
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#91
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline |
#92
|
|
Plusy:
- zero kontuzji - nie wyglądaliśmy tak zdecydowanie gorzej od rywala niż w poprzednich meczach - gol Kuby No i w sumie tyle. |
|
|
|
Member
Od: 07.2007
Offline |
#93
|
|
Bracia i Siostry nie jest jeszcze tak źle, że względu że ten sezon jest wyjątkowy tzn. ostanie 5 drużyn w ex do tej pory bardzo mało punktów uzbierało. Przy zachowaniu średniej punktowej żeby przeskoczyć koronę i się utrzymać wystarczy36 pkt a nie ponad 40 jak było w poprzednich sezonach. No ale wiadomo to tylko statystyka.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#94
|
|
Jedyną szansę upatruję od odcięcia od Wisły "stolarczykowskiej"...nie ma już, że piłkarze kochają Stolara...Piłkarze! jest ciężka systematyczna praca i ambitna walka jeśli chcecie tu być i zasłużyć na tą szatnię...nie dotyczy dzisiaj Maćka Sadloka, Buchala i oczywiście KUBY naszego guru...
![]()
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka Gdyby to najczęstsze słowo polskie Gdyby mama miała ...., to by była ojcem" |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#95
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#96
|
|
Dla mnie najlepszy na boisku u nas Pawłowski. Biegał do przodu i zrobił karnego. Bylismy lepiej zorganizowani w obronie niz ostatnio, ale niestety znowu błąd przy stałym fragmencie gry i gol dla Maliniaków. Pewnie za ten indywidualny błąd Skowronek zdjął Niepsuja z boiska w przerwie.
Szkoda że nie dociągnelismy remisu w tym meczu. No ale jak wchodził "babol vel kiks" Savicević to wiedziałem że sie to źle skończy. Odkąd został powoływany do reprezentacji Czarnogóry Savicević gra duzo gorzej. Nie dziwię się ze pozbył sie go Slovan. Przestał sie przykładać u nas do gry, a swoją nonszalanją pod naszą bramką daje gole/sytuacje rywalowi. Cóż, czekam na nastepny mecz z Lechią i może wreszcie jakis remis uda się zrobić? ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#97
|
|
Nie uważasz ,że był czas ,zeby "ktoś..." wcześniej zauważył,że w tym elemencie jest slabo ?
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#98
|
|
Brozek nie wygladal szybkosciowo wcale źle
![]() nie wiem jak to bylo w pierwszej polowie bo siedzialem z drugiej strony, ale w drugiej najgroszy dla mnie Sadlok. Jego decyzje dramat, glupie straty, przetrzymywanie pilki, wygladał jak przestraszony debiutant prawde mówiąc. pomysl na akcje jesli byl, to nie wsiadl do autokaru. mecz w samo sobie to jakis porywajacy nie byl, szkoda tej setki Pawla w 1 polowie ale mial pilke na lewej i widac byl od razu ze sie bedzie na prawa zabieral. szkoda. moglo to zamknac mecz. strzal Baszy tez fajny. no i to na tyle. Vulan sie dostosowal, mizeria. trzeba liczyc na dobrze przepracowane okno transferowe, po tej grze w tym roku jakos nie liczę na pokazne zdobycze puktowe. przy 1 bramce nasz trener do kogos tam krzyczal, i pokazywal mu jak ma kryc, i sie ustawiac wzgledem przeciwnika .... ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2019
Offline |
#99
|
|
A to nie jest tak, że Dyja to przyjaciel Kuby i jest nie do ruszenia nawet gdybyśmy biegali w meczu po 30 km mniej od rywala?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#100
|
|
W jakiej formie musi być Drzazga czy Chuca skoro gra Boguś? Przebiegł dzisiaj najwięcej i bieganie to jego największy atut, ale ja pierdaszę ile razy stworzył coś do przodu? U nas ta gra jest tak rwano-szarpana, w drugiej połowie zero płynności i wiedziałem jak to się skończy. Odbiło się od d.upy Bogusia i ta dzika radość Mąki...
Nie ma lidera, nie ma kogoś, kto wziąłby odpowiedzialność i stery w trudnym momencie, w sensie mentalnym nie ma drużyny. Ona się sypie przy pierwszych trudnościach na boisku. Będzie nam cholernie trudno się przełamać, każda z drużyn bije nas na głowę pewnością siebie, a to ma kolosalne znaczenie na boisku. Poza tym teraz widać, że po prostu brakuje jakości w drużynie. Nie ma nikogo w formie, a wielu zawodników jest z formą w arcydupie. Jeśli nie zdobędziemy 8 punktów do końca roku, to nie będziemy w stanie tego odrobić w 2020. Bardzo ciężko będzie się z tego wygrzebać w ostatnich 5 meczach w tym roku. Patrzę na głośne przełamania po seriach porażek i z reguły pomagało szczęście, a u nas... Prawo Murphy'ego w pełni. Światełko w tunelu? Wszyscy zdrowi w drużynie i Trener Skowronek - bo co nam pozostało... ![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#101
|
|
Kolega wyżej pisał, że Brożek nie wyglądał biegowo źle, ano bo Brożek ponoć ma trochę bardziej indywidualny trening. Na sto procent jest coś nie tak z przygotowaniem, nikt nie ma siły na ostatnie 20 minut meczu.. Zastanawiam się czy wtej słabej jak Dupa węża lidze nie wystarczy trochę czasem zawodnikom odpuścic.jak w tamtym roku nie dostawali kasy od wielu miesięcy to na stówe jestem pewny że nie mieli przez Stolarczyka dokrecanej sruby- a jakoś grali i wytrzymałościowo dawali radę..Teraz nie widać żadnej jakości po Bashy, Vukanie, a Sadlok jest cieniem samego siebie. Co zapomnieli jak się gra w piłkę?
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 24.11.2019 o godz. 21:43.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#102
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#103
|
|
Można powiedzieć, że ten nasz maly fiutek z hitmapy miał większy i bardziej obfity wytrysk
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#104
|
|
Nie możemy się tak łatwo poddać, Kuba walczy na boisku do końca to i my musimy wspierać ich na stadionie do samego końca!
Ostatnio edytowane przez Cycu : 25.11.2019 o godz. 00:41.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#105
|
|
narkotyki , alkohol ...niczym nie blysnłaś ......skoro nie widzisz problemu to nie mam o czym z tooba polemizowac ( trudne slowo) ......to juz nawet nie jest problem .....to dalszy ciag agonii - a respiratorem - przez chwile bylo TRIO celebrytow .....( konflikt z dupy z Ts tylko to potwierdza , trzeba na kogos zwlaic odpowiedzialnosc ) ....na tym wszystkim stracil tylko KUBA , ktos kto poswiecil zakonczebnie kariery na ten caly szlam gowniany .......( choc , takszczerze nie zdziwilbym sie jkaby KUBA rocil kiedys jeszcze ) ........wracajac do tematu ....atakuj , szydz , rob wszystko to co wiekszosc ludzi na forum ......WSZYSCY BOICIE SIE PRAWDY ...niestety
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#106
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City
Offline |
#107
|
|
Nie wiem czy zwróciliście uwagę na miny zawodników jak wychodzili na dzisiejszy mecz. Uderzyło mnie to bo wyglądali jakby szli na stracenie.
Z jeden strony nie ma się czemu dziwić ale z drugiej pokazuje że nie ma lidera, kogoś kto by to ogarnął. ![]()
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#108
|
|
Po stracie gola nie przeprowadziliśmy żadnej składnej akcji ofensywnej. Czy to brak siły *ostatni kwadrans( czy kwestie mentalne?
W całej drugiej połowie brak celnego strzału. Wydaje się, że w obecnej formie jak nie będziemy prowadzić minimum 2 golami to szanse na dowiezienie choćby remisu są małe. Dawno nie prowadziliśmy z kimkolwiek. Fajne uczucie, trochę już zapomniałem jak to jest. No i emocje do samego końca, to też jakiś plus. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#109
|
|
Zmiana trenera na 5 kolejek przed końcem gdy drużyna jest w dołku fizycznym i psychicznym plus brak formy nic nie dała i nie da tak jak wcześniej pisałem do końca roku czekają na nas kolejne 4 gongi a wiara że na wiosnę obronimy się przed spadkiem gdy trzeba wymienić z 70% kadry jest misssion imposibble i każdy to wie choć trochę znający się na pilce. Nie wiem co zamierza Trio a tym bardziej TS ale bez grubej kasy której na horyzoncie nie widać nawet potencjalnie nie będzie żadnych szans na pozostanie w lidze. Spadek zresztą to koniec futbolu przy Reymonta ba może się okazać że koniec całej sekcji piłkarskiej której odtworzenie może potrwać dekady.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2010
Offline |
#110
|
|
Pisałem o tym wczesniej ale powtórze... żaden szanujacy sie inwestor nie wejdzie do Wisły dopóki sprawy praw autorskich, przejrzystego układu z miastem w kwestii stadionu i dobrze zarzadzanymi finansami nie będĂ. miały miejsca. Bez inwestora Wisłę czeka upadek. Czy na zawsze, czy na 4-5 sezonów tego nikt nie wie ponieważ kwestią sporną jest stadion należacy do Krakowa więc w każdym momencie włodarze mogą wymyślić coś nowego.. Tak czy siak widać brak wiary i to szczególnie wśród piłkarzy bo widzą i czują jaka jest oraesja a jakie mają wyniki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#111
|
|
Rzuciło się w oczy, że zawodnicy grali bardziej kompaktowo, bliżej siebie, asekurowali dobrze. Tu widać pomysł, jednak do takiej gry w ataku trzeba mieć szybkie i solidne skrzydła. Kuba, trzeba wierzyć, że jeszcze w tych 4 meczach złapie formę, ale na drugim skrzydle Boguski jest fatalny, może jak Mak wróci.
