
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#61
|
|
w0lno ja si pewnie pokaze, w koncu ktos musi wygrac
![]() ![]()
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem." The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol." 29.05.85 |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#62
|
|
|
Member
Od: 06.2008
Skąd: Szarów
Offline |
#63
|
|
ja moge pilke teraz jak chcesz
![]() ![]() |
|
|
|
Member
Od: 01.2008
Skąd: ;]
Offline |
#64
|
|
Ktoś chętny na kalambury ?
![]()
www.fcmiechow.cba.pl
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#65
|
|
Gra ktoś teraz w Pana
Jak ktoś chętny to wbijać na pokój paprocina! Ps. PAMIĘTAJCIE 22:30 GRAMY!
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 16.08.2008 o godz. 16:01.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#66
|
|
no no 22:30 !! a tym czasem kto nie na wyjezdzie ten na SOPCASTA !!
|
|
|
|
Member
Od: 06.2008
Skąd: Szarów
Offline |
#67
|
|
22:30 moge byc , tylko na co konkretnie , jaki pokoj
? , jakie wasze nicki na kurniku ?![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#68
|
|
22:30 napoczątek kalambury!
pokój swiekity |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline |
#69
|
|
w0lno. chcesz coś powiedzieć
![]()
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !! Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#70
|
|
A wiesz, że chcę. Jakby mnie nie było punktualnie o 22:30, to nie zaczynajcie beze mnie
Po 2 - nie macie ze mną szans, choć dziś jestem w słabszej dyspozycji, to i tak Was rozwalę ![]() Paulina... na Twój temat pozwól, że nie będę się wypowiadał ![]() Ehh... całej połowy przez Ciebie nie obejrzałem i co zrobiłaś!? EDIT: Ja mam taki sam nick jak na forum.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 16.08.2008 o godz. 20:00.
|
|
|
|
Member
Od: 06.2008
Skąd: Szarów
Offline |
#71
|
|
Heh uwielbiam kalambury
)) , bede na 100 % , ale podajcie nicki ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#72
|
|
hmm też bym pograł z wami w kalambury
Mój nick LordRegis![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#73
|
|
ciupne w FMa jeszcze chwile i napewno bede nic taki jak na forum
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#74
|
|
dobra gramy. Kalambury pokój swiekity #2
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline |
#75
|
![]()
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !! Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: VI
Offline |
#76
|
|
Jak ktoś chce zagrac w literaki, to jestem chętny. Nick dallasstars. Aktualnie nie gram, ale kiedyś byłem w to całkiem niezły, więc mogę sobie przypomnieć
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#77
|
|
niech mi ktos wytlumaczy gdzie sie w kalamburach podaje to haslo czy cos bo albo ja jestem az taki debil albo tego nie kminie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#78
|
|
W oknie rozmowy
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#79
|
|
wpisuje w oknie rozmowy a tam mi wyskakuje ze nie moge pisac bo jestem w trakcie rysowania
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#80
|
Ale Ty nie musisz wpisywać, co to było za hasło! Jak ktoś odgadnie to 'bot' pokazuje, że dana osoba odgadła.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 16.08.2008 o godz. 22:20.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#81
|
|
no tak ale jak to ktos pozniej odgadnie jak nigdzie nie moge wpisac co to za haslo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#82
|
|
na kurniku... WISŁA PANY!!!
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#83
|
|
K.... ty sie nie chwal ze ja tam bylem xD ino powiedz jak sie to rozwiazanie wprowadza
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#84
|
|
Cytat:
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline |
#85
|
|
i tak disco polo wygrało
![]()
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !! Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#86
|
|
Pytałeś się o zgodę, czy możesz mnie cytować
Chwalić się nie będę, kto wygrywał, bo nie ma czym. Jestem skromny i o swoich osiągnięciach sam mówić nie będę ![]() Ps. Dobra była akcja kiedy hasłem było Disco Polo... a gdy wpisało się POLONIA wyskakiwało 'odpowiedź bliska poprawnej' szkoda, że nie zrobiliśmy screenaPozdro dla KURNIKOWCÓW! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#87
|
|
ogólnie było kilka dobrych momentów
![]() szczególne pozdrowienia dla kądzikowskiego! Edit: jak by ktoś chętny na makao to pokój pumpyleje.
Ostatnio edytowane przez Precel z makiem : 17.08.2008 o godz. 00:45.
|
|
|
|
Member
Od: 01.2008
Skąd: ;]
Offline |
#88
|
|
Albo jak ktos autoalarm i Łiłiłiłi napisał
A disco polo miałem zrobic scrina ale nie zdażyłem bo zgadliscie ![]() ![]()
www.fcmiechow.cba.pl
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#89
|
|
dzisiaj 22
zaczynamy tradycyjnie kalambury pokój ten sam ![]() Edit: mam nowe konto: pzm1906
Ostatnio edytowane przez Precel z makiem : 17.08.2008 o godz. 11:22.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#90
|
|
Będę , ktoś musi wygrać![]()
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem." The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol." 29.05.85 |
|
|