
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2005
Offline |
#31
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#32
|
|
Ja tez im napisalem.
Jak maja prawa do Ligi Belgijskiej to tez mogli by mecze naszego przeciwnika pokazywac,chocby po to zeby ktos ze sztabu to nagral i zostalo do przejrzenia. A przeciez mecz z Genkiem ktory zobaczylem,juz mi duzo nakreslił to co oni graja,wiec im wiecej sie ich podgladnie tym lepiej. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
#33
|
|
Boki obrony. Będziemy mieli duuużo roboty ze skrzydłowymi. Bardzo dużo piłek prostopadłych rzucanych właśnie w te sektory bosika przez Antifa Liege.
Dragan i Lamey odpadają, bo cieńcy w kryciu 1 na 1. Oby Marko nie wyłapał jakiejś kontuzji przed dwumeczem i obyśmy pozyskali kogoś broniącego lepiej od Diaza na lewą stronę. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Odpowiedź ze SportKlubu:
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Offline |
#35
|
|
Dobre i to. Mają świadomość, że obie strony mogą na tym skorzystać. My obejrzymy co nas interesuje a oni zbiorą więcej kasy z reklam przy wyższej oglądalności.
Pauzą za żółtą kartkę są zagrożeni Vainqueur i Kanu także jak w Krakowie dostaną po jednej w rewanżu nie zagrają. (No chyba że po fazie grupowej się kartki zerują ale chyba nie?)
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.12.2011 o godz. 22:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#36
|
|
Na SportKlubie jednak Genk , może następnym razem podpatrzymy Standard.
![]()
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH
Offline |
#37
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze
Offline |
#38
|
|
Standard w bardzo słabym stylu przegrywa 0-1
0-2 i koniec meczu Powód: koniec meczu
Ostatnio edytowane przez Gercu : 26.12.2011 o godz. 19:57.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH
Offline |
#39
|
|
Skończyło się 0-2... rewelacji żadnej nie było.
|
|
|
|
Guest
|
#40
|
|
Gratuluje tym, którzy potrafili wytrzymać dłużej niż 20 minut oglądając ten mecz...
Masa niedokładnych podań, mnóstwo wykopów na oślep, strat... piłkarze gubią się pod lekkim pressingiem. Jak zepniemy poślady to mamy szanse zagrać dalej. Dalejki jestem jednak od euforii bo mają tam kilka kontuzji kluczowych grajków co wiąże się z tym że po ich powrocie ta drużyna może wyglądać inaczej. My np też w meczach z Litexem a Podbeskidziem to kompletnie inne drużyny. Nie wiem kiedy ten Bulzaglo i Van Dam się wykurują ale dobrze by było aby w meczach z nami biegał w środku ten czarny co gubi się jak dziecko przy każdym podejściu przeciwnika.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 26.12.2011 o godz. 20:30.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Offline |
#41
|
|
Skrót meczu ostatniej: 19 kolejki Jupiter League Kortrijk - Standard 2-0
http://www.youtube.com/watch?v=OhRYOhe1Bt0 Skład daleki od optymalnego. Nie wiem czy ze względu na kontuzje czy z innych powodów trener nie wystawia najlepszych zawodników. Pół składu chyba nagle kontuzji nie doznało. Pogrubioną czcionką zawodnicy optymalnego składu w meczu z Wisłą. ---------------Moris Goreux-Ciman-Belhocine-Opare Mpoku-Buyens-Camara-Seijas -------Cyriac-Betshuayi Na tym skrócie Standard ma całe 2 sytuacje jedną z wolnego drugą po rożnym. Poza tym kompletnie nic nie grali. Polecam poszukać przy bramce na 1-0 i przy 2-0 zresztą też Goreux (numer 2 na plecach) i zobaczyć jego zaangażowanie. Wygląda na to że Standard u nas będzie grał na czarno a my u nich na niebiesko. |
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#42
|
|
Bramkarz: Sinan Bolat kontuzja kciuka po meczu z Genk
Pomocnik: Ignacio María González Gatti - kontuzja uda również przeciwko Genk Pomocnik: Jelle van Damme - operacja kolana, chrząstka którą trzeba było wyciąć, rehabilitacja ma potrwać 3 miesiące Napastnik: Mohammed Tchité - już od kilkunastu dni leczy jakiś uraz info: wislalive.pl ![]() Cytat:
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#43
|
|
ten Cyriac jest przejebany. Młody mużin z WKSu.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#44
|
|
|
Nieoszlifowany diament
Cytat:
![]() Cytat:
|
||
|
|
Guest
|
#45
|
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#46
|
|
być może chodzi o uraz kostki którego nabawił się już w czerwcu, gdzie klub informował, że wyklucza go to na kilka miesięcy. W sumie do dziś mamy już ich 6,więc w sumie to może być to, bo innej informacji o jego kontuzji nie znalazłem.
