
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#91
|
|
Brawo Panie trenerze za ofensywne zmiany! Szacuneczek! I tak ma być... Bo my jesteśmy Wisła...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#92
|
|
Bunoza zwyczajnie nie potrafi kopać prawą nogą, zwłaszcza kiedy musi to zrobić precyzyjnie. Zagrał słabiej niż z PB ale moim zdaniem i tak większy z niego pożytek na lewej niż z Jaliensa.
Głowa wczoraj nie grał od początku? Bo ktoś ma jakieś wątpliwości czy jest on podstawowym obrońcą. Natomiast wypominanie mu zawalonych bramek to już kabaret. Wystarczyło grać konsekwentnie, zespołowo i walczyć, a efekt punktowy jest. Taka nasza liga. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
#93
|
|
Prawda jest taka że my bocznych obrońców nie mamy.Napastnik tezby się przydał.Dzisiaj mi się śniło że wygraliśmy na wyjeżdzie 7-1 ale nie wiem zkim i kiedy
) |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: P-ce
Offline |
#94
|
|
Pierwsze zwycięstwo na wiosne(liga) ufff. Oddaliliśmy się troszkę od końca tabeli, to najważniejsze. Wygraliśmy w stylu nie najgorszym, raz potrafili rozegrać ładną klepę i co raz oddawać strzały na bramkę Pawełka(tyle że 90 % w kosmos), potem następował chaos, i kopanina z obu stron. Bunoza popełnił chyba fail roku ...
Co do Polonii, są słabi ale ten Przybecki rzeczywiście jest świetny, pewnie niedługo przejdzie do lepszego klubu, Wszołek natomiast stoczył się na dno, nie mieści się w pierwszym składzie słabej rozsprzedanej Polonii ... Btw Przybecki wygląda jak brat bliźniak Koseckiego z Legii, coś mi się wydaje że oni po jednym ojcu albo matce Na koniec na deser słowa Bunozy po meczu haha: "Na początku miałem zagrać piłkę Sergeiowi, a później lekko kopnąłem piłkę, która trafiła do rywala. Chciałem później zatrzymać zawodnika Polonii, ale mój mózg nie zareagował i straciliśmy głupio bramkę " Ja pier*ole Mimo wszystko ja bym go nie skreślał, bo nie jest taki zły, słabe mecze przytrafiają się każdemu ... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#95
|
|
donecki
a co brałeś wieczorem ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#96
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline |
#97
|
![]()
...And Justice For All
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: fcM
Offline |
#98
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#99
|
|
Nigdzie nie napisałem, że fatalny. Napisałem, że jeden średnio-przyzwoity występ nie czyni z niego obrońcy wyróżniającego się nawet w klubie Wisła Kraków a co dopiero w lidze... Skoro Wisła jest 10. w lidze i skoro Bunoza czasami grzeje ławę w 10 zespole ligi tzn. to o czymś do świadczy. mr_kwolf tak się podjarał jego występem przeciwko Podbeskidziu (ach cóż to za mega rywal... prawie Real), że musiałem go sprowadzić na zimie. Napisałem, żeby się nie podniecał bo za tydzień Bunoza zagra padakę i ...niestety się sprawdziło. Zwykły szaraczek jakich wielu. Dobrego piłkarza od przeciętnego szaraczka odróżnia to, że jest w stanie zagrać dwa dobre mecze z rzędu. Ostatnim Wiślakiem, któremu udała się ta sztuka (dwa dobre mecze z rzędu) był Maor Melikson jakieś 9 miesięcy temu... Niestety reszta to przeciętniacy, którym nie uda się zagrać dwóch dobrych meczów z rzędu. Dlatego grają przeciętnie, punktują przeciętnie bo drugi sezon jest to w okolicach 1,1-1,2 pkt na mecz i zajmują przeciętne miejsce w lidze. Nie róbmy z ogólnego przeciętniactwa czegoś wybitnego... A więc nie fatalnie tylko właśnie przeciętnie...
Ostatnio edytowane przez thechris : 10.03.2013 o godz. 12:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#100
|
|
Nie wiem czy zauważyliście, ale Osman znacząco poprawił długie podanie i wybicia. Kiedyś wszystkie szły w aut, do przeciwnika albo Bóg wie gdzie, a teraz widok Osmana zabierającego się do długiej piłki nie powoduje już palpitacji. Nawet jeden rzut wolny dali mu wykonać
![]() Pomijając aspekt, że powinien to już dawno umieć, dobrze, że to poprawił i plus dla niego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#101
|
|
Forma Osmana idzie wreszcie w górę i to jest bardzo dobra wiadomość dla nas. Chavez w formie zjada wszystkich naszych środkowych obrońców na śniadanie. Szkoda, że to takie rzadkie zjawisko.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#102
|
|
czy Osman jest w formie czy nie jest, to i tak robi to czego go nauczono w hondurasie - pojebane wślizgi ( na szczescie mało mądrych grajków którzy by to wykorzystali - vide wczoraj przybecki)
oddałbym wszystkich naszych napastnikow za Demjana. Do naszej taktyki 7-2-1 pasowałby idealnie. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#103
|
|
W przyszłej kolejce Osman nie zagra, toteż w środku zobaczymy pewnie Arka z "młodym Czekajem".
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#104
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2012
Offline |
#105
|
|
Panowie co jest? Każdy post przesiąknięty hurra-optymizmem, a jeszcze tydzień temu mieliśmy najgorszą kadrę, która nie zasługiwała nawet na I ligę. Chavez ze szrotu z Hondurasu zamienił się nagle w najlepszego obrońcę ligi, a Kulawik w Mourinho... Spokojnie, spokojnie, jeżeli wygramy 5 meczy z rzędu to dopiero nośmy ich na rękach, a póki co cieszmy się, że nie przewracali się o własne nogi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#106
|
|
lepiej zdradźcie ile zostawiliście u buka
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#107
|
|
3,5pln poszlo sie j.bac
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
#108
|
|
Mina zakapturzonego Bednarza po babolu Bunozy bezcenna.Oczy wyszły mu z orbit
Juz widział swoją dymisje. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#109
|
|
Ktoś mówił w wywiadzie, że Bunoza jest dobrym piłkarzem ale myśli o wielu rzeczach w czasie meczu, nie do końca potrafi się skoncentrować na wydarzeniach na boisku. Przez to mu się przydarzają takie rzeczy jak wczoraj.
![]()
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał? Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad. [/FONT] naoway.deviantart.com |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#110
|
|
Ten mecz nie powinien nam zamydlac prawdziwego obrazu naszego klubu. Nawet jak wygramy 5 meczy pod rzad nie zmienia faktu ze klub nie jest dobrze zarzadzany
![]()
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#111
|
|
100% racji.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#112
|
|
To tak samo jak z Boguskim w meczu z Podbeskidziem - "zmiękczył" nogi, bo nie jest samobójcą. Bramkowy uznał to za symulację, bo jest bałwanem. End of story.
Jak menedżer nie zaczaruje, to my się go nie pozbędziemy do końca kontraktu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.03.2013 o godz. 20:14.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
||
|
|
Guest
|
#113
|
|
Uważam, że Bunoza ma duży potencjał aby być dobrym stoperem bo według mnie to jest jego pozycja. Między innymi wzrost, przy tym niezła szybkość to cechy które sprzyjają grze na tej pozycji. Do tego tą lewą nogę ma naprawdę nie najgorszą.
Jeśli chodzi o błąd Bunozy to cieszę się że to właśnie Gordanowi to się przytrafiło bo to nauczka z której nie można nie wyciągnąć wniosków. Bunoza zbliżał się do granicy odpowiedzialnej gry na stoperze już wiele razy i często uchodziło mu to na sucho. Głęboko wierzę, że teraz Bunoza w każdej takiej sytuacji wywali piłkę w stylu Clebera na aut czy rzut rożny. Wydaję mi się że Bunoza czuję się trochę nie doceniany i próbuje robić coś "ponad" co można zrobić w danej sytuacji dlatego zaczyna kombinować próbuje przebiec z piłką pól boiska itd. Najważniejsza jest tu jednak kwestia głowy nie mi to oceniać czy Bunoza się w końcu ogarnie i będzie skoncentrowany przez 90 minut. Czy on ma jeszcze margines rozwoju itd. Jesli chodzi o Michała Chrapka to nie ukrywam, że spodziewam się po nim więcej jeśli chodzi o jakość zagrań oraz wybory które podejmuje. Uważam jednak że w tym wszystkim kluczową rolę odgrywa jego przygotowanie fizyczne i kwestia zmęczenia w danej akcji. Widać, że chłopak sknocił wiele zagrań nie dla tego, że ma kiepski przegląd pola czy słabą technikę lecz dlatego, że po prostu jest zadyszany, a wiadomo, że jak jesteś na zmęczeniu to trudno o odpowiednią koncentrację podczas wykonania danego zagrania. Dlatego musi pracować nad tym aby w monecie kiedy dostaję piłkę aby wykonać kluczowe zagranie był "świeży" a nie zmachany. Swego czasu Brożek miał z tym problem bo knocił przez to sytuacje potem zaczął więcej truchtac o co wielu miało do niego nie potrzebne pretensje po to aby wtedy kiedy będzie musiał oddać strzał był lepiej skoncentrowany. Mniej nie potrzebnego biegania a więcej jakości w zagraniach.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 10.03.2013 o godz. 20:47.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#114
|
|
Bunoza może i ma potencjał, ale jest nieobliczalny i nigdy nie możesz byc pewien, co za przeproszeniem od.......i.
