
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#31
|
|
Mając tak ofensywnych bocznych obrońców to przy 4-4-2 w środku pomocy wystarczą Popovic z Mączyńskim/Brlekiem. Mały szarpnie, Boguski coś tam poda do Jovia a i Popovic z Mąką są w stanie coś ze środka dograć.
W sumie to chyba wolę mieć rozłożony atak na kilka stref, niż być uzależnionym od jednego grajka (melikson/stilic/wolski). Powód: dopisek.
Ostatnio edytowane przez swiety37 : 28.07.2016 o godz. 12:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#32
|
|
No właśnie coś mnie martwi, jak mało (czyt. w ogóle) nie są wykorzystywani przez Wdowczyka w tym sezonie Guzmics, Jović, Popović i Mączyński. Rozumiem urazy, rozumiem oszczędzanie na wypadek transferu, no ale bez przesady.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#33
|
|
Wdowczyk nie ma tam nic do gadania. Dostał polecenie z góry i tyle. Jedynie zastanawia brak Arka w pierwszym składzie, biorąc pod uwagę wyczyny wonderboya Alanka (no chyba, że dostał kredyt zaufania powiedzmy na 3 mecze, jak będzie grać słabo to wraca Arek).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#34
|
|
Odrobina filozowania:
Być może Głowa nie jest w stanie zagrać całego sezonu, więc DW chce zgrywać stałych środkowych... a, że Rysiek na sprzedaż, to do Sadloka zostaje tylko Uryga... a że Uryga jest jaki jest, to do Urygi dorzuca Cywkę i musi grać 3 środkowych W efekcie gramy 4 obrońcami z tyłu (w tym 2 bocznych) bo Cywka z Urygą liczą się jako jeden ![]() A tak na poważnie, to z jednego z dwójki Uryga-Cywka trzeba zrezygnować na rzecz jakiegoś przyzwoitego ŚO. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#35
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#36
|
|
Trochę temat meczu zszedł na drugi plan. Ciekawe jaki skład wystawi Wdowczyk. Jak system 3-5-2 to środek Brlek-Mączyński-Popovic, a skrajnych Małecki- Bartosz. Tak byłoby lepiej, nie byłoby takiej dziury w środku pola
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#37
|
|
Jak dalej jest prawdopodobna opcja, że Krzysiek odejdzie to na boisku go nie zobaczymy. Chyba, że sytuacja ewidentnie będzie zła to wejdzie. To samo z Ryśkiem.
I Lechia i Wisła jeszcze nie remisowała - także 1:1 albo 2:2. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#38
|
|
Arka gra ch.uja 3 bramki w dupę, Lechia gra ch.uja 3 bramki w dupę. Wdowiec musi wrócić do normalnego ustawienia i zrozumieć, że ma za słabych piłkarzy na wpajanie im innej taktyki niż 4-4-2/4-4-1-1
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#39
|
|
7 bramek straconych w 3 meczach
slownie siedem bez defensywnego pomocnika to mozemy co najwyzej w waterpolo grac albo w brydza sportowego o Pietrzaku i Cywce w obronie allbo grze Brozka dzisiaj, to szkoda w ogole pisac Panie Wdowczyk, czy to juz czas na porzucenie eksperymentalnej taktyki, czy jeszcze 3-4 w cymbal od zydów musimy wylapac?
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 30.07.2016 o godz. 18:56.
![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#40
|
|
^^ A to ja jeszcze przypomnę, że zmiana ustawienia miała na celu zmniejszenie liczby traconych goli... (Wdowczyk w jednym z wywiadów tak powiedział).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#41
|
|
Normalnie na gorąco nie komentuje, ale to jaką kupę zagraliśmy w obydwóch meczach nad morzem to nie widziałem czegoś takiego od dawna.
Wdowczyk chyba przekombinował i oni sami nawet nie wiedzą co mają grać. I nie chodzi o wynik, bo jakby Paweł się nie wyjebał mogłoby się skończyć 2:2 tylko o grę. Oczy bolą od patrzenia. W ostatnim roku nie licząc epizodu z Tadziem na ławce prawie w każdym meczu byliśmy optycznie lepsi od rywala. Byłem do tego przyzwyczajony, że przeważamy i prowadzimy grę - stąd mimo grupy spadkowej byłem daleki od narzekania i widziałem pozytywy. Teraz zagraliśmy dwa TAKIE mecze, że zęby strzelały od zaciskania. Jeszcze na domiar złego zamieniliśmy w bramce Miśkiewicza na Buchalika Bis. Dam Załusce jeszcze wotum zaufania, ale druga bramka dla Lechii - ewidentnie na jego konto. On miał obowiązek stać na linii w sytuacji, gdy ma przed sobą jeszcze obrońcę.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.07.2016 o godz. 19:04.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#42
|
|
Brawo Wdowczyk, mialo byc 3-5-2 i 6 punktow a jest 3-5-2 i 0 punktow. Mistrz psucia tego co dobrze funkcjonowało zaraz po przyjsciu. TRAGEDIA i pytanie kiedy ten chłop sie w koncu opamieta
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#43
|
|
Brlek widzę w nim potencjał.
