Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVI kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 24-11-2019, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10235)

Arkadiusz.Czerepach 18.11.2019 11:33

[XVI kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 24-11-2019, 17:30
 
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/UKYI3JZVU0/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/UKYI3JZVU0/2.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/UKYI3JZVU0/3.jpg


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/UKYI3JZVU0/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

Ma_niek 18.11.2019 11:37

Jaki kurs na Wisle :-D tak patrzę na tą tabele i jak my nie wygramy to może być mocno ciężko zaraz.

St Yabol 18.11.2019 12:23

A to jeszcze nie jest? Ja tam średnio wierzę w wygraną, o remis będzie ciężko. Jedyna nadzieja w nowej miotle...

piotrex007 18.11.2019 14:06

Może zadziała logika Ekstraklasy? Śląsk niepokonany u siebie, Wisła na wyjazdach bez zwycięstwa? Do tego nowa miotła? :D Ja tam wierzę w zwycięstwo mimo wszystko ;) I się do Wrocławia nawet wybiorę ;)

Karherop 18.11.2019 16:03

We Wrocławiu często działa logika ekstraklasy

Niemniej jednak kurs na Wisle jest adekwatny do pozycji w tabeli i naszej formy.

Inna sprawa że w końcu musimy zdobywać jakieś punktu by wiosna w ogóle o coś grać.

Typuje remis 1-1

Wehrmacht 18.11.2019 16:19

jeszcze raz uslysze o logice Ekstraklasy................. :cenzura: :pala:

goodbay 18.11.2019 16:33

kurs na Wisłe 5,60;)

styska 18.11.2019 21:04

Ja wam mówię, będzie wygrana! Obstawiam wynik 0:1 dla Wisełki :)

Jaroo1 18.11.2019 23:43

jedyna nadzieja w tym, że te grajki grały na zwolnienie Stolarczyka i się w końcu odmulą. A, ze ekstraklasa to kupa to wystarczy się spiąć i można wygrać z każdym. Także ja jako zwolennik tego, że oni po prostu chcieli wyejbać Stolarczyka obstawiam, że zobaczymy pdo wodza Skowronka inną Wisłę. Może nie od razu ale jeszcze w tym roku pokażą, ze potrafią grać.

krzywy 19.11.2019 00:34

W świetle dzisiejszego wywiadu Tomasza Jażdżyńskiego o postawie TeeSu wynik nie ma najmniejszego znaczenia, bo i tak w następnym sezonie Wisła TeeSowska startuje od 4 ligi.

Ogryzek 19.11.2019 11:14

Myślę że trzeba rozłączyć te dwie rzeczy, burzliwe negocjacje TS i SA a gra w tym meczu.

Piłkarze mają skupić się na grze a na myśleniu co będzie w czerwcu 2020. Trzeba zagrać zeby przywieźć jakis punkt z Wrocławia.

WiateritoTSW 19.11.2019 15:39

Wybieram się ten mecz ;) z nadzieją na trzy punkty mimo to, Śląsk u siebie jest niepokonany, my wyjazdowego spotkania nie wygraliśmy od meczu z Górnikiem, kiedyś musi ruszyć ta maszyna, efekt nowej miotły - ja wierzę.

_ukoL 19.11.2019 16:27

Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Nie pompowałbym się co kolejkę hasłem "logika Ekstraklasy", bo jak widać po miejscu w tabeli mija się to całkowicie z prawdą. Niby jest nadzieja w efekcie nowej miotły ale z drugiej strony ja z uporem maniaka upierać się będę, że problem tkwi głównie w potencjale sportowym tej drużyny, a nie trenerze. Trzymam jednak kciuki za jakieś 0-1 po farfoclu/ samobóju/ rzucie karnym.

kristos 19.11.2019 16:35

Na początek wystarczy mi zobaczyć dobrą grę i powiedzmy remis.

El'kabat 19.11.2019 20:17

Jakiekolwiek punkty będą miłą niespodzianką.

Arkadiusz.Czerepach 19.11.2019 22:24

jesli atmosfera z gabinetów udzieliła sie szatni, a tekst z weszło na to wskazuje , to możemy conajwyzej gdybać czy Śląsk jest w stanie pyknąc wiecej goli niż warszafka czy nie

FraMat 20.11.2019 09:06

Moment, panowie. Jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli, ale różnica sportowa między Śląskiem a Wisłą jest raczej niewielka. Sląsk co prawda wygrywa ale gra straszną bułę.
Jak mówił śp. trener Górski: Mecz można wygrać, można przegrać, można zremisować.

Karherop 20.11.2019 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1546576)
Moment, panowie. Jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli, ale różnica sportowa między Śląskiem a Wisłą jest raczej niewielka. Sląsk co prawda wygrywa ale gra straszną bułę.
Jak mówił śp. trener Górski: Mecz można wygrać, można przegrać, można zremisować.

Tylko w przypadku naszych zdrowych i w formie czołowych zawodników.

Przerwa na kadrę przyszła w o tyle dobrym momencie, że Śląsk złapał serie 3 wygranych z rzędu. Warto jednak przypomnieć że wcześniej miał passe 7 spotkań bez wygranej.

Pożyjemy zobaczymy.

pawlozm 20.11.2019 10:24

Liczę na taki skład:
Buchalik - Sadlok, Klemenz, Szota, Burliga - Basha, Silva, Vukan - Mak, Brożek, Kuba

gizmowisla 20.11.2019 11:22

mysle ze lekkie i bezbolesne zwyciestwo slaska ....remis w tym meczu bylby najwieksza niespodzianka tej kolejki

fanatyk899 20.11.2019 12:14

Osobiście uważam, że jest odwrotnie, to postawa drużyny na boisku, wpływa bezpośrednio na nerwowe ruchy w zarządzie. Atmosfera z gabinetów wpływa na zawodników, tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pozwoli na to trener lub wtedy gdy piłkarze zmuszeni są grać za darmo. Skowronek nie wygląda na gościa, który da przyzwolenie na tego typu zachowanie. Jednak temat nie jest miejscem na tego typu dywagacje, a więc co do samego meczu, liczę bardzo mocno, na efekt nowej miotły i fakt, że Śląsk tak naprawdę nie wie, czego się może po nas spodziewać. To sprawi, że nie będą taktyki ustawiać pod nas, tylko próbować grać swoje. Kluczem może okazać się zdławienie Mączyńskiego i Brozia, jeśli grają słabo, Śląsk ogranicza się tylko do przyglądania. Paradoksalnie, mimo połowy listopada, jest to pierwszy mecz rundy wiosennej, remis traktowałbym jako niesamowicie dobry prognostyk. Niezależnie od wyniku, we Wrocławiu chcę nareszcie zobaczyć Wisłę, która wie co oznacza słowo WALKA !

wolfy 20.11.2019 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1546584)
Liczę na taki skład:
Buchalik - Sadlok, Klemenz, Szota, Burliga - Basha, Silva, Vukan - Mak, Brożek, Kuba

Wstawianie Szoty do składu to jakaś nowa głupia moda? Na podstawie czego?

UcheJ 20.11.2019 15:50

Na podstawie tego że gorszy od Janickiego nie może być wszszegolnosci że gra od deski do deski w u20

wolfy 20.11.2019 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UcheJ (Post 1546662)
Na podstawie tego że gorszy od Janickiego nie może być wszszegolnosci że gra od deski do deski w u20

Czyli z powodu ciężkiego frajerstwa. Rozumiem.
Niczego Czekaj nie nauczył...

Radzę przyjąć do wiadomości że może być o wiele gorszy od Janickiego i najprawdopodobniej jest.

No to na pewno na Śląsk Szota w pierwszym składzie, inaczej Skowronek to sabotażysta.

Mar85 20.11.2019 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1546665)
Czyli z powodu ciężkiego frajerstwa. Rozumiem.
Niczego czekaj nie nauczył...

No tak bo był Czekaj to nie stawiajmy już na nikogo. Zwłaszcza że jesteśmy tak bogaci że grajka kupionego za hajs nie możemy nawet wypróbować. I o to tak różnica między nim a Czekajem. A błędy Janickiego są tak komiczne że nawet Czekaj takich nie robił.

wolfy 20.11.2019 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 1546667)
No tak bo był Czekaj to nie stawiajmy już na nikogo. Zwłaszcza że jesteśmy tak bogaci że grajka kupionego za hajs nie możemy nawet wypróbować. I o to tak różnica między nim a Czekajem. A błędy Janickiego są tak komiczne że nawet Czekaj takich nie robił.

Możesz go sobie wypróbować, w Futbol Managerze. Trener go wystawi jak uzna że się nadaje. A na to musi sobie Szota zapracować grą na treningach i rezerwach.

Mar85 20.11.2019 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1546668)
Możesz go sobie wypróbować, w Futbol Managerze. Trener go wystawi jak uzna że się nadaje. A na to musi sobie Szota zapracować grą na treningach i rezerwach.

Personalne wycieczki to nie do mnie kolego. Zgrywasz mądrego to powiedz na jakiej podstawie ma grać Janicki? Nie ma gorszego obrońcy w tej rundzie. To co widzi w Szocie trener młodzieżowej reprezentacji że na niego stawia? Nie ma lepszego czy sobie go w grze wypróbował?

wolfy 20.11.2019 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 1546673)
Personalne wycieczki to nie do mnie kolego. Zgrywasz mądrego to powiedz na jakiej podstawie ma grać Janicki? Nie ma gorszego obrońcy w tej rundzie. To co widzi w Szocie trener młodzieżowej reprezentacji że na niego stawia? Nie ma lepszego czy sobie go w grze wypróbował?

Kto ma grać - o tym decyduje trener, który obserwuje zawodników na treningu. Janicki gra na tej właśnie podstawie i na tej podstawie Szota zagrał tylko Puchar Polski z drugoligowcem, gdzie - dodajmy - kompletnie się skompromitował.

Granie w dowolnym U o niczym nie świadczy, grało tam mnóstwo piłkarzy z braku laku którzy nigdy później nie zrobili kariery, nawet na szczeblu ekstraklasy. Jak dobierasz z jednego rocznika, w dodatku w Polsce to kilku leszczy z natury musi grać. Nie twierdzę, że Szota nim jest (ale na razie wiele na to wskazuje), ale to żaden argument.

Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli.

Mnie to zwyczajnie śmieszy i żenuje, tak jakby przy naszej kadrze i sytuacji jakiś wielki talent był wcześniej samobójczo blokowany przez Stolarczyka. Jeśli nowy trener nie będzie na Szotę stawiał, to znaczy że ma ważne powody.

siara 20.11.2019 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1546678)
K

Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli.

.

A jak ma zagrać, skoro nie jest wystawiany ?

Arek95 20.11.2019 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1546678)
Kto ma grać - o tym decyduje trener, który obserwuje zawodników na treningu. Janicki gra na tej właśnie podstawie i na tej podstawie Szota zagrał tylko Puchar Polski z drugoligowcem, gdzie - dodajmy - kompletnie się skompromitował.

Granie w dowolnym U o niczym nie świadczy, grało tam mnóstwo piłkarzy z braku laku którzy nigdy później nie zrobili kariery, nawet na szczeblu ekstraklasy. Jak dobierasz z jednego rocznika, w dodatku w Polsce to kilku leszczy z natury musi grać. Nie twierdzę, że Szota nim jest (ale na razie wiele na to wskazuje), ale to żaden argument.

Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli.

Mnie to zwyczajnie śmieszy i żenuje, tak jakby przy naszej kadrze i sytuacji jakiś wielki talent był wcześniej samobójczo blokowany przez Stolarczyka. Jeśli nowy trener nie będzie na Szotę stawiał, to znaczy że ma ważne powody.

....a a jak miał się według Ciebie pokazać skoro St07arczyk usilnie wystawiał klocowatego Wasyla, Klemenza bez treningów na środku obrony bo go rzucał na prawą lub defensywnego pomocnika a;bop topornego i słabego Janickiego? Ciekawi mnie co myślałem w sytuacji gdy debiutować miał 16-sto letni Hoyo-Kowalski w duecie z Klemenzem? Że po co go wystawiać? Bo ejst słaby? Bo nie grał w Ekstraklasie? Logika kompletnego dzbana... Nawet jeżeli ktoś pokazuje się z dobrej strony w 4 lidze to jest to ni chuja nie adekwatne do Ekstraklasy...
Co do ostatniego zdania to kompletnie się z tym nie zgadzam! Skoro jeździ na kadrę regularnie i gra po pełne 90 minut to jednak prezentuje wyższy poziom niż rówieśnicy? Stolar go chciał po czy stwierdził, że go nie chce bo w sumie Janicki nie gra źle... Jeżeli Magiera zobaczył w tym chłopaku to "coś" to dlaczego Stolar tego nei widział albo nie potrafił wykorzystać? Skowronek może mieć zajebiste podejście do młodzieży i może się okazać, ze Serafin będzie podstawowym obrońcą a Buksa napastnikiem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl