
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#121
|
Wystarczy popatrzeć na tabelę teraz, żeby zobaczyć, że żarty naprawdę się skończyły. Do Legii z 3 miejsca mamy już 5 pkt straty- a oni jeszcze dzisiaj mogą ta przewagę powiększyć. Sezon bez pucharów coraz bardziej realny. Fajnie, że piłkarze grają na maksa w Pucharach, że w 10 cisną Standard itp.. Ale przekreślają to olewaniem meczów w lidze. Tutaj trzeba też walczyć, bo w tym sezonie w Lidze potentatem nie jesteśmy. |
|
|
|
Member
Od: 01.2012
Offline |
#122
|
|
Co wy chcecie od Genkova? Jakby Moskal uznał, że lepszy będzie typ snajpera, to by od początku grał Biton, a Genkov biegał po skrzydłach, podawał, cofał się.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#123
|
|
Banda frajerów. Po bramce na 2-1 pierwsza moja myśl t, że teraz przestaną biegać, po bramce na 2-2 zacznie się 5 minut biegania i wrzutek na pałę.
Nie rozumiem też pochwał dla Garguły. Kolejny żenujący mecz w jego wykonaniu. Grał na takiej pozycji, że powinien bronić, a nie robił tego w ogóle. Nasz środek pola w obronie nie istniał - sam Wilk nie wystarczy. ![]() Po burzy słońce wychodzi zza chmur, i nad Krakowem zaświeci znów. O jednym marzę, o jednym wciąż śnię, Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem. Życie bym dał, za krakowską Wisłę O jakże bym chciał, by znów była mistrzem O jakże bym chciał ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: fcM
Offline |
#124
|
|
widać że drużyna jest dobrze przygotowana do sezonu.Dużym kłopotem Wisły jest brak płynności w grze i częste nie potrzebne koronkowe akcje.Fajnie wyszedł Czekaj reszta obrony wygląda miernie.Wisła musi zmienić ustawienie na 4-4-2 gramy bez napastnika,
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2011
Offline |
#125
|
|
Ten nowy styl gry to DZIADOSTWO Cupiała .Jak czytam że piłkarze grają słabo to trafia mnie szlak .........oni tu trafiają bo Wisła sponsoruje Cupiał ,a grają jak najlepiej potrafią.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#126
|
|
Może się w końcu kilka osób zastanowi nad stwierdzeniem czy Wisła faktycznie nie potrzebuje wzmocnień ? Przy dzisiejszym zwycięstwie Legii, moim zdaniem możemy zapomnieć o mistrzostwie. Teraz nie gonimy jednego zespołu czy dwóch. Nie jestem w stanie zrozumieć co takiego musiało się stać w okresie przygotowawczym, że Biton zaczyna mecze z ławki.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#127
|
|
Frajerstwo dziś do potęgi.
A Paljic Ty ....a kretynie,całe szczescie ze pomeczymy sie z Toba tylko do lata. Potem WON jak nadalej z Wisły. Jak zawodnicu lubia sobie podnosic poprzeczke w walce o mistrza to prosze bardzo,tłuczcie teraz każdego po kolei. Z Lameya klasowego bocznego obroncy tez nie bedzie,Kazek mu juz do rozumu nie wbije,że boczni obrońcy powinni sie czesciej podlaczac niz co 20 minut... A transferów przeciez nie potrzebujemy..lepiej składajcie kase w sakiewce na lato,żeby wykupic Bitona i przynajmniej dwoch bardzo dobrych bocznych obroncow bo piłka nie polega na tym,żeby sie przekrzykiwac kto strzeli wiecej tak jak to wygladalo dzisiaj ale też na skutecznej obronie. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#128
|
|
Tej obrony przeciwnik wcale nie musi ogrywac i oszukiwac. Stosować wymyslnych schematow, zmian pozycji. Wystarczy dac nam pretekst do pomyłki, okazje,wstrzelic pilke w pole karne albo chocby przed - i załatwimy sprawe sami. Nunez we czwartek, dzis Pareiko z Paljicem.