Mam nadzieję, że odpali po okresie przygotowawczym. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline |
#44
|
|
Wyjdź i nie wracaj, wróżka jakaś jesteś czy co? Trener niedawno zaczął grać tym systemem, a Ty już lamentujesz.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#45
|
|
Trener srener. Traci 6 bramek w cztery dni, Arka plus sparing, i nic nie zmienia.
Już jeden taki był, przywiązany do 3-5-2, Podoliński. Zobaczcie jak mu poszło w Cracovii. ![]() .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#46
|
|
Obecne ustawienie by Wdowczyk skończyłoby się na zwolnieniu po 5 meczach nawet w Football Managerze...
![]() Kibic który wyłożył 250k€ na Brleka pewnie właśnie tapla się w swoich wymiocinach po tym co ten Uryga v2 pokazuje. No i ciekawe czego tam szukał Załuska na 5. metrze przy bramce na 2:1...?
Ostatnio edytowane przez Kamson : 30.07.2016 o godz. 19:22.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Guest
|
#47
|
|
Tydzień wakacji w fajnym ośrodku na Pomorzu zaliczony - to jest ważne, a nie jakieś tam mecze.
Wrócmy do 4-4-2 mimo, że z dziurą w środku i tylko jednym skrzydłowym (Mały). Obecne ustawienie jest takie jakieś... feralne. Kuba, Marek wykażcie się.. Stilic i/albo Mierzej, skrzydłowy... podobno was stać
Ostatnio edytowane przez arti : 30.07.2016 o godz. 19:49.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#48
|
|
Spieszmy się oglądać ekstraklasę, tak szybko przemija...
W zeszłym sezonie mieliśmy 6-7 zawodników na poziomie ekstraklasy. Reszta I liga. Stykło. Po wyprzedaży (dziki, Wolski, Mączyński przejściu Głowackiego na status półemeryta) zostanie dwóch-trzech. Symbolem naszej gry ofensywnej jest przewracający się z głodu Brożek. Czy mimo sprzedaży spółki wciąż obowiązuje zasada, że przegrane derby to wypad trenera ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#49
|
|
Brak Wolskiego, a nie ustawienie ; )
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#50
|
|
Nie wiem czemu wdowczyk tak uparcie gra 3-5-2, tracimy jeszcze wiecej bramek niż przy 4-4-2. Widać, że mały najlepiej czuje sie grając przy linii
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#51
|
|
Sratata jakoś w Lechii gra średnio do tej pory
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#52
|
|
Trzeba cos zmienic,kogos pi**lnąć ,albo wylac w ....*u.
Bo na ta druzyne w 3 meczach nie da sie patrzeć. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#53
|
|
No własnie, dopiero zaczał a juz powinien skonczyc bo wiadomo było od poczatku, ze do takiego grania nie mamy odpowiednich pilkarzy a zeby o tym wiedziec nie trzeba byc zadna wrozka
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 30.07.2016 o godz. 19:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#54
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#55
|
|
Żenada. Brlek kolejny mecz jak dziecko we mgle. Mączynskiemu to poki co moze buty nosić.
Żadnego pomysłu na grę, Brożek potyka się o własne nogi. Dokładając do tego tego nowego gogusia pedałka i Citke, dobrze to na przyszłośc nie wróży. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#56
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#57
|
|
Nie oceniaj nowego właściciela teraz bo gowno o nim wiesz ...
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#58
|
Wyraźnie widać, że 3-5-2 nam nie idzie. Po pierwsze, to za trudny system dla naszych przeciętnych piłkarzy. Po drugie, trener dokonuje niezrozumiałych decyzji personalnych, sabotując własną koncepcję. Nie rozumiem, po co wprowadzano kolejnych napastników, kiedy wyraźnie było widać, że należało zagęścić środek. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#59
|
|
Nie jest ważne czy nowym ustawieniem gramy dopiero 3 spotkania czy bedziemy grac 300. Takie ustawienie nie ma prawa sie sprawdzic z tym materialem, ktory obecnie posiadamy. Koniec, kropka. Najlepszym wysjciem w naszej sytuacji jest granie tego co gralsmy na wiosne czyli hurrra 4-4-2 atakowanie. Raz wygramy, raz przegramy ale jakies tam punkty beda wpadac. Dziwi mnie tylko, ze kuerwa niby to profesjonalny ttrener jak Dario W. chuja widzie i zmienia to co funkcjonowalo jako tako na cos co nie funkcjonuje tylko po to zeby udowodnic chyba tylko sobie, ze jest profesjonalnym trenerem. Polska liga w pigulce.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#60
|
|
Mamy słabą kadrę. Będziemy walczyć o utrzymanie.
Polska liga jest słaba, ale nie aż tak by Wisła walczyła o europejskie puchary z takimi zawodnikami. Pozdrowienia dla tych, którzy oscylują za zmianą ustawienia po jednym przegranym meczu. Taktykę dostosowuje się do zawodników których się posiada. A to, że Wisła ma dwóch pomocników środkowych i jednego skrzydłowego nasuneło Wdowczykowi pomysł z grą wahadłowymi obrońcami. Choć ja bym wolał Wisłę w innym systemie. Lechia dziś miała Krasicia, braci Paixao, Chrapka, Wolskiego, Peszko... A my kogo m mieliśmy? Starego Brożka? Małeckiego? Który był jedyna wyróżniającą się postacią? Cytat:
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 30.07.2016 o godz. 20:48.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|