The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 22.10.2016, 15:00
Tutaj trzeba było by rozgrywającego w finansowym zasięgu, prawy pomocnik i napastnik wtedy coś z tego będzie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 22.10.2016, 15:15
Mączyński dostał 4 żółtą kartę w sezonie, nie 6!!!!!
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 22.10.2016, 15:45
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Tutaj trzeba było by rozgrywającego w finansowym zasięgu, prawy pomocnik i napastnik wtedy coś z tego będzie
Zgadzam się w 100% w obronie jakoś zimą sobie poradzimy a w przerwie letniej szukać kogoś za Głowę ale teraz priorytet to prawy pomocnik bo Bogus jak na razie tragedia zwłaszcza wczoraj do tego kogoś z głowa na rozegranie i jakiegoś partnera dla Ondraska i powinno być naprawdę dobrze. W takim przypadku pierwsza 8 to obowiązek a pierwsza trójka bardzo bardzo prawdopodobna. Tylko WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 22.10.2016, 15:58
Za tydzień prawdopodobna wtopa z miedziowymi i nastrój na forum opadnie.
Obym się mylił
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 22.10.2016, 16:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Za tydzień prawdopodobna wtopa z miedziowymi i nastrój na forum opadnie.
Obym się mylił
A ktoś się tutaj łudzi, że pozostaniemy przez następne 24 kolejki niepokonaną drużyną? Z miedziowymi remis będzie dobrym wynikiem i raczej każdy taki 'bierze w ciemno'.

Podstawą jest wygrywać wszystko u siebie i od czasu do czasu skubnąć kogoś na wyjeździe. To tylko tyle i aż tyle by być w pierwszej 8.

