The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 24.08.2015, 18:02
niedługo wyjdzie na to ze nie Brożek jest słaby tylko Ci co mu podają....
a moze piłki krzywe?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 24.08.2015, 18:12
Brożek niestety wygląda jakby go ktoś zahipnotyzował i w hipnotycznej sugestii zakazał strzelać. Nie wiem czy należy go kopnąć w dupę czy zaordynować trening strzelecki po 3-4 godziny dziennie (z obu nóg), ale coś z nim należy zrobić bo on jest strasznie cienki psychicznie i sam nic nie zrobi.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 24.08.2015, 18:16
To że Brożek stracił 100% swoich atutów to każdy widzi
pytanie brzmi czy Brożek jest bez formy czy raczej już po drugiej stronie rzeki
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 24.08.2015, 18:40
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Brożek niestety wygląda jakby go ktoś zahipnotyzował i w hipnotycznej sugestii zakazał strzelać. Nie wiem czy należy go kopnąć w dupę czy zaordynować trening strzelecki po 3-4 godziny dziennie (z obu nóg), ale coś z nim należy zrobić bo on jest strasznie cienki psychicznie i sam nic nie zrobi.
To jest problem psychiczny. Jak napastnik strzela regularnie to nie ma stresu i po prostu robi. Jak przestaje strzelać to pojawia się stress. Dostając piłkę myśli za dużo co zrobić by tego nie spieprzyć a w końcu boi się oddać strzał szukając najlepszej pozycji. Może chce przeskoczyć Zurawskiego w tabeli klubu 100, brakuje mu trzech bramek więc ma dodatkową napinkę.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 24.08.2015, 22:14
W.S napisał(a):Wyświetl post
To że Brożek stracił 100% swoich atutów to każdy widzi
pytanie brzmi czy Brożek jest bez formy czy raczej już po drugiej stronie rzeki
Raczej bez formy + brak konkurencji całkowicie zatrzymał jego podświadomą motywacje

Przykładowo Maciek Żurawski u nas na 'koniec kariery' biedował, a teraz sam twierdzi, że jest w lepszej formie w Porońcu niż gdy musiał się rozstać z ekstraklasą.
Sobolewski też w Górniku prezentował się lepiej niż w ostatnim roku w Wiśle.

Inna sprawa, że w klubie muszą poważnie się zastanowić kto będzie grał w ataku gdy Brożek zakończy karierę. Póki co wygląda na to że nie zdążymy nikogo sobie 'wychować'...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 24.08.2015, 23:12
silver03 napisał(a):Wyświetl post
To ile Paweł strzelał kiedyś bramek gówno znaczy w tym sezonie. Nikolić zjada Brożka na śniadanie obecnie.


Porównanie Brozka do Nikolicia jest bez sensu.

Nikolic choc ma juz w zasadzie 27 lat i młody nie jest ma w sobie ta cheć jeszce wybicia sie do lepszego klubu.Jednym slowem chce sie facet pokazać,ma perspektywę

Natomiast Brozek nie ma niczego,to troche jak jazda na złapanej gumie do najblizszej stacji....byle dojechac.Pawel tez gra na zasdzie"byle grac"

nie ten czas,nie ten wiek,jak dla mnie to on jest juz poprstu wypalony, bo jak ktos kto keidys walczyl o krola strzelcow ,Mistrzostwo i Ligę Mistrzow ma tak samo po uplywanie kilku ladnych lat miec tą sama motywacje zeby walczyc.... o wejscie do gornej połówki tabeli w naszej lidze.....wiec sami widzicie.

a gwozdziem do trumny bylo tez dejscie Stilica z ktorym gralo mu sie bardzo dobrze.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 24.08.2015 o godz. 23:42.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 25.08.2015, 12:26
Widzę że znaleźliśmy sabotażystę, przez którego geniusz trenerski Kazimierza Moskala nie może rozkwitnąć. Co ciekawe blokował naszego trenera również w Gieksie i u Słoników, mimo że tam nie grał i nie było go nawet wtedy w Polsce.

Ale do rzeczy: Paweł jest ewidentnie przyblokowany psychicznie, to widać było w meczu z Pogonią. Bał się strzelać. W takiej sytuacji powinien mu pomóc trener i/lub psycholog, ale OK - jest Moskal, nie było tematu. Co nie zmienia faktu, że Brożek w piętnaście minut zrobił więcej w ataku niż Jankowski przez cały mecz.

I tu dochodzimy do sedna sprawy - Paweł obecnie jest już słabym egzekutorem, ale świetną 10-tką. Potrafi przetrzymać piłkę, świetnie dograć, wiele widzi. Tylko nie ma komu dograć...

Tak więc Paweł nam się przyda, ale potrzebujemy napastnika. Tak samo, jak potrzebowaliśmy rok i dwa lata temu. Problem w tym, że napastnicy kosztują.

Ewentualna nagonka jest idiotyczna choćby z uwagi na to, że obecnie Paweł rywalizuje niestety sam ze sobą. Jak się komuś tak bardzo podoba Nikolić, to niech spierdala na Łazienkowską. Z zachowaniem proporcji można Brożka równie dobrze porównywać z Balem w Realu. Na żadnego nas nie stać (koszt zakupu + zarobki), różnica tylko, że na jednego o wiele, wiele bardziej niż drugiego. Tak więc radzę zacząć doceniać to co mamy albo liczyć na szczęśliwy strzał na rynku transferowym. Za darmo to można zwykle mieć tylko Sikorskiego...

Ja bym Pawła sprawdził jako 10-tkę za Jankowskim, ale cudów się nie spodziewam.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.08.2015 o godz. 15:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 25.08.2015, 12:37
^^ Mnie ciekawi jak by wyglądała współpraca Brożka z Anierem, jakby zadziałała chemia między nimi to mógłby być groźny duet.

Problemem też są te nieszczęsne kontry. Wszystkie wstrzymane w środku pola. :(
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 25.08.2015, 13:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Co nie zmienia faktu, że Brożek w piętnaście minut zrobił więcej w ataku niż Jankowski przez cały mecz.(...)
Ja bym Pawła sprawdził jako 10-tkę za Jankowskim, ale cudów się nie spodziewam.
Zgadzam się, co do całości postu.

Niektórzy mówią, że w kadrze mamy 1 napastnika. Jak dla mnie opcje są dwie, albo nie mamy żadnego i uznajemy że Brożek jest już pomocnikiem (bo patrząc na jego grę i liczby, do innych wniosków nie można dojść), albo uznajemy, że 3 i wliczamy Boguskiego i Jankowskiego.

Poza tym, Brożek zatracił podstawowe cechy napastnika: szybkość, przebojowość, nieustępliwość i podstawę - instynkt snajpera. W wielu sytuacjach zamiast strzelać z pierwszej piłki, przekłada ją, kombinuje i szuka partnera. Co wcale nie znaczy, że drużynie się już nie przyda. W II linii robi różnicę, ale jeśli mamy zamiar grać z kontry to kiepsko to widzę.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 25.08.2015, 23:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W II linii robi różnicę, ale jeśli mamy zamiar grać z kontry to kiepsko to widzę.
Nie za bardzo wiadomo czy robi różnicę, bo czym innym jest gra na 10 przez 90 minut, a czym innym okazjonalne zagranie do kolegi z drużyny, kiedy akurat zdarzy mu się cofnąć głębiej po piłkę.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 25.08.2015, 23:13
Oczywiście, że zagrał lepiej od Jankowskiego, który tracił każda piłkę w tym meczu, kompletnie nie umiał się przy niej utrzymać pod presją rywala i stad wynikała nasza beznadziejna gra z przodu.

Im szybciej Kaziu zrozumie, że z beztalenciami pokroju Urygi i Jankowskiego nic nie ugramy, tym szybciej zaczniemy wygrywać. Chciałbym zobaczyć w piątek Cywkę na pozycji Urygi, z tyłu powinien dać radę, a może coś doda tez z przodu, bo Alan oczywiście gra jeden schemat całe życie: do tylu do najbliższego.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 25.08.2015, 23:58
fialo napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że zagrał lepiej od Jankowskiego, który tracił każda piłkę w tym meczu, kompletnie nie umiał się przy niej utrzymać pod presją rywala i stad wynikała nasza beznadziejna gra z przodu.

