The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp...

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 09.12.2010, 21:43
zagraja 8 lub 9 stycznia
Odpowiedz cytując
ReymontBoy
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 10.12.2010, 20:25
Wielkie dzięki za info!Do zobaczenia na hali
Odpowiedz cytując
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 15.12.2010, 21:21
Prawda to że od nowego roku mają już grać na Reymonta?
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
dyftong
Junior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: zewsząd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 16.12.2010, 19:28
PAC napisał(a):Wyświetl post
Prawda to że od nowego roku mają już grać na Reymonta?
Jezeli uda sie ptzystosowac hale to tak.
Jak dla mnie to trzeba tylko dolozyc linie dla futsalu oraz mocowania bramek. Do zrobienia w kilka dni gdyby tylko komus na tym zalezalo.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 16.12.2010, 19:47
dyftong napisał(a):Wyświetl post
Jezeli uda sie ptzystosowac hale to tak.
Jak dla mnie to trzeba tylko dolozyc linie dla futsalu oraz mocowania bramek. Do zrobienia w kilka dni gdyby tylko komus na tym zalezalo.
jak dla mnie nie tylko
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 27.12.2010, 20:40
ReymontBoy napisał(a):Wyświetl post
Witam,wiadomo już jak z zaległym meczem 2 kolejki z drużyną Red Devils Chojnice?Czy odbędzie się w nowym,planowanym terminie?To jest 18.12.2010 czy przyjdzie nam czekać do 2011 roku?
Na chwilę obecną (raczej nic się nie zmieni) mecz jest 8 stycznia (sb) o godz. 20 w hali Com-com Zone (Huta).
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 08.01.2011, 09:46
Mam pytanie. Od teraz zawsze na Com-Com będa futsalowcy grali, czy to tylko jednorazowo?
Odpowiedz cytując
CarloResoort
PNU '06
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 08.01.2011, 10:03
Uważać na meczu - gdyż 200 metrów dalej na Tomexie turniej kibiców Hutnika
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 08.01.2011, 10:29
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Od teraz zawsze na Com-Com będa futsalowcy grali, czy to tylko jednorazowo?
Jednorazowo (w sensie, że teraz, jakby był jakiś "wypadek" to może kiedyś jeszcze). Na Bronowiance maja jakis turniej pingponga czy czegoś, a hala na Wiśle jest jeszcze nie przystosowana.


Rundę rewanżową mamy zacząć zgodnie ze wszystkimi znakami na ziemi i niebie już na R22.

Cel jest jasny - Mistrzostwo Polski! - wywiad z B. Korczyńskim >>
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 08.01.2011, 10:31
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Od teraz zawsze na Com-Com będa futsalowcy grali, czy to tylko jednorazowo?

Zmiana hali jest spowodowana brakiem wolnego terminu w hali Bronowianki.

I w formie ciekawostek

Cytat:
Z początkiem lutego w końcu zawitacie na halę przy Reymonta. To dla Was ważne?

- Ten fakt ma dwa aspekty. Jeden dobry, a drugi ... jeszcze nie wiem. Ten dobry to na pewno to, że zagramy w końcu u siebie, pod szyldem Wisły. Samo bycie tam w tych murach daje poczucie tych 105 lat historii klubu co mobilizuje dodatkowo. A drugi aspekt, który nie wiem czy będzie dobry czy zły to fakt, że hala jest mała i wąska. Nie trenowaliśmy tam jeszcze i nie wiem po prostu czy będzie się nam tam dobrze grało. Mam nadzieję, że tak aczkolwiek nasz styl gry, gdzie przez większość meczu musimy atakować, i „rozrywać” przeciwnika, który się broni, predysponuje do gdy na dużej hali, na której łatwiej można „porozrzucać przeciwnika. Na małej hali łatwiej jest się natomiast bronić. Ale mimo wszystko myślę, ze bilans tego, że będziemy grać u siebie, będą kibice wyjdzie nam na plus.

Futsal to nowy sport na Wiśle. Czym chcecie przyciągnąć na halę kibiców?

- Myślę, że jak ktoś, kto raz przyjdzie i zobaczy futsal to przekona się do tej dyscypliny. W tej rundzie uważam, że wszystkie nasze mecze były ciekawe i emocjonujące, były zwycięstwa, dramaturgia, walka, emocje, zaangażowanie i charakter. Więc jeśli kibice przyjdą raz i zobaczą takie spotkania to nie trzeba ich będzie już zachęcać. Znam wiele osób, które raz przyszły na halę i powiedziały potem, że nie miały pojęcia iż futsal może być tak fajną dyscypliną i że teraz będą na mecze chodzić regularnie. Mam nadzieję, że podobnie będzie z kibicami Wisły i na hali gościć będzie ich bardzo wielu. Życzyłbym sobie by na naszych meczach był komplet widzów.

Jaki wpływ w futsalu na Was, zawodników, mają kibice?

- Na futsalu tak naprawdę 1000 osób może zrobić niezły kocioł, bo hala niesie ten doping i go kumuluje. A jakie ma znaczenie? Wiadomo, że lepiej gra się dla widowni, dla kibiców, niż przy pustych trybunach. To dodaje sił. Ich obecność nie jest najważniejsza, ale jest bardzo ważna. To dla nich się gra. Nie gramy przecież po to, żeby wziąć medal, powiesić go sobie nad łóżkiem i powiedzieć „ale jestem dobry, zdobyłem mistrzostwo Polski”. Gra się przede wszystkim dla kibiców i dla klubu. My jesteśmy tylko narzędziem w tym wszystkim.

Kibice Wisły są kibicami bardzo wymagającymi, prędzej czy później pojawi się pewna i coraz większe oczekiwania w Waszym kierunku. Myślisz, że sobie z tym poradzicie?

- Będziemy musieli sobie poradzić. Wiadomo, że będzie to pewnego rodzaju nowość, ale musimy sobie z tym dać radę. Jeśli byśmy mieli sobie nie poradzić to by znaczyło, że nie powinniśmy zdobywać Mistrzostwa, jechać na Ligę Mistrzów. Bo tam obciążenie psychiczne będzie takie samo jak nie większe.
Pierwszy mecz tutaj z Poznaniem był taki trochę specyficzny, było to pierwsze spotkanie Wisły w ekstraklasie, nowy zespół, ja byłem pierwszy raz trenerem i to trochę pospinało chłopaków, ale myślę, że teraz nie będzie już takich problemów.
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/ce...rzostwo-polski

Tu się zgodzę z trenerem, parkiet na Wiśle jest strasznie wąski, nie wiem czy to nie zaszkodzi patrząc z perspektywy sportowej. Kibicowskiej mam nadzieje że z dobrej strony się pokażemy.
Walczą ambitnie jak koszykarki i jak zasługują na wsparcie bo wypełniają swoje obowiązki w 100% zostawiając litry potów dla Wisły w obronie jej barw.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 08.01.2011 o godz. 10:44.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 08.01.2011, 23:24
Wygrana z Chojnicami 5-1 Po dwie brami strzelili Douglas i Pater, plus jedna samobójcza.
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 10.01.2011, 14:50
relacja video z maeczu na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/01/bez-watpliwosci-2/
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 10.01.2011, 14:55
Zwycięstwo ale forma niezachwycająca.
Miejmy nadzieję, że w najbliższy weekend będzie lepiej bo wyjazd do głównego rywala w walce o mistrzostwo.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 12.01.2011, 22:28
Skrót meczu http://www.youtube.com/watch?v=mtXOI...layer_embedded
Ostatnio edytowane przez aNouc : 12.01.2011 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując
Groniol
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Ruda Śląska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 17.01.2011, 11:09
Mógłby ktoś wrzucić terminarz całego sezonu bo na oficjalnej
http://wislafutsal.pl/strzelcy-i-terminarz-ligowy
Jest tylko 11 kolejek...
Z góry dzięki!!
Gůrny Ślůnsk – historyczno krajina rozlygowano na teryńe Polski a Czeskij Republiki we dorzyczu gůrnyj Uodry a poczůnkowygo bjygu Wisły, połedńowo-wschodńo tajla Ślůnska.

ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !!

Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 17.01.2011, 11:21
Polecam futsalekstraklasa.pl i 40minut.pl.

http://www.futsalekstraklasa.pl/inde...&p=1&Itemid=30
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 19.01.2011, 00:33
wywiad z trenerem reprezentacji Polski w futsalu po meczu z Ukraina w Krakowie (w tle bramka Wiślaka Michała Słoniny):
http://kiks.tv/2011/01/bartosek-gra-lepsza-niz-wynik/

oraz dwie mega obszerne galerie z tego meczu:
http://kiks.tv/2011/01/galeria-polska-ukraina-1/
http://kiks.tv/2011/01/galeria-polska-ukraina-2/
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 19.01.2011, 15:34
relacja z meczu (z bramkami):
http://kiks.tv/2011/01/polowiczne-zadowolenie/
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 19.01.2011, 23:36
Wisła Mistrzem Krakowa!

http://wislafutsal.pl/aktualnosci/mistrzostwo-krakowa
Odpowiedz cytując
CarloResoort
PNU '06
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 30.01.2011, 19:36
Red Devils Chojnice - Wisła Krakbet Kraków 2-2

Niestety nasi futsalowcy zagrali jak cioty ostatnie minuty... i od stanu 2-0 dla Wisły niestety doprowadzili do stanu 2-2 :/. Remis coraz bardziej oddala od sukcesu...
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 30.01.2011, 19:41
No to Red Devils musieli się spiąć na Wisłę. Wcześniej raczej nic ciekawego nie prezentowali.
Odpowiedz cytując
Greebo
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 31.01.2011, 06:17
CarloResoort napisał(a):Wyświetl post
Red Devils Chojnice - Wisła Krakbet Kraków 2-2

Niestety nasi futsalowcy zagrali jak cioty ostatnie minuty... i od stanu 2-0 dla Wisły niestety doprowadzili do stanu 2-2 :/. Remis coraz bardziej oddala od sukcesu...
Prawdę mówiąc w końcówce meczu zastanawiałem się czy oni w ogóle chcą ten mecz wygrać bo odpuścili grę niemal całkowicie ;/
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."

Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 01.02.2011, 17:17
Rafał Franz Wiślakiem!

Cytat:
Rafał Franz podpisał dwuletni kontrakt z Wisłą Krakbet Kraków. Umowa pomiędzy zawodnikiem, a klubem będzie obowiązywać od 1 lipca 2011 roku, gdyż kontrakt Rafała z Akademią FC Pniewy wygasa z dniem 30 czerwca 2011 roku.

Rafał Franz ma 25 lat i jest kluczowym zawodnikiem aktualnego mistrza Polski i lidera ekstraklasy - Akademii FC Pniewy. W obecnym sezonie zdobył 11 goli. Trzy z nich strzelił Wiśle Krakbet. Ponadto Franz jest etatowym reprezentantem Polski.
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/rafal-franz-wislakiem

Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 06.02.2011, 18:06
06.02.11,16:00 WISłA KRAKBET KRAKóW 4-3 (2-1) REKORD BIELSKO-BIAłA
06.02.11,16:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 4-5 (2-0) RED DEVILS CHOJNICE

ładnie odrobili straty

1. AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 14 34 11-1-2 68-27 41
2. WISłA KRAKBET KRAKóW 14 33 10-3-1 63-36 27
3. BORUTA AUTO-MARK ZGIERZ 13 26 8-2-3 67-38 29
4. REKORD BIELSKO-BIAłA 14 25 8-1-5 65-50 15
5. TPH POLKOWICE 13 21 6-3-4 61-51 10
6. RED DEVILS CHOJNICE 14 19 5-4-5 48-48 0
7. POGOń 04 SZCZECIN 13 17 5-2-6 39-54 -15
8. FC JANGO KATOWICE 13 16 5-1-7 44-52 -8
9. CLEAREX CHORZóW 14 13 4-1-9 40-57 -17
10. GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 12 9 3-0-9 23-54 -31
11. GKS TYCHY 13 9 3-0-10 33-67 -34
12. KUPCZYK KRAKóW 13 8 2-2-9 53-70 -17

za 40minut.pl
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 06.02.2011, 23:02
galeria zdjęć z meczu Wisła - Rekord Bielsko-Biała:
http://kiks.tv/2011/02/galeria-wisla...bielsko-biala/
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 09.02.2011, 00:16
relacja video Z BRAMKAMI na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/02/wisla-pobila-rekord/
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 14.02.2011, 22:43
TPH Polkowice - Wisła Krakbet 1-6

Wisła Krakbet Kraków pokonała TPH Polkowice w meczu 15 kolejki ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu 6:1. Krakowianie wrócili na fotel lidera, gdyż spotkanie FC Jango Katowice – Akademia FC Pniewy zostało odwołane z powodu odebrania licencji drużynie Jango.

http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/tph-wisla-aa-6
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 16.02.2011, 20:48
Skrót meczu Polkowice - Wisła
http://www.youtube.com/watch?v=kCwau_WnYxk
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 01.03.2011, 09:58
Najbliższy mecz z Borutą Zgierz (sobota) Wisła gra juz na HALI NA KOLNEJ! Także nastawić się ja jazde tam, a kto może to niech się pojawi bo to ważny i trudny mecz!

WISŁA KRAKBET KRAKÓW - BORUTA ZGIERZ; sobota 05.03. godz. 17.00. Hala przy ulicy Kolnej 2.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04.