
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#91
|
|
w tej Legii to kto był z tych rezerwowych
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#92
|
|
To co sie dzieje dla mnie jest idelanym pokazaniem sytuacjii ktora ma miejsce w klubie juz dluuuugo.
Ciecie gdzie sie da,brak transferow,brak zawodnikow,kulejacy marketing, ,pusty stadion. I kolo sie zamyka Nic z tym nie zrobimy bo nie ma z czego.Druzyny nie mamy,trenera tez,szykuje sie gra o utrzymanie a nasze ekspapady z druznami typu Leczna czy Zabrze..no coz .....delikatne mowiac,nie wygladaly nigdy za dobrze (punktowo) No coz dla mnie to taka "wisienka na torcie" i smakujaca wyjatkowo gorzko. Ale TEJ sytuacji w klubie,..... mozna bylo sie spodziewac.(niestety) Wisła sie topi ,tylko ciekawe ze nikt nie chce jej ratować.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 15.12.2015 o godz. 01:28.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|