![]() |
[XVI kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 24-11-2019, 17:30
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/UKYI3JZVU0/1.jpg
Aktualna tabela: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/UKYI3JZVU0/2.jpg Zestaw par nadchodzącej kolejki: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/UKYI3JZVU0/3.jpg A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) http://fotowrzut.pl/tmp/upload/UKYI3JZVU0/4.jpg Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Jaki kurs na Wisle :-D tak patrzę na tą tabele i jak my nie wygramy to może być mocno ciężko zaraz.
|
A to jeszcze nie jest? Ja tam średnio wierzę w wygraną, o remis będzie ciężko. Jedyna nadzieja w nowej miotle...
|
Może zadziała logika Ekstraklasy? Śląsk niepokonany u siebie, Wisła na wyjazdach bez zwycięstwa? Do tego nowa miotła? :D Ja tam wierzę w zwycięstwo mimo wszystko ;) I się do Wrocławia nawet wybiorę ;)
|
We Wrocławiu często działa logika ekstraklasy
Niemniej jednak kurs na Wisle jest adekwatny do pozycji w tabeli i naszej formy. Inna sprawa że w końcu musimy zdobywać jakieś punktu by wiosna w ogóle o coś grać. Typuje remis 1-1 |
jeszcze raz uslysze o logice Ekstraklasy................. :cenzura: :pala:
|
kurs na Wisłe 5,60;)
|
Ja wam mówię, będzie wygrana! Obstawiam wynik 0:1 dla Wisełki :)
|
jedyna nadzieja w tym, że te grajki grały na zwolnienie Stolarczyka i się w końcu odmulą. A, ze ekstraklasa to kupa to wystarczy się spiąć i można wygrać z każdym. Także ja jako zwolennik tego, że oni po prostu chcieli wyejbać Stolarczyka obstawiam, że zobaczymy pdo wodza Skowronka inną Wisłę. Może nie od razu ale jeszcze w tym roku pokażą, ze potrafią grać.
|
W świetle dzisiejszego wywiadu Tomasza Jażdżyńskiego o postawie TeeSu wynik nie ma najmniejszego znaczenia, bo i tak w następnym sezonie Wisła TeeSowska startuje od 4 ligi.
|
Myślę że trzeba rozłączyć te dwie rzeczy, burzliwe negocjacje TS i SA a gra w tym meczu.
Piłkarze mają skupić się na grze a na myśleniu co będzie w czerwcu 2020. Trzeba zagrać zeby przywieźć jakis punkt z Wrocławia. |
Wybieram się ten mecz ;) z nadzieją na trzy punkty mimo to, Śląsk u siebie jest niepokonany, my wyjazdowego spotkania nie wygraliśmy od meczu z Górnikiem, kiedyś musi ruszyć ta maszyna, efekt nowej miotły - ja wierzę.
|
Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Nie pompowałbym się co kolejkę hasłem "logika Ekstraklasy", bo jak widać po miejscu w tabeli mija się to całkowicie z prawdą. Niby jest nadzieja w efekcie nowej miotły ale z drugiej strony ja z uporem maniaka upierać się będę, że problem tkwi głównie w potencjale sportowym tej drużyny, a nie trenerze. Trzymam jednak kciuki za jakieś 0-1 po farfoclu/ samobóju/ rzucie karnym.
|
Na początek wystarczy mi zobaczyć dobrą grę i powiedzmy remis.
|
Jakiekolwiek punkty będą miłą niespodzianką.
|
jesli atmosfera z gabinetów udzieliła sie szatni, a tekst z weszło na to wskazuje , to możemy conajwyzej gdybać czy Śląsk jest w stanie pyknąc wiecej goli niż warszafka czy nie
|
Moment, panowie. Jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli, ale różnica sportowa między Śląskiem a Wisłą jest raczej niewielka. Sląsk co prawda wygrywa ale gra straszną bułę.
Jak mówił śp. trener Górski: Mecz można wygrać, można przegrać, można zremisować. |
Cytat:
Przerwa na kadrę przyszła w o tyle dobrym momencie, że Śląsk złapał serie 3 wygranych z rzędu. Warto jednak przypomnieć że wcześniej miał passe 7 spotkań bez wygranej. Pożyjemy zobaczymy. |
Liczę na taki skład:
Buchalik - Sadlok, Klemenz, Szota, Burliga - Basha, Silva, Vukan - Mak, Brożek, Kuba |
mysle ze lekkie i bezbolesne zwyciestwo slaska ....remis w tym meczu bylby najwieksza niespodzianka tej kolejki
|
Osobiście uważam, że jest odwrotnie, to postawa drużyny na boisku, wpływa bezpośrednio na nerwowe ruchy w zarządzie. Atmosfera z gabinetów wpływa na zawodników, tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pozwoli na to trener lub wtedy gdy piłkarze zmuszeni są grać za darmo. Skowronek nie wygląda na gościa, który da przyzwolenie na tego typu zachowanie. Jednak temat nie jest miejscem na tego typu dywagacje, a więc co do samego meczu, liczę bardzo mocno, na efekt nowej miotły i fakt, że Śląsk tak naprawdę nie wie, czego się może po nas spodziewać. To sprawi, że nie będą taktyki ustawiać pod nas, tylko próbować grać swoje. Kluczem może okazać się zdławienie Mączyńskiego i Brozia, jeśli grają słabo, Śląsk ogranicza się tylko do przyglądania. Paradoksalnie, mimo połowy listopada, jest to pierwszy mecz rundy wiosennej, remis traktowałbym jako niesamowicie dobry prognostyk. Niezależnie od wyniku, we Wrocławiu chcę nareszcie zobaczyć Wisłę, która wie co oznacza słowo WALKA !
|
Cytat:
|
Na podstawie tego że gorszy od Janickiego nie może być wszszegolnosci że gra od deski do deski w u20
|
Cytat:
Niczego Czekaj nie nauczył... Radzę przyjąć do wiadomości że może być o wiele gorszy od Janickiego i najprawdopodobniej jest. No to na pewno na Śląsk Szota w pierwszym składzie, inaczej Skowronek to sabotażysta. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Granie w dowolnym U o niczym nie świadczy, grało tam mnóstwo piłkarzy z braku laku którzy nigdy później nie zrobili kariery, nawet na szczeblu ekstraklasy. Jak dobierasz z jednego rocznika, w dodatku w Polsce to kilku leszczy z natury musi grać. Nie twierdzę, że Szota nim jest (ale na razie wiele na to wskazuje), ale to żaden argument. Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli. Mnie to zwyczajnie śmieszy i żenuje, tak jakby przy naszej kadrze i sytuacji jakiś wielki talent był wcześniej samobójczo blokowany przez Stolarczyka. Jeśli nowy trener nie będzie na Szotę stawiał, to znaczy że ma ważne powody. |
Cytat:
|
Cytat:
Co do ostatniego zdania to kompletnie się z tym nie zgadzam! Skoro jeździ na kadrę regularnie i gra po pełne 90 minut to jednak prezentuje wyższy poziom niż rówieśnicy? Stolar go chciał po czy stwierdził, że go nie chce bo w sumie Janicki nie gra źle... Jeżeli Magiera zobaczył w tym chłopaku to "coś" to dlaczego Stolar tego nei widział albo nie potrafił wykorzystać? Skowronek może mieć zajebiste podejście do młodzieży i może się okazać, ze Serafin będzie podstawowym obrońcą a Buksa napastnikiem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl