
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#61
|
|
Tutaj trzeba było by rozgrywającego w finansowym zasięgu, prawy pomocnik i napastnik wtedy coś z tego będzie
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#62
|
|
Mączyński dostał 4 żółtą kartę w sezonie, nie 6!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2016
Skąd: NYC
Offline |
#63
|
|
Zgadzam się w 100% w obronie jakoś zimą sobie poradzimy a w przerwie letniej szukać kogoś za Głowę ale teraz priorytet to prawy pomocnik bo Bogus jak na razie tragedia zwłaszcza wczoraj do tego kogoś z głowa na rozegranie i jakiegoś partnera dla Ondraska i powinno być naprawdę dobrze. W takim przypadku pierwsza 8 to obowiązek a pierwsza trójka bardzo bardzo prawdopodobna. Tylko WISŁA!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#64
|
|
Za tydzień prawdopodobna wtopa z miedziowymi i nastrój na forum opadnie.
Obym się mylił |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#65
|
Podstawą jest wygrywać wszystko u siebie i od czasu do czasu skubnąć kogoś na wyjeździe. To tylko tyle i aż tyle by być w pierwszej 8. Poza tym kolega Framat zapomniał, że po drodze jeszcze jest arcyważny mecz z Lechem w PP. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#66
|
|
Wbrew pozorom - jeśli będziemy wygrywać u siebie i nie przegrywać na wyjazdach, to mamy do zdobycia w rundzie zasadniczej jeszcze ( poprawcie, jeśli się mylę - 9 u siebie i 8 wyjazd ) co najmniej 35 pkt. Patrząc na poprzedni sezon - to nam daje miejsce w pierwszej trójce
![]() A na poważnie - sytuacja jest coraz bardziej stabilna - po cichu liczę, że zarządowi uda się pozyskać sponsorów, którzy będą indywidualnie finansowali kontrakty zawodników, przez co kadra zostanie wzmocniona w przerwie zimowej i ten sezon zakończymy spokojnie i bez spiny - aczkolwiek wiaderko zimnej wody na głowę każdego, kto choć przebąknie o pucharach.... ![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#67
|
|
Wcale nie nastawiałbym się na pewną przegraną w Lubinie. Owszem to jest zespół poukładany, grający ładnie i solidnie, ale bez 2 swoich, jeśli nie kluczowych to ważnych ogniw (Dąbrowski i Piątek) już nie jest tak bezwzględnie skuteczny.
Jeśli zagramy na wczorajszym poziomie to nie przegramy. Tabela jest bardzo płaska, więc wszystko jest możliwe. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2016
Skąd: NYC
Offline |
#68
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#69
|
|
Ale przecież to normalne: Nie ma sianka, nie ma granka. I tylko bardzo naiwni wierzą, że ( z chlubnymi wyjątkami, ale wyjątkami ) u nas jest inaczej...
Tym bardziej cieszą pomysły nowego v-ce prezesa d/s sportowych - może takich "na dobre i na złe" w końcu się doczekamy w większej ilości. ![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#70
|
|
Popovic coraz lepszy
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline |
#71
|
z kolei te 2 remisy i 3 zwycięstwa to trzy razy bramki w doliczonym czasie gry, które w sumie dały nam 5 punktów więcej. Nie sposób chyba przyłożyć do tego jedną miarę i oceniać, jak to możliwe |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#72
|
|
Cytat:
Jestem za, żeby wspierać akademię, uważam że każdego roku dobrze działająca AP powinna dostarczać 2-3 zawodników do kadry pierwszego zespołu. Jednak nie jesteśmy w stanie zbudować Wisły wyłącznie na wychowankach. To musi być mieszanka. |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#73
|
|
A) Kasa przyszła na konto
B) Kontrakt zbliża się do końca C) Obie odpowiedzi są poprawne ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Member
Od: 10.2016
Offline |
#74
|
|
D) przeciwnik mniej chciał wygrać
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#75
|
|
E) przeciwnik był po prostu żałośnie słaby
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2016
Skąd: NYC
Offline |
#76
|
|
Według mnie to chyba zbyt duże uproszczenie ale z drugiej strony coś w tym może być skoro w przeciągu pierwszych 7 meczów wyglądaliśmy po prostu słabo a nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaczynamy grać nie zmieniając zawodników ani trenera ani nawet systemu gry. Jeśli to byłaby prawda, że grali słabo bo kasa nie była przelana na konto to by po prostu był perfidny sabotaż za który powinni odpowiedzieć ale oczywiście w naszej rzeczywistości nie ma na to szans ( brak kasy na wzmocnienia).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2016
