Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XX Kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 12 grudnia godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9556)

WISŁAZWE 08.12.2015 20:48

[XX Kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 12 grudnia godz. 18:00
 
Zbliżamy się wielkimi krokami do przerwy zimowej w polskiej Ekstraklasie. Nim to jednak nastąpi Biała Gwiazda rozegra jeszcze dwa spotkania. Oba niezmiernie ważne i decydujące o miejscu w tabeli przed krótką i intensywną wiosną.

Już w najbliższą sobotę podopieczni Marcina Broniszewskiego zmierzą swoje siły z Lechią Gdańsk. Mecz przyjaźni zaplanowano na godzinę 18:00 a transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Na dzień dzisiejszy nie jest znany jeszcze rozjemca tego pojedynku.

Pierwszy mecz obu ekip obfitował w bramki i podbramkowe sytuacje, jednak żadnej drużynie nie udało się ostatecznie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i od Wawelem padł remis (3:3).

Zapraszam na krótką zapowiedź meczu przyjaźni.


Terminarz XX kolejki Ekstraklasy:





11 grudnia (PIĄTEK)

18:00 Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna
20:30 Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok

12 grudnia (SOBOTA)

15:30 Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 Górnik Zabrze - Termalica Nieciecza
18:00 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

13 grudnia (NIEDZIELA)

15:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin
18:00 Legia Warszawa - Piast Gliwice

14 grudnia (PONIEDZIAŁEK)

18:00 Cracovia - Korona Kielce



Wieści z biało-zielonego Gdańska.



Lechia nie może mówić o udanej rundzie, wydawać by się mogło, że transfery jakie przeprowadzono przed rozpoczęciem sezonu w końcu są w miarę przemyślane i zawodnicy odpowiedni do zapewnienia wyższego miejsca w tabeli niż teraz. Nic bardziej mylnego. Ze zgrają piłkarzy nie poradził sobie Jerzy Brzęczek, który został zwolniony z Lechii na początku września. Jego miejsce zajął niemiecki szkoleniowiec Thomas von Hessen, jednak i on nie potrafił podporządkować sobie piłkarzy z Gdańska. Lechia grała nierówno, dobre mecze przeplatając ze słabymi, czego efektem było miejsce w dolnej połowie tabeli blisko strefy spadkowej. Niemieckiego szkoleniowca też już w Gdańsku nie ma. Tymczasowo obowiązki trenera przejął Dawid Banaszek, ale z informacji płynących z Gdańska nie ma on szans na dłuższe prowadzenie zespołu niż do końca grudnia.

W Gdańsku trwają poszukiwania nowego szkoleniowca, jednym z kandydatów jest Maciej Skorża a w mediach pojawia się również nazwisko Tomasza Wałdocha. Bez względu, kto zostanie nowym szkoleniowcem gdańszczan nie będzie miał łatwego zadania, wprowadzenie Lechii do górnej połowy tabeli i poukładanie zespołu taktycznie i personalnie do najłatwiejszych nie należy.

Lechia przed najbliższą kolejką plasuje się na jedenastym miejscu w tabeli z dorobkiem dwudziestu jeden punktów, to tylko o dwa mniej niż będąca na ósmym miejscu Wisła.





Piłkarze Lechii pod lupą TWSD!



Ciężko będzie przybliżyć sylwetkę zawodników Lechii, którzy odgrywają w tym klubie znaczące rolę. Wszystko przez rotację w składzie, która sprawiła, że wyjściowa jedenastka wciąż się nie do końca wyklarowała. Zacznijmy jednak od obsady bramki - Marko Marić, wygryzł ze składu Mateusza Bąka i stał się numerem jeden, jako jedyny zagrał we wszystkich ligowych spotkaniach komplet minut. Linię obrony najczęściej tworzą Rafał Janicki, Jakub Wawrzyniak i Gerson. Choć na tych pozycjach, również często dochodzi do rotacji pojawia się Paweł Stolarski, Mario Maloca i Grzegorz Wojtkowiak.

