
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#121
|
|
Mnie dziwi jedno z Amicą piłkarze zap... a z Piastem? wakacje czy co?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#122
|
|
Cytat:
Przecież to się w pale nei mieści. Jeszcze może Legia się włączy o tytul, przecież to chore. Mająć 8 pkt przewagi, by mieć tylko 4. Oby jednak wygrała Wisełka, bo zacznie się horror. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#123
|
|
bez walki i ambicji nie wygramy z Piastem, któremu i tego i tego nie brakuje.... będzie 1:1
|
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Złocień
Offline |
#124
|
|
spacerek Brożka + przyjęcia Boguskiego ... jest k*** cudnie poprostu...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#125
|
|
Jak ja bym wykonywał swoją pracę tak jak oni swoją to by mnie pracodawca wyjebał po jednym dniu...
Nie mówiąc już ile oni zarabiają... |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#126
|
|
Decydujący finisz sezonu a naszym gwiazdkom sie biegać nie chce...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#127
|
|
Najgorsze jest to ,że Oni umieją wyjść porządnym pressingiem co pokazał mecz z Lechem... Tylko im się nie chce porażka za co Oni tyle kasy dostają
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#128
|
|
Niewyobrażalna chujnia. Jak tak gra mistrz polski to nie mam pytań. Granda.
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#129
|
|
A mi się robi przykro jak patrzę na całą drużynę, przecież tego się nie da oglądać. Gramy fatalnie, na stojąco, nie ma klepki, nie ma pomysłu na rozegranie ataku, nie ma pressingu... diametralnie różny obraz gry niż z Lechem. Ja nie wiem, czy im się nie chce, czy są zmęczeni... przecież nie podejrzewam ich o brak umiejętności. Wystarczy, żeby zagrali jak w I połowie z Amicą...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#130
|
|
żenada, po raz kolejny to samo! 0 charakteru, z taką grą nie będzie wygranej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#131
|
|
nie chcę takiego mistrza Polski, radosny w....... się szykuje w pucharach... bez komentarza :/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#132
|
|
Gramy Bez NapastnikÓw. Kolejny Mecz>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#133
|
|
No nie ma bata, ale trzeba wysłać CV do klubu. Bankowo jestem w stanie lepiej wrzucić piłkę w pole karne niż robi to Małecki. I zadowoli mnie w zupełności 6 koła miesięcznie.
Dramat. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#134
|
|
W przypadku zdobycia MP jakimś cudem radość na Rynku nie bedzie jakaś wielka.. To po prostu potwierdzi jak nasza liga jest gówniana. Dobrze że dziś Olimpique - Bayern bo człowiek oglądnie coś przyjemnego dla oka a nie taką padake.. a w przyszłym sezonie z taką grą na nowym stadionie powinny byc karnety za darmo!!!!
|
|
|
|
Member
Od: 09.2006
Offline |
#135
|
|
Klątwa Łobo przeniosła się na Boguskiego
Juszczyk pomimo iż był bez szans przy bramce nie jest ani nigdy nie był bramkarzem na pierwszy zespół. Jak nie wygramy tego meczu to bedzie to mega frajerstwo!!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#136
|
|
Za dobrze im jest po prostu. Kibice oklaskują, klub płaci ogromne pieniądze. I wiedzą, że chuja klub im zrobi za fuszerkę. Tyle razy już się kompromitowali w pucharach itp. I co ? I nic. Więc nie spodziewajmy się, że nagle z jakimś Piastem będą sobie żyły wypruwać.
Ale wygramy i tak A później gadka, że ciężki mecz, Piast postawił trudne warunki ble ble ble. A prawda jest taka, że oni to mają w dupie byle najmniejszym kosztem wygrać i elo.![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#137
|
|
****a dajcie sobie spokój z tymi kometarzami w czasie meczu. Nawet jeśli sie nic nie zmieni to skomentujcie to po meczu!!!!. Niepotrzebnie kogoś obrażacie, wyciagacie przedwczesne wnisoki, i w****iacie. Wyjdzcie na spacer z psem jak nie macie co robić.
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#138
|
Chłopie weź się przejdź bo bredzisz głupoty. i do tego żalisz się tu na forum jak księdzu w konfesjonale.. Masz racje zajmijmy 16 miejsce.bedzie lepiej prawda? ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd
Offline |
#139
|
|
Ewentualne mistrzostwo będzie cieszyć jedynie ze statystycznego punktu widzenia..
13-krotny mistrz Polski. Ładnie brzmi. ![]()
W życiu ważne są tylko chwile...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#140
|
|
Potworna ilość niechlujstwa w grze doskonale oddaje dzisiejsze nastawienie do meczu Wiślaków. Jak może zespół walczący o mistrzostwo, na parę kolejek przed końcem, tak nonszalancko i nieprofesjonalnie podchodzić do swoich obowiązków? Brak słów, to musi rodzić złość i gniew, to nie przystoi!
A Brożek - koszmar. Ani jednego udanego zagrania, tylko raz podbiegł (sic!), cały czas truchtem i podpórka rękami pod boki, masa niecelnych podań, dosłownie wszystko psuje - co on robi jeszcze na boisku? Druga sprawa - przyjmowanie piłki przez Boguskiego. Ileż razy jeszcze będzie mu prawie zawsze odskakiwała jak trampkarzowi po 1 treningu?! Alvarez - tym błędem przy golu skreślił się u mnie całkowicie. Klasowy obrońca nie ma prawa zaliczyć takiej wpadki. Skoro zaliczył - żadnym klasowym piłkarzem nie jest. Diaz - lewy obrońca musi więcej niż raz przekraczać własną połowę boiska. Kolejny nieprzygotowany do meczu. Jirsak - nic nie gra. Łobodziński - też słabo, od bocznego pomocnika trzeba wymagać więcej niż jednego dobrego dośrodkowania i próby strzału w całej połowie. Małecki - niechlujny i niedokładny jak reszta. Sobol ma ochotę do gry, ale na razie jedynie się szarpie. Nie ma z kim grać. Marcelo - nonszalancki w wybiciach. Trudno cokolwiek dobrego powiedzieć o Wiślakach po tej pierwszej połowie. Zważywszy na stawkę meczu - wstyd i kompromitacja. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#141
|
|
Pierwsza połowa dno,ale już nie raz tak było,zobaczymy co w drugiej.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#142
|
|
Wiadomo, ze wszystkie polskie ekipy odpadna juz w sierpniu z europejskich pucharow...i sie nawet nie ludze, ze bedzie inaczej.
Co do meczu...brakuje umiejetnosci i ambicji. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#143
|
|
jedyne co mnie przeraża w Wiśle to jest to że na OFICJALNYM forum KIBICÓW Wisły 70% UŻYTKOWNIKÓW to kibice sukcesu a określając jednym słowem FRAJERZY. To mnie demotywuje. Wisła gra jak gra, większość zawodników po kontuzjach, wiec przestancie płakać. ale rzeczywiście huj z mistrzem, ważne grać zajebiscie i być na ósmym miejscu. starzy powinni wam odciąć neostradę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#144
|
|
Panowie kopacze , nie martwcie się , jeszcze tylko 4 mecze w których znowu zagracie na maksa , dacie z siebie wszystko , pokażecie swoją wirtuozerię , może nawet Mistrza zdobędziecie , poskakamy sobie jeszcze na rynku i ...wymarzone , zasłużone...WAKACJE.
Zapomniałbym o tej marnej kasie jaką za "to coś" bierzecie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#145
|
Przecież Wisła Skorży z 20 kolejek sezonu 09/10 i Wisła Kasperczaka 2010 to dwie różne drużyny, gołym okiem widać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#146
|
|
Kiedy wreszcie Hristov dostanie szanse, a wielki Brożek usiądzie na ławie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#147
|
|
Paweł chyba w tej rundzie chyba idzie na rekord strat.
Nie rozumiem co się stało , że najlepszy zawodnik grający w polskiej lidze stał się jednym z najsłabszych(najsłabszym?) ogniwem Wisły. EDYTA: Ale główka jedna na trzy wreszcie weszła !! Zmiana Kirma na Łobodzińskiego ekhm .... rozumiem , że kontuzja , bo jak nie to nie rozumiem... |
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#148
|
|
.......enie. Brakuje im tylko ambicji bo umiejętności mają. Robią nas wszystkich w chuja i wybierają sobie mecze w których im się chce, a że chce im się prawie nigdy to mamy efekty.
![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#149
|
|
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo l
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Kraków Południowy
Offline |
#150
|
|
Wreszcie!!!
![]()
"...Przed meczem fani obu drużyn śpiewają swoje klubowe hymny ;kibice Wisły: Jak długo na Wawelu, kibice Cracovii: Wisła to *****..."
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|