Poza tym kolega Framat zapomniał, że po drodze jeszcze jest arcyważny mecz z Lechem w PP.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 22.10.2016, 16:46
Wbrew pozorom - jeśli będziemy wygrywać u siebie i nie przegrywać na wyjazdach, to mamy do zdobycia w rundzie zasadniczej jeszcze ( poprawcie, jeśli się mylę - 9 u siebie i 8 wyjazd ) co najmniej 35 pkt. Patrząc na poprzedni sezon - to nam daje miejsce w pierwszej trójce
A na poważnie - sytuacja jest coraz bardziej stabilna - po cichu liczę, że zarządowi uda się pozyskać sponsorów, którzy będą indywidualnie finansowali kontrakty zawodników, przez co kadra zostanie wzmocniona w przerwie zimowej i ten sezon zakończymy spokojnie i bez spiny - aczkolwiek wiaderko zimnej wody na głowę każdego, kto choć przebąknie o pucharach....
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 22.10.2016, 16:52
Wcale nie nastawiałbym się na pewną przegraną w Lubinie. Owszem to jest zespół poukładany, grający ładnie i solidnie, ale bez 2 swoich, jeśli nie kluczowych to ważnych ogniw (Dąbrowski i Piątek) już nie jest tak bezwzględnie skuteczny.
Jeśli zagramy na wczorajszym poziomie to nie przegramy.
Tabela jest bardzo płaska, więc wszystko jest możliwe.
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 22.10.2016, 23:34
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Wbrew pozorom - jeśli będziemy wygrywać u siebie i nie przegrywać na wyjazdach, to mamy do zdobycia w rundzie zasadniczej jeszcze ( poprawcie, jeśli się mylę - 9 u siebie i 8 wyjazd ) co najmniej 35 pkt. Patrząc na poprzedni sezon - to nam daje miejsce w pierwszej trójce
A na poważnie - sytuacja jest coraz bardziej stabilna - po cichu liczę, że zarządowi uda się pozyskać sponsorów, którzy będą indywidualnie finansowali kontrakty zawodników, przez co kadra zostanie wzmocniona w przerwie zimowej i ten sezon zakończymy spokojnie i bez spiny - aczkolwiek wiaderko zimnej wody na głowę każdego, kto choć przebąknie o pucharach....
Wiaderko zimnej wody na głowę to mieliśmy po 7 porażkach. Nie jestem w stanie ogarnąć jak mogliśmy przegrać 7 meczów pod rząd a teraz możemy remisować z legla i z kuchenkorzem, wygrywać z termalicą czy wislą płock itd. Dla mnie to jest kompletnie nie zrozumiałe. Można oczywiście tłumaczyć wszystko zawirowaniami w klubie o których każdy wie i pamięta ale do cholery nie można było tak od razu? Chociaż z tych 7 porażek ze 3 remisy jedno zwycięstwo i bylibyśmy w zupełnie innym miejscu. Nie pisze tutaj o miejscu w tabeli chcociaż jest mega ważne ale o karcie przetargowej TS-u w negocjacjach ze sponsorami. Abstrahując od historii Wisły od zdobytych mistrzostw Polski od gry w europejskich pucharach własnie dobra widowiskowa gra oraz jak najwyższe miejsce w tabeli przyciągną kibiców na mecz a co za tym idzie sponsorów.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 23.10.2016, 08:47
Ale przecież to normalne: Nie ma sianka, nie ma granka. I tylko bardzo naiwni wierzą, że ( z chlubnymi wyjątkami, ale wyjątkami ) u nas jest inaczej...
Tym bardziej cieszą pomysły nowego v-ce prezesa d/s sportowych - może takich "na dobre i na złe" w końcu się doczekamy w większej ilości.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 23.10.2016, 10:41
Popovic coraz lepszy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 23.10.2016, 11:05
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Wiaderko zimnej wody na głowę to mieliśmy po 7 porażkach. Nie jestem w stanie ogarnąć jak mogliśmy przegrać 7 meczów pod rząd a teraz możemy remisować z legla i z kuchenkorzem, wygrywać z termalicą czy wislą płock itd. Dla mnie to jest kompletnie nie zrozumiałe. Można oczywiście tłumaczyć wszystko zawirowaniami w klubie o których każdy wie i pamięta ale do cholery nie można było tak od razu? Chociaż z tych 7 porażek ze 3 remisy jedno zwycięstwo i bylibyśmy w zupełnie innym miejscu. Nie pisze tutaj o miejscu w tabeli chcociaż jest mega ważne ale o karcie przetargowej TS-u w negocjacjach ze sponsorami. Abstrahując od historii Wisły od zdobytych mistrzostw Polski od gry w europejskich pucharach własnie dobra widowiskowa gra oraz jak najwyższe miejsce w tabeli przyciągną kibiców na mecz a co za tym idzie sponsorów.
kilka z tych porażek to był wynik pecha, stracone gole w ostatnich minutach, brak szczęścia pod bramką przeciwnika.

z kolei te 2 remisy i 3 zwycięstwa to trzy razy bramki w doliczonym czasie gry, które w sumie dały nam 5 punktów więcej. Nie sposób chyba przyłożyć do tego jedną miarę i oceniać, jak to możliwe
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 23.10.2016, 11:21
Cytat:
Ale przecież to normalne: Nie ma sianka, nie ma granka. I tylko bardzo naiwni wierzą, że ( z chlubnymi wyjątkami, ale wyjątkami ) u nas jest inaczej...
Tym bardziej cieszą pomysły nowego v-ce prezesa d/s sportowych - może takich "na dobre i na złe" w końcu się doczekamy w większej ilości.
To nie są chyba tylko ,,czyste" pomysły ale także nowa rzeczywistość w której będziemy musieli się odnaleźć gdyż nie będzie nas w przyszłości stać na solidnych obcokrajowców. Mam nadzieję, że jednak będzie nas stać.
Jestem za, żeby wspierać akademię, uważam że każdego roku dobrze działająca AP powinna dostarczać 2-3 zawodników do kadry pierwszego zespołu. Jednak nie jesteśmy w stanie zbudować Wisły wyłącznie na wychowankach. To musi być mieszanka.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 23.10.2016, 12:38
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Popovic coraz lepszy
A) Kasa przyszła na konto
B) Kontrakt zbliża się do końca
C) Obie odpowiedzi są poprawne
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
pekaczech
Member
 
Od: 10.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 23.10.2016, 13:10
D) przeciwnik mniej chciał wygrać
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 23.10.2016, 14:03
E) przeciwnik był po prostu żałośnie słaby
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 23.10.2016, 15:02
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A) Kasa przyszła na konto
B) Kontrakt zbliża się do końca
C) Obie odpowiedzi są poprawne
Według mnie to chyba zbyt duże uproszczenie ale z drugiej strony coś w tym może być skoro w przeciągu pierwszych 7 meczów wyglądaliśmy po prostu słabo a nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaczynamy grać nie zmieniając zawodników ani trenera ani nawet systemu gry. Jeśli to byłaby prawda, że grali słabo bo kasa nie była przelana na konto to by po prostu był perfidny sabotaż za który powinni odpowiedzieć ale oczywiście w naszej rzeczywistości nie ma na to szans ( brak kasy na wzmocnienia).
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 23.10.2016, 15:08
Fuks napisał(a):Wyświetl post
kilka z tych porażek to był wynik pecha, stracone gole w ostatnich minutach, brak szczęścia pod bramką przeciwnika.

z kolei te 2 remisy i 3 zwycięstwa to trzy razy bramki w doliczonym czasie gry, które w sumie dały nam 5 punktów więcej. Nie sposób chyba przyłożyć do tego jedną miarę i oceniać, jak to możliwe
Masz racje ale chyba zapominasz jaka była gra zespołu na początku sezonu a jaka jest teraz. Te gole w doliczonym czasie gry wyszarpaliśmy należały nam się, cisnęliśmy do końca a wcześniej? W pierwszych meczach sezonu grali jakby jakaś kare odbywali, zero zorganizowanej gry w ofensywie o obronie nie wspomnę
wystarczy sprawdzić ile bramek mamy w plecy.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 23.10.2016, 16:42
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A) Kasa przyszła na konto
B) Kontrakt zbliża się do końca
C) Obie odpowiedzi są poprawne
Mogę podać D?

D) Wcześniej grali na zwolnienie Wdowczyka, ale zarząd nie miał pieniędzy na odprawę. Postanowili więc grać tak dobrze, aby Wdowczyka wyciągnął od nas Bayern


Może być?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 23.10.2016, 17:01
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
To nie są chyba tylko ,,czyste" pomysły ale także nowa rzeczywistość w której będziemy musieli się odnaleźć gdyż nie będzie nas w przyszłości stać na solidnych obcokrajowców. Mam nadzieję, że jednak będzie nas stać.
Jestem za, żeby wspierać akademię, uważam że każdego roku dobrze działająca AP powinna dostarczać 2-3 zawodników do kadry pierwszego zespołu. Jednak nie jesteśmy w stanie zbudować Wisły wyłącznie na wychowankach. To musi być mieszanka.
Kwestia akademii bezdyskusyjna, natomiast powtarzam to, co napisałem wcześniej - dogadanie się ze sponsorami, żeby przejęli część kontraktów zawodniczych, może być drogą do pozyskania tych właśnie solidnych obcokrajowców ( zwłaszcza takich z kartą w ręce ).
Klub jest w stanie określić, jaką maksymalnie kwotę mogą przeznaczyć na wypłatę dla jednego zawodnika ( w ramach zrównoważonego budżetu klubowego, który nie generuje długów ), a co do reszty próbować pozyskać sponsora.
W kwestii kompetencji do prowadzenia takich rozmów po raz pierwszy mam pełne zaufanie do zarządu.
Ale to temat już do polityki transferowej / nibylandii...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 23.10.2016, 17:18
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A) Kasa przyszła na konto
B) Kontrakt zbliża się do końca
C) Obie odpowiedzi są poprawne

Kontrakt ma do czerwca 2018
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 23.10.2016, 18:07
A nie możemy przyjąć opcji, że gość po prostu zyskał pewność siebie, zlapal formę?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 23.10.2016, 19:15
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A) Kasa przyszła na konto
B) Kontrakt zbliża się do końca
C) Obie odpowiedzi są poprawne
Popovic ma jeszcze kontrakt do czerwca 2018
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 23.10.2016, 20:06
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A) Kasa przyszła na konto
B) Kontrakt zbliża się do końca
C) Obie odpowiedzi są poprawne
A) Mączyński wraca do formy i razem mogą opanować środek boiska.
B) Zmieniliśmy system gry na taki w którym może pokazać co umie (destrukcja + regulowanie tempa gry + strzały z dystansu).
C) Cała drużyna nie jest już zdewastowana psychicznie i sparaliżowana wizją popełnienia błędu. Seria kolejnym meczy bez porażki (w tym remisy z Legią i z Amicą na wyjeździe po bardzo dobrej grze) robi swoje.

Jak przychodził Popović to jakiś debil z "Weszło!" rzucił greps że to ma być następca Stilicia a debile tutaj z bólem dupy po utracie gwiazdy podchwyciły. To nie jest rozgrywający, sam nie pociągnie drużyny ofensywnie, on jest od brudnej roboty i walki wręcz. Jest tylko elementem układanki, jeśli reszta szwankuje to on też nie będzie błyszczał, nie kiwnie dwóch-trzech zawodników i nie strzeli bramki z niczego. Ale jak na nasze warunki to naprawdę dobry piłkarz.

Skończcie te bajki o sabotowaniu gry bo to się zwyczajnie kupy nie trzyma. Co zyska taki Popović grając słabo? Z Wisły odejdzie i kto go weźmie? Właśnie jak klub się sypie, to piłkarze stają na rzęsach żeby grać jak najlepiej, jak w Polonii Warszawa za Króla, bo wiedzą że niedługo będzie trzeba znaleźć kolejnego frajera który za kontrakt zapłaci.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.10.2016 o godz. 20:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 23.10.2016, 20:45
O dziwo coraz częściej zgadzam się z Wolfym.

Popovic złapał trochę pewności siebie i gra dużo lepiej niż wcześniej. Fajnie się patrzy na nasz środek pola z nim i Krzyśkiem.

Słaby mecz Bogusia i Zachary.

Reszta poprawnie lub dobrze. Tak trzymać!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 23.10.2016, 21:28
Patryk Małecki i Zdenek Ondrasek w 11stce kolejki. Te bramki były Cobrze bardzo potrzebne.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 23.10.2016, 21:28
Dobry mecz Popovicia i Ondraska, bo teraz to jest ich gra.
Wygląda na to, że Wdowczyk poszedł po rozum do głowy. Przestaliśmy walić farmazony o "krakowskiej piłce" i takie tam. Materiał piłkarski mamy jaki mamy jaki mamy to Wdowczyk wymyślił dużą intensywność gry (takie wyświechtane określenie), pressing, jazda na d... itd.
To jest gra dla Popovica, Ondraska i całej reszty. No może poza Brożkiem i Boguskim, którzy zwyczajnie nie wytrzymują tempa.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 24.10.2016, 07:22
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Fajnie się patrzy na nasz środek pola z nim i Krzyśkiem.
Przecież Mąka gra jedną wielką kupę...
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 24.10.2016, 08:33
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Przecież Mąka gra jedną wielką kupę...
Według mnie i w Poznaniu i w piątek Krzysiek rozegrał dobre spotkania. Przerywali z Popo wszystkie kontry, które próbowała wyprowadzać Termalica.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 24.10.2016, 09:20
Faktycznie dlatego w ostatnich meczach całkowicie kontrolujemy środek pola, bo nasz środek pomocy gra kupę.

Masz rację.

Nie zamierzam podważać Twojej logiki Serek.c2
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 24.10.2016, 09:38
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Przecież Mąka gra jedną wielką kupę...
spowalniał akcję, kiedy trzeba było, dawał ustawiać się z przodu, wycofywał piłkę do bocznych obrońców. Nie grał piłek do przodu, bo miał inne zadania. W kadrze gra identycznie i go chwalą.

Ale nie wciąga rywala nosem, więc gra słabo. Dobre.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:52.