
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#31
|
|
Widzew znów zadziwił, tym razem nieznaczna przegrana ze srebrnym medalistą z poprzedniego sezonu KSSSE AZS PWSZ 70 - 68. I to na wyjezdzie. Na 3 sekundy przed końcem Widzew mógł wyjść na prowadzenie. Trudno to skomentować, może im pomagają spódniczki zamiast spodenek, w których jako jedyne[?] w lidze grają
Wisły, czyli zwycięzców z reguły się nie sądzi ale mogło być lepiej, graliśmy z najsłabszym zespołem, ktoś lepszy chwilowe słabości mógł wykorzystać i odskoczyć, brak Burse wciąż widoczny, oby dziewczyna szybko powróciła do składu. I poprawić skuteczność za 3 pkt.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 13.10.2010 o godz. 20:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline |
#32
|
|
I jeszcze rzuty osobiste, bo to jest tragedia na razie.
Gra jakoś mnie nie przekonała dziś (specem nie jestem). Nieskutecznie i jakoś tak chaotycznie. Ale niech się zgrywają ![]() @Ałgaja: miałem na myśli to co dziś ![]()
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 13.10.2010 o godz. 22:02.
![]()
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg Pakiet - 8 PLN Kontakt: Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#33
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Chyba CCC to wprowadziło i nadal praktykuje. Poroniony pomysł.
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#36
|
|
Galeria zdjęć z meczu z UTEXem:
http://kiks.tv/2010/10/galeria-wisla...ex-row-rybnik/ |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#37
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#38
|
|
Spytam jak będę miała okazję. Ale jak znasz tajemnicę to wyjaw
Gorzej się biega? Czy jak? Bo przeca nie może chodzic o to że źle wyglądają b to nie są kiecki ino jakby dłuzsza bluzka a pod spodem są spoenki ... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#39
|
|
Nie chcę się na ten temat rozwodzić
Innym razem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#40
|
|
doping kibiców na meczu z Rybnikiem:
http://kiks.tv/2010/10/bez-komentarz...-na-trybunach/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#41
|
|
relacja z meczu Wisla Can-Pack - Utex ROW Rybnik:
http://kiks.tv/2010/10/biala-gwiazda-nabiera-rozpedu/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline |
#42
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#44
|
|
Kolejna wygrana i kolejna galeria: Wisła Kraków - ŁKS 80-43 zapraszam do ogladania
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#45
|
|
Ostatnio edytowane przez rav : 17.10.2010 o godz. 20:48.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#46
|
|
spózniona relacja z meczu Wisła-ŁKS:
http://kiks.tv/2010/10/biala-gwiazda-wciaz-niepokonana/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#47
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline |
#48
|
|
zdjęcia z Wisła-Lotos:
http://porebski.blogspot.com/2010/10...kow-lotos.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#49
|
|
materiały filmowe z meczu Wisła - Lotos na KIKS.tv
wywiad z D.Gburczyk i K.Krężel: http://kiks.tv/2010/11/gburczyk-siko...jak-najwiecej/ pomeczowy dwugłos trenerski: http://kiks.tv/2010/11/hernandez-osi...iestw-z-rzedu/ oraz doping kibiców: http://kiks.tv/2010/11/bez-komentarz...-na-trybunach/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#50
|
|
jeszcze relacja i wypowiedzi Pawlak oraz Mieloszyńskiej ze spotkania Wisła - Lotos na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/11/wybily-im-koszykowke-z-glowy/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#51
|
|
19:00 03.11.2010 Wisła Kraków - MiZO Pecs - Euroliga Koszykarek w necie
http://transmisje-sportowe.cba.pl/vi....php?p=304#304 lub http://naszsport.iq24.pl/default.asp...89002&nr_str=1 |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#52
|
|
galeria zdjęć z meczu z Mizo Pecsem:
http://kiks.tv/2010/11/galeria-wisla...kow-mizo-pecs/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline |
#53
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#54
|
|
RELACJA z meczu Wisla - Mizo Pecs na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/11/emocjonujacy-poczatek/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#56
|
|
jakby ktoś był zainteresowany - materiały filmowe z meczu z TTT Ryga
relacja - http://kiks.tv/2010/11/euroligowy-nokaut/ dwugłos trenerski - http://kiks.tv/2010/11/hernandez-cho...znica-punktow/ w temacie kibicowskim jest materiał z trybun. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline |
#57
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#58
|
|
Pawlak po raz kolejny niewidoczna, co się z tą dziewczyną dzieje to nie wiem (przeraża ilość zdobtych punktów, 20 minut czy ileś tam na parkiecie i ledwie 3 oczka na koncie). Widzew jak na czarnego konia przystało namieszał z deka ale w ogólnym rozrachunku to dalej porównywanie Mercedesa z Maluchem i nie można sobie pozwalać na takie nerwówki. Co prawda trener powiedział żeby wygrać ten mecz najmniejszym nakładem sił ale nie oznacza to że kompletnie mają olewać sprawę. A trener musi też wiedzieć że priorytetem jest Mistrzostwo Polski, a potem europejskie puchary.
1,2 i początek 3 kwarty to mała tragedia w wykonaniu Wisły, ogółem jeden ze słabszym meczów w wykonaniu Białej Gwiazdy w tym sezonie. Potem pobódka, na szczęście. Irytowała mnie też nonszalancja w końcówce już wiedząc że mecz jest wygrany. Ta cała zabawa z Widzewem jak z głupim jasiem, rzuty za 3 dla pokazówki, głupie straty, kosze, które powinny wpaść, były chybione w dziecinny sposób. Przycisnąc i dobić lezącego a nie sobie z nim pogrywać jak z głupkiem, bo przyjdzie mecz z kimś lepszym i tej koncentracji będzie wtedy brakować. No i standardowo do poprawy rzuty wolne. Jest czas na przemyślenia tym bardziej że prawdziwy maraton to się zacznie od 13 stycznia Cytat:
Ostatnio edytowane przez aNouc : 06.12.2010 o godz. 21:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#59
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#60
|
|
galeria zdjęć:
http://kiks.tv/2010/12/galeria-wisla...w-widzew-lodz/ i jakby ktos chciał obejrzeć retransmisja spotkania, realizowana przez portal wislakrakow.com oraz wislakosz.pl i kiks.tv: http://kiks.tv/2010/12/retransmisja-...erwsza-polowa/ http://kiks.tv/2010/12/retransmisja-...-druga-polowa/ |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|