The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 02.10.2023, 15:43
po laudacji jaką jeden z członków sztabu otrzymał wczoraj przed meczem raczej ciężko wnioskować że mamy co liczyć na zmiany w sztabie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 02.10.2023, 21:34
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
W sumie racja, może gra na 2 napastników byłaby lepszym rozwiązaniem. Obawiam się że bez jakichkolwiek zmian takie męczenie buły jak wczoraj i gra na "posiadanie" piłki nic nam nie dadzą na koniec.
Nie ma nic złego w samej grze na posiadanie, jeśli nasze schematy nie są tak rozczytywane przez rywali, jak to ma obecnie miejsce. Wystarczy zagęszczenie pola karnego i nie dość że nie ma miejsca na oddanie strzału w polu karnym, to światło bramki też jest w większości zakryte przez gąszcz obroncow.

Albo będziemy walić dalej głową w mur, albo zaczniemy bardziej ryzykować w naszej grze i coś zmienimy.

Np wycofanie jednego środkowego pomocnika może otworzyć więcej przestrzeni dla rywali, ale jednocześnie rozciągnie bardziej nasza grę stwarzając szansę na więcej szybkich ataków

Jakbym był Sobolewskim to bym poszedł ze Zniczem ultra ofensywnie: Alfaro, Goku, Olejarka, Rodado, Baena, zostawić z tyłu samego Carbo i obrońców i liczyć że uda się piłkarzy Znicza wyciągnąć wyżej. Olejarka jako podwieszony napastnik mógłby się sprawdzić. Goku im będzie niżej gral tym mniej zepsuje w ofensywie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 02.10.2023, 23:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie ma nic złego w samej grze na posiadanie, jeśli nasze schematy nie są tak rozczytywane przez rywali, jak to ma obecnie miejsce. Wystarczy zagęszczenie pola karnego i nie dość że nie ma miejsca na oddanie strzału w polu karnym, to światło bramki też jest w większości zakryte przez gąszcz obroncow.

Albo będziemy walić dalej głową w mur, albo zaczniemy bardziej ryzykować w naszej grze i coś zmienimy.

Np wycofanie jednego środkowego pomocnika może otworzyć więcej przestrzeni dla rywali, ale jednocześnie rozciągnie bardziej nasza grę stwarzając szansę na więcej szybkich ataków

Jakbym był Sobolewskim to bym poszedł ze Zniczem ultra ofensywnie: Alfaro, Goku, Olejarka, Rodado, Baena, zostawić z tyłu samego Carbo i obrońców i liczyć że uda się piłkarzy Znicza wyciągnąć wyżej. Olejarka jako podwieszony napastnik mógłby się sprawdzić. Goku im będzie niżej gral tym mniej zepsuje w ofensywie
Nie trzeba od razu iść all-in, Olejarka może wejść z ławki. Ale wymiana Rodado na Sobczaka nie jest realnie wzmocnieniem ofensywy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 03.10.2023, 20:59
Ktoś tu pisał o schemacie . Nie ma żadnego schematu. Podawanie do najbliższego najczęściej do tyłu to nie żaden schemat. My nawet wychodząc z kontrą w przewadze nie wiemy co robić. Muł i wodorosty. A te groźne ataki są symboliczne. Niech ktoś wytłumaczy Sobolewskiemu, że ilość tych groźnych ataków w relacji do strzelonych bramek obrazuje jak nieprawdopodobnie słabym jest trenerem i jakiej bandzie cieniasów w sztabie dowodzi.

Założę się że bez tego całego sztabu gralibyśmy dużo lepiej.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 04.10.2023, 16:53
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tu pisał o schemacie . Nie ma żadnego schematu. Podawanie do najbliższego najczęściej do tyłu to nie żaden schemat. My nawet wychodząc z kontrą w przewadze nie wiemy co robić. Muł i wodorosty. A te groźne ataki są symboliczne. Niech ktoś wytłumaczy Sobolewskiemu, że ilość tych groźnych ataków w relacji do strzelonych bramek obrazuje jak nieprawdopodobnie słabym jest trenerem i jakiej bandzie cieniasów w sztabie dowodzi.

Założę się że bez tego całego sztabu gralibyśmy dużo lepiej.
nie no kontry mamy zajebiste zawodnik biegnie zatrzymuje się i rozgląda gdzie podać bo nigdy nie wiadomo gdzie kto będzie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 05.10.2023, 05:15
tedyy napisał(a):Wyświetl post
nie no kontry mamy zajebiste zawodnik biegnie zatrzymuje się i rozgląda gdzie podać bo nigdy nie wiadomo gdzie kto będzie
Nie można rozgryźć Twojego planu jeżeli żadnego nie masz.
Geniusz Sobolewskiego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 05.10.2023, 11:21
tedyy napisał(a):Wyświetl post
nie no kontry mamy zajebiste zawodnik biegnie zatrzymuje się i rozgląda gdzie podać bo nigdy nie wiadomo gdzie kto będzie
Pomijając ten fakt to u nas coś takiego jak kontra czy szybki atak nie istnieje, jeśli nie nastąpi strata w pierwszej linii rywala.

Oczywiscie też o ile nie stosuje naiwnej taktyki (Arka, Motor), ale tutaj większość rywali i tak broni się głęboko i nie pozwala Wiśle na nic więcej niż bezmyślny atak pozycyjny.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:56.