Druga linia to Sebastian Mila, który wciąż gdzieś szuka formy z Wrocławia, hitem miał być Milos Krasić, jednak Serb jakoś nie może się odnaleźć na boisku i z jego formy i renomy to pozostało jedynie nazwisko. Gra ofensywna w dużej mierze opiera się na Macieju Makuszewskim i Michale Maku.

W ataku pewne miejsce ma najlepszy strzelec drużyny Grzegorz Kuświk, który jest autorem czterech bramek, z czego połowa z rzutów karnych.

W Gdańsku występuje również Michał Chrapek, były zawodnik Wisły jednak nie może przebić się do wyjściowego składu a momentami ma nawet problemy z załapaniem się do meczowej osiemnastki.


Wieści z Krakowa.



Poprzedni tydzień dla Wiślaków był fatalny. Trzy mecze, zero punktów i bilans bramkowy jeden na sześć.. Brzmi fatalnie i jeszcze gorzej wygląda. Jak spojrzymy na tabelę Wisła zajmuje w niej już ósmą pozycję, fakt faktem, jedno zwycięstwo i "wraca" do walki o puchary, ale bliżej nam niestety do jednej porażki i spadku do grupy spadkowej.

Przyszłość też nie rysuje się w kolorowych barwach w niedzielnym meczu do grona kontuzjowanych dołączył Boban Jović, pierwsze diagnozy mówią, co prawda tylko o stłuczeniu kolana, ale lepiej dmuchać na zimne.

Wciąż nie ma pewności czy w Gdańsku trener Marcin Broniszewski będzie mógł skorzystać z Łukasza Burligi, Denisa Popovica czy Pawła Brożka. Cała trójka zmaga się z urazami, które mogą ich wykluczyć z kolejnej ligowej potyczki.



Wisła lepsza na wyjazdach niż u siebie.



Ciężko w to uwierzyć, ale Biała Gwiazda więcej punktów zdobywa na wyjazdach niż w meczach u siebie. Podobnie jest z bilansem bramkowym, Wiślacy poza Krakowem zdobyli 17 bramek, kiedy w meczach na R22 drogę do siatki rywali znajdowali tylko 11 razy.



Kontuzje szansą dla młodzieży?



Kontuzję podstawowych zawodników stworzyły szansę na pokazanie się Wiślackiej młodzieży, nie ma jednak pewności, że w meczu z Lechią szansę dostanie Jakub Bartosz, którego występ w niedzielnym spotkaniu wypadł dobrze, żeby nie powiedzieć, że bardzo dobrze. Młody obrońca nieustępliwie walczył o każdą piłkę a pokazał również, że ofensywie niczego mu nie brakuje, co chwilę posyłając dośrodkowania w pole karne Legionistów.

Jeden dobry występ oczywiście nie zagwarantuje Bartoszowi miejsca w wyjściowym składzie na dłuższy okres, pokazuje to jednak, że może warto przyjrzeć się głębiej młodym Wiślakom i bardziej odważnie wprowadzać ich do składu. Nie od dziś wiadomo, że więcej można pokazać w 30-minutowym występie niż w kilkuminutowym epizodzie.

zeppiga 08.12.2015 22:45

Wynik tego meczu może być dobrym symulatorem generatora liczb losowych.

siemstein 08.12.2015 23:35

Wp.ierdol, amen

Patryko 08.12.2015 23:51

Wygrana jest nam potrzebna jak tlen, obie drużyny są w podobnym dołku, to musi być wygrana Wisły.

17wojownik 09.12.2015 20:55

Może ktoś napisać ile meczów pauzy dostał Sadlok? Nigdzie nie znajduję oficjalnej info

Karherop 09.12.2015 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 17wojownik (Post 1422308)
Może ktoś napisać ile meczów pauzy dostał Sadlok? Nigdzie nie znajduję oficjalnej info

Pauza w 1 spotkaniu zgodnie z regulaminem. Nie było informacji (a i powodu), żeby kara miała być wydłużona.

piotek 09.12.2015 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1422315)
Pauza w 1 spotkaniu zgodnie z regulaminem. Nie było informacji (a i powodu), żeby kara miała być wydłużona.

