The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98581
Stary 25.06.2026, 08:30
Ale tu nie chodzi o to czy zrobi karierę tylko o to czy ma warsztat, czyli umiejętności tak taktyczne jak techniczne. Szkolenie w takim. a nie innym miejscu pozwala zakładać jak z tym jest. Ja po tych krótkich występach Omica widzę. że umiejętności ma. Dlatego mnie drażniło, że nie dajemy mu możliwości ich pokazania.

Jeżeli dostanie realną szansę i nie pokaże swoich umiejętności to będzie można mówić, że czegoś mu brakuje, ale do tego czasu ocenianie jego przydatności jest nieuprawnione.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98582
Stary 25.06.2026, 08:36
Umiejętności techniczne to ma na przykład taki Chomontek czy Kukła. Nie porównuj do nich Omica.
A jakoś kariery nie zrobili.
;-)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98583
Stary 25.06.2026, 09:03
Co roku o tej porze jeden użytkownik zapomni ubrać czapkę przed wyjściem na spacer i zaczyna swoją akcje skierowaną w Dudę.


Panowie, bez cytowania wielbiciela Kissów, Nikajów, Omiciów etc.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98584
Stary 25.06.2026, 09:21
Widzę, że obrońcy Dudy wyczuli zagrożenie .

Umiejętności techniczne to także strzał na bramkę. To tak apropos błyskotliwego odniesienia do Janusza.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98585
Stary 25.06.2026, 09:32
Co do Momentów.

Momenty, a w zasadzie moment, i to przewspaniały, miał Boukhari w pamiętnym meczu z corupcjovią.

Niechże choć taki moment trafi się temu Omiciwi.

Na razie to prezentuje się na poziomie Olejarki.

A za Dudą to co najwyżej niech nosi buty.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98586
Stary 25.06.2026, 10:11
[QUOTE=Karherop;1665217]Pytam jak kibic kibica. Skoro twierdzisz ze wejdzie do skladu to ciekaw jestem w jakiej konfiguracji.



Moim zdaniem (podkreślam, MOIM, bo zaraz fachowcy wypłyną ze swoimi teoriami)
uważam Omica za dobry (a nawet bardzo dobry) materiał na pozycje w obrębie wysunięty stoper-srodkowy pomocnik. Wiem, ze ogromna konkurencja w naszej drużynie na ten sektor......ale (znów podkreślę MOIM zdaniem) widzę w nim zawodnika, ktory nas zachwyci.......
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98587
Stary 25.06.2026, 10:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
(...)

Radzę jednak dać sobie na wstrzymanie, bo w odróżnieniu od leszczy w rodzaju Sukiennickiego widać że chłopak ma jakieś umiejętności. Żeby nie skończyło się jak z Duarte któremu ciosano kołki na głowie w Studio Reymonta ("nie lepiej postawić na młodego Polaka jak Olejarka?"), po czym okazał się kluczowym dla awansu piłkarzem i wziął odpowiedzialność na siebie kiedy zabrakło Rodado.
Radzenie by się wstrzymać ... na tym forum? Przecież nikt by nie pisał.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Za Dudę, który prawdopodobnie odbije się od Ekstraklasy jak od ściany. Już w pierwszej lidze momentami był ciągnięty przez Jopa za uszy, na tle lepszych piłkarzy rywali przewiduję że jego braki będą trudne do zamaskowania.
Co pisałeś o wstrzymywaniu się z ocenami?
Duda, zawodnik powoływany do kadry U20 miałby się odbić od e-klapy?
Weź ...
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98588
Stary 25.06.2026, 22:59
wolfy napisał(a):
Jako osoba która bredziła (nie bójmy się tego słowa) na temat Brody, Wachowiaka i mnóstwa innych melepet powinieneś mieć na tyle przyzwoitości żeby nie zabierać głosu akurat w tej dyskusji. Trudno znaleźć na tym forum osobę której tezy tak często się kompromitowały. Wiele z forumowych memów (takich jak wpływ niskich temperatur na grę Hiszpanów) jest Twojego autorstwa, raczej nie celowo.

Walenie w Omicia jest bezproduktywne i nudne. Sprawdzi się, to zamkniesz japę i będziesz udawał że nigdy nie robiłeś na niego nagonki. Nie wyjdzie mu - odejdzie i nikt poza wąską grupą hejterów nie będzie o nim pamiętał.

Radzę jednak dać sobie na wstrzymanie, bo w odróżnieniu od leszczy w rodzaju Sukiennickiego widać że chłopak ma jakieś umiejętności. Żeby nie skończyło się jak z Duarte któremu ciosano kołki na głowie w Studio Reymonta ("nie lepiej postawić na młodego Polaka jak Olejarka?"), po czym okazał się kluczowym dla awansu piłkarzem i wziął odpowiedzialność na siebie kiedy zabrakło Rodado.
Przestań pierd*lić za przeproszeniem.
Oczywiście, że lubię jak młodzi dostają szansę się rozwinąć, jedni ją wykorzystują, drudzy nie. Prosta sprawa. Akurat jestem zwolennikiem Jopa, zwolennikiem Duarte, zwolennikiem mniejszej ilości jednej narodowości dominującej pierwszą jedenastkę - poprzez odpowiedni balans.


