
|
Member
Od: 04.2012
Offline |
|
|
Ja mam 5 meczow na hadicapach trafionych zostalo getafe z mallorca do wygrania mam ponad siedem baniek ale cos mi muwi ze zalicze kolejna wtope ale moze akurat
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
mecz: Kladno - Trinec
typ: 1 kurs: 1,75 ................ wynik: 3-1 ![]()
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 03.10.2012 o godz. 20:25.
![]()
ALEXANDER
THE GREAT OVECHKIN |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
na dzis polecam iGorzow W.-Tarnow 1.s. zwyciestwo Tarnowa kurs 4,5 .piękna kaska do zgarnięcia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
|
|
Polska - Anglia - 2
Kurs 1.90 w bet365. 100 zł -> do wygrania 190 jak łatwo obliczyć ![]() ========================= Niemcy v Szwecja - Powyżej 2.5 gola 1.60 Portugalia v Irlandia Północna - Powyżej 2.5 gola 1.57 Izrael v Luksemburg - Powyżej 2.5 gola 1.40 Ukraina v Czarnogóra - 1 1.72 10 zł -> do wygrania 50. ====================== I z wyprzedzeniem sporym, ale wiem, że w dniu meczu czy parę dni przed kurs spadnie. I nie wiedzieć czemu jest tak wysoki... BATE Borisov v Valencia - 1 kurs 3.60 ! a tutaj tabela: Group F Lp. Nazwa drużyny Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty 1. BATE Borisov 2 2 0 0 6:2 6 2. Valencia CF 2 1 0 1 3:2 3 3. FC Bayern Munchen 2 1 0 1 3:4 3 4. Lille OSC 2 0 0 2 1:5 0 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
|
|
Raczej nie sądze żeby BATE miało ciągle dobrą passe nie ma co porównywać tej drużyny do całej reszty w grupie,ale jak widać zawsze znajdzie sie jakiś czarny koń,który sporo potrafi namieszać
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
mecz: Detroit Tigers - New York Yankees
typ: Yankees kurs: 1,87 trzeba zostac przy hokeju
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 19.10.2012 o godz. 09:01.
![]()
ALEXANDER
THE GREAT OVECHKIN |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
|
|
moje kupony na jutro... opinie mile widziane...
Real Madryt - Celta Vigo 1 Norwich City - Arsenal FC 2 Deportivo La Coruna - FC Barcelona 2 kurs: 2,38 stawka: 100 zł. wygrana: 238 zł. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok kurs: 1,9 stawka: 100zł. wygrana: 190zł. Manchester Utd - Stoke City 1 West Bromwich - Manchester City 2 Paris Saint-Germain - Stade Reims 1 kurs: 2,65 stawka: 100zł. wygrana: 265 zł. gdybym już nie wykorzystał bonusu "cashback" w betclicku to bym zagrał wszystkie te mecze na jednym kuponie. za 100zł. miałbym do wygrania 1200zł.... jak by nie weszło to odzyskuje moje 100zł. i dalej żyje życiem :d
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 19.10.2012 o godz. 17:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
|
|
City też nie są takim pewniakiem tymbardziej,że za kilka dni czeka ich mecz w LM,który muszą wygrać,teraz wyjazd na niełatwym terenie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
|
|
znaczy i tak już za późno... ale powiem że o City bardziej się martwię niż o Wisłę. O Arsenal się nie martwię... wygrają przewagą kilku bramek. Kurs bardzo fajny.
Wisłę zastanawiałem się czy nie grać under 3,5 ale słaby kurs to zrezygnowałem i zaryzykowałem wygraną Zastanawiałem się jeszcze nad Bayernem M. ale ich świetna passa kiedyś musi się skończyć i obawiam się że to może nastąpić właśnie teraz... można zacząć się bawić w progresję na przegraną. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
|
|
podsumowanie sobotniej zabawy u buka:
suma stawek: 320 zł. suma ew. wygranej: 740 zł. 2 kupony weszły 2 kupony poszły się jeb...ć efekt końcowy: 8zł. na minusie... :/ to nie był mój dzień. muszę wrócić do systemu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
i podsumowując grę u buków zawsze się jest na minusie
|
|
|
|
Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
Co sądzicie:
Podbeskidzie - Lechia - 2,51 i Widzew - Wisła - 2,62 Podbeskidzie słabiutkie,w rozsypce a Lechia w tym sezonie dość dobrze sobie radzi. Wisła to typ taki na przełamanie, bo w końcu muszą wygrać. Jak myślicie? ![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
|
|
też zagrałem Wisłę... chociaż zazwyczaj jak gram drużynę której kibicuje to mi nie wchodzi.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
łodź-Wisłą under 2.5
Tsp-Lechia 2 Bełchatow-Polonia W 2 Ruch-Górnik 2 Slask-Lubin obie strzelą Legia-Piast goście nie strzelą Lech-Jagiellonia X do połowy za 5 pln ponad 700 kod sts : 9990223005525500 Powód: e: ostatecznie w sts zagralem 6z7. ;/
Ostatnio edytowane przez szprotson : 27.10.2012 o godz. 14:49.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa
Offline |
|
|
Jak Ci Lechia weszła po takim meczu to reszta też
Gratulacje![]()
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
|
|
A to ciekawe bo ja od półtorej roku regularne zyski
I takich ludzi jest trochę ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
gratuluje......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
|
|
kupon co Wisła zawaliła to stary...
zaraz wkleję drugą część ![]() ![]() od razu mówie... snooker właśnie wtedy oglądałem... powiedzmy że się na tym znam. pierwszy raz mnie zawiodła liga holenderska na overy... pierwszy raz jak widać wpłaciłem 100zł. pograłem, pobawiłem się... wyplaciłem 800zł. i obstawiłem jeszcze atletico, real i napoli za 40 zł.
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 28.10.2012 o godz. 19:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
|
|
Ma ktoś konto na Expekcie?
miałem pewne problemy ale juz wszystko gra ![]() jak jest z tym obrotem gotówki żeby bonus dostać? EDIT : mam na myśli bonus dla nowego gracza
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 29.10.2012 o godz. 14:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline |
|
|
Podejrzewam, że wielu ludzi bo firma by padła
Nie wiem o jakim bonusie piszesz, z doświadczenia wiem, że najlepiej o wszystko pytać na czacie. W expekcie od razu odpisują i to dość jasno. http://www.expekt.com/pl/bonus/bonus...ion.do?bcid=55
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 29.10.2012 o godz. 16:13.
![]()
...And Justice For All
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
|
|
jest na forum ktoś kto ogarnia puchary krajowe?
chodzi o jutrzejsze mecze... Barca, Borussia, Valencia, Schalke... Trenerzy wystawiają mocne jedenastki czy raczej graja rezerwami? Zależy im na zwycięstwie? Traktuje poważnie puchar czy raczej jako zło konieczne... niby trofeum, ale słabe. mecze podane wyżej podzielić na 2 kupony: 1 hiszpańskie, 2 niemieckie... ako 1: 1,6, ako 2: 1,4... stawki to po 100zl. na kupon. SIADŁO!!
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 31.10.2012 o godz. 00:44.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
Monaco-Troyes 1 można dziś obstawić ,kurs spada teraz już tylko 1.75.W Monaco kupe pieniążków zainwestowanych ,grają na zapleczu i tylko w pucharach mogą sie pokazać.
jutro gra liga włoska można troszkę buki oskubaćmoje typy wybrałem 6 meczyków które po dziele na dwa kupony A.Bergamo-Napoli 2 kurs 2.05 uważam że grzechem by było tego nie zagrć (ostatnie wyniki ,tabela)Cagliari-Siena 1 dobry kurs 1.9 ,różnica w tabeli ,wygrana z Sampdorią atut własnego boiska Inter M.-Sampdoria 1 kurs jak na taki mecz dobry 1.45 no i drugi kupon Juventus-Bologna 1 wg mnie mecz do jednej bramki.kurs niski, uważam że warto zagrać over +2.5 i tu już kurs 1.71 Lazio-AC Torino 1 kurs 1.7 .Lazio powinno się zrehabilitować za porażkę z Fiorentiną Udinese-Catania 1 kurs prezent 1.8 wg mnie |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
|
|
Monaco coś nie weszło...
zagrałem za to Juve, real, i CSKA ako: 1,77 WCHODZI!!
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 31.10.2012 o godz. 23:49.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
jak by tak wszystko wchodzilo to by pracowac nie trzeba by było.życie
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|