Jak dla mnie to nie było powodu, żeby dawać mu czerwo w ogóle... Karny i żółta.

PiVoSH92 09.12.2015 21:43

Jest powód, bo takie są przepisy - za faul w polu karnym przy wychodzeniu na czystą pozycję to bezwarunkowe czerwo niestety.

Karherop 09.12.2015 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1422318)
Jak dla mnie to nie było powodu, żeby dawać mu czerwo w ogóle... Karny i żółta.

Podobno te przepisy mają się zmienić. Tzn w przypadku podyktowania karnego sędzia nie ma obowiązku dawać czerwonej kartki. W świetle aktualnych (bezdusznych) przepisów sędzia może dać czerwo i karnego i się z tego wybroni.

W każdym razie faul Sadloka nie był z gatunku tych którymi się musi specjalnie zająć komisja ligi.

piotek 09.12.2015 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1422324)
Podobno te przepisy mają się zmienić. Tzn w przypadku podyktowania karnego sędzia nie ma obowiązku dawać czerwonej kartki. W świetle aktualnych (bezdusznych) przepisów sędzia może dać czerwo i karnego i się z tego wybroni.

W każdym razie faul Sadloka nie był z gatunku tych którymi się musi specjalnie zająć komisja ligi.

Naprawdę nie jest tak w tym momencie? Byłem absolutnie pewien, że w zasadach jest jasno napisane, że sam karny i żółtko jest wystarczającą karą dla drużyny. Czerwo w 85% przypadkach ustawia mecz...

Tak na logikę, atakujący traci możliwość zdobycia bramki, czyli powinien dostać jako rekompensatę rzut karny + żótła za faul jako kara indywidualna. Obecnie bardziej opłaca się atakującemu zostać sfaulowanym niż strzelić bramkę... Troche koślawe te przepisy w takim razie.

swiety37 10.12.2015 08:51

Z drugiej strony jak te przepisy wejdą to piękne kosy w polu karnym będą... bo karnego też można wybronić...

szprotson 10.12.2015 09:21

troche koślawe przepisy....
no chyba sie komuś w głowie po.......iło doszczetnie.
Faul od tyłu - czerwona
Faul ostatniego obroncy - czerwona
Faul w polu karnym bedąc ostatnim obroncą od tyłu - zółta? Ekhm...

Sadlok zachował sie jak Debil, i ma za to kare. Promujemy grę ofensywna a nie defensywną.

piotek 10.12.2015 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1422350)
troche koślawe przepisy....
no chyba sie komuś w głowie po.......iło doszczetnie.
Faul od tyłu - czerwona
Faul ostatniego obroncy - czerwona
Faul w polu karnym bedąc ostatnim obroncą od tyłu - zółta? Ekhm...

Sadlok zachował sie jak Debil, i ma za to kare. Promujemy grę ofensywna a nie defensywną.

Fajnie, masz swoje zdanie, przedstaw je, ale nie obrażaj się, bo zachowujesz się jak dzieciak. No ale to Twój problem. Wyjedź na wakacje, cokolwiek.

Czerwona i karny to zbytnie osłabienie drużyny, potem oglądamy obronę Częstochowy, jak w Poznaniu. Przy faulu ostatniego obrońcy czerwona powinna być za faul poza polem karnym, bo nie ma możliwości zadośćuczynienia w postaci rzutu karnego. Gdybyś dawał czerwona za uszy faul od tylu, trzy wykluczenia w meczu byłyby standardem. Lech mógł zdobyć bramkę i w zamian dostaje lepsza sytuację strzelecką i wykluczenie przeciwnika? Gdyby wejście bylo jeszcze niebezpieczne...

kbr 10.12.2015 11:29

Lechia to najbardziej przereklamowana drużyna w naszej lidze. Tyle było szumy w lecie, że będą walczyli o mistrzostwo, a tu znowu dupa. Nie ma innej opcji niż zwycięstwo. Donald i Jovic już nie zagrają w tym roku, ale podobno mają wrócić Burliga i Popovic.

St Yabol 10.12.2015 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1422362)
Lechia to najbardziej przereklamowana drużyna w naszej lidze. Tyle było szumy w lecie, że będą walczyli o mistrzostwo, a tu znowu dupa. Nie ma innej opcji niż zwycięstwo. Donald i Jovic już nie zagrają w tym roku, ale podobno mają wrócić Burliga i Popovic.


Co jest z Donaldem?

PlayLikeAPro 10.12.2015 12:48

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...-krakow/vrww4c Przywodziciel

silver03 10.12.2015 13:25

W 4 porażkę z rzędu nie uwierzę, więc remis 0:0 lub 1:0 dla nas. Nowy napadzior będzie mógł wystąpić już w tym meczu?

Eternit 10.12.2015 13:33

To co, z powodu ww. absencji zagramy tak?
---------------Cierzniak---------------
----Burliga, Głowa, Guzmics, Sadlok----
Boguski, Mączyński, Uryga, Popović, Cywka
---------------Jankowski---------------

PiVoSH92 10.12.2015 13:43

Drzazga będzie mógł zagrać od otwarcia okienka transferowego, czyli chyba 1 stycznia - anyway, nie w tym roku.

Dariook 10.12.2015 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1422354)
Fajnie, masz swoje zdanie, przedstaw je, ale nie obrażaj się, bo zachowujesz się jak dzieciak. No ale to Twój problem. Wyjedź na wakacje, cokolwiek.

Czerwona i karny to zbytnie osłabienie drużyny, potem oglądamy obronę Częstochowy, jak w Poznaniu. Przy faulu ostatniego obrońcy czerwona powinna być za faul poza polem karnym, bo nie ma możliwości zadośćuczynienia w postaci rzutu karnego. Gdybyś dawał czerwona za uszy faul od tylu, trzy wykluczenia w meczu byłyby standardem. Lech mógł zdobyć bramkę i w zamian dostaje lepsza sytuację strzelecką i wykluczenie przeciwnika? Gdyby wejście bylo jeszcze niebezpieczne...

ALe to nie sędzia osłabia drużynę tylko zawodnik który popełnia faul. Karny jest tak jak to nazwałeś - zadośćuczynienie za niesportowe przerwanie akcji w polu karnym, natomiast kartka jest tego występku karą.

Jak ty sobie to wyobrażasz? Że po za polem karnym, broń Boże nie atakujemy przeciwnika, nie przerywamy akcji...a jak wjedzie w kwadrat to ostra kosa bez .......enia?

W futbolu solą są gole i prostopadłe akcje. I właśńie dlatego zawodnik który wychodzi sam na sam jest nietykalny.

piotek 10.12.2015 14:43

[QUOTE=Dariook;1422379]ALe to nie sędzia osłabia drużynę tylko zawodnik który popełnia faul. Karny jest tak jak to nazwałeś - zadośćuczynienie za niesportowe przerwanie akcji w polu karnym, natomiast kartka jest tego występku karą.

Jak ty sobie to wyobrażasz? Że po za polem karnym, broń Boże nie atakujemy przeciwnika, nie przerywamy akcji...a jak wjedzie w kwadrat to ostra kosa bez .......enia? QUOTE]

Sadlok zrobił taki wślizg, że Linetty prędzej dostałby kontuzji w piaskownicy, bawiąc się z dzieckiem. Idiotyczna agresja to czerwona, nawet jeśli akcja działaby się w narożniku po przeciwnej stronie boiska. Nie mieszaj niebezpiecznych ataków na nogi z próba zablokowania piłki jak u Sadloka, bo to podchodzi pod inyy paragraf. Rozmawiamy o faulu, powiedzmy, taktycznym.

Faul przed polem karnym to wolny i czerwona. W polu karny i żółtą. Jest to w jakiś sposób wyrównane.

stalsanok1946 10.12.2015 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlayLikeAPro (Post 1422365)

co do Jovicia jeśli tylko łąkotka, będzie robiona artroskopia, czyli na wiosnę przy dobrych wiatrach może grać już od pierwszych kolejek, choć wg. mnie prawie napewno doszło do uszkodzenia więzadeł, jeśli poszło przednie albo tylnie 6-7-8miesięcy go nie zobaczymy

Dariook 10.12.2015 17:14

[QUOTE=piotek;1422380]
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1422379)
ALe to nie sędzia osłabia drużynę tylko zawodnik który popełnia faul. Karny jest tak jak to nazwałeś - zadośćuczynienie za niesportowe przerwanie akcji w polu karnym, natomiast kartka jest tego występku karą.

