
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
|
|
Umiejętności techniczne to ma na przykład taki Chomontek czy Kukła. Nie porównuj do nich Omica.
A jakoś kariery nie zrobili. ;-) |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
||
![]()
Duda, zawodnik powoływany do kadry U20 miałby się odbić od e-klapy? Weź ... ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1
Na razie świętowanie awansu
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
W dodatku wydaje sie lepszy w grze do przodu niz w grze obronnej, a z kolei w ofensywie potrzeba jeszcze większych umiejętności i wykończenia. Mam wrażenie że nasze okno transferowe bardzo wyraźnie wyhamowało, ale to również z tego powodu że chcemy sprawdzić jaki progres zrobili zawodnicy na kilku istotnych pozycjach (skrzydło, środek) i nie byłbym zaskoczony gdyby ktos w klubie chciał powtórzyć wariant sprzed roku, czyli dac szanse tym co mamy i ew ściągnąć dopiero w sierpniu piłkarzy ktorzy liczyli na lepsze ligi. Casus Kuziemki sprzed roku. Jutro pierwszy sparing, co prawda w afrykanskim upale, ale zawsze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
|
|
Lata lecą, ale jak wolfy był chamem, tak jest dalej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
|
.A który to z naszych środkowych graczy ma wykończenie lepsze niż Omic? Carbo? Igbekeme? Duda? No nie bardzo. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
|
|
Kiedys nie byl
Niestety ze dwa lata temu musialem mu zalozyl ignora bo nie da sie czytac w kazdym poscie chamskich personalnych wycieczek kiedy ktos napisze cos co jest niezgodne z jego swiatopogladem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
Omicia widziałem w akcji przez kilka niepełnych meczy, Dudą katują mnie od czterech lat. O pierwszym wiemy bardzo mało, drugi jest każdemu kto ogląda mecze Wisły doskonale znany. I o ile nie zrobi bardzo dużego skoku (a do tej pory go nie zrobił) to Ekstraklasa go przerośnie. @s1mone - nie moja wina że szydzisz z innych, a kiedy ktoś Ci przypomni dawne ekscesy to zaczynasz histeryzować i domagać się kultury. Takich hipokrytów z cienką skórą jest tuta zresztą więcej. Nie chcesz przeczytać niczego przykrego, to sam się zachowuj.
Ostatnio edytowane przez wolfy : Wczoraj o godz. 23:29.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|