
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Polska
Offline |
#91
|
|
Krissu trzeba napisać donos do gazety którą masz w podpisie ,że faszystowscy Austriacy nie POpierają POpiełdolonej ustawy
![]() ![]()
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#92
|
|
Nie wiem czy ktoś oglądał mecz Austria-Islandia ale to byłą końcówka jakiej dawno nie widziałem Austyjakom należał się chociaż remis i dobrze ze maja jeszcze w tym turnieju szanse Czekam na ruskich co pokaża b licze na ich wygraną
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#93
|
|
Płemieł to może się do nich co najwyżej po instrukcje zwracać, nie na odwrót.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#94
|
|
a co do tego bukmachera to on jest sponsorem Pucharu Świata w Zakopcu i tutaj pan Płemieł będzie dopiero robił jaja
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#95
|
|
Skonczcie juz pieprzyc od rzeczy, chcecie politycznej napinki to idzcie do politycznego
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#96
|
|
Jak już to Premier,kto jak kto ale moderator forum nie powinien tak pisać.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#97
|
|
frajer jestem ale przelaczylem sie na koncowke Ukraina-CHorwacja bo myslalem, ze mecz rozstrzygniety, a teraz przeczytalem na Onecie - maskara
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#98
|
|
Polska - 4
Hiszpania -4 Francja -4 Słowenia - 1 Szwecja - 0 Czechy - 0 Mam nadzieję że tak będzie wyglądała grupa II w drugiej rundzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
#99
|
|
Tak to napewno nie będzie wyglądało, po pierwsze Francja z Hiszpanią grają w jednej grupie więc obie nie mogą mieć kompletu. No i jak z naszej miała by wyjść Słowenia i Szwecja to Słoweńcy mieli by zaliczone 2pkt za zwycięstwo.
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#100
|
|
Masz rację przepraszam.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#101
|
|
I znalazl ktos jakis kanla na cyfrze ktory pokazywal by te Mistrzostwa...
bo oprocz ZDF co Niemcow puszcza tak to chyba nie ma,,,chyba ze ktos cos znalazl,to niech sie pochwali ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ
Offline |
#102
|
|
Najlepszymi dziś wynikami byłyby chyba :
Polska - wygrywa , Niemcy - nie przegrywają , Hiszpania - wygrywa , Węgry nie przegrywają ( nie biorę pod uwagę remisów bo to mało możliwe ) Układ tabeli wyglądał by tak : Polska 4 Hiszpania 4 Niemcy 1 Francja 1 Słowenia 1 Węgry 1 |
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#103
|
|
.......one szawabskie cioty
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#104
|
|
Nie jest źle jak wygramy to mam 4 Niemcy 1 i Słowenia 1 wiec jest elegancko
Oglądając mecz Frencja-Hiszpania wnioskuje jedno Francja nie ma szans A Hiszpania z nami powalczy o mistrzostwo gdyby nie idiotyczni sędziowie Hiszpania by wygrałą lajtowo choć traciał w pewnym momencie 6 bramek ale prowadzili i mieli kontre tylk osędzie cos sobie wymyślij i podyktował 2 karne z kapelusza na koniec dla żabojadów . Niemcy na farcie i tyle wiekszych szans nie maja |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Polska
Offline |
#105
|
|
Czyli Hiszpania ma 3 punkty a Francuzi 2 na starcie?
![]()
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#106
|
|
zalezy od drugiego meczu jak wygraja węgrzy to maja 1 Francja 2 i Hiszpania 3 Jak Czesi to Francja 2 i Hiszpania3 Więc lepiej mieć Węgrów ze sobą i wtedy jest tak
Polska4 Hiszpania3 Francja1 Niemcy1 słowenia1 węgry1 więc wygrana z Węgrami i remis nam daje prawdopodobnie awans do 1/2 ale musza nasi wygrać.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#107
|
|
Francuzi słabo się prezentują? Podczas ostatniego turnieju byli poza zasięgiem większości ekip cóż się więc stało? Zmiana pokoleniowa?
![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#108
|
|
strasznie ciezko idzie
Slowency to juz nie ta druzyna, ktora ogrywalismy na poprzednuich turniejach - chyba sa minimalnie lepsi, jakos tak z wieksza latwoscia im wszystko przychodzi no i sedziowanie troche ch.jowe ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#109
|
|
Za wolno organizują się w obronie. I za dużo kar, zdecydowanie.
oj źle się dzieje...kurde, jakoś dziwne przeczucia miałem przed tym meczem... edit: chyba pozamiatane...jak można tak partaczyć setki rzutowe? nie wykorzystujemy w ogóle przewagi liczebnej. ale jaja ładna końcówka gratulacje chłopaki za walkę do końca!
Ostatnio edytowane przez Proud : 22.01.2010 o godz. 22:00.
![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#110
|
|
Jakby jeszcze Szmal poziomem gry dopasował się do reszty zespołu to byśmy w niezłej
dupie byli! edit. Rudy dzisiaj najsłabsze ogniwo Kolejny mecz Szmal w bramce rewelacyjny...remis nie jest złym wynikiem dzisiaj ![]()
Ostatnio edytowane przez sergio : 22.01.2010 o godz. 21:55.
![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#111
|
|
Bramkarz Słowenii ma dziś dzień konia.
A my jakoś za nerwowo gramy, głupie błędy i kary. ![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#112
|
|
dobre i to, jak sie nie da wygrac to nie mozna przegrac
chyba bylismy slabsi minimalnie ale jakby policzyc te wszystkie niewykorzystane sytuacja i karne ten mecz strasznie przypominal mi spotkanie z Islandia na olimpiadzie - tez niby rywal slabszy, a starsznie sie meczylismy tylko teraz wynik lepszy w niedziele z Hiszpania, tak ? ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#113
|
|
jeszcze 2-3 takie mecze i zawał murowany
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline |
#114
|
|
Daliśmy dziś świetny pokaz.... nieskuteczności. Jedyny plus z tego meczu to remis. Słoweńcy szybko organizowali ataki po naszych akcjach i tym sporo bramek zdobyli a także zaskoczyli nas chyba tą "aktywną" wysuniętą obroną. Całe szczęście ze mamy te jaja i gramy do końca.
![]()
I
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2008
Offline |
#115
|
|
jesr remis! ale ciezko wymeczony...powinni dziekowac ze udalo im sie wyrownac gdy przegrywali juz 4 bramkami. przed nastepna runda trzeba spokojnie usiasc i zmobilizowac sie aby zagrac tak jak w 2 pierwszych meczach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Offline |
#116
|
|
Remis.
Czyli druga runda Polska - 3 Francja - 3 Hiszpania - 3 Słowenia - 2 Niemcy - 1 Czechy - 0 Ale będzie jazda;D Powód: Pomylone spotkania;p
Ostatnio edytowane przez Ikki : 22.01.2010 o godz. 22:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#117
|
|
jeszcze mnie trzęsie....... jakbyśmy wykorzystali przynajmniej jednego karnego to byśmy wygrali....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline |
#118
|
|
Czemu Słowenia 3? A nie czasem 2 pkt?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#119
|
|
Francuzi tez przypadkiem nie graja 5-1 w obronie?
wlasnie nie jestem pewien teraz naszych 3 mecze czekaja ciezkie. Sławek Szmal zaś szalał. Niestety coś skuteczność nawala;/ trzeba ją poprawić. Dobrze że nie przegraliśmy. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#120
|
|
Ofensywa, ofensywa i jeszcze raz ofensywa!! Ruszamy się jak muchy w smole, nie potrafimy wyprowadzić szybkiego ataku po stracie bramki, to samo jeśli chodzi o powrót do obrony, gdy Polacy musieli przycisnąć pod koniec, potrafili grać szybko i to przyniosło efekt, tylko szybką grą możemy coś zdziałać dalej.
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w pierwszej połowie realizator pokazał licznik odmierzający czas od zdobycia ostatniej bramki przez Polaków. Licznik pokazywał 9:30 i rósł!!! Dla mnie po prostu to jest makabra, jeśli nawet najsłabsze drużyny, grające z takimi potęgami jak Francja czy Chorwacja, maksymalnie mają przerwę między zdobyczą bramkową 4-5 minut. ![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|