Ponadto do takiej gry w środku pomocy trzeba gości w formie, a u nas wszyscy są z formą w lesie. Źle się patrzy na Bashe zupełnie bez formy, o Vukanie nie wspomne. Silva jest słaby, Pawłowski daje nadzieje, jakieś pojęcie ma. Cóż, trzeba szukać jeszcze punktów w tym roku. Może w Zabrzu i w Łodzi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#112
|
|
W ofensywie dalej nie wiemy co robić, im bliżej bramki rywala tym się bardziej potykamy, efekt?obciążona defensywa przez cale spotkanie.Jeśli jest jakas poprawa to efekt powrotów po kontuzji i przerwie na kadrę która się z tym zagrała.
Dostajemy drugiego gola 15` przed końcem i mamy problemy z wyjściem z własnej polowy, nie jesteśmy w stanie stworzyć żadnego zagrożenia, nie umiemy nawet wejść w skrzydło by zrobić jakiś rzut rożny, przegrywamy prawie wszystkie pojedynki o piłki wybite na oślep. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#113
|
Lider nic tu nie pomoże, dopóki nie wygrają meczu będą w tyle głowy mieli strach przed kompromitacją. Na Lechię też pewnie wyjdą przestraszeni, ale trudno coś z tym zrobić skoro jesteśmy chłopcem do bicia... Ci którzy wierzyli w efekt nowej miotły i że zaczniemy dzięki niemu punktować dostali kubeł zimnej wody na głowy. Gramy faktycznie bardziej defensywnie, ale przede wszystkim wyszedł skład zbliżony do optymalnego i rekonwalescenci powoli łapią formę. Basha wyglądał lepiej, Savicević znów zaliczył stratę na gola. Poza tym Skowronek nie bał się w przerwie posadzić Niepsuja na ławce przy słabej postawie w obronie, no ale też miał Burligę na ławce, nie tak jak Stolarczyk...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.11.2019 o godz. 10:17.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#114
|
|
Da się na forum followołać użytkownika? Nie chciałbym opuścić żadnego posta gizmo. Kibicuje byku, tylko nie zapominaj o interpunkcji.
![]()
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#115
|
. . . Wczoraj miałem wrażenie, że w tej drużynie tylko Kuba się stara... ustawia, pokazuje, macha rękami, próbuje... reszta się tylko przygląda... :/ Mam nadzieję, że ten Zhukov wniesie trochę świeżości do gry, bo widać, że umiejętnosci to on ma.
Ostatnio edytowane przez regan : 25.11.2019 o godz. 14:29.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#116
|
To jaka jest ta prawda? Skoro my się jej boimy. Ty ją wyparłeś, broniąc betonowego towarzystwa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2014
Offline |
#117
|
|
Efekt miotły może być wtedy, jak się ma jakąkolwiek alternatywę i można posadzić graczy na ławce/trybunach.
U nas ciężko złożyć sensowną podstawową 11 na mecz .. Sadlok przy SFG to kryminał, ale, co jeśli NIE MAMY NIKOGO lepszego?! Przyszedł trener "z zewnątrz" i też jednak stawia na Sadloka? Czy oni serio są wszyscy tak beznadziejnie słabi? Fura szczęścia w pierwszych minutach (sekundach!!!), że nic nie wpadło, bo pewni znowu by się na 3 w plecy nie skończyło jak by się Śląsk rozpędził. Przykro, cholernie przykro, ale obecnie to dla nas za wysokie progi ... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#118
|
|
Dobra, na pocieszenie - Śląsk aktualnie to topowa drużyna Ekstraklasy, przed nami miał serię trzech zwycięstw. Byliśmy słabsi, ale nie składałbym broni.
Janicki na ławce i posadzenie Niepsuja pokazuje że trener reaguje na błędy w obronie. Nie wiem czy formacja Burliga - Wasyl - Klemenz - Sadlok to aktualnie nie jest nasz maks w defensywie. Absolutnie nie monolit, ale widać było poprawę. Vukan chyba powinien na stałe usiąść, z przodu niewiele zrobił, z tyłu strata na gola. Znowu. Reszta zespołu w sumie nie ma chyba tylu niebezpiecznych strat co on. Kompletnie leje na to że traci w niebezpiecznej strefie i będzie kontra próbując zagrań na które jest za słaby technicznie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.11.2019 o godz. 16:36.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#119
|
|
Jak nie umiejętnościami to czym wywalczył?
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#120
|
|
Oj tam, w C+ od lat .......a glupoty o mitycznej "ulozonej lewej nodze, nie raz udowodnil... bla bla bla". Daje Skowronkowi czas do konca przerwy zimowej, jak nie zmieni Sadloka jako wykonawcy sfg na wiosne, znaczy że trafil nam sie kolejny ogryzek na ławce trenerskiej
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|