![]() Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Offline |
#47
|
![]() Z tym składem niezgranym to oni nie mają prawa wygrywać lidze.
Ostatnio edytowane przez jarcze : 28.12.2011 o godz. 18:38.
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#48
|
|
Pocognioli chyba nie jest kontuzjowany bo nic o tym nigdzie nie piszą, poza tym grał w pucharze Belgii przeciwko Lierse i w lidze przeciwko Genk więc tu pewnie decyzja trenera Kanu ostatnio został szczęśliwym tatusiem więc może dlatego , a poważnie to 4 grudnia grali z Gent u siebie i dostał czerwoną kartkę w 90 minucie został zawieszony na 3 mecze, zapłacił 300euro kary i był do dyspozycji trenera na mecz z KV Kortrijk. trener go widocznie nie zabrał do kadry.Felipe - brak info małe sprostowanie ale dość istotne (to nie był czerwiec - źle odczytałem). On doznał podobno tej kontuzji kostki teraz niedawno i w meczu kadry i grę w piłkę z głowy ma do kwietnia przyszłego roku.
Ostatnio edytowane przez PvD : 28.12.2011 o godz. 19:11.
![]() Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#49
|
|
Oglądał ktoś dziś Standard-BVB? Jak tam nasi przeciwnicy sobie radzili? W jakim składzie grali?
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#50
|
||
|
Nie oglądałem ale info co do składu masz takie
Cytat:
Co do ich transferów to pojawiły się w ciągu ostatniego miesiąca takie informacje Cytat:
Kanu też planuje odejść. Camara miał propozycję z Ukrainy ale nie za bardzo tam chciał iść, starał się o niego Sunderland ale pojawiły się problemy z pozwoleniem na pracę.
Ostatnio edytowane przez PvD : 08.01.2012 o godz. 01:23.
![]() Cytat:
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Piła
Offline |
#51
|
|
|
Rankingowy ekspert
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa
Offline |
#52
|
|
W jakiej sytuacji finansowej jest Standard ?
Czym dla nich jest okienko transferowe? Szansą na łatanie dziur w budżecie nawet kosztem poziomu sportowego drużyny czy może szansą na wzmocnienie drużyny ponieważ mają na to gotówkę? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#53
|
|
Raczej nie powinni łatać dziur w budżecie, bo za ostatnie okienko są pewnie z 15-20mln euro do przodu.
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#54
|
|
|
Cytat:
![]() Cytat:
|
||
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#55
|
|
Cytat:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#56
|
|
No Borusia to wiadomo, że bez problemu może ich zdominować i jeszcze na glowę narobić pod koniec.
Ale porównać naszą grę do gryBorussi to jakby porównywać Cinquecento do Ferrari ![]()
.
. |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#57
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#58
|
|
|
Cytat:
tam także pozostałe informacje oraz aktualizacja potencjalnych transferów z/do klubu. Ciekawostka: Kenneth Omeruo, który jest reprezentantem Nigerii do lat 20, a niedawno podjął treningi z pierwszym zespołem Standardu być może zostanie piłkarzem Chelsea i od razu wypożyczony do Den Haag.
Ostatnio edytowane przez PvD : 10.01.2012 o godz. 00:58.
![]() Cytat:
|
||
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#59
|
|
Dzisiaj dwa transfery w Standardzie.
Aloys Nonga (napastnik) sprzedany do RAECu Mons - 3,5 letni kontrakt Dolly Menga (napastnik) wypożyczony do końca sezonu do Saint-Trond VV (nl. Sint-Truiden) W takim wypadku do Liege przyjść może Brazylijczyk Maicon Pereira de Oliveira mówi się o kwocie 1,5 mln euro. Opcja B w przypadku fiaska z Maiconem - napastnik RAECu Mons Jeremy Perbet wislalive.pl / sssl.wislalive.pl
Ostatnio edytowane przez PvD : 11.01.2012 o godz. 14:59.
![]() Cytat:
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#60
|
|
Już dziś o 18 nasz rywal w 1/16 LE Standard Liege podejmie na własnym boisku drużynę Germinala Beerschot.
Transmisja w Sport Klubie od 18! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|