The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 02.12.2012, 21:27
Ktoś kto pisze, że to był dobry mecz Wisły chyba jeszcze nie wytrzeźwiał po andrzejkach i koniecznie powinien oglądnąć go jeszcze raz w powtórkach. Takiego chaosu dawno już nie widziałem, niecelnych podań, braku szybkości, zwykłej indolencji w pojedynku jeden na jeden było tyle co kilka kolejek wstecz. Nic się nie zmieniło w ich paralitycznej grze. Te 2 zwycięstwa to był wypadek przy pracy.
Czy ktoś pamięta celny strzał Wilka w światło bramki odkąd przyszedł do Wisły, i ile ich było do tej pory ?
Pareiko - co drugi mecz zawala notorycznie, brak gry na przedpolu, stąd tracone bramki po główkach przy dośrodkowaniach.
Młodzi Chrapek, Szewczyk - niedorośli do gry w ekstraklasie. Burliga - nieprawdopodobnie wolny.
Chavez - całe szczęscie , że jest na obronie + bramka.
Sobol - nieprawdopodobne serce, walka na całego ale z kim miał grać ?
Boguski - wyjątkowo nieporadny w tym meczu.

Bez ataku meczu się nie wygra - brak zawodników tej formacji w ataku (Genkov).

Ogólnie żygowiny z naszej strony. Górnik chyba najłatwiej od lat wywiózł 3 pkt. z Krakowa. Praktycznie kontrolowali cały mecz, ani przez chwilę niezagrożeni przez nasz chaos i nieporadność.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 02.12.2012, 22:54
Zgadzam się. Dziadostwo jest potężne, a lepsze wrażenie może brać się z faktu, że przynajmniej się starali. Tylko, że samą walką i staraniem niczego się nie wygra. Muszą być umiejętności w drużynie i na ławce. O ile to pierwsze jeszcze w jakimś stopniu jest to drugiej składowej próżno szukać. Drużyna jest w ogóle nie ustawiona taktycznie, błędy w obronie jak w okręgówce, wszyscy biegają porozrzucani po całym boisku. Jak tu w ogóle myśleć o zdominowaniu przeciwnika albo odrabianiu strat w meczu.
Na tym tle Górnik prezentował się bardzo dobrze. I widać tam ręke Nawałki jak cholera, są dobrze poukładani taktycznie, mądrze grają, nieźle technicznie. Bo mają trenera. Nikt mi nie powie, że umiejętności ich zawodników są wyższe niż tych z Wisły. Cupiałowi jak zawsze czas pokazał idiotyzm jego decyzji. Wszak Nawałka z niezłym skutkiem w Wiśle pracował.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 02.12.2012, 23:28
Widzieliście co ten partacz - Jaliens zrobił przy golu na 3-1 dla Górnika? Nie dość, że nie pilnował swojej strefy - prawej obrony, to jeszcze łamał linie spalonego na dobre 2 metry. Może, gdyby nie szybka odpowiedź przyjezdnych, wynik byłby inny, korzystniejszy dla nas?

Ale żeby nie było, że się uwziąłem tylko na Kew, to rozbroiła mnie sytuacja z Burligą, gdzie my wyrzucaliśmy bodajże piłkę z autu, a Burliga tak nieudolnie chciał wybić ją, że zamiast podać, wywalić na środek, czy nabić rywala, to zrobił to na tyle źle, że potem był rożny dla Górnika. Żal było patrzeć na takie sytuacje.

A Boguski. Ten to doprowadzał ludzi do szewskiej pasji. Nie dziwię się, że został pożegnany przez kibiców zasłużonymi gwizdami. Grał fatalnie. Odgrywał nie w tempo i źle się zachowywał w polu karnym. Chyba najgorszy nasz zawodnik w tym meczu.

Kolejny paralityk to Orbit. Jak on wykonuje te wolne. Do ....y nędzy, uderza piłkę tak jakby śniadania nie jadł, albo ważyła z 5 kilo. Co centra to nawet w 16. piłka nie wpadała, bo dosięgali ją najbliżsi piłkarze z Zabrza. Melikson tak samo. A Bunoza? Zawsze wali na siłe, to jak było trzeba jebnąć z 17. metra to on się bawi w techniczny strzał.

No i Sergiej. Cóż. Widać, że chłop nie jest w formie, ale na miłość boską, co nasze "gwiazdy" wyprawiały w pierwszej połowie to głowa mała. Na takie konie Pareikę wsadzali, że facet musiał się ratować desperackimi wybiciami i przez to mu się obrywało na trybunach.
Odpowiedz cytując
seyab
Junior Member
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 03.12.2012, 00:04
Obrońcy powinni mieć zakaz podawania do bramkarza, bo co on może zrobić? Wybić na oślep, jak leci na niego zawodnik z przeciwnej drużyny? Bramkarz to nie jakiś cudotwórca. Obrońcy robili babole to i jemu się przydarzają.

Najbardziej smutno mi się zrobiło, jak schodził Sobolewski i komentujący mówią, że nieźle grał, bo "strzelił, kiwnął i coś tam jeszcze...". Coś podstawowego dla piłkarza grającego w najwyższej klasie rozgrywek w Europie, w Polsce urasta do rangi sporych osiągnięć. Co trzeba łyknąć przed meczem, żeby móc komentować takie "widowisko"?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 03.12.2012, 00:17
Wg mnie zagraliśmy niezły mecz. Bardziej mi się podobał niż te wygrane psim swądem poprzednie dwa. Niestety u nas ostatnio jest tak, że jak gramy dobry mecz to nie wygrywamy (Jagiellonia, Korona, Górnik), a jak gramy jak dziady i prosimy się o wpierdziel przez cały mecz to wygrywamy (Śląsk, Ruch).

Mecz się podobał poza... wykończeniem. Indolencja pod bramką przeciwnika najwyższych lotów - przodował w tym Rafał Boguski. Szkoda - mogliśmy się zbliżyć do Górnika na punkt, a tak znowu lądujemy w dolnej części tabeli.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.12.2012 o godz. 00:19.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 03.12.2012, 03:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nas nie stać na nikogo z doświadczeniem to pokuśmy się chociaż o transfer młodego zawodnika na tą pozycje .
Młodzi zawodnicy którzy cokolwiek już prezentują są o wiele drożsi niż doświadczeni. Trzeba by trafić kolejnego Lewandowskiego, a to nie takie łatwe. Pierwsza liga jest przeszukiwana choćby przez Bundesligę, jak się pojawi ktoś kto nie kopie się tak strasznie po czole i jest młody to go wyciągną.

W niższych ligach? A kto je obserwuje? Kto tego zawodnika sprowadzi? Bednarz?

Jak się chce mieć młodych zawodników w składzie, to trzeba mieć skautów i jakieś solidne szkolenie, a my mamy tylko łysego nieudacznika. Jeśli wśród testowanych murzynów z nadwagą nie trafi się napastnik, to wybacz, ale Twoja koncepcja chu będzie warta.

s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie zagraliśmy niezły mecz. Bardziej mi się podobał niż te wygrane psim swądem poprzednie dwa. Niestety u nas ostatnio jest tak, że jak gramy dobry mecz to nie wygrywamy (Jagiellonia, Korona, Górnik), a jak gramy jak dziady i prosimy się o wpierdziel przez cały mecz to wygrywamy (Śląsk, Ruch).

Mecz się podobał poza... wykończeniem. Indolencja pod bramką przeciwnika najwyższych lotów - przodował w tym Rafał Boguski. Szkoda - mogliśmy się zbliżyć do Górnika na punkt, a tak znowu lądujemy w dolnej części tabeli.
Zagraliśmy dobre spotkanie. Intrygujące.
W obronie też?

Ja się na piłce tak naprawdę nie znam, ale jeśli się u siebie przegrywa 3-1 po tragicznych błędach w obronie, do tego przez kwadrans grając w przewadze - to nie jest to dobry mecz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.12.2012 o godz. 03:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 03.12.2012, 11:24
Dlaczego też np. taki Boguski nie pracuje z osobistym trenerem na siłowni ? Gołym okiem widać, że o ile w grze kombinacyjnej jeszcze sobie jakoś radzi, to jest tak delikatny i słaby fizycznie jak chyba żaden pilkarz w lidze. Strzał ma tak anemiczny, a na dodatek w środek bramki. Sikorski - Boguski to jest atak na poziomie 1-2 ligi, szczerze.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 03.12.2012, 11:33
Mecz był słaby w wykonaniu Wisły. Wręcz bardzo słaby. Niecelne podania, błędy w przyjęciu piłki, chaos na boisku. W sumie to aż zaskakujące że udało się stworzyć tyle sytuacji. Moim zdaniem zawdzięczamy to jedynie Meliksonowi i Gargule. Ilość zepsutych piłek przez Boguskiego jest zatrważająca. A uparte wystawianie Sikorskiego w I składzie zakrawa na masochizm. Ten gość jest objęty klątwą - albo bramkarz zrobi hop-siup rękę zrób i wyciągnie piłkę z linii bramkowej albo jest spalony.
Dlaczego nie grał Genkow? Mam dziwne przypuszczenia i na razie się powstrzymam z ich artykułowaniem.

Acha, jak ktoś wymaga jedynie walki od piłkarzy to chyba był zadowolony.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 03.12.2012, 11:41
lazy napisał(a):Wyświetl post
Mecz był słaby w wykonaniu Wisły. Wręcz bardzo słaby. Niecelne podania, błędy w przyjęciu piłki, chaos na boisku. W sumie to aż zaskakujące że udało się stworzyć tyle sytuacji. Moim zdaniem zawdzięczamy to jedynie Meliksonowi i Gargule. Ilość zepsutych piłek przez Boguskiego jest zatrważająca. A uparte wystawianie Sikorskiego w I składzie zakrawa na masochizm. Ten gość jest objęty klątwą - albo bramkarz zrobi hop-siup rękę zrób i wyciągnie piłkę z linii bramkowej albo jest spalony.
Dlaczego nie grał Genkow? Mam dziwne przypuszczenia i na razie się powstrzymam z ich artykułowaniem.

Acha, jak ktoś wymaga jedynie walki od piłkarzy to chyba był zadowolony.
Nie ma sianka - nie ma granka?
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 03.12.2012, 11:50
Jak się was czyta to najlepiej byście wyjebali całą drożynę i byłby święty spokój hahaha
Nie w tym rzecz zawodnicy potencjał prawdopodobnie maja wręcz na pewno!
Tylko 3 trener i złe przygotowanie do sezonu odbija się tym co widzimy...;/
I do tego ciągłe roszady w obronie.
Górnik ma stałego trenera od 4 lat prawie!!! który im wpaja swoją myśl szkoleniową...
i do tego małe roszady rok temu grało na nas 9 tych samych zawodników... tj zgranie :okok:


A genkow jest teraz słabszy od Sikorskiego który obok sobola najlepiej zagrał.. moim zdaniem
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 03.12.2012, 11:55
arti napisał(a):Wyświetl post
Nie ma sianka - nie ma granka?
a to nie chodzi o to ze on do tej druzyny kompletnie nie pasuje?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 03.12.2012, 12:23
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a to nie chodzi o to ze on do tej druzyny kompletnie nie pasuje?
Dlaczego tak uważasz? On mimo wszystko przez te prawie 2 lata strzelił te kilkanaście goli dla Wisły, a Sikor, Romell czy nawet Boguski strzelili ile?
Dwa sensowne skrzydła i da radę, nie będzie ich no to będzie kopanina w tłoku.
Ostatnio edytowane przez arti : 03.12.2012 o godz. 12:25.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 03.12.2012, 12:24
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Tylko 3 trener i złe przygotowanie do sezonu odbija się tym co widzimy...;/
Garguła : "Mecz w Pucharze Polski miał inną rangę, więc ciężko robić tu jakieś porównania do ligi. Zawsze, jak co roku, zdarzają się niespodzianki. W tej edycji z PP odpadły już 4 drużyny z ekstraklasy. Dobrze przepracowaliśmy letni okres przygotowawczy i myślę, że jesteśmy optymalnie przygotowani."

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._udowodnienia/


Michał Probierz pozytywnie wypowiadał się na temat przygotowania zespołu do sezonu. „Mam nadzieję, że wszyscy w Krakowie będą nam kibicować i będą za nas trzymać kciuki. Generalnie jesteśmy przygotowani bardzo dobrze i jestem z tego zadowolony, bo wiem, że ci zawodnicy wykonali bardzo dobrą pracę. Pokazali to na treningach, a teraz w meczach kadry, także jestem spokojny” – mówił.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zostwo_polski/

Iliev: "Jesteś w optymalnej formie?
Dużo trenowaliśmy w okresie przygotowawczym, pokazaliśmy w ostatnim meczu, że potrafimy grać przez 90 minut, także w niesprzyjających warunkach pogodowych. Myślę, że jutro będzie podobnie – bardzo gorąco, ale czuję się dobrze. Jestem pewny siebie, ale ja zawsze tak się czuję, nieważne, przeciwko komu gram. Jak będzie jutro, zobaczymy."
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...grac_ten_mecz/

Wilk:"Na koniec dodał, że pomimo remisu z drużyną z Bielska-Białej Wiślacy będą walczyć o mistrzostwo. „Tutaj gra się o cele najwyższe. Nasza kadra aż tak się nie zmieniła, żebyśmy musieli grać o środek tabeli” – podkreślił pomocnik."

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._nie_wychodzi/


Takich wypowiedzi można znaleźć masę, więc przestań opowiadać nieprawdę. Piłkarze przed sezonem mówili, że są dobrze przygotowani.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 03.12.2012, 12:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zagraliśmy dobre spotkanie. Intrygujące.
W obronie też?
Na pewno lepsze niż z Ruchem, który powinien nam, przy wykorzystywaniu swoich okazji włożyć z piątkę Z Górnikiem to były indywidualne błędy, z Ruchem po prostu robili z nami co chcieli i wchodzili w naszą defensywę jak w sito. Widzisz różnicę?
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 03.12.2012, 12:59
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Takich wypowiedzi można znaleźć masę, więc przestań opowiadać nieprawdę. Piłkarze przed sezonem mówili, że są dobrze przygotowani.
A co mieli się wypowiadać, ze są źle przygotowani?
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 03.12.2012, 15:06
silver03 napisał(a):Wyświetl post
A co mieli się wypowiadać, ze są źle przygotowani?
Przecież Pan Garguła miał nam pokazać prawdziwą wartość tej jesieni. To pokazał...
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 03.12.2012, 17:08
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Jak się was czyta to najlepiej byście wyjebali całą drożynę i byłby święty spokój hahaha
Nie w tym rzecz zawodnicy potencjał prawdopodobnie maja wręcz na pewno!
Tylko 3 trener i złe przygotowanie do sezonu odbija się tym co widzimy...;/
I do tego ciągłe roszady w obronie.
Górnik ma stałego trenera od 4 lat prawie!!! który im wpaja swoją myśl szkoleniową...
i do tego małe roszady rok temu grało na nas 9 tych samych zawodników... tj zgranie :okok:


A genkow jest teraz słabszy od Sikorskiego który obok sobola najlepiej zagrał.. moim zdaniem
To już będzie 3 runda, gdzie wyglądają na źle przygotowanych do sezonu
Jeśli zawodowy piłkarz nie jest w stanie walczyć na boisku raz w tygodniu przez 90 minut to znaczy, że udaje piłkarza albo nie ma zdrowego podejścia do swojego zawodu. Polonia pokazała ile znaczy przygotowanie do sezonu w ekstraklasie.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 03.12.2012, 17:30
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Przecież Pan Garguła miał nam pokazać prawdziwą wartość tej jesieni. To pokazał...
Nie rozsądzam czy są/byli źle przygotowani do sezonu, stwierdzam tylko, że powoływanie się na oficjalne wywiady z piłkarzami w tej sprawie mija się z celem
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 03.12.2012, 17:53
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
To już będzie 3 runda, gdzie wyglądają na źle przygotowanych do sezonu
Jeśli zawodowy piłkarz nie jest w stanie walczyć na boisku raz w tygodniu przez 90 minut to znaczy, że udaje piłkarza albo nie ma zdrowego podejścia do swojego zawodu. Polonia pokazała ile znaczy przygotowanie do sezonu w ekstraklasie.
Wszystko w temacie.
1,5h treningu i myślą, że zaczną regularnie wygrywać?
Odpowiedz cytując
BoBaSbK
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 06.12.2012, 12:16
Górnik Zabrze statystyka trzy strzały w światło bramki = 3 gole .....postawcie mnie na bramce może będę miał lepszy wynik.... bez komentarza.
TS WISŁA KRAKÓW !!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 06.12.2012, 12:29
faktycznie... bez komentarza.
W pewnym meczu przed laty jedna z drużyn oddała tylko jeden strzał w światło bramki - z karnego - i wygrała 1:0.
Pewnie gdybyś wtedy Ty stał na bramce miałbyś lepszy wynik?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 06.12.2012, 13:23
Jak by obronił to by miał lepszy wynik, przecież to oczywiste.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 06.12.2012, 16:21
BoBaSbK napisał(a):Wyświetl post
Górnik Zabrze statystyka trzy strzały w światło bramki = 3 gole .....postawcie mnie na bramce może będę miał lepszy wynik.... bez komentarza.
Popatrz sobie lepiej jak się Jaliens zachował przy trzeciej bramce, a nie będziesz się przypierdalał do Sergieja! Nie popisał się przy pierwszej bramce, to fakt, a i przy drugiej na upartego można go obwinić. Winny nie jest jednak tylko on, bo przy drugiej bramce np. Garguła z Boguskim dali się przejść jak dzieci przez Nakoulme.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 06.12.2012, 18:03
Ja rozumiem że można stracić 3 bramki przy takiej obronie, ale żeby kur... tylu sytuacji nie wykorzystać to trzeba być Sikorskim. Boguski to chyba mieszka razem z Danielem.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 06.12.2012, 18:11
syryls napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem że można stracić 3 bramki przy takiej obronie, ale żeby kur... tylu sytuacji nie wykorzystać to trzeba być Sikorskim. Boguski to chyba mieszka razem z Danielem.
Hohoho. Przywaliłeś żarcikiem, cała loża szyderców z meczu ze Śląskiem teraz umiera ze śmiechu. Od dziś jesteś ich mentorem.
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 07.12.2012, 21:38
A ja i tak uważam, że Wisła zagrała dobrze w meczu z Górnikiem. Może jestem w Wisłę zapatrzony, może nie chce i nie widzę słabych momentów.. Niektóre wypowiedzi już mnie denerwują.
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 07.12.2012, 22:11
Nie jesteś sam. Jak mówi Osman: Wisła to dobry zespół, który nie ma szczęścia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 08.12.2012, 11:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie jesteś sam. Jak mówi Osman: Wisła to dobry zespół, który nie ma szczęścia.
Wisła to niezły zespół bez napastników i skrzydłowych. Z Górnikiem było dużo lepiej niż ze Śląskiem czy Ruchem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:02.