
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#91
|
|
Kolego, znowu wylazł z ciebie buc. Jak chcesz ze mną dyskutować to mnie nie obrażaj. Sam powinieneś brać leki zmniejszające twoją agresję w dyskusji.
Trochę kultury tobie też nie zaszkodzi. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#92
|
Pierwszy skład jest OK, miałby może szanse na ósemkę, ale bez przesady. Przychodzą jednak kontuzje, kartki i takiego sobie Janickiego zastępuje beznadziejny Szot, gość który próbuje wybić piłkę na wysokości jaj głową, ale źle wymierza i ta wturluje mu się pod brzuch jak jest na czworakach. Sprawdzają czy nie było ręki, ale na Varze pospadali z krzeseł i akcja idzie dalej. Spróbuj jeszcze raz ćwiczenia myślowego szprotsona, ale teraz na poważnie. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#93
|
|
Ogryzku, tylko bys nie myślał ze ja tutaj chce komuś pociupać czy sie wymądrzać itd
Jeśli uważasz ze jesteśmy jak Płock, to ok, masz prawo Ja patrząć na Nasz skład, wyciagając serce i patrząc rozumiem widzę taka Odrę Wodzisław. Przypomnę, że Oderka bardzo długo nie spadała ![]() ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#94
|
To było jeszcze przy stanie 0-0, tak przypomnę, w momencie w którym to Lech powinien atakować. Jeśli już coś było zatrważające to nasze reakcje po 0-2, jest też w sieci urywek naszego pressingu na własnej połowie. Stolarczyk powinien przeanalizować mecz klatka po klatce, bo każde jedno zachowanie, zagranie z czegoś wynika. Jak nie zaczniemy w końcu wyciągać wnioskow to będzie słabo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#95
|
|
Zgadzam się z wolfym i szprotsonem. Tak, jeśli byśmy mieli pierwszy skład cały sezon zdrowy bez kontuzji i kartek, to owszem można sobie za cel postawić grę w pierwszej 8 i być lekko rozczarowanym jeśli by się nie udało.
Natomiast praktycznie od 1 kolejki ktoś się leczy ktoś pauzuję, gramy kim gramy, a tu oczekiwania, pretensje i zwalnianie Stolarczyka, jakbyśmy zrobili 5 transferów po bańce euro przed sezonem. Czekam kiedy do ludzi dotrze, że póki co wychodzimy powoli z dołka i celem jest UTRZYMANIE! Dla przypomnienia drużyny które walczą o utrzymanie i zajmują to bezpieczne 13 miejsce zdobywają średnio 1-1.1 punktu na mecz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#96
|
|
Żal żal żal żal zal
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 07.10.2019 o godz. 11:47.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#97
|
|
Paradoks sytuacji polega na tym, że praktycznie w każdym meczu wygranym czy przegranym nie brakuje nam nic aby w tej lidze bić się np o puchary.
Przegrywamy ale mecze są wyrównane (przynajmniej do straty bramki). Równie dobrze w każdym z nich moglibyśmy wcisnąć jakąs bramkę jako pierwsi i dalej by poszło... Taki jest urok tej ligi, słabej ligi. Także myślę, że nie ma się co denerwowac i dramatyzować tylko trzeba robić swoje, walczyć, wzmocnić się ile się da i po prostu punktować. To nie jest tak, e zasłużyliśmy na 4:0 w Poznaniu bo tak na prawdę ten Lech wcale mocniejszy od nas nie był o tyle. Ze sracovią i Wisłą Płock wyrównane mecze, też spokojnie gdyby było 1:0 dla nas to nikt by się nie zdziwił. A sa to zespoły obecnie z 2 i 4 miejsca w tabeli. Na prawdę nie ma co płakać tylko trzeba zapierdalać. Brakuje jakości i wiatru z przodu no ale przy takiej kadrze, ilości kontuzji, gdzie część piłkarzy jest wiekowa, druga część znowu za młoda bez doświadczenia, a kolejni to ludzie w dobrym wieku ale bez formy i talentu (jak Drzazga) to co się dziwić. Pocieszające jest to, że w tej lidze wystarczy mała iskierka, forma Brożka, zdrowie Kuby, podwyższenie lotów Drzazgi itp i już można mecze wygrywać. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#98
|
Idealnie wypada przerwa reprezentacyjna, wróci mam nadzieję kilku piłkarzy do składu, trochę razem potrenują i może to będzie lepiej wyglądać. Na Piasta i Legię się nie nastawiam, bo indywidualnie poza zdrowymi Kubą i Brożkiem na każdej pozycji mają piłkarza dwie klasy lepszego. Ale jak wyjdą parodyści tacy jak Grabowski to będzie kolejny w........
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.10.2019 o godz. 13:28.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2019
Offline |
#99
|
|
Spokojnie... wróci Kuba i będzie grane
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno
Offline |
#100
|
ale tez mam takie wrazenie. O ile sklad w pelni jeszcze dałby rade (obyśmy go zobaczyli) to ten na dzis to taka z grubsza Oderka |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#101
|
Generalnie jednak, gdyby nie to, że jesteśmy Wisłą, a nie jakąś Koroną czy Odrą, ciągle mamy kilku piłkarzy, którzy chcą dla nas grać pomimo tej tragicznej sytuacji i gdybyśmy Wisłą nie byli, tylko Koroną czy Odrą, nawet by na nas nie spojrzeli. Ale długo tak nie pociągniemy, jeśli "coś" się nie zmieni. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#102
|
|
Nie piszę tego złośliwie, bo to top 3 moich ulubionych polskich piłkarzy, ale uważam, że nie dostaniemy już od Kuby poważnego długofalowego grania. Byle wejście to niestety będzie kolejna kontuzja, szybko nam Kubę będą eliminować. A od drwali z Arki czy innej Korony to wręcz oczekiwałbym polowania na jego nogi, gdyby grał.
OBYM SIĘ MYLIŁ i żeby przez dłuższy czas go kontuzje omijały. I oby wuja dał mu spokój z reprezentacją (choć to chyba Kuba bardziej chce - trzeba to uszanować).
Ostatnio edytowane przez guardian_angel : 07.10.2019 o godz. 21:36.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|