Jak ty sobie to wyobrażasz? Że po za polem karnym, broń Boże nie atakujemy przeciwnika, nie przerywamy akcji...a jak wjedzie w kwadrat to ostra kosa bez .......enia? QUOTE]

Sadlok zrobił taki wślizg, że Linetty prędzej dostałby kontuzji w piaskownicy, bawiąc się z dzieckiem. Idiotyczna agresja to czerwona, nawet jeśli akcja działaby się w narożniku po przeciwnej stronie boiska. Nie mieszaj niebezpiecznych ataków na nogi z próba zablokowania piłki jak u Sadloka, bo to podchodzi pod inyy paragraf. Rozmawiamy o faulu, powiedzmy, taktycznym.

Faul przed polem karnym to wolny i czerwona. W polu karny i żółtą. Jest to w jakiś sposób wyrównane.

Dlaczego nie chcesz zrozumieć, że w tej sytuacji jakość faulu nie ma większego znaczenia? Dostał czerwoną bo był ostatnim obrońcą. Będąc ostatnim na 30 metrów od bramki też by dostał czerwoną, jeśli był by za nim ktoś jeszcze wyłapał by żółtą.
A że sytuacja była w szesnastce ? Czyli karny. Była by na siedemnastym metrze był by rzut wolny.

Reasumując, czerwień za faul ostatniego obrońcy i rzut karny, gdyż sytuacja miała miejsce w polu karnym. Inaczej się nie dało, Sadlok dojebał i tyle.

Co do samego meczu w Gdańsku to liczę na braterski remis.

szprotson 10.12.2015 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1422354)
Fajnie, masz swoje zdanie, przedstaw je, ale nie obrażaj się, bo zachowujesz się jak dzieciak. No ale to Twój problem. Wyjedź na wakacje, cokolwiek.

Czerwona i karny to zbytnie osłabienie drużyny, potem oglądamy obronę Częstochowy, jak w Poznaniu. Przy faulu ostatniego obrońcy czerwona powinna być za faul poza polem karnym, bo nie ma możliwości zadośćuczynienia w postaci rzutu karnego. Gdybyś dawał czerwona za uszy faul od tylu, trzy wykluczenia w meczu byłyby standardem. Lech mógł zdobyć bramkę i w zamian dostaje lepsza sytuację strzelecką i wykluczenie przeciwnika? Gdyby wejście bylo jeszcze niebezpieczne...

nie mam swojego zdania.
Mam przepisy które akceptuje miliony ludzi, które zostałe wymyślone by m.in promować ofensywną grę i unikać przede wszystkiemu kontuzji,( np. przy wślizgu od tyłu bardzo łatwo zerwać komuś achillesa. ) oraz karac chamów i idiotów.

gdyby wejscie Sadloka było niebezpieczne, to z racji tego iż On wie ze za sam zamiar faulu od tyłu moze otrzymać czerwo, to wtedy Sadlok otrzymuje kilka meczy dodatkowego zawieszenia.
Sprawiedliwe? Tak.

wg. Ciebie jeśli by Mu złamał noge to jest czerwo a jak nie złamie to żółte. Ok.
Ale taki sam faul Sadloka na panu X nie wywoła identycznych konsekwencji na panu Y. Co wtedy?
Dopiero rozmiar kontuzji ma orzekac jak wysoka jest kara? Broń Boże od takich.
E: co do Jovica, wg. mnie klub gra na zwłoke. Dlaczego - nie podali jakie to były badania. Jeśli jest rezonans to wiemy dokładnie jaki to uraz łąkotki i ile będzie trwała przerwa, przykładowo przy samej resekcji to po miesiacu by wrócił na boisko. Gorzej jesli robią artroskopie po to by otworzyć staw i ocenić stan więzadeł, wtedy to juz lipa...