Im szybciej Kaziu zrozumie, że z beztalenciami pokroju Urygi i Jankowskiego nic nie ugramy, tym szybciej zaczniemy wygrywać. Chciałbym zobaczyć w piątek Cywkę na pozycji Urygi, z tyłu powinien dać radę, a może coś doda tez z przodu, bo Alan oczywiście gra jeden schemat całe życie: do tylu do najbliższego.
Problem z Jankowskim polega na tym, że nie może grać jako jedyny napastnik, ani jako 10 z dwoma defensywnymi zawodnikami w środku pola. Oznacza to, że właściwie nie jest nam potrzebny.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 26.08.2015, 00:50
Niestety taka prawda. Szanująca się drużyna powinna mieć po dwóch zawodników na każdą pozycję. My mamy z dziesięciu (w tym trzech bramkarzy) , reszta to "zapchajdziury" typu Jankowski czy Boguski, którzy w każdym meczu grają gdzie indziej i Bóg raczy wiedzieć jaka jest ich nominalna pozycja. Oczywiście nie wliczam do tego piłkarzy pokroju Bartosz, Janur, Gulczyński itp itd, którzy niby są w kadrze ale nie powąchają nawet murawy.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 26.08.2015, 07:54
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Niestety taka prawda. Szanująca się drużyna powinna mieć po dwóch zawodników na każdą pozycję. My mamy z dziesięciu (w tym trzech bramkarzy) , reszta to "zapchajdziury" typu Jankowski czy Boguski, którzy w każdym meczu grają gdzie indziej i Bóg raczy wiedzieć jaka jest ich nominalna pozycja. Oczywiście nie wliczam do tego piłkarzy pokroju Bartosz, Janur, Gulczyński itp itd, którzy niby są w kadrze ale nie powąchają nawet murawy.
Jeśli liczysz Jankowskiego jako zapchajdziure to taki sam status powinien mieć Buchalik. Jankowski z Boguskim przynajmniej wspólnie kilkanaście bramek dla Wisły strzelili. Buchalik mniej wybronił, niż oni nastrzelali. Co wcale nie znaczy, że zamierzam być obrońcą jednego czy drugiego, ale za bardzo nie wiem czym sobie zasłużył Buchalik, aby nazywać go bramkarzem.

A to że Jankowskiego z Boguskim ich trener rzuca od napastnika po defensywnego pomocnika, skrzydłowego czy rozgrywającego to raczej wina tego, że nie ma kto grać na tych pozycjach.
Jakbyś zapytał samych zawodników to zapewne byś usłyszał 'moją ulubioną pozycją jest cofnięty napastnik'
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 26.08.2015, 08:16
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A to że Jankowskiego z Boguskim ich trener rzuca od napastnika po defensywnego pomocnika, skrzydłowego czy rozgrywającego to raczej wina tego, że nie ma kto grać na tych pozycjach.
Jakbyś zapytał samych zawodników to zapewne byś usłyszał 'moją ulubioną pozycją jest cofnięty napastnik'
Masz rację i to największy problem, bo nie gramy od lat takim systemem, w którym byłoby miejsce dla cofniętego napastnika. Dlatego są zapchajdziurami. Obecnie zresztą, nawet, jeślibyśmy chcieli, trudno sobie wyobrazić, że za Brożkiem i Boguskim, występują na przykład Crivellaro wraz z Urygą...
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 26.08.2015, 08:20
Buchalika zaliczyłem do tych piłkarzy, których znana jest nominalna pozycja, pomijając już poziom jaki na tej pozycji prezentuje Poza tym oczywiście masz rację i również sobie zdaję sprawę z tego, że "zapchajdziury" grają tam gdzie grają z braku laku. Z drugiej strony marzy mi się żeby Moskal znalazł każdemu nominalną pozycję i tego się trzymał. Dla przykładu Sarki skrzydłowy, kontuzja to Boguski skrzydłowy go zastępuje itp itd. Wtedy może więcej szans dostawaliby jacyś młodzi a tak to Guerrier kontuzja - na lewym skrzydle Boguski, Sarki kontuzja - na prawym skrzydle Boguski, Uryga kontuzja - na defensywnym Boguski itd itd i już naprawdę pomijając fakt jakim piłkarzem jest Boguski ale wiadomo, że nie będzie grał tak samo na każdej pozycji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:13.