Wierzyłem w Duarte jak nie dostawał szans - jest naszą wiodącą postacią.
Wierzyłem w Jopa jak ty na nim psy wieszałeś - okazał się idealnym trenerem dla nas w 1 lidze.


Nikt nie jest nieomylny, a już na pewno nie ty.
Czepiasz się innych użytkowników, piszesz o kompromitacjach, o zamykaniu japy. Jesteś cieńki bolek, nawet dogryźć nie potrafisz z klasą tylko wyrzucasz tu te swoje toksyczne szczuty.


Powiem ci krótko, spierdalaj - bo do prymitywa jedynie prymitywne odpowiedzi trafią.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98589
Stary 26.06.2026, 07:39
WildDog napisał(a):Wyświetl post


Moim zdaniem (podkreślam, MOIM, bo zaraz fachowcy wypłyną ze swoimi teoriami)
uważam Omica za dobry (a nawet bardzo dobry) materiał na pozycje w obrębie wysunięty stoper-srodkowy pomocnik. Wiem, ze ogromna konkurencja w naszej drużynie na ten sektor......ale (znów podkreślę MOIM zdaniem) widzę w nim zawodnika, ktory nas zachwyci.......
Z uwagi chociazby jego warunki fizyczne (wyglada jak patyk, a ma juz prawie 23 lata) nie widzę tego.

W dodatku wydaje sie lepszy w grze do przodu niz w grze obronnej, a z kolei w ofensywie potrzeba jeszcze większych umiejętności i wykończenia.

Mam wrażenie że nasze okno transferowe bardzo wyraźnie wyhamowało, ale to również z tego powodu że chcemy sprawdzić jaki progres zrobili zawodnicy na kilku istotnych pozycjach (skrzydło, środek) i nie byłbym zaskoczony gdyby ktos w klubie chciał powtórzyć wariant sprzed roku, czyli dac szanse tym co mamy i ew ściągnąć dopiero w sierpniu piłkarzy ktorzy liczyli na lepsze ligi. Casus Kuziemki sprzed roku.

Jutro pierwszy sparing, co prawda w afrykanskim upale, ale zawsze.
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98590
Stary 26.06.2026, 17:53
Lata lecą, ale jak wolfy był chamem, tak jest dalej.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98591
Stary 26.06.2026, 18:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Z uwagi chociazby jego warunki fizyczne (wyglada jak patyk, a ma juz prawie 23 lata) nie widzę tego.

W dodatku wydaje sie lepszy w grze do przodu niz w grze obronnej, a z kolei w ofensywie potrzeba jeszcze większych umiejętności i wykończenia.
Lepiej wyglądać jak patyk niż jak klocek .

A który to z naszych środkowych graczy ma wykończenie lepsze niż Omic? Carbo? Igbekeme? Duda? No nie bardzo.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98592
Stary 26.06.2026, 19:29
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Lata lecą, ale jak wolfy był chamem, tak jest dalej.
Kiedys nie byl Na starosc cos mu sie zmienilo.

Niestety ze dwa lata temu musialem mu zalozyl ignora bo nie da sie czytac w kazdym poscie chamskich personalnych wycieczek kiedy ktos napisze cos co jest niezgodne z jego swiatopogladem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98593
Stary Wczoraj, 23:15
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Radzenie by się wstrzymać ... na tym forum? Przecież nikt by nie pisał.


Co pisałeś o wstrzymywaniu się z ocenami?
Duda, zawodnik powoływany do kadry U20 miałby się odbić od e-klapy?
Weź ...
Powołania do U20 nic nie znaczą ani w kontekście Ekstraklasy, ani pierwszej ligi.

Omicia widziałem w akcji przez kilka niepełnych meczy, Dudą katują mnie od czterech lat. O pierwszym wiemy bardzo mało, drugi jest każdemu kto ogląda mecze Wisły doskonale znany. I o ile nie zrobi bardzo dużego skoku (a do tej pory go nie zrobił) to Ekstraklasa go przerośnie.

@s1mone - nie moja wina że szydzisz z innych, a kiedy ktoś Ci przypomni dawne ekscesy to zaczynasz histeryzować i domagać się kultury. Takich hipokrytów z cienką skórą jest tuta zresztą więcej.
Nie chcesz przeczytać niczego przykrego, to sam się zachowuj.
Ostatnio edytowane przez wolfy : Wczoraj o godz. 23:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98594
Stary Dzisiaj, 08:45
Z Dudą jest ten problem, że jest leserem, jeżeli nic mu nie zagraża to biega przez 20% czasu, który spędza na boisku. Kiedy czuje presję z ławki, albo jest jakiś ważny mecz, typu PP z silnym przeciwnikiem to potrafi trzymać koncentracje i intensywność.

Przykłady? Kro pamięta jakieś wybitne mecze Dudy?

Ja tylko połówkę z ŁKS kiedy wszedł po przerwie po kontuzji i biegał cały czas. Ćwierćfinał PP z Widzewem, I kilka meczów z początku zeszłego sezonu, kiedy wrócił Igbekeme i groziło, że Dude posadzi na ławie.

Reszta szarej ligowej rzeczywistości to Duda spacerowicz. Jeżeli tego nie zmieni to nic nie ugra.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:00.