Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wasze postanowienia noworoczne (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=606)

wiesniak842 31.12.2015 20:02

Zlota lopata dla mnie za odkopanie tematu sie nalezy:D

Szlugi juz rzucilem (przynajmniej jak nie pije alko) wiec jedno z glowy.
Nie pic tyle zeby sie napruc jak szmata.
W miare zdrowo sie odzywiac.
Pojechac na historyczny wyjazd do Niecieczy:D
Silka, bieganie i takie tam jak co roku.
Porobic jakies tam kursy.
Znalezc lepiej platna robote na dniowki.
Pojechac do Kazachstanu na repre.
Nie zostac zabitym we Francji na ojro.

Jaroo1 31.12.2015 20:14

Panie, to jest lista na przyszły rok czy na całe życie? :D

Ja zamierzam tak jak Ty nie pić tyle żeby się film urywał. Ogólnie chcę stronić od wódy bo za szybko się traci kontrolę nad sytuacją jeśli chodzi o normalne dozowanie tego trunku.
Dieta i siłka oczywiście też.
Znalezienie jakiejś w miarę normalnej pracy.
Plus trochę nadrobienia braków jeśli chodzi o czytanie książek, zarówno tych, które były lekturami szkolnymi jak i innych.
Ale to nie są jakoś specjalnie postanowienia noworoczne tylko plan ogólny, który lepiej lub gorzej staram się od jakiegoś czasu wdrażać w życie.

rafkur 01.01.2016 12:22

1) Więcej czasu poświęcać 4 letniemu synowi,
2) Zrobić coś z fajkami ( najlepiej skończyć z tym gównem),
3) Mniej kląć ( bo klnę jak szewc),
4) Dorobić trochę ( dosłownie trochę bo nie chcę wyglądać jak koks) mięśni. Skoro w 2015 pozbyłem się 14 kg w trzy miesiące to teraz wypada coś zrobić w drugą stronę )))
5) W pracy niech będzie tak jak jest a jak ma się coś zmieniać to oby "do przodu" )))


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl