
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#91
|
|
Skład:
Pareiko Jovanovic - Chavez - Diaz- Paljić Wilk Iliev/Boguski Garguła, Melikson, Małecki, Biton / Genkov (po połowie) Nie wiem tylko czy Meleks pociągnie cały mecz... ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#92
|
|
Z punktu widzenia frekwencji to lepsza niedziela od poniedziałku ,ale boje sie ze nasi pilkarze beda zmeczeni po meczu z Odense, tymbardziej ,że Widzew to druzyna bazujaca podobnie jak Górnik na wybieganiu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Piła
Offline |
#93
|
|
Bardzo niekorzystnie nam wypada ten mecz z Widzewem, wystarczy tylko porównać naszą sytuacją z Legią, która grała mecz LE w środę, a ligę gra w poniedziałek. Czyli na odpoczynek mają czw, pt, sob i ndz. 4 dni, a my tylko 2. Oby to nie miało aż takiego przełożenia na grę piłkarzy. Mam nadzieję, że szansę od początku dostanie Iliev (za Kirma), a także Genkov (za Bitona). Resztę zawodników mimo wszystko bym zostawił, nie ma sensu robić większych roszad w drużynie, która całkiem nieźle funkcjonowała w Danii.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
#94
|
|
Myślę, że dlatego Kirm grał od początku w Danii i Kaziu ściągnął go dopiero pod koniec meczu, bo chciał oszczędzać Ilieva na Widzew wiedząc, że będą tylko dwa dni odpoczynku między meczami.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#95
|
|
Cytat:
Za taka kasę, to powinni codziennie tyle biegać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#96
|
Czylim oczywiście to moja teoria: Pareiko-Paljic-Bunoza-(Czekaj albo Chavez, jeśli zdrowi)-Jovanovic-Wilk-Jirsak-Brud-Iliev-Małecki-Genkov Garguła - wydaję mi się że przebiegł najwięcej w meczu z Odense, latał z jednej strony na drugą, moim zdaniem powinien odpocząć.
Ostatnio edytowane przez syryls : 02.12.2011 o godz. 22:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#97
|
|
ironia?
Pareiko > Kurto/Jovanić Jovanović > Lamey Czekaj > Bunoza Diaz = Chavez Paljić ..... ? Wilk > Brud Nunez ..... ? (Jirsak?) Melikson > Garguła Małecki > Kirm Iliev > Boguski Biton > Genkow Nie widzę tej drugiej jedenastki, równie silnej tym bardziej ![]() nie liczę dłużej kontuzjowanego Sobolewskiego. z Widzewem IMHO: Pareiko - Jovanović, Czekaj*, Diaz, Paljić - Iliev, Melikson, Wilk, Garguła, Małecki - Biton * - jeśli będzie zdrowy ofc ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#98
|
|
Lamey to jest poziome ekstraklasy, natomiast Jovanovic może być gwiazdą.
Brud, dobra mobilizacja to zagra dobrze, w pierwszym meczu z Koroną nieźle zagrał. Nie można porównywać Genkova a Bitona to równi zawodnicy o innej charakterystyce, jeden odgrywający drugi lis pola karnego. Boguski zawsze gra na tym samym poziomie natomiast Iliev czasem błyśnie czasem nie. Nie chce mi się dalej pisać, ale tak chcieliście stawiać na polaków. |
|
|
|
Banita
Od: 10.2010
Offline |
#99
|
|
Lamey na poziomie ekstraklasy czyli chujowy. Jovanovic na razie gwiazdą jest na tym forum bo więcej o nim piszą niż gra.
Brud? hehe Genkow więcej walczy na boisku co przekłada się na okazję dla wchodzących pomocników, natomiast Biton z meczu na mecz coraz częściej pokazuje się partnerom w na całej szerokości boiska, nie czeka jedynie przed polem karnym. Iliev, czasami błyśnie czasami nie? Z kim ma grać jak wokół siebie miał do tej pory kołków? Wróci Melikson, Mały to zobaczycie co Iliev potrafi. A Boguski, do tej pory zagrał 3 mecze(?) zbytnio nie szalał w tych meczach, Serb zjada go na śniadanie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#100
|
2. Brud jest słaby, przykro mi. 3. Najlepszym porównaniem Bitona z Genkowem jest statystyka, jak db pamietam: 13-1 ![]() 4. Jak uważasz, że Iliev jest słabszy od Boguskiego to nie mam pytań 5. Chcielibyśmy stawiać na Polaków, ale aktualnie dobrych Polaków w kadrze nie mamy za wielu. Najwięcej moglibyśmy mieć, bez negatywnego wpływu na jakość drużyny, na boisku jednocześnie pięciu - Sobolewski, Wilk, Małecki, Garguła i Czekaj, pod warunkiem że Sobolewski i Czekaj byliby zdrowi. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#101
|
|
Kto wystawił Nuneza w "konkursie o Wisle" w składzie na mecz badz jako zmiennika to niech sobie go wywali bo nie moze zagrac za 4 zołta kartke - tez o tym zapomnialem. Sadze, ze zastapi go Jirsak a najbardziej mnie ciekawi czy znowu Kaziu dokona zmian jak po Slasku
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#102
|
|
Podsumowując, nie ważne w jakim składzie i jak należy ten mecz WYGRAĆ za wszelką cene. Jeśli mamy mysleć o obronie tytułu dwa zwycięstwa w dwóch meczach u siebie NIEZBĘDNE. Potem spokojnie przepracować okres przygotowawczy, kogoś dokupić, uspokoić zawirowania na ławce trenerskiej i na wiosne ruszamy pełną parą.
![]()
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Offline |
#103
|
|
Pytanie kwestii formalnej: zakupiłem znajomemu bilet na jego kartę kibica, jednak prawdopodobnie nie będzie mia przy sobie "papierowej" wersji, którą otrzymuje się wraz z zakupem biletu (tylko kartę kibica). Czy będzie to jakiś problem? Jest ona obowiązkowa przy wejściu na stadion?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce
Offline |
#104
|
![]() ![]() "Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#105
|
|
Dżalamidze jest jeszcze nieogarnięty. Sezon-dwa i zobaczymy co z niego będzie
. Na razie to duże ryzyko. |
|
|
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
#106
|
|
Może i off ale czy można w niedziele miśki przynosić?
![]()
Brzydzimy się przemocą,
nieaktualne nocą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#107
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#108
|
|
Trochę sie obawiam tego meczu, to znaczy głównie tego, że może on mieć przebieg taki jak z Górnikiem czy PBB. Atakujemy, atakujemy, atakujemy a oni strzelaja bramkę z niczego.
Nie obawiam sie tak bardzo zmęczenia, wyjdzie pewnie Iliew, Genkow i być może Maor. A oni nie grali w Danii. Problem jest, że skład może być przyczyn obiektywnych znów pomieszany a ofensywni dawno ze sobą nie grali. A to może przełożyć się na brak tego "ostatniego podania". Pewnie znów będziemy museli liczyć na indywidualny błysk któregoś z naszych. Mam jednak nadzieję, że dostaniemy jakiś fajny prezent na Mikołaja |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#109
|
|
Czy kibice Widzewa będą na meczu ?
|
|
|
|
Member
Od: 01.2011
Offline |
#110
|
|
Oficjalnie nie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#111
|
|
Śląsk i Legia mogą potracić punkty, trzeba wygrać i strata naprawdę nie będzie wielka!
PS: Poza tym mam Wisłę grubo na kuponie, więc do dzieła Panowie |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#112
|
|
Ostatnie 2 spotkania poprawiły mi nieco humor. Owszem Odense jest bez formy, ale wygrana na wyjeździe w Europie ? Ostatnimi czasy nie przychodziło to łatwo. Mam nadzieję, że już do końca rundy tylko takie pozytywne niespodzianki nas czekaja.
Pytanie jak sobie poradzą z Widzewem. Ci raczej atakować nie będa chcieli. Prędzej głeboka defensywa i liczenie na nasze głupie straty w rozegraniu z czego może pójść dobra dla nich kontra. Jak się uda pograć w piłkę z tak nastawionym przeciwnikiem, będzie świetnie. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#113
|
|
Zupełnie inny mecz od dwóch poprzednich. Tu będziemy musieli zdominować rywala na cały mecz, a nie tak jak ze Śląskiem i Odense zagrać z kontru podchodząc mocno pressingiem do przodu. Posiadanie piłki będzie gdzieś 70% dla nas i ciekawe co z tym zrobimy. Widzem na dodatek jak na naszą ligę bardzo dobrze broni. Także bardziej obawiam się tego meczu niż tego we Wrocławiu, pocieszające jestże Widzew ostatnio wygrał w Poznaniu, a drużyny tej marki rzadko kiedy odnoszą dwa zwycięstwa z rzędu na wyjeździe.
Mecz trzeba koniecznie wygrać jeśli się uda wygrać dwa mecze do końca roku u siebie to kończymy przed przerwą zimową na trzecim miejscu. Jakakolwiek strata punktów w tych meczach będzie katastrofą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#114
|
|
Widać, że nigdy w piłkę nie grałeś na jakimkolwiek poziomie. Choćby i zarabiali miliard euro na sekundę pewnych barier nie przeskoczysz. Jedni regenerują się szybciej, inni wolniej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#115
|
|
granie co trzy dni nie jest żadną barierą
![]() luzik |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#116
|
Ze Śląskiem i Odense, które grały w piłkę poradziliśmy sobie. Z Podbeskidziem, Górnikiem i Cracovią grającymi antyfutbol nie daliśmy rady. Widzew na pewno nie będzie grał w piłkę. Zagra antyfutbol jak z Lechem. Nie dopisujcie sobie trzech punktów za szybko. Obym chociaż raz się na tym forum pomylił... ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#117
|
|
Wazny mecz ,musimy w nim zdobyc 3 pkt ,niewazne jak.
Wiadomo ze WIdzew ustawi autobus,napewno nie pojda na otwrta gre ,grunt to strzlelic im pierwsza bramke.A pozniej to juz pojdzie, WSZYSCY NA MECZ! ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#118
|
Ja na przykład nigdy nie chciałem większej ilości Polaków w składzie, bo zdaję sobie sprawę, że to w gruncie rzeczy słabi zawodnicy. Zawsze całkowicie popierałem politykę Valckxa stawiania na obcokrajowców. Więc proszę bez tego typu błednych uogólnień. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław
Offline |
#119
|
|
O jaaaaa
![]() Stępiński wszedł. Jeszcze rok temu w IV lidze strzelał bramki w mojej rodzinnej Pogoni ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#120
|
|
Cenne 3 pkt po marnym meczu.
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|