fatalnym stylu np jak Lech z GKSem u siebie. To ok można snuć takie teorie że jestesmy słabi. Tyle że my dziś przegraliśmy bo zajebistym meczu. Nie od dziś wiadomo że obrona jest dupna i popełnia błędy.

Cytat:
Kaziu Moskal zawiodłeś mnie :( Dlaczego na lewej obronie zagrał Paljic a czemu nie zagrał Nunez?

Szkoda moich nerwów jestem bardzo zły i zawiedziony :(
Czym Cię Moskal zawiódł tym że Wisła gra fajną piłkę i odmienił tą drużynę ? Dlaczego nunez nie grał w obronie ? Już zapomniałeś jakie perfekcyjnie podanie było ze Standardem do Czekaja ?. Trochę wiary ludzie...
Są słabe ogniwa w tej drużynie, które po sezonie trzeba wymienić a na razie musimy grac tym co mamy.
Ostatnio edytowane przez FajQ : 19.02.2012 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 19.02.2012, 17:00
Kilka spraw:
- Palijć to nie jest obrońca. Niech zagra w pomocy, wtedy będzie można zobaczyć, czy faktycznie jest taki tragiczny na jakiego wygląda.
- Genkov to nie jest typowy lis pola karnego. On walczy, cofa się, robi miejsce. Dla niego najlepszym ustawieniem byłoby 4-4-2.
- Nasi piłkarze nadal myślą, że polską ligę można wygrać minimalnym nakładem sił. O ile w europejskich pucharach walczą, grają to końca, to Ekstraklasę odpuszczają. Dzięki temu powoli możemy się żegnać z mistrzostwem, jeżeli nie zmienią nastawienia. A do tego może przyczynić się chyba tylko odpadnięcie z LE.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 19.02.2012, 17:00
Kto marzył o MP to chyba dzisiaj po tym meczu juz ochłonął. Graliśmy z "czerwoną latarnią" Zagłębiem (dla przypomnienia), ostatnim zespołem tej ligi. Kiedy juz wyszlismy na 2:1 kardynalnym obowiazkiem normalnego zespołu z ambicjami na MP było strzelenie 3 bramki. A tak luzik, laury, wszerz, do tyłu, wygraliśmy juz mecz. Obawiam się, że z tymi grajkami nie zwojujemy w tym sezonie nawet miejsca gwarantującego puchary. Trener tez jest taki jaki widać. Zadowolony w czasie meczu wynikiem 2:1 i stylem gry.
Jednym słowem frajerstwo. Mistrz Polski gubi punkty u ostatniego zespołu ligi.
Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 19.02.2012, 17:02
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak! Paljić nigdy w życiu nie grał na obronie przed przyjściem do Wisły Kraków. Przychodzi jako pomocnik a zostaje z uporem maniaka przez jednego, drugiego trenera ustawiany na obronie. Paljić nie jest złym piłkarzem ale chujowym obrońcą. On nie ma nawet wyobraźni ,żeby tam grać.
Nie nie, on jest chujowym piłkarzem. Widziałeś jakąś jego akcje po której stworzyliśmy zagrożenie? (oczywiście nie pod własną bramką) Nie chodzi mi tylko o ten mecz a o cały sezon. Nie umie ani dośrodkować ani dryblować, dramat.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 19.02.2012, 17:03
Nie wiem jak ten mecz ocenić - niby stracone dwa punkty ale jestem zbudowany naszą gra bo to chyba był najlepszy mecz w lidze w tej rundzie.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 19.02.2012, 17:04
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Kto marzył o MP to chyba dzisiaj po tym meczu juz ochłonął.
A kto dalej marzy to niech spojrzy w tabele. Równie dobrze o MP mógłoby walczyć Podbeskidzie. Akurat Podbeskidzie gra teraz lepszą piłkę od Wisły. Jeszcze parę remisów i jedyną opcją na zagranie w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie będzie wywalczenie Pucharu Polski.
Odpowiedz cytując
Krakus!
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 19.02.2012, 17:04
Pajlić powinien dostać zakaz gry w piłke !
WISŁA AZORY !
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 19.02.2012, 17:04
Kolego od Cupiała to się odstosunkuj, bogdyby nie on, to byś dziś na 2 ligę chodził prawdopodobnie.
Albo byś w ogóle nie chodził, bo by Ci się na 2 ligę nie chciało.

Moim zdaniem chorobą tej drużyny jest to, że w momencie minimalnego prowadzenia w lidze nagle gra staje w miejscu, niestetym ale czasy, w których przeciwnik Wisły stanie w miejscu i będzie prosił o jak najmniejszy rozmiar porazki skończyły sięgdzieś w 2001 roku.

Druga sprawa- ile punktów w tym sezonie straciliśmy przez durne i nonszalanckie błędy? Pewnie tyle, co do Śląska tracimy.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 19.02.2012, 17:04
a co miala zrobic druzyna ktora konczy I runde daleko w tabeli i ma 10 pkt straty do lidera ? klania sie brak wzmocnien - czy pan Cupial i jego banda klakierow mysleli ze nagle ci sami zawodnicy ktorzy spartaczyli jesien nagla naucza suie grac w pilke dla mnie Wisla stracila szanse na MP juz duzo - duzo wczesniej ...raz sie udalo zdobyc MP takimi Kirmami- paliciami, Jaliensami i innymi wynalazkami - ale drugi taki fuks z rzedu nie mial prawa sie powtorzyc .... bez obrony ani napastnika z prawdziwego zdarzenia to mozna co najwyzej zremisowac jak dzis ...albo przegrywac z Gornikami i Poloniami
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 19.02.2012, 17:05
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Co się wyjaśniło ?! Ja pierdziele... Ludzie zagraliśmy dopiero jeden mecz a wy już przesądzacie że nie będziemy walczyli o mistrzostwo ?! Weźcie walnijcie się w łeb i to porządnie .
To ty i tobie podobni mitomani sie powinni walnac w leb. Po mistrzostwie to my mamu juz od grudnia. Teraz to walczymy najwyzej o pucgary w nastym roku, a i to jest coraz mniej prawdopodobne.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 19.02.2012, 17:06
Paljić do pomocy a nie na obronę to do działaczy klubu !!!
A Diaz to do innego klubu
Lewy obrońca poszukiwany
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
ghost_
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 19.02.2012, 17:07
Ludzie, ogarnijcie się. Zgoda, obrona się nie popisała, ale jeżeli chodzi o całą taktykę, to mieli jechać do ostatniego teamu ligi i kalkulować na obronę i 0:1 Grali świetną piłkę z przodu, mecz był po prostu otwarty i ofensywny. Piszecie, jakby dostali 0:3 z beznadziejną grą, strata punktów wkur*ia, ale nie rozumiem tego.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 19.02.2012, 17:09
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Paljić do pomocy a nie na obronę to do działaczy klubu !!!
A Diaz to do innego klubu
Lewy obrońca poszukiwany
Z tym że Paljić, jak już napisał lorddavy, nie umie ani dośrodkować ani dryblować, więc nie bardzo się na tą pomoc nadaje.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 19.02.2012, 17:09
pikey napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że piłkarze grają na maksa w Pucharach, że w 10 cisną Standard itp.. Ale przekreślają to olewaniem meczów w lidze. Tutaj trzeba też walczyć, bo w tym sezonie w Lidze potentatem nie jesteśmy.
Jest jedno "ale" - oni w pucharach promują siebie. Ilu z nich będzie w Wiśle za pół roku?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 19.02.2012, 17:10
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak ten mecz ocenić - niby stracone dwa punkty ale jestem zbudowany naszą gra bo to chyba był najlepszy mecz w lidze w tej rundzie.
Z cała pewnoscia najlepszy. Chyba tylko dlatego, że jedyny.
Tych zagranych awansem nie licze.

Wisła to chyba druzyna, ktora ma najwieksza dysproporcje jakosci miedzy formacjami. Srodek pola i atak o bardzo duzym potencjale i chlopaki z podworka w formacji obronnej.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 19.02.2012, 17:10
Uch, alez nerwowo się zrobiło, a przecież nic strasznego się nie stało Widać progres w grze ofensywnej, dwa durne błędy w obronie i niestety dwa gole. Status-quo niestety się utrzymało. Ciekawi mnie tylko, czy gdyby i Wisła i Śląsk wygrały swoje mecze to dalej byście pisali, że "po Mistrzostwie" Spokojnie...
Odpowiedz cytując
loory
Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 19.02.2012, 17:11
nie zgodze sie z wami ze gramy slabo! wg mnie to byl dobry mecz ale znowu bledy indywidualne nas pokonaly. Zgadzam sie ze Paljic to dzisiaj magii nie pokazal ale akcje kombinacyjne w wykonaniu Melexa Guly i Ilieva plus cos czasem blysnie Kirm to super opcja!

ja wiem ze teraz od stylu sa wazniejsze punkty ale milo bylo patrzec na wymianie podan z 1 pilki ( UWAGA ) miedzy pomocnikiami OFENSYWNYMI a nie pomiedzy obroncami jak to bylo za sterami RM.

Przyznaje ze boli strata pkt ale jest nadzieje i trzeba sie niej trzymac !

GLOWA DO GORY I WALKA !

aa tak dodam ze zawodnikow takich jak Wilk to nam baaardzo potrzeba bo walczy i szarpie na calego!
Here's the thing that makes life so interesting
the theory of evolution claims only the strong shall survive
maybe so, maybe so but the theory of competition says
just because they are the strong doesn't mean they can't get their asses kicked that's right
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 19.02.2012, 17:11
Bez Meliksona to ta drużynka nie istnieje. Tzn istnieje ale na poziomie Lubina czy Cracovii... koszmar.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 19.02.2012, 17:12
Szukając pozytywów, poza ładną grą ofensywną : taki wynik w czwartek każdy kibic Wisły bierze w ciemno .
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 19.02.2012, 17:12
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Z tym że Paljić, jak już napisał lorddavy, nie umie ani dośrodkować ani dryblować, więc nie bardzo się na tą pomoc nadaje.
Ale jest bardzo szybki przy swoim niskim wzroście,trzeba to wykorzystać,w poprzednich klubach zdobywał gole a u nas ktoś go daje na obronę no ludzie,ślepy zauważy że on się tam nie nadaje.

My gramy w tej chwili bez jednego zawodnika na obronie bo Diaz,który niby ma nim być gra źle a Paljić nie jest obrońcą
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 19.02.2012, 17:13
Budowę zespołu zaczyna się od obrony...wielokrotnie o tej zasadzie przekonały się drużyny NBA, które posiadały naprawdę nieprzeciętnych graczy ofensywnych. Co z tego skoro w obronie szło katastrofalnie. Sytuacja ta coraz bardziej przypomina naszą, Zagłębie nie stworzyło wiele akcji, ale znakomitą część sytuacji - po błedach naszych obrońców.

Zauważyliście jak dużo wnosi w chwili obecnej Garguła? Po zejściu, naprawdę ciężko to wszystko szło, Nunez grał bardzo miernie; co prawda miał zadania bardziej defensywne - które zresztą też wypełniał raz lepiej raz gorzej co nie zmienia faktu, że gra po zejściu Łukasza była rwana.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 19.02.2012 o godz. 17:22.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 19.02.2012, 17:13
thechris napisał(a):Wyświetl post
Bez Meliksona to ta drużynka nie istnieje. Tzn istnieje ale na poziomie Lubina czy Cracovii... koszmar.
Dokładnie a najgorsze to że on u nas nie pogra już za długo bo na pewno go ktoś kupi
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:33.