The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 12.08.2009, 17:54
mic napisał(a):Wyświetl post
Przeciez wyraznie pisze ze nie trenuje zeby zagrac w meczu...
to tylko żarty wiem że wasz najlepszy bramkarz i tak bedie grał
dziwnie sie to porobiło zawsze broniłem Bednarza a gdyby mial przyjsc lepszy dyrektor to chcialbym zeby go zwolini a cale forum go zaczelo szanowac nawet w podpisach sie znalazl.
Tak samo z Pawełkiem mi sie skonczyla cierpliwosc do niego a bardzo go lubie bo sympatyczny i fajny numer ma, to teraz wiekszosc jest za nim ale to i dobrze
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 12.08.2009 o godz. 18:24.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 12.08.2009, 17:55
Kwintesencją postu Urana niech bedzie pierwszy minus ktory wymienił ,czyil zwyczjnie to że sa bez formy.


Do tego dochodzi skutecznosc,a raczej jej brak no i drugiego Nowaka ,ktorego rowniez widac ze brakuje.



Pamietny mecz z zeszlego sezonu tam ,gdzie bilismy glowa w mur ,i przy 30 strzalach ostateczny rachunek wyniosl zero goli i kontuzja Brozka.
Tez sadze ze przy zaangazowaniu jak z Lubinem ( zaangazoawniem dzis mozna w naszej lidze wygrac co sie da) ,+ lepsze umietnosci taktyczne i pilkarskie musimy ten mecz wygrac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 12.08.2009, 20:23
Bez Nowaka PGE sobie średnio radzi, nie ma kto wykańczac akcji,są mało groźni.Jak Wisełka zagra na zero w tyłach to spokojnie wygra.Podoba mi sie gra Cetnarskiego, chętnie bym go zobaczył w koszulce z Biała Gwiazdą.
Odpowiedz cytując
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 12.08.2009, 20:32
Troche kiepski jest termin bo czesc zawodnikow wyjechala na zgrupowania. Kirm, Brozek, Diaz, Łobo. w sumie Brozek i łobodzinski narazie nie grają ale zawsze to rozbija druzyne...
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 13.08.2009, 10:16
Ja bym uważał na Costly'ego wczoraj huknął dwie bramki przeciwko Kostaryce,Mario kurde uważaj błagam
Odpowiedz cytując
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 13.08.2009, 10:56
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym uważał na Costly'ego wczoraj huknął dwie bramki przeciwko Kostaryce,Mario kurde uważaj błagam
Zaraz, zaraz. Nie śledzę ruchów kadrowych GKS-u, ale czy przypadkiem on już tam nie gra? Bo szczerze mówiąc, się pogubiłem.



Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 13.08.2009, 11:45
Stavanger Gra ostanio nawet chyba w meczu wystąpił
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 13.08.2009, 12:25
Bo Carlo Costly, to dobry chłop jest. Tylko trafił na zła drużynę.
Chciałbym takiego u nas na ławce chociażby
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 13.08.2009, 12:29
Caiado, też niby taki dobry jest a i tak z Zagłębiem wygraliśmy Gorzej jakby tam było 11 takich Costly'ów ;P
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując
juniho
Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kalwaria

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 13.08.2009, 12:35
Wie ktoś o której jest dzisiaj popołódniowy trening?wczoraj Mauro doznał jakiejś kontuzji bo nie chciał biegać z resztą zespołu, Skorża zapytał co jest grane bo myślał ze zagra w sobote a Mauro rozłożył tylko bezradnie ręce.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 13.08.2009, 12:36
napój napisał(a):Wyświetl post
Caiado, też niby taki dobry jest a i tak z Zagłębiem wygraliśmy Gorzej jakby tam było 11 takich Costly'ów ;P
O tym, że niby Caiado jest dobry to pisał fakt i dmuchał balonik pod nazwą nowy Cristiano.
A taki z niego Cristiano jak z naszej ligi Premiership
Wiec mamy to na co zasługujemy!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 13.08.2009, 13:24
Według mnie to Costly też po meczu reprezentacji zmęczony będzie i nie wybiegnie w pierwszej połowie. Ale co tam. Gramy " u siebie ", więc wygrać musimy.



Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 13.08.2009, 13:40
kamikaze Według 90minut.pl oraz www.gksbelchatow.com Costly jest w kadrze GKS był wpożyczony do Birmingham.


P.s skonczmy o tym bo to nie nasz piłkarz
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 13.08.2009, 13:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
O tym, że niby Caiado jest dobry to pisał fakt i dmuchał balonik pod nazwą nowy Cristiano.
A taki z niego Cristiano jak z naszej ligi Premiership
Wiec mamy to na co zasługujemy!
Jakieś umiejętności ma Jako, że się interesuję portugalską piłką, to od bardzo dawna znam tego zawodnika. Nawet pare razy pisałem o nim w kontekście Wisły w temacie Gdybym był...

Jak Sobola ośmieszył siatą, albo później Cantoro...
Tej sytuacji z Pawełkiem też nie każdy by wykorzystał. Może nie wyolbrzymiajmy jego umiejętności jak Fakt porównując go do Cristiano, ale na pewno nie jest to słaby piłkarz. A na polską ligę jest powiedzmy ponad przeciętną.

Ale wracając do spotkania. Wiadomo, że jeden piłkarz meczu nie wygra. A na pewno nie ma takich w polskiej lidze. Dlatego Wisła nie musi obawiać się żadnej drużyny z OE, z każdym powinna grać wysoko i po prostu za wszelką cenę dążyć do zdobycia kilku bramek.
Ostatnio edytowane przez tofik : 13.08.2009 o godz. 14:00.
..
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 13.08.2009, 16:23
Dajcie spokój z tym Costlym, bo prawie na pewno nie zagra. W tym sezonie jeszcze murawy w Bełchatowie nie powąchał i wątpię żeby trener wypuścił go po takiej eskapadzie. Dodajmy, że po meczu musiała być ostra balanga, bo Honduras wskoczył na drugie miejsce w grupie, wygrał 4-0 i ogólnie zapanowała atmosfera wielkiego święta narodowego. Costly to fajny grajek, ale zmarnował ostatnie dwa lata, zamiast iść do przodu to wręcz cofnął się w piłkarskim rozwoju. No i chłop ma definitywnie coś z głową, słyszałem gdzieś, że do Polski to on przyjechał nasze dziewki bałamucić. To dobitnie świadczy o niedorozwoju mózgowym. Po tym, co wczoraj widziałem planuję wyjazd do Hondurasu i to chyba na stałe .

A co do jego wczorajszej gry, to przez większość spotkania rywalizował z Diazem. W sytuacjach, kiedy Diaz nie popełniał fatalnych błędów, raczej Wiślak był górą. Sęk w tym, że Diaz popełniał całkiem sporo fatalnych błędów, np. zastawianie piłki, która kozłuje 5 metrów dalej. Chociaż na tle kolegów, z którymi rywale się po prostu bawili, Diaz i tak wyglądał solidnie. Dość powiedzieć, że po stronie gości najlepszy był bramkarz, który i tak przepuścił 4 bramki. Inna sprawa, że jeszcze przy stanie 2-0 Kostaryka miała z 5 bardzo dobrych sytuacji i nawet w bramkę nie potrafiła trafić.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 13.08.2009, 16:27
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jakieś umiejętności ma Jako, że się interesuję portugalską piłką, to od bardzo dawna znam tego zawodnika. Nawet pare razy pisałem o nim w kontekście Wisły w temacie Gdybym był...

Jak Sobola ośmieszył siatą, albo później Cantoro...
Tej sytuacji z Pawełkiem też nie każdy by wykorzystał. Może nie wyolbrzymiajmy jego umiejętności jak Fakt porównując go do Cristiano, ale na pewno nie jest to słaby piłkarz. A na polską ligę jest powiedzmy ponad przeciętną.

Ale wracając do spotkania. Wiadomo, że jeden piłkarz meczu nie wygra. A na pewno nie ma takich w polskiej lidze. Dlatego Wisła nie musi obawiać się żadnej drużyny z OE, z każdym powinna grać wysoko i po prostu za wszelką cenę dążyć do zdobycia kilku bramek.
no tak założył siatke Sobolowi, po czym Radek pokazał mu miejsce w szeregu.
Dobry, to moze być, ale na hale chyba. Szybka nóżka wiosny nie czyni.

Zresztą, kiedys czyli 2,3,4 lata wstecz, w Górniku był chłopaczek z bajeczną technika, skrzydłowy albo napastnik. Ale był zbyt wątły i kariery póki co nie zrobił. A z piłka potrafił cuda wianki, siatki, flipflapy, przekładańce ruletki i inne

Z Lechem, otwarta gra może sie różnie skończyć. Otwarta gra, to także wieksze pole do popisu Mariusza Pawełka, wiec czy warto ryzykować?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 13.08.2009, 16:46
Pawełek nie zagra? Szczescie od losu? W sumie szkoda ale moze wreszcie odpocznie troche i zobaczymy na co stac Ilie.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iem_zapytania/
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 13.08.2009, 16:49
Pokazał mu miejsce w szeregu, a jeszcze raz i już by go nie było na boisku
Ale nie ważne, bo nie ten temat. W każdym razie pogra kilka meczy i będziemy mądrzejsi co z niego będzie.

Tak, uważam, że im więcej Pawełek ma do roboty tym lepiej dla niego. Zawsze, jak cały mecz stoi i się przyglada, to wkońcu odpłynie i robi głupiego babola.
My musimy dominować, inaczej w pucharach nie mamy szans, dlatego trzeba w lidze ćwiczyc ofensywne warianty.
Ostatnio edytowane przez tofik : 13.08.2009 o godz. 17:07.
..
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 13.08.2009, 17:38
No ciekawi mnie ta "niedyspozycja " miesniowa Pawełka.


Czy to nie pretekst zeby pod osłonka kontuzjii a nie karnego odsuniecia ,dac szanse innemu.

W sumie dla dwoch stron wyjscie nieglupie ,bez szumu mediow ,nagonki za historie z bramkarzami.,i wpadkami Maria z meczow z Ruchem i Lubinem.



W kazdym razie moze nam wyjsc na plus
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.08.2009 o godz. 17:50.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 13.08.2009, 17:44
nie zdziwcie się jak zamiast Pawełka zagra Kurto.
Kazimierski niedawno tak mówił:
W takim razie teraz koncentruje się Pan na jak najlepszym przygotowaniu Mariusza Pawełka.
- Nie można też zapominać o Filipie Kurto. To bardzo zdolny facet, przyszłość powinna należeć do niego. Teraz ma pewne miejsce w kadrze Wisły i niewykluczone, że wkrótce zostanie drugim bramkarzem. Cały czas się uczy, ale nie bałbym się go wystawić w meczu ligowym.
To byłoby bardzo odważne posunięcie.
- Ale ja się nie boję. Wszystko zależy od pierwszego trenera, ale nie wykluczam, że jeszcze w tym sezonie Filip może zagrać w ekstraklasie. Wytrzyma ciśnienie i będzie OK.
źródło:
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,6877948,Wisla_przetestuje_nawet_50_bramkar zy.html?as=2&ias=2&startsz=x
Odpowiedz cytując
buters87
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 13.08.2009, 19:39
a mnie się wydaje, że ta kontuzja Mariusza to zasłona dymna, mająca na celu zniszczenie taktyki GKS i obniżenie moraliów w ich zespole, przecież oni od początku tygodnia ciężko trenowali strzały na bramkę ze swojej połowy a tu może się okazać, że wylany pot na treningu pójdzie na marne. genialne posunięcie naszego sztabu trenerskiego <sarkazm> ;(

już na poważnie co do meczu to liczę na pokazanie przez Cebanu czy ma szanse zagrozić poważnie Mariuszowi P. mam nadzieję na przełamanie Pawła i dobrą grę Jirsaka w wyjściowej 11, w efekcie łatwe 3:0.
Odpowiedz cytując
moskit
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 13.08.2009, 21:37
http://www.krak.tv/kategoria-9,film-646.html - nasz trenerio przed meczem z Bełchatowem. Podoba mi się to co mówi o agresywności, mam nadzieje, że faktycznie nasza gra będzie się tym się cechowała. No i o Pawełku, który jest jaki jest, ale jezeli nie zagra to moze to byc spore osłabienie. chodze na mecze młodej i to co czasem wyrabia cebanu to jest niedouwierzenia ( niestety w sensie negatywnym). Ale mimo wszystko jestem pewien, że połkiniemy Bełchatów!
Odpowiedz cytując
wislak adam
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Ostrów Maz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 14.08.2009, 12:52
jesli zagramy jak z Zagłębiem to mysle ze wygramy bez problemu, oczywiscie agresywnosc musi byc;P
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez wislak adam : 14.08.2009 o godz. 12:52.
Odpowiedz cytując
tycek.
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 14.08.2009, 20:17
Obiektywnie patrząc. Wisła wygra ten mecz conajmniej dwoma bramkami... dlaczego ? ma wielu zawodników, którzy mogą zdobywać bramki, jak nie Brożek to jest Małecki, który potrafi wykończyć akcje jak to w Lubinie pokazał. Bełchatów od początku nie istnieje w lidze, kiepski występ w Bytomiu oraz remis u siebie z Jagą, to napewno nie jest to co oczekiwał trener Ulatowski od swoich podopiecznych, do Sosnowca zapewne przyjedzie z zamiarem zdobycia jednego pkt, czyli defensywna gra, która zapewne ich zgubi, jeżeli Wisła strzeli szybko pierwszą bramkę, to Bełchatów sie odsłodni i dostanie kolejne ciosy. Wynik: 2:0 dla Wisły.
Ostatnio edytowane przez tycek. : 14.08.2009 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 14.08.2009, 20:26
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
nie zdziwcie się jak zamiast Pawełka zagra Kurto.
Kazimierski niedawno tak mówił:
W takim razie teraz koncentruje się Pan na jak najlepszym przygotowaniu Mariusza Pawełka.
- Nie można też zapominać o Filipie Kurto. To bardzo zdolny facet, przyszłość powinna należeć do niego. Teraz ma pewne miejsce w kadrze Wisły i niewykluczone, że wkrótce zostanie drugim bramkarzem. Cały czas się uczy, ale nie bałbym się go wystawić w meczu ligowym.
To byłoby bardzo odważne posunięcie.
- Ale ja się nie boję. Wszystko zależy od pierwszego trenera, ale nie wykluczam, że jeszcze w tym sezonie Filip może zagrać w ekstraklasie. Wytrzyma ciśnienie i będzie OK.
źródło:
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,6877948,Wisla_przetestuje_nawet_50_bramkar zy.html?as=2&ias=2&startsz=x
nie z tym trenerem, Skorża niestety nie stawia na młodych
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 14.08.2009, 20:51
Luu... napisał(a):Wyświetl post
nie z tym trenerem, Skorża niestety nie stawia na młodych
Znasz może takiego piłkarza jak Małecki?
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
Erich Zann
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 14.08.2009, 21:12
Luu... napisał(a):Wyświetl post
nie z tym trenerem, Skorża niestety nie stawia na młodych
http://www.futbol.pl/artykul/60035.html
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 14.08.2009, 21:15
chyba mu chodzilo o zawodnikow z ME...
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 14.08.2009, 21:22
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Znasz może takiego piłkarza jak Małecki?
a znasz innego?

No powiedzmy, że Brożkowi dał się rozwinąć, ale choć cenię Skorżę pod tym względem niestety kuleje.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 14.08.2009, 22:06
wislacki napisał(a):Wyświetl post
a znasz innego?
Marcelo.
Najwidoczniej nie mamy większej ilości młodych i odpowiednio zdolnych zawodników. W przeciwnym wypadku by grali. Bo skoro gra Małecki i Marcelo to dlaczego inni by nie grali?
A z tego co wiem Skorża nie jest czarodziejem, i z kapelusza młodych Krystianów Ronaldowskich nam nie wyciągnie.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:45.