Nunez przynajmniej probowal zagrac szybka pilke, co probowal zrobic Paljic wie tylko on sam. Po drugiej bramce wszyscy (poza chyba Meliksonem) zachowywali sie jak syte, stare kocury. Tej druzynie bardzo ale to bardzo ciezko przychodzi zmotywowanie sie na walke na 100% w jakims Lubinie czy Bielsku Bialej. Walka o kazdy centymetr boiska, meska postawa, serce zostawione na placu w meczu ze Standardem i olanie koncowki w Lubinie. Zapomnijcie o jakims skutecznym poscigu za korona mistrzowska. Ten zespol mentalnie to poprostu ....y, ligę przegrali juz we własnych głowach, nie umiejetnosciami. ![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#129
|
|
|
Cytat:
Cytat:
Są słabe ogniwa w tej drużynie, które po sezonie trzeba wymienić a na razie musimy grac tym co mamy.
Ostatnio edytowane przez FajQ : 19.02.2012 o godz. 17:03.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#130
|
|
Kilka spraw:
- Palijć to nie jest obrońca. Niech zagra w pomocy, wtedy będzie można zobaczyć, czy faktycznie jest taki tragiczny na jakiego wygląda. - Genkov to nie jest typowy lis pola karnego. On walczy, cofa się, robi miejsce. Dla niego najlepszym ustawieniem byłoby 4-4-2. - Nasi piłkarze nadal myślą, że polską ligę można wygrać minimalnym nakładem sił. O ile w europejskich pucharach walczą, grają to końca, to Ekstraklasę odpuszczają. Dzięki temu powoli możemy się żegnać z mistrzostwem, jeżeli nie zmienią nastawienia. A do tego może przyczynić się chyba tylko odpadnięcie z LE. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#131
|
|
Kto marzył o MP to chyba dzisiaj po tym meczu juz ochłonął. Graliśmy z "czerwoną latarnią" Zagłębiem (dla przypomnienia), ostatnim zespołem tej ligi. Kiedy juz wyszlismy na 2:1 kardynalnym obowiazkiem normalnego zespołu z ambicjami na MP było strzelenie 3 bramki. A tak luzik, laury, wszerz, do tyłu, wygraliśmy juz mecz. Obawiam się, że z tymi grajkami nie zwojujemy w tym sezonie nawet miejsca gwarantującego puchary. Trener tez jest taki jaki widać. Zadowolony w czasie meczu wynikiem 2:1 i stylem gry.
Jednym słowem frajerstwo. Mistrz Polski gubi punkty u ostatniego zespołu ligi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#132
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#133
|
|
Nie wiem jak ten mecz ocenić - niby stracone dwa punkty ale jestem zbudowany naszą gra bo to chyba był najlepszy mecz w lidze w tej rundzie.
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#134
|
|
A kto dalej marzy to niech spojrzy w tabele. Równie dobrze o MP mógłoby walczyć Podbeskidzie. Akurat Podbeskidzie gra teraz lepszą piłkę od Wisły. Jeszcze parę remisów i jedyną opcją na zagranie w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie będzie wywalczenie Pucharu Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#135
|
|
Pajlić powinien dostać zakaz gry w piłke !
![]() WISŁA AZORY !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#136
|
|
Kolego od Cupiała to się odstosunkuj, bogdyby nie on, to byś dziś na 2 ligę chodził prawdopodobnie.
Albo byś w ogóle nie chodził, bo by Ci się na 2 ligę nie chciało. Moim zdaniem chorobą tej drużyny jest to, że w momencie minimalnego prowadzenia w lidze nagle gra staje w miejscu, niestetym ale czasy, w których przeciwnik Wisły stanie w miejscu i będzie prosił o jak najmniejszy rozmiar porazki skończyły sięgdzieś w 2001 roku. Druga sprawa- ile punktów w tym sezonie straciliśmy przez durne i nonszalanckie błędy? Pewnie tyle, co do Śląska tracimy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#137
|
|
a co miala zrobic druzyna ktora konczy I runde daleko w tabeli i ma 10 pkt straty do lidera
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#138
|
|
To ty i tobie podobni mitomani sie powinni walnac w leb. Po mistrzostwie to my mamu juz od grudnia. Teraz to walczymy najwyzej o pucgary w nastym roku, a i to jest coraz mniej prawdopodobne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#139
|
|
Paljić do pomocy a nie na obronę to do działaczy klubu !!!
A Diaz to do innego klubu Lewy obrońca poszukiwany ![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Member
Od: 01.2012
Offline |
#140
|
|
Ludzie, ogarnijcie się. Zgoda, obrona się nie popisała, ale jeżeli chodzi o całą taktykę, to mieli jechać do ostatniego teamu ligi i kalkulować na obronę i 0:1
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#141
|
|
Z tym że Paljić, jak już napisał lorddavy, nie umie ani dośrodkować ani dryblować, więc nie bardzo się na tą pomoc nadaje.
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#142
|
|
Jest jedno "ale" - oni w pucharach promują siebie. Ilu z nich będzie w Wiśle za pół roku?
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#143
|
Tych zagranych awansem nie licze. Wisła to chyba druzyna, ktora ma najwieksza dysproporcje jakosci miedzy formacjami. Srodek pola i atak o bardzo duzym potencjale i chlopaki z podworka w formacji obronnej. ![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#144
|
|
Uch, alez nerwowo się zrobiło, a przecież nic strasznego się nie stało
Widać progres w grze ofensywnej, dwa durne błędy w obronie i niestety dwa gole. Status-quo niestety się utrzymało. Ciekawi mnie tylko, czy gdyby i Wisła i Śląsk wygrały swoje mecze to dalej byście pisali, że "po Mistrzostwie" Spokojnie... |
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#145
|
|
nie zgodze sie z wami ze gramy slabo! wg mnie to byl dobry mecz ale znowu bledy indywidualne nas pokonaly. Zgadzam sie ze Paljic to dzisiaj magii nie pokazal ale akcje kombinacyjne w wykonaniu Melexa Guly i Ilieva plus cos czasem blysnie Kirm to super opcja!
ja wiem ze teraz od stylu sa wazniejsze punkty ale milo bylo patrzec na wymianie podan z 1 pilki ( UWAGA ) miedzy pomocnikiami OFENSYWNYMI a nie pomiedzy obroncami jak to bylo za sterami RM. Przyznaje ze boli strata pkt ale jest nadzieje i trzeba sie niej trzymac ! GLOWA DO GORY I WALKA ! aa tak dodam ze zawodnikow takich jak Wilk to nam baaardzo potrzeba bo walczy i szarpie na calego! ![]()
Here's the thing that makes life so interesting
the theory of evolution claims only the strong shall survive maybe so, maybe so but the theory of competition says just because they are the strong doesn't mean they can't get their asses kicked that's right |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#146
|
|
Bez Meliksona to ta drużynka nie istnieje. Tzn istnieje ale na poziomie Lubina czy Cracovii... koszmar.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#147
|
|
Szukając pozytywów, poza ładną grą ofensywną : taki wynik w czwartek każdy kibic Wisły bierze w ciemno .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#148
|
My gramy w tej chwili bez jednego zawodnika na obronie bo Diaz,który niby ma nim być gra źle a Paljić nie jest obrońcą ![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#149
|
|
Budowę zespołu zaczyna się od obrony...wielokrotnie o tej zasadzie przekonały się drużyny NBA, które posiadały naprawdę nieprzeciętnych graczy ofensywnych. Co z tego skoro w obronie szło katastrofalnie. Sytuacja ta coraz bardziej przypomina naszą, Zagłębie nie stworzyło wiele akcji, ale znakomitą część sytuacji - po błedach naszych obrońców.
Zauważyliście jak dużo wnosi w chwili obecnej Garguła? Po zejściu, naprawdę ciężko to wszystko szło, Nunez grał bardzo miernie; co prawda miał zadania bardziej defensywne - które zresztą też wypełniał raz lepiej raz gorzej co nie zmienia faktu, że gra po zejściu Łukasza była rwana.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 19.02.2012 o godz. 17:22.
![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#150
|
|
Dokładnie a najgorsze to że on u nas nie pogra już za długo bo na pewno go ktoś kupi
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|