
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Moderator
Od: 11.2002
Offline |
#91
|
|
zagraja 8 lub 9 stycznia
|
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Offline |
#92
|
|
Wielkie dzięki za info!Do zobaczenia na hali
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla
Offline |
#93
|
|
Prawda to że od nowego roku mają już grać na Reymonta?
![]()
WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2003
Skąd: zewsząd
Offline |
#94
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#95
|
|
jak dla mnie nie tylko
![]() Cytat:
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#96
|
|
Na chwilę obecną (raczej nic się nie zmieni) mecz jest 8 stycznia (sb) o godz. 20 w hali Com-com Zone (Huta).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#97
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#98
|
|
Mam pytanie. Od teraz zawsze na Com-Com będa futsalowcy grali, czy to tylko jednorazowo?
|
|
|
|
PNU '06
Od: 03.2003
Offline |
#99
|
|
Uważać na meczu - gdyż 200 metrów dalej na Tomexie turniej kibiców Hutnika
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#100
|
Rundę rewanżową mamy zacząć zgodnie ze wszystkimi znakami na ziemi i niebie już na R22. Cel jest jasny - Mistrzostwo Polski! - wywiad z B. Korczyńskim >> |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#101
|
|
Zmiana hali jest spowodowana brakiem wolnego terminu w hali Bronowianki. I w formie ciekawostek Cytat:
Tu się zgodzę z trenerem, parkiet na Wiśle jest strasznie wąski, nie wiem czy to nie zaszkodzi patrząc z perspektywy sportowej. Kibicowskiej mam nadzieje że z dobrej strony się pokażemy. Walczą ambitnie jak koszykarki i jak zasługują na wsparcie bo wypełniają swoje obowiązki w 100% zostawiając litry potów dla Wisły w obronie jej barw.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 08.01.2011 o godz. 10:44.
|
||
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#102
|
|
Wygrana z Chojnicami 5-1 Po dwie brami strzelili Douglas i Pater, plus jedna samobójcza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#103
|
|
relacja video z maeczu na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/01/bez-watpliwosci-2/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#104
|
|
Zwycięstwo ale forma niezachwycająca.
Miejmy nadzieję, że w najbliższy weekend będzie lepiej bo wyjazd do głównego rywala w walce o mistrzostwo. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#105
|
|
Ostatnio edytowane przez aNouc : 12.01.2011 o godz. 22:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Ruda Śląska
Offline |
#106
|
|
Mógłby ktoś wrzucić terminarz całego sezonu bo na oficjalnej
http://wislafutsal.pl/strzelcy-i-terminarz-ligowy Jest tylko 11 kolejek... Z góry dzięki!! ![]()
Gůrny Ślůnsk – historyczno krajina rozlygowano na teryńe Polski a Czeskij Republiki we dorzyczu gůrnyj Uodry a poczůnkowygo bjygu Wisły, połedńowo-wschodńo tajla Ślůnska.
ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !! |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#107
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#108
|
|
wywiad z trenerem reprezentacji Polski w futsalu po meczu z Ukraina w Krakowie (w tle bramka Wiślaka Michała Słoniny):
http://kiks.tv/2011/01/bartosek-gra-lepsza-niz-wynik/ oraz dwie mega obszerne galerie z tego meczu: http://kiks.tv/2011/01/galeria-polska-ukraina-1/ http://kiks.tv/2011/01/galeria-polska-ukraina-2/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#109
|
|
relacja z meczu (z bramkami):
http://kiks.tv/2011/01/polowiczne-zadowolenie/ |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#110
|
|
|
PNU '06
Od: 03.2003
Offline |
#111
|
|
Red Devils Chojnice - Wisła Krakbet Kraków 2-2
Niestety nasi futsalowcy zagrali jak cioty ostatnie minuty... i od stanu 2-0 dla Wisły niestety doprowadzili do stanu 2-2 :/. Remis coraz bardziej oddala od sukcesu... |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#113
|
|
Prawdę mówiąc w końcówce meczu zastanawiałem się czy oni w ogóle chcą ten mecz wygrać bo odpuścili grę niemal całkowicie ;/
![]()
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."
Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie! |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#114
|
|
Rafał Franz Wiślakiem!
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#115
|
|
06.02.11,16:00 WISłA KRAKBET KRAKóW 4-3 (2-1) REKORD BIELSKO-BIAłA
06.02.11,16:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 4-5 (2-0) RED DEVILS CHOJNICE ładnie odrobili straty ![]() 1. AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 14 34 11-1-2 68-27 41 2. WISłA KRAKBET KRAKóW 14 33 10-3-1 63-36 27 3. BORUTA AUTO-MARK ZGIERZ 13 26 8-2-3 67-38 29 4. REKORD BIELSKO-BIAłA 14 25 8-1-5 65-50 15 5. TPH POLKOWICE 13 21 6-3-4 61-51 10 6. RED DEVILS CHOJNICE 14 19 5-4-5 48-48 0 7. POGOń 04 SZCZECIN 13 17 5-2-6 39-54 -15 8. FC JANGO KATOWICE 13 16 5-1-7 44-52 -8 9. CLEAREX CHORZóW 14 13 4-1-9 40-57 -17 10. GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 12 9 3-0-9 23-54 -31 11. GKS TYCHY 13 9 3-0-10 33-67 -34 12. KUPCZYK KRAKóW 13 8 2-2-9 53-70 -17 za 40minut.pl |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#116
|
|
galeria zdjęć z meczu Wisła - Rekord Bielsko-Biała:
http://kiks.tv/2011/02/galeria-wisla...bielsko-biala/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#117
|
|
relacja video Z BRAMKAMI na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/02/wisla-pobila-rekord/ |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#118
|
|
TPH Polkowice - Wisła Krakbet 1-6
Wisła Krakbet Kraków pokonała TPH Polkowice w meczu 15 kolejki ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu 6:1. Krakowianie wrócili na fotel lidera, gdyż spotkanie FC Jango Katowice – Akademia FC Pniewy zostało odwołane z powodu odebrania licencji drużynie Jango. http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/tph-wisla-aa-6 |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#119
|
|
Skrót meczu Polkowice - Wisła
http://www.youtube.com/watch?v=kCwau_WnYxk |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#120
|
|
Najbliższy mecz z Borutą Zgierz (sobota) Wisła gra juz na HALI NA KOLNEJ! Także nastawić się ja jazde tam, a kto może to niech się pojawi bo to ważny i trudny mecz!
WISŁA KRAKBET KRAKÓW - BORUTA ZGIERZ; sobota 05.03. godz. 17.00. Hala przy ulicy Kolnej 2. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|