piotek 10.12.2015 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1422408)
nie mam swojego zdania.
Mam przepisy które akceptuje miliony ludzi, które zostałe wymyślone by m.in promować ofensywną grę i unikać przede wszystkiemu kontuzji,( np. przy wślizgu od tyłu bardzo łatwo zerwać komuś achillesa. ) oraz karac chamów i idiotów.

gdyby wejscie Sadloka było niebezpieczne, to z racji tego iż On wie ze za sam zamiar faulu od tyłu moze otrzymać czerwo, to wtedy Sadlok otrzymuje kilka meczy dodatkowego zawieszenia.
Sprawiedliwe? Tak.

wg. Ciebie jeśli by Mu złamał noge to jest czerwo a jak nie złamie to żółte. Ok.
Ale taki sam faul Sadloka na panu X nie wywoła identycznych konsekwencji na panu Y. Co wtedy?
Dopiero rozmiar kontuzji ma orzekac jak wysoka jest kara? Broń Boże od takich.
E: co do Jovica, wg. mnie klub gra na zwłoke. Dlaczego - nie podali jakie to były badania. Jeśli jest rezonans to wiemy dokładnie jaki to uraz łąkotki i ile będzie trwała przerwa, przykładowo przy samej resekcji to po miesiacu by wrócił na boisko. Gorzej jesli robią artroskopie po to by otworzyć staw i ocenić stan więzadeł, wtedy to juz lipa...

Dyskutujemy o sensie takiego zapisu, nie o jego istnieniu.

Stan zdrowia poszkodowanego nie ma wpływu na ocenę zagrania (vide Jovic i Pazdan, ale także Sadlok i Linetty). Rozumiem Twój punkt widzenia, ale i tak jestem zdania, że w takiej formie ten przepis niewiarygodnie utrudnia odrobienie strat, a mecz staje się smutnym kopaniem do jednej bramki. Z racji widowiska, lepiej byłoby nie wyrzucać obrońcy w sytuacji podobnej do omawianej.

Proponuje skończyć dyskusje, bo mamy różną, uzasadniona swoją drogą, opiekę nad te sprawę.

Ci do meczu, Lechia wydaje się dobrym przeciwnikiem na przełamanie. Problem w tym, że oni myślą o nas to samo. Mimo wszystko wierzę w skromne zwycięstwo i wypuszczenie któregoś z młodych na ostatni kwadrans.

mitmichael 10.12.2015 21:09

Musimy wygrac ten mecz tak samo jak pozniejszy z Pogonia. Nie ma zadnych wymowek w tych dwoch meczach 6 punktow to koniecznosc, wystarczy zagrac jak z Legia tylko z poprawiona skutecznoscia.

Karherop 10.12.2015 22:56

Dobrze by było, żeby Broniszewski nie poszedł w wariant zachowawczy. Wypadł Jovic i Guerrier i zapewne będzie chciał ich zastąpić Burligą i... Cywką. Mam jednak gorącą nadzieję, że na prawej obronie postawi na Bartosza, bo tak naprawdę niewiele ryzykuje... patrząc na babole Guzmicsa z ostatnich kilku spotkań to i tak naszego Ryśka nie przebije. Burliga powinien powędrować na bok pomocy, a z resztą składu bym nie mieszał...

No i fajnie by było zobaczyć w końcu Handzlika choćby na te 15 min. Marzenia ściętej głowy.

A co do wyniku: musimy wygrać, zmieniłbym na stwierdzenie" może wygramy".

PiVoSH92 10.12.2015 23:51

Jak dla mnie to Sadlok za Guzmicsa, Bartosz za Jovicia, Bury za Cywkę i możemy grać.

szprotson 11.12.2015 10:15

a za Guerriera kto?

Oj chyba Lechia się przełamie w tym meczu ...

Rustin 11.12.2015 10:39

Lechia już przełamała się ze Śląskiem, z nami zaliczy po prostu drugie zwycięstwo z rzędu, czyli zrobi coś o czym my możemy pomarzyć od niepamiętnych czasów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl