
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#1
|
|
Zlota lopata dla mnie za odkopanie tematu sie nalezy
Szlugi juz rzucilem (przynajmniej jak nie pije alko) wiec jedno z glowy. Nie pic tyle zeby sie napruc jak szmata. W miare zdrowo sie odzywiac. Pojechac na historyczny wyjazd do Niecieczy Silka, bieganie i takie tam jak co roku. Porobic jakies tam kursy. Znalezc lepiej platna robote na dniowki. Pojechac do Kazachstanu na repre. Nie zostac zabitym we Francji na ojro. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#2
|
|
Panie, to jest lista na przyszły rok czy na całe życie?
Ja zamierzam tak jak Ty nie pić tyle żeby się film urywał. Ogólnie chcę stronić od wódy bo za szybko się traci kontrolę nad sytuacją jeśli chodzi o normalne dozowanie tego trunku. Dieta i siłka oczywiście też. Znalezienie jakiejś w miarę normalnej pracy. Plus trochę nadrobienia braków jeśli chodzi o czytanie książek, zarówno tych, które były lekturami szkolnymi jak i innych. Ale to nie są jakoś specjalnie postanowienia noworoczne tylko plan ogólny, który lepiej lub gorzej staram się od jakiegoś czasu wdrażać w życie. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
1) Więcej czasu poświęcać 4 letniemu synowi,
2) Zrobić coś z fajkami ( najlepiej skończyć z tym gównem), 3) Mniej kląć ( bo klnę jak szewc), 4) Dorobić trochę ( dosłownie trochę bo nie chcę wyglądać jak koks) mięśni. Skoro w 2015 pozbyłem się 14 kg w trzy miesiące to teraz wypada coś zrobić w drugą stronę ))) 5) W pracy niech będzie tak jak jest a jak ma się coś zmieniać to oby "do przodu" ))) |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|