Wlasnie ta cecha, dyskwalifikuje go w moich oczach. Juz wolę przecietnego rzemieślnika, ktory fajerwerków nie odpala ale jest pewnym punktem i wiesz czego się możesz po nim spodziewać. To bardzo ważne w formacji obronnej, gdzie popełnione błedy często decydują o końcowym wyniku. Jesli chodzi o Chrapka, to zagrał słabo na swojej pozycji, co nie jest niestety rozczarowaniem. Chlopak nie ma tego co powinien mieć playmaker, brakuje mu tego coś i wcale to nie jest spowodowane zmęczeniem. Tego się nie da wyćwiczyć, to się poprostu ma. Ma to Garguła lecz z niewiadomych przyczyn cieżko mu to obecnie z siebie wydobyć. Jednak w przeciwieństwie do wiekszości , wierzę że jeszcze pokaże pazur i nie skreślam go. Uważam że, potrzeba mu dać czas i okazać zaufanie, dać do zrozumienia że oczekujemy od niego bycia liderem drużyny. Niezapominajmy że kontuzja odcisneła swoje piętno, jednak widać że powoli wygląda to coraz lepiej. Chrapka nie skreślał bym, jednak kreowanie trzeba zostawić innym. U boku Garguły w ofensywnym ustawieniu mogło by to wyglądać ciekawie. Wiadomo że obecnie jest na to za wcześnie, jednak gdy sezon będzie rozstrzygnięty to dlaczego nie zagrać pod publiczke? Tak jak swojego czasu zrobił Urban , za pierwszym podejsciem na łazenkiowskiej.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 10.03.2013 o godz. 21:30.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
#115
|
|
Hmm... tak piszemy o Bunozie, a pamiętacie jak "elektryczny" bywał Głowacki? Może jest pewna norma błędów które trzeba popełnić jako środkowy obrońca? Faktem jest też że błędy obrońców są (poza bramkarzem) najbardziej widoczne. Ile to razy nasi wspaniali kopacze ze stref dalszych niż defensywa raczyli nas kiksami i niecelnymi zagraniami?
To też się wpisuje w ogólny trend zjazdu formy każdego z piłkarzy z osobna. ![]()
c.d.n.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#116
|
A przy wślizgach Osmana dodawać od siebie duzo nie trzeba, wystarczy spojrzeć na ukłąd nóg murzyna. stawiam flakon na to , ze jakby Osman miał cały mecz kryć Ivice, Honduranin nie rozegrał by całego spotkania do końca. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#117
|
|
Przede wszystkim to my nie mamy żadnego lewego obrońcy, bo Jaliens i Burliga są prawonożni i na lewej wyglądają conajmniej śmiesznie, natomiast Bunoza gra lewą nogą - prawa służy mu do wsiadania do tramwaju, ale z kolei jest strasznie wolny, wobec czego z takim szybkościowcem jak Przybecki nie miał najmniejszych szans....
Sam Przybecki to ciekawy zawodnik pod kątem skrzydłowego - a takich w WIśle praktycznie nie mamy - do sporego podszlifowania taktycznego, ale szybkościowo i technicznie jest całkiem dobry..... Natomiast sam mecz - początek ligi gramy tak naprawdę z najsłabszymi (Polonia teraz to już słabeusz, a po kolejnych odejściach - chłopiec do bicia) i dopiero teraz wygrywamy. Liga jest tak cieńka i spłaszczona, że gdybyśmy wygrali poprzednie 2 mecze, to bylibyśmy już z 27 pkt. kilka punktów za Śląskiem czy Górnikiem.... Zakładając kolejne 2-3 mecze z 7-9 pkt (Pogoń, Lechia, Piast) jesteśmy w górnej połowie tabeli, ale równie dobrze może skończyć się w tych 3 meczach na 2-3 pkt i znowu wracamy na 12-13 miejsce. Jednak w meczu z DiscoPolo widać było to samo co w meczu z góralami - dużo walki i dużo chęci, co przy poziomie naszej ligi jest połową sukcesu. ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#118
|
|
Ta wygrana da spokojny oddech bez nerwowego oglądania się za siebie. Można już powiedzieć, że się utrzymamy w e-klasie. Tak jak inni zauważyli przy obecnym poziomie ligi i jej spłaszczeniu można skoczyć parę miejsc do góry. Różnice między czołówka a końcem tabeli są żadne, co widać choćby oglądając mecze. Występy przyszłych pucharowiczów mogą być niezłym kabaretem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#119
|
|
Ja raczej w zagrożenie spadkiem nigdy nie wierzyłem; Wisła jest najsłabsza od lat to fakt, ale nie tak dramatycznie słaba, żeby spaść.
Obecnie mamy : 9 punktów straty do 3 Polonii oraz 13 punktów przewagi nad przedostatnim Podbeskidziem, więc paradoksalnie mimo beznadziejnego sezonu bliżej nam do czołówki tabeli niż do jej końca. A w przypadku wygrania paru meczy jesteśmy w czołówce ![]() Nie to, żebym wierzył w taki rozwój sytuacji; obecna Wisła wiele razy mnie zaskoczyła in minus - raczej wątpię, żeby drużyna która ma najmniej strzelonych bramek w ekstraklasie (poza Bełchatowem) rozpoczęła nagle zwycięski marsz w górę tabeli. Chociaż miejsce 5-7 przy odrobinie szczęścia jest już jak najbardziej realne. Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.03.2013 o godz. 11:34.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#120
|
|
13 miejsce czy 5...jeden huj.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|