The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 18.02.2023, 18:57
Jak futbol jest niesprawiedliwy. Arka grala w pilke, a my strzelamy bramki.
Bardzo dobre zmiany Sobolewskiego. Takie same bym zrobil.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 18.02.2023, 19:01
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jak futbol jest niesprawiedliwy. Arka grala w pilke, a my strzelamy bramki.
Bardzo dobre zmiany Sobolewskiego. Takie same bym zrobil.
Tak jestes zajebisty xD
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.02.2023, 19:05
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jak futbol jest niesprawiedliwy. Arka grala w pilke, a my strzelamy bramki.
Bardzo dobre zmiany Sobolewskiego. Takie same bym zrobil.
Ja nie szukam sprawiedliwości, ja szukam punktów.

Trener tak czy siak do zmiany.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 18.02.2023, 19:05
Wiem, mowisz to samo co moja kobieta, tylko skad Ty to wiesz?
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 18.02.2023, 19:23
Ale pojeb... mecz
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 18.02.2023, 19:30
Tak samo jak na poczatku rundy jesiennej, wygrywamy chuja grając. Ciekawy jestem na jak długo farta wystarczy tym razem
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 18.02.2023, 19:30
Na gorąco:
- Arka przejmuje garbatą dolę w meczach z nami. Powinni strzelić nam tak z piątkę, dwa słupki
- Pierwsza połowa dramat
- druga maksymalny fart
- tak się nie da grać. Potrzeba kogoś kto to ogarnie taktycznie.
- ale przynajmniej stałe ofensywne fragmenty zaczęły działać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 18.02.2023, 19:37
Rymaniak Man od the Match
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 18.02.2023, 19:38
masada napisał(a):Wyświetl post
Rymaniak Man od the Match
W sumie chyba wszystkie trzy bramki Arce zawalił
Chociaż pierwsza to była praca zbiorowa.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 18.02.2023, 19:38
masada napisał(a):Wyświetl post
Rymaniak Man od the Match
Trzy bramki zapieprzył
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 18.02.2023, 19:41
Zwycięzców się nie sądzi , ale mecz , szczególnie w pierwszej połowie katastrofalny w naszym wykonaniu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 18.02.2023, 19:42
Kris Dee napisał(a):Wyświetl post
Trzy bramki zapieprzył
A komentator w 80 minucie: "Szkoda że nie ma już tak doświadczonego zawodnika jak Rymaniak na boisku"
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 18.02.2023, 19:43
Fajnie ze wygralismy, po tym meczu wiadomo, ze nie ma co za wiele oczekiwać w dalszej czesci sezonu bo gra dalej bardzo slaba
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 18.02.2023, 19:43
masada napisał(a):Wyświetl post
Rymaniak Man od the Match
ale w pierwszej połowie wyłączył Młyńskiego a każde jego dośrodkowanie było niebezpieczne. w drugiej wrócił stary dobry toporny Rymaniak
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 18.02.2023, 19:46
DZIWNY był to mecz...

Tłamszenie świni, trzy szybkie gongi niewiadomo skąd i świni odechciało się już tak gnieść PLUS opadli też z sił(kompleksów).

Niewyobrażalna pierwsza połowa - takiej gry przed meczem właśnie sie spodziewałem. W przerwie zastanawiałem się czy świnia będzie potrafiła utrzymać tempo, które narzuciła.

Wyglądało to jakbyśmy nie mieli planu... ale też cięzko jakikolwiek plan realizować, kiedy przeciwnik jest 3 razy szybszy, a my gramy ślamazarnie, jak muchy w smole.

Od gry Rodado bardziej irytował współkomentator - wyraźnie po głosie słychać, że nie ma kilku zębów oraz pali papierosy.

Zaciąg hiszpański dzisiaj beznadziejny, mam nadzieje, że to tylko szok wywołany kompleksiarską (do momentu utraty sił) grą arki.

Rodado swoje, Villar tragedia okrutna, każdy pojedynek z Gnojnym przegrany jak dziecko. W pierwszej połowie na skrzydle przegrywaliśmy wszystkie sprinty.

Na plus Sapała, jak ma komu podac to robi to dość szybko, jak trzeba to holuje piłkę i wyłudzi faul. Fajnie dwa razy wprowadził piłkę z wolnego do gry myląc przeciwników.

Biegański: 7/10
Jaroch 4/10
Łasicki 7/10
Borys 8,5/10
Junca 3/10
Młyński 5,5/10
Duda 3/10
Sapała 6,5/10
Fernandez 6,5/10
Miki 1/10
Rodado 2,5/10

Rezerwowych nie oceniam, ale widać, że Tachi to jakiś totalny świr, mecz bez kartki w jego wykonaniu to będzie cud.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 18.02.2023 o godz. 19:49.

Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 18.02.2023, 19:47
Fizycznie nas zmiażdżyli, ale też nie da się wysoko presować przez całe spotkanie. Wydaję się, ze po godzinie gry zapłacili za to wysoką cenę. Bardzo dobry mecz Sapały, biorąc pod uwagę, że jego partner ze środka pola Duda zagrał tragicznie.
Młynek już dobrze wyglądał z Resovią, ale tym razem piękna bramka.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 18.02.2023, 19:48
Wygraliśmy na mega trudnym terenie, pokonując drużyne która była w tym meczu faworytem.

Graliśmy słabo? - tak.

Myśle że trzeba zwrócić uwagę na to że drużyna odwróciła losy meczu po pierwszej połowie. Ktoś wtedy wierzył że wygramy? Nie sądze.

Co nam to pokazuje?
Że w drużynie jest mental, ten legendarny mental, którego nam tak brakowało.

Dalej uważam że umiejętności są ale długo głowa nie grała - stąd kartki LF.

Początek tej rundy mimo błotnej gry dla mnie wygląda obiecująco bo właśnie tak grając - z zaangażowaniem wygrywa się w pierwszej lidze.

Sapała dla mnie słabo.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.02.2023, 19:49
Wygraliśmy w Gdyni po 12 latach przerwy. Ostanie zwycięstwo na tym stadionie było początkiem drogi po 13 Mistrzostwo Polski. Teraz to będzie początek drogi do Ekstraklasy
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 18.02.2023, 19:51
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Wygraliśmy na mega trudnym terenie, pokonując drużyne która była w tym meczu faworytem.

Graliśmy słabo? - tak.

Myśle że trzeba zwrócić uwagę na to że drużyna odwróciła losy meczu po pierwszej połowie. Ktoś wtedy wierzył że wygramy? Nie sądze.

Co nam to pokazuje?
Że w drużynie jest mental, ten legendarny mental, którego nam tak brakowało.

Dalej uważam że umiejętności są ale długo głowa nie grała - stąd kartki LF.

Początek tej rundy mimo błotnej gry dla mnie wygląda obiecująco bo właśnie tak grając - z zaangażowaniem wygrywa się w pierwszej lidze.

Sapała dla mnie słabo.
Co do tego mentalu to bardzo chciałbym w to wierzyć, ale to chyba jednak po prostu fart
Ale mental właśnie na takich meczach się buduje
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 18.02.2023, 19:56
To jest mecz, który pokazał potęgę psychiki na boisku. Ważna jest technika, przygotowanie fizyczne, zgranie, taktyka, ale głowa to jest potęga. Mecz przez pierwsze minuty był wyrównany, ale Arka grając blisko, pressowali naszych matadorów i powietrze z nas uchodziło i w pewnym momencie miażdżyli nas na naszej połowie. Jak profesor grał Janek Gol. Ale gol nie padł z tego, że na gnietli, tylko Biegański był spóźniony. Pretensji nie mam, bo później Biegan nam wyraźnie pomógł. Pytanie brzmiało czy gospodarze wytrzymają z taką intensywnością cały mecz? Nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Walnęliśmy dwa gole i zaczęliśmy grać to, co Arka w pierwszej połowie. Niepokojące jest jednak to ile sytuacji miała Arka grając atak pozycyjny. Trzeba przyznać: mieliśmy arcyfarta, ale jednocześnie wygraliśmy jeden z najtrudniejszych meczów w tym sezonie. Nie wiem czy dwa zwycięstwa to już seria, ale trzeba ją koniecznie przedłużyć - bez nonszalancji, z zaangażowaniem walimy kolejnych przeciwników.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 18.02.2023, 20:02
masada napisał(a):Wyświetl post
Co do tego mentalu to bardzo chciałbym w to wierzyć, ale to chyba jednak po prostu fart
Ale mental właśnie na takich meczach się buduje
Nie nazwałbym tego fartem. Wszystkie trzy bramki po ładnych akcjach z naszej strony.
Pierwsza po wrzutce i zgraniu głową Łasickiego.
Druga po fenomenalnym dośrodkowaniu Fernandeza, a trzecia to świetne prostopadłe podanie do Młynka i wykończenia stadiony świata.
Zamiast rąbać się z nimi przez 90 minut, załatwiliśmy sprawę w 9.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 18.02.2023, 20:04
mam gdzieś styl, mam gdzieś to czy gnietliśmy my czy gnieciono nas....liczą się punkty.
bez nich nie awansujemy nawet grając najpiękniejszą piłkę na świecie.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 18.02.2023, 20:06
masada napisał(a):Wyświetl post
Co do tego mentalu to bardzo chciałbym w to wierzyć, ale to chyba jednak po prostu fart
Ale mental właśnie na takich meczach się buduje
Fart to jest jak wygrywasz 1:0 po farfoclu.
Graliśmy na kartoflisku na którym nie bardzo dało się grać piłką.
Wyszły 2 SFG i kandydatka na bramkę kolejki.
W 1 lidzie żaden zespół nie wytrzyma 90 minut wysokiego pressingu.

Niezależnie od puszczonej bramki dobry mecz Biegańskiego.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 18.02.2023, 20:07
Miało byc nie wazne jak tylko 3 pkt. Odhaczone.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 18.02.2023, 20:11
Dopóki decydowało zaangażowanie i walka dopóki Arka wyglądała dwie klasy od nas lepiej. Hiszpanie mają problem w odnalezieniu się w takiej grze na tak tragicznej murawie.

Wygraliśmy, bo mieliśmy w składzie piłkarzy, którzy umieją dokładnie wrzucić piłkę.
Do tego Moltenis miał dzień konia z przodu i z tyłu.

Najśmieszniejsze jest to, że jedyny gol dla Arki to była zwykla szmata przepuszczona tragicznie przez mur. Ta piłka nie miała prawa wpaść do bramki.

Patrząc optycznie to Arka zagrała bardzo dobry mecz, ale jak popatrzymy na strzały celne to się to wyrównuje. Nasi dobrze blokowali w tym meczu światło bramki. Śledzie zawsze w kluczowym momencie źle przyjmowały piłkę albo podejmowały złą decyzję. Wyglądało mi to bardziej na brak jakości / umiejętności niż pech.

Tak czy siak wynik lepszy niż gra i dopóki będziemy walczyć na klepiskach to tak to będzie wyglądać. Jak ktoś zostawi nam wiecej miejsca lub zapewni boisko odpowiednie do gry piłką powinno być lepiej.

Edit:Jeszcze skomentuje ocenę Lucjusza nt Moltenisa. Co musi zrobić stoper, żeby zasłużyć na dychę? Strzelić 6 goli czy jak? Dla mnie to był fenomenalny występ .
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.02.2023 o godz. 20:34.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 18.02.2023, 20:20
3 gol też w sumie SFG, tyle, że z połowy boiska
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 18.02.2023, 20:33
Liczą się tylko punkty jak dla mnie. Musimy wrócić do Esa każdym możliwym sposobem.
Co do naszych nowych graczy to obawiam się, że muszą się przyzwyczaić do słabych muraw, wiatrów, pizgania pogodą itd. Po meczu z Resovia, Junca powiedział w wywiadzie, że murawa nie była najlepsza. A murawa na naszym stadionie zwykle była w top 3 w Esa wg ocen zawodników (kiedyś widziałem takie zestawienia, nie mogę tego znaleźć), więc co dopiero musi być w 1 lidze na innych stadionach, tak jak dzisiaj. Przyzwyczajeni do równych stołów mogą dostawać teraz szoku, że na takich boiskach można grać.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 18.02.2023, 20:51
Najważniejsze 3 punkty i najważniejsze że nikt nie osiądzie na laurach, patrząc jak fatalny mecz zagraliśmy. Za 10 lat nikt nie będzie pamiętał jak wygraliśmy w Gdyni.

Murawa fatalna. Nic dziwnego że Arka nie chciała na niej wcześniej trenować.

Tachi dzisiaj świetne wejście. Nie dość że asysta palce lizać to pokazał (jak na stopera) świetna technikę. Wyobrażam sobie sytuację że na dłużej zostaje na pozycji defensywnego pomocnika.

I Młyński, niejako wywolalem go do tablicy przed meczem (zresztą obstawiałem że dzisiaj strzeli). On na 1 ligę spokojnie mogę być solidnym skrzydłowym.

Rymaniak naszym 12 zawodnikiem

Teraz wygrać z Odrą i wskakujemy do strefy barażowej.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.02.2023 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 18.02.2023, 20:59
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I Młyński, niejako wywolalem go do tablicy przed meczem (zresztą obstawiałem że dzisiaj strzeli). On na 1 ligę spokojnie mogę być solidnym skrzydłowym.
Kibice nie są pamiętliwi jednak Gość dziś solidnie i generalnie lepiej niż jesienią, ale pół forum go wysyłało do V ligi.

Karherop napisał(a):Wyświetl post

Teraz wygrać że Skra wskakujemy do strefy barażowej.
Najpierw Opole u siebie, później Katowice.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 18.02.2023, 20:59
Nie ma co się przypierdalac. Strzeliliśmy 3 ładne brameczki a nie fuksiarskie farfocle i co najważniejsze widać ze powstaje drużyna.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:51.