Skąd: NYC
Offline |
#77
|
wystarczy sprawdzić ile bramek mamy w plecy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#78
|
D) Wcześniej grali na zwolnienie Wdowczyka, ale zarząd nie miał pieniędzy na odprawę. Postanowili więc grać tak dobrze, aby Wdowczyka wyciągnął od nas Bayern ![]() Może być? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#79
|
Klub jest w stanie określić, jaką maksymalnie kwotę mogą przeznaczyć na wypłatę dla jednego zawodnika ( w ramach zrównoważonego budżetu klubowego, który nie generuje długów ), a co do reszty próbować pozyskać sponsora. W kwestii kompetencji do prowadzenia takich rozmów po raz pierwszy mam pełne zaufanie do zarządu. Ale to temat już do polityki transferowej / nibylandii... ![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2015
Offline |
#80
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#81
|
|
A nie możemy przyjąć opcji, że gość po prostu zyskał pewność siebie, zlapal formę?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#82
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#83
|
B) Zmieniliśmy system gry na taki w którym może pokazać co umie (destrukcja + regulowanie tempa gry + strzały z dystansu). C) Cała drużyna nie jest już zdewastowana psychicznie i sparaliżowana wizją popełnienia błędu. Seria kolejnym meczy bez porażki (w tym remisy z Legią i z Amicą na wyjeździe po bardzo dobrej grze) robi swoje. Jak przychodził Popović to jakiś debil z "Weszło!" rzucił greps że to ma być następca Stilicia a debile tutaj z bólem dupy po utracie gwiazdy podchwyciły. To nie jest rozgrywający, sam nie pociągnie drużyny ofensywnie, on jest od brudnej roboty i walki wręcz. Jest tylko elementem układanki, jeśli reszta szwankuje to on też nie będzie błyszczał, nie kiwnie dwóch-trzech zawodników i nie strzeli bramki z niczego. Ale jak na nasze warunki to naprawdę dobry piłkarz. Skończcie te bajki o sabotowaniu gry bo to się zwyczajnie kupy nie trzyma. Co zyska taki Popović grając słabo? Z Wisły odejdzie i kto go weźmie? Właśnie jak klub się sypie, to piłkarze stają na rzęsach żeby grać jak najlepiej, jak w Polonii Warszawa za Króla, bo wiedzą że niedługo będzie trzeba znaleźć kolejnego frajera który za kontrakt zapłaci.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.10.2016 o godz. 20:14.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#84
|
|
O dziwo coraz częściej zgadzam się z Wolfym.
Popovic złapał trochę pewności siebie i gra dużo lepiej niż wcześniej. Fajnie się patrzy na nasz środek pola z nim i Krzyśkiem. Słaby mecz Bogusia i Zachary. Reszta poprawnie lub dobrze. Tak trzymać! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#85
|
|
Patryk Małecki i Zdenek Ondrasek w 11stce kolejki. Te bramki były Cobrze bardzo potrzebne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#86
|
|
Dobry mecz Popovicia i Ondraska, bo teraz to jest ich gra.
Wygląda na to, że Wdowczyk poszedł po rozum do głowy. Przestaliśmy walić farmazony o "krakowskiej piłce" i takie tam. Materiał piłkarski mamy jaki mamy jaki mamy to Wdowczyk wymyślił dużą intensywność gry (takie wyświechtane określenie), pressing, jazda na d... itd. To jest gra dla Popovica, Ondraska i całej reszty. No może poza Brożkiem i Boguskim, którzy zwyczajnie nie wytrzymują tempa. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#87
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#88
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#89
|
|
Faktycznie dlatego w ostatnich meczach całkowicie kontrolujemy środek pola, bo nasz środek pomocy gra kupę.
Masz rację. Nie zamierzam podważać Twojej logiki Serek.c2 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#90
|
|
spowalniał akcję, kiedy trzeba było, dawał ustawiać się z przodu, wycofywał piłkę do bocznych obrońców. Nie grał piłek do przodu, bo miał inne zadania. W kadrze gra identycznie i go chwalą.
Ale nie wciąga rywala nosem, więc gra słabo. Dobre. ![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|