The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 21.01.2010, 16:49
Krissu trzeba napisać donos do gazety którą masz w podpisie ,że faszystowscy Austriacy nie POpierają POpiełdolonej ustawy
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 21.01.2010, 19:32
Nie wiem czy ktoś oglądał mecz Austria-Islandia ale to byłą końcówka jakiej dawno nie widziałem Austyjakom należał się chociaż remis i dobrze ze maja jeszcze w tym turnieju szanse Czekam na ruskich co pokaża b licze na ich wygraną
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 21.01.2010, 19:42
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Tych mistrzostw w ogóle nie powinno się w TV pokazywać.

Na parkiecie widnieje reklama parszywej firmy trudniącej się hazardem.

Dlaczego płemieł z tym nic nie zrobi?!
Płemieł to może się do nich co najwyżej po instrukcje zwracać, nie na odwrót.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 21.01.2010, 19:47
a co do tego bukmachera to on jest sponsorem Pucharu Świata w Zakopcu i tutaj pan Płemieł będzie dopiero robił jaja
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 21.01.2010, 19:50
Skonczcie juz pieprzyc od rzeczy, chcecie politycznej napinki to idzcie do politycznego
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 21.01.2010, 19:51
Jak już to Premier,kto jak kto ale moderator forum nie powinien tak pisać.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 21.01.2010, 20:31
marcinugorek napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ktoś oglądał mecz Austria-Islandia ale to byłą końcówka jakiej dawno nie widziałem Austyjakom należał się chociaż remis i dobrze ze maja jeszcze w tym turnieju szanse Czekam na ruskich co pokaża b licze na ich wygraną
frajer jestem ale przelaczylem sie na koncowke Ukraina-CHorwacja bo myslalem, ze mecz rozstrzygniety, a teraz przeczytalem na Onecie - maskara
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 21.01.2010, 22:50
Polska - 4
Hiszpania -4
Francja -4
Słowenia - 1
Szwecja - 0
Czechy - 0

Mam nadzieję że tak będzie wyglądała grupa II w drugiej rundzie.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 21.01.2010, 23:11
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Polska - 4
Hiszpania -4
Francja -4
Słowenia - 1
Szwecja - 0
Czechy - 0

Mam nadzieję że tak będzie wyglądała grupa II w drugiej rundzie.
Tak to napewno nie będzie wyglądało, po pierwsze Francja z Hiszpanią grają w jednej grupie więc obie nie mogą mieć kompletu. No i jak z naszej miała by wyjść Słowenia i Szwecja to Słoweńcy mieli by zaliczone 2pkt za zwycięstwo.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 21.01.2010, 23:20
Masz rację przepraszam.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 21.01.2010, 23:46
I znalazl ktos jakis kanla na cyfrze ktory pokazywal by te Mistrzostwa...

bo oprocz ZDF co Niemcow puszcza tak to chyba nie ma,,,chyba ze ktos cos znalazl,to niech sie pochwali
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 22.01.2010, 09:23
Najlepszymi dziś wynikami byłyby chyba :
Polska - wygrywa , Niemcy - nie przegrywają , Hiszpania - wygrywa , Węgry nie przegrywają
( nie biorę pod uwagę remisów bo to mało możliwe )

Układ tabeli wyglądał by tak :
Polska 4
Hiszpania 4
Niemcy 1
Francja 1
Słowenia 1
Węgry 1
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 22.01.2010, 19:42
.......one szawabskie cioty
Odpowiedz cytując
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 22.01.2010, 19:58
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
.......one szawabskie cioty
Nie jest źle jak wygramy to mam 4 Niemcy 1 i Słowenia 1 wiec jest elegancko


Oglądając mecz Frencja-Hiszpania wnioskuje jedno Francja nie ma szans A Hiszpania z nami powalczy o mistrzostwo gdyby nie idiotyczni sędziowie Hiszpania by wygrałą lajtowo choć traciał w pewnym momencie 6 bramek ale prowadzili i mieli kontre tylk osędzie cos sobie wymyślij i podyktował 2 karne z kapelusza na koniec dla żabojadów . Niemcy na farcie i tyle wiekszych szans nie maja
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 22.01.2010, 20:03
Czyli Hiszpania ma 3 punkty a Francuzi 2 na starcie?
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 22.01.2010, 20:08
zalezy od drugiego meczu jak wygraja węgrzy to maja 1 Francja 2 i Hiszpania 3 Jak Czesi to Francja 2 i Hiszpania3 Więc lepiej mieć Węgrów ze sobą i wtedy jest tak

Polska4
Hiszpania3
Francja1
Niemcy1
słowenia1
węgry1

więc wygrana z Węgrami i remis nam daje prawdopodobnie awans do 1/2

ale musza nasi wygrać..
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 22.01.2010, 20:28
Francuzi słabo się prezentują? Podczas ostatniego turnieju byli poza zasięgiem większości ekip cóż się więc stało? Zmiana pokoleniowa?
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 22.01.2010, 21:01
strasznie ciezko idzie
Slowency to juz nie ta druzyna, ktora ogrywalismy na poprzednuich turniejach - chyba sa minimalnie
lepsi, jakos tak z wieksza latwoscia im wszystko przychodzi no i sedziowanie troche ch.jowe
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 22.01.2010, 21:20
Za wolno organizują się w obronie. I za dużo kar, zdecydowanie.

oj źle się dzieje...kurde, jakoś dziwne przeczucia miałem przed tym meczem...

edit: chyba pozamiatane...jak można tak partaczyć setki rzutowe? nie wykorzystujemy w ogóle przewagi liczebnej.


ale jaja ładna końcówka gratulacje chłopaki za walkę do końca!
Ostatnio edytowane przez Proud : 22.01.2010 o godz. 22:00.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 22.01.2010, 21:45
Jakby jeszcze Szmal poziomem gry dopasował się do reszty zespołu to byśmy w niezłej

dupie byli!


edit. Rudy dzisiaj najsłabsze ogniwo

Kolejny mecz Szmal w bramce rewelacyjny...remis nie jest złym wynikiem dzisiaj
Ostatnio edytowane przez sergio : 22.01.2010 o godz. 21:55.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 22.01.2010, 21:50
Bramkarz Słowenii ma dziś dzień konia.

A my jakoś za nerwowo gramy, głupie błędy i kary.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 22.01.2010, 21:56
dobre i to, jak sie nie da wygrac to nie mozna przegrac
chyba bylismy slabsi minimalnie ale jakby policzyc te wszystkie niewykorzystane sytuacja i karne
ten mecz strasznie przypominal mi spotkanie z Islandia na olimpiadzie - tez niby rywal slabszy, a starsznie
sie meczylismy tylko teraz wynik lepszy
w niedziele z Hiszpania, tak ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 22.01.2010, 21:57
jeszcze 2-3 takie mecze i zawał murowany


Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 22.01.2010, 21:57
Daliśmy dziś świetny pokaz.... nieskuteczności. Jedyny plus z tego meczu to remis. Słoweńcy szybko organizowali ataki po naszych akcjach i tym sporo bramek zdobyli a także zaskoczyli nas chyba tą "aktywną" wysuniętą obroną. Całe szczęście ze mamy te jaja i gramy do końca.
I
Odpowiedz cytując
marcin93
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 22.01.2010, 21:58
jesr remis! ale ciezko wymeczony...powinni dziekowac ze udalo im sie wyrownac gdy przegrywali juz 4 bramkami. przed nastepna runda trzeba spokojnie usiasc i zmobilizowac sie aby zagrac tak jak w 2 pierwszych meczach
Odpowiedz cytując
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 22.01.2010, 21:59
Remis.
Czyli druga runda
Polska - 3
Francja - 3
Hiszpania - 3
Słowenia - 2
Niemcy - 1
Czechy - 0
Ale będzie jazda;D
Powód: Pomylone spotkania;p
Ostatnio edytowane przez Ikki : 22.01.2010 o godz. 22:04.
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 22.01.2010, 21:59
jeszcze mnie trzęsie....... jakbyśmy wykorzystali przynajmniej jednego karnego to byśmy wygrali....
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 22.01.2010, 22:00
Czemu Słowenia 3? A nie czasem 2 pkt?
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 22.01.2010, 22:00
Francuzi tez przypadkiem nie graja 5-1 w obronie?
wlasnie nie jestem pewien
teraz naszych 3 mecze czekaja ciezkie.
Sławek Szmal zaś szalał.
Niestety coś skuteczność nawala;/
trzeba ją poprawić.
Dobrze że nie przegraliśmy.

Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 22.01.2010, 22:01
Ofensywa, ofensywa i jeszcze raz ofensywa!! Ruszamy się jak muchy w smole, nie potrafimy wyprowadzić szybkiego ataku po stracie bramki, to samo jeśli chodzi o powrót do obrony, gdy Polacy musieli przycisnąć pod koniec, potrafili grać szybko i to przyniosło efekt, tylko szybką grą możemy coś zdziałać dalej.

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w pierwszej połowie realizator pokazał licznik odmierzający czas od zdobycia ostatniej bramki przez Polaków. Licznik pokazywał 9:30 i rósł!!! Dla mnie po prostu to jest makabra, jeśli nawet najsłabsze drużyny, grające z takimi potęgami jak Francja czy Chorwacja, maksymalnie mają przerwę między zdobyczą bramkową 4-5 minut.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:07.