The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie
Nazwa użytkownika
Hasło


Porady bukmacherskie Typujemy wyniki meczów, wymieniamy się informacjami na temat bukmacherów i aktualnych promocji.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krzycho90tswns
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10861
Stary 30.09.2012, 22:32
Ja mam 5 meczow na hadicapach trafionych zostalo getafe z mallorca do wygrania mam ponad siedem baniek ale cos mi muwi ze zalicze kolejna wtope ale moze akurat
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10862
Stary 01.10.2012, 09:08
Dobrym typem jeszcze na jutro może być Juventus z Szachtarem,kurs dobry i wydaje sie za wysoki,Juve teraz rozgromiło u siebie Rome i ogólnie w dobrej formie
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10863
Stary 01.10.2012, 09:23
mecz: SKA St.Perersburg - AK Bars Kazań
typ: 1
kurs: 1,91

czas sie przekonać czy klątwa forum jeszcze istnieje


EDIT..........

wynik : 5-2
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 01.10.2012 o godz. 19:26.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10864
Stary 02.10.2012, 15:09
Taśma:

Spartak - Celtic 1
Juve - Szachtar 1
Valencia - Lille 1
Nordsjaeland - Chelsea 2
BATE - Bayern 2

Co sądzicie ?
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10865
Stary 02.10.2012, 15:38
blanco napisał(a):Wyświetl post
Taśma:

Spartak - Celtic 1
Juve - Szachtar 1
Valencia - Lille 1
Nordsjaeland - Chelsea 2
BATE - Bayern 2

Co sądzicie ?

2 ostatnie mecze tak... ale reszta już nie do końca...
znaczy wiesz... to jest moja opinia :]
Cluj - ManU 2?
Rooney wraca, Van Persie przeszedł tam żeby wygrywać puchary, ostatni mecz wdupili z Tottenhamem, ale suszarka Fergusona znowu zostanie odpalona :] Sir Alex nie ma już problemów z zestawieniem linii obrony, jakie miał na początku sezonu... kontuzjowany tylko Vidic. Cluj z kolei 6 miejsce w lidze... chłopak do bicia.
Benfica - Barca 2?
albo że Messi w meczu uwali brame
Benfica nie wygrała z Barcą od 30 lat!! Ponadto straciła środek pomocy (Witsel i Garcia). Barca to Barca... jest Messi, wrócił Villa, Iniesta, Xavi...owszem Pique i Puyol kontuzjowani... ale nawet jak stracą kilka bramek to wydaje mi się (mam nadzieje) że strzelą o jedną więcej.

2 twoje i 2 moje mecze dają łączny kurs 4,3 czyli nie jest OK, ale zawsze można zagrać 3z4.

edit.
Spartak ma połowę zawodników z wyjściowej 11 kontuzjowanych. Celtic to ju nie ten sam Celtic to kilka lat temu... Ale nie maja z kim walczyć o mistrzostwo kraju dlatego bardziej się skupią żeby chociaż spróbować wyjść z grupy. Jak dla mnie mecz zagadka...
Juve lubi lekceważyć słabszych przeciwników... owszem nie przegrywa z nimi a remisuje, zeszły sezon w lidze to pokazuje. Na Juve z podpórką nie opłaca się grać.
Valencia - Lille... mecz zagadka...
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 02.10.2012 o godz. 15:45.
Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10866
Stary 03.10.2012, 09:08
mecz: Kladno - Trinec
typ: 1
kurs: 1,75


................

wynik: 3-1
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 03.10.2012 o godz. 20:25.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
kuczmen
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10867
Stary 09.10.2012, 12:05
na dzis polecam iGorzow W.-Tarnow 1.s. zwyciestwo Tarnowa kurs 4,5 .piękna kaska do zgarnięcia
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10868
Stary 13.10.2012, 16:52
Polska - Anglia - 2
Kurs 1.90 w bet365.
100 zł -> do wygrania 190 jak łatwo obliczyć

=========================

Niemcy v Szwecja - Powyżej 2.5 gola
1.60
Portugalia v Irlandia Północna - Powyżej 2.5 gola
1.57
Izrael v Luksemburg - Powyżej 2.5 gola
1.40
Ukraina v Czarnogóra - 1
1.72


10 zł -> do wygrania 50.


======================


I z wyprzedzeniem sporym, ale wiem, że w dniu meczu czy parę dni przed kurs spadnie.
I nie wiedzieć czemu jest tak wysoki...

BATE Borisov v Valencia - 1
kurs 3.60 !




a tutaj tabela:

Group F Lp.

Nazwa drużyny Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. BATE Borisov 2 2 0 0 6:2 6
2. Valencia CF 2 1 0 1 3:2 3
3. FC Bayern Munchen 2 1 0 1 3:4 3
4. Lille OSC 2 0 0 2 1:5 0
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10869
Stary 13.10.2012, 22:02
Raczej nie sądze żeby BATE miało ciągle dobrą passe nie ma co porównywać tej drużyny do całej reszty w grupie,ale jak widać zawsze znajdzie sie jakiś czarny koń,który sporo potrafi namieszać
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10870
Stary 18.10.2012, 11:42
mecz: Detroit Tigers - New York Yankees
typ: Yankees
kurs: 1,87

trzeba zostac przy hokeju
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 19.10.2012 o godz. 09:01.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10871
Stary 19.10.2012, 17:09
moje kupony na jutro... opinie mile widziane...

Real Madryt - Celta Vigo 1
Norwich City - Arsenal FC 2
Deportivo La Coruna - FC Barcelona 2
kurs: 2,38
stawka: 100 zł.
wygrana: 238 zł.

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
kurs: 1,9
stawka: 100zł.
wygrana: 190zł.

Manchester Utd - Stoke City 1
West Bromwich - Manchester City 2
Paris Saint-Germain - Stade Reims 1
kurs: 2,65
stawka: 100zł.
wygrana: 265 zł.


gdybym już nie wykorzystał bonusu "cashback" w betclicku to bym zagrał wszystkie te mecze na jednym kuponie. za 100zł. miałbym do wygrania 1200zł.... jak by nie weszło to odzyskuje moje 100zł. i dalej żyje życiem :d
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 19.10.2012 o godz. 17:13.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10872
Stary 19.10.2012, 17:34
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
moje kupony na jutro... opinie mile widziane...

Real Madryt - Celta Vigo 1
Norwich City - Arsenal FC 2
Deportivo La Coruna - FC Barcelona 2
kurs: 2,38
stawka: 100 zł.
wygrana: 238 zł.

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
kurs: 1,9
stawka: 100zł.
wygrana: 190zł.

Manchester Utd - Stoke City 1
West Bromwich - Manchester City 2
Paris Saint-Germain - Stade Reims 1
kurs: 2,65
stawka: 100zł.
wygrana: 265 zł.


gdybym już nie wykorzystał bonusu "cashback" w betclicku to bym zagrał wszystkie te mecze na jednym kuponie. za 100zł. miałbym do wygrania 1200zł.... jak by nie weszło to odzyskuje moje 100zł. i dalej żyje życiem :d
Jak dla mnie w meczu Norwich-Arsenal śmierdzi mi remisem...
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10873
Stary 19.10.2012, 17:36
City też nie są takim pewniakiem tymbardziej,że za kilka dni czeka ich mecz w LM,który muszą wygrać,teraz wyjazd na niełatwym terenie.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10874
Stary 19.10.2012, 17:55
znaczy i tak już za późno... ale powiem że o City bardziej się martwię niż o Wisłę. O Arsenal się nie martwię... wygrają przewagą kilku bramek. Kurs bardzo fajny.
Wisłę zastanawiałem się czy nie grać under 3,5 ale słaby kurs to zrezygnowałem i zaryzykowałem wygraną
Zastanawiałem się jeszcze nad Bayernem M. ale ich świetna passa kiedyś musi się skończyć i obawiam się że to może nastąpić właśnie teraz... można zacząć się bawić w progresję na przegraną.
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10875
Stary 20.10.2012, 19:22
podsumowanie sobotniej zabawy u buka:
suma stawek: 320 zł.
suma ew. wygranej: 740 zł.
2 kupony weszły
2 kupony poszły się jeb...ć
efekt końcowy: 8zł. na minusie... :/

to nie był mój dzień.

muszę wrócić do systemu.
Odpowiedz cytując
kuczmen
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10876
Stary 21.10.2012, 15:03
i podsumowując grę u buków zawsze się jest na minusie
Odpowiedz cytując
matysiuk
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10877
Stary 26.10.2012, 07:40
Co sądzicie:
Podbeskidzie - Lechia - 2,51
i
Widzew - Wisła - 2,62

Podbeskidzie słabiutkie,w rozsypce a Lechia w tym sezonie dość dobrze sobie radzi. Wisła to typ taki na przełamanie, bo w końcu muszą wygrać. Jak myślicie?
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10878
Stary 26.10.2012, 11:50
też zagrałem Wisłę... chociaż zazwyczaj jak gram drużynę której kibicuje to mi nie wchodzi.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10879
Stary 26.10.2012, 14:21
łodź-Wisłą under 2.5

Tsp-Lechia 2

Bełchatow-Polonia W 2

Ruch-Górnik 2

Slask-Lubin obie strzelą

Legia-Piast goście nie strzelą

Lech-Jagiellonia X do połowy

za 5 pln ponad 700
kod sts : 9990223005525500
Powód: e: ostatecznie w sts zagralem 6z7. ;/
Ostatnio edytowane przez szprotson : 27.10.2012 o godz. 14:49.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10880
Stary 26.10.2012, 19:01
Jak Ci Lechia weszła po takim meczu to reszta też Gratulacje
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10881
Stary 27.10.2012, 00:24
kuczmen napisał(a):Wyświetl post
i podsumowując grę u buków zawsze się jest na minusie
A to ciekawe bo ja od półtorej roku regularne zyski I takich ludzi jest trochę

Odpowiedz cytując
kuczmen
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10882
Stary 28.10.2012, 13:36
gratuluje......
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10883
Stary 28.10.2012, 19:44
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10884
Stary 28.10.2012, 19:45
kupon co Wisła zawaliła to stary...
zaraz wkleję drugą część






od razu mówie... snooker właśnie wtedy oglądałem... powiedzmy że się na tym znam.
pierwszy raz mnie zawiodła liga holenderska na overy... pierwszy raz

jak widać wpłaciłem 100zł. pograłem, pobawiłem się... wyplaciłem 800zł. i obstawiłem jeszcze atletico, real i napoli za 40 zł.
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 28.10.2012 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10885
Stary 29.10.2012, 13:30
Ma ktoś konto na Expekcie?
miałem pewne problemy ale juz wszystko gra

jak jest z tym obrotem gotówki żeby bonus dostać?

EDIT : mam na myśli bonus dla nowego gracza
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 29.10.2012 o godz. 14:37.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10886
Stary 29.10.2012, 13:44
Podejrzewam, że wielu ludzi bo firma by padła Między innymi mam ja.
Nie wiem o jakim bonusie piszesz, z doświadczenia wiem, że najlepiej o wszystko pytać na czacie. W expekcie od razu odpisują i to dość jasno.
http://www.expekt.com/pl/bonus/bonus...ion.do?bcid=55
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 29.10.2012 o godz. 16:13.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10887
Stary 29.10.2012, 22:22
jest na forum ktoś kto ogarnia puchary krajowe?
chodzi o jutrzejsze mecze...
Barca, Borussia, Valencia, Schalke...
Trenerzy wystawiają mocne jedenastki czy raczej graja rezerwami? Zależy im na zwycięstwie? Traktuje poważnie puchar czy raczej jako zło konieczne... niby trofeum, ale słabe.

mecze podane wyżej podzielić na 2 kupony: 1 hiszpańskie, 2 niemieckie... ako 1: 1,6, ako 2: 1,4... stawki to po 100zl. na kupon.

SIADŁO!!
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 31.10.2012 o godz. 00:44.
Odpowiedz cytując
kuczmen
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10888
Stary 30.10.2012, 14:18
Monaco-Troyes 1 można dziś obstawić ,kurs spada teraz już tylko 1.75.W Monaco kupe pieniążków zainwestowanych ,grają na zapleczu i tylko w pucharach mogą sie pokazać.
jutro gra liga włoska można troszkę buki oskubać
moje typy
wybrałem 6 meczyków które po dziele na dwa kupony
A.Bergamo-Napoli 2 kurs 2.05 uważam że grzechem by było tego nie zagrć (ostatnie wyniki ,tabela)
Cagliari-Siena 1 dobry kurs 1.9 ,różnica w tabeli ,wygrana z Sampdorią atut własnego boiska


Inter M.-Sampdoria 1 kurs jak na taki mecz dobry 1.45
no i drugi kupon

Juventus-Bologna 1 wg mnie mecz do jednej bramki.kurs niski, uważam że warto zagrać over +2.5 i tu już kurs 1.71
Lazio-AC Torino 1 kurs 1.7 .Lazio powinno się zrehabilitować za porażkę z Fiorentiną
Udinese-Catania 1 kurs prezent 1.8 wg mnie
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10889
Stary 31.10.2012, 00:44
Monaco coś nie weszło...
zagrałem za to Juve, real, i CSKA
ako: 1,77

WCHODZI!!
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 31.10.2012 o godz. 23:49.
Odpowiedz cytując
kuczmen
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10890
Stary 31.10.2012, 09:01
jak by tak wszystko wchodzilo to by pracowac nie trzeba by było.życie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:57.