The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.02.2010, 21:25
Ciężko prognozować tak wcześnie, niemniej uważam,że raczej wygramy. Liczę tutaj na dzień konia w wykonaniu Ba. Zazwyczaj kopacze,których pozyskiwaliśmy mieli nieprawdopodobne pierwsze mecze w naszych barwach,debiuty. Sądzę,że może z dwie niekonwencjonalne piłki powinien rzucić napastnikom, może sam coś ukłuje. I tylko w tym bym widział nasze szansę. Wiadomo,że indywidualnie jesteśmy lepsi,ale nie są to aż takie indywidualności aby same rozstrzygnęły mecz. Wyjątkiem może być Ba,ale tak jak mówię, tylko jeden raz. A mecz pewnie będzie szarpany, aż zęby będą pewnie bolały od doglądania.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.02.2010, 21:32
Obstawiam nudny remis 0-0 po dużej kopaninie. Co do składu to skrzydła Piotr Brożek i Kirm, Diaz lewa obrona, w środku Ba,Sobolewski,Jirska. Brożek pierwszy skład z 60 minut i póxniej zmieniony przez Boguskiego. Głupio ich wpuszczac od pierwszej minuty razem, bo obaj po kontuzji i tak nie wytrzymaja 90 minut, a jeszcze któryś znów złapie kontuzje na całą runde. Ech nędza kadrowa...
Odpowiedz cytując
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 22.02.2010, 21:37
Ja typuje, że będziemy prowadzić 2:0 i jak to mamy zakodowane, zamiast dobić przeciwnika, oddamy inicjatywe, Bełchatów się rozkręci, strzeli gola, nerwowa końcówka i... 2:1 dla Wisły.

Pawełek-Brożek-Głowacki-Marcelo-Alvarez-Diaz-Sobol-Ba-Kirm-Boguś-Brożek

Ach, nie mogę się już doczekać. Wreszcie rusza najlepsza liga świata. Żeby tylko nie było żadnych corocznych numerów z przełożeniem kolejki na za dwa tygodnie bo śniegi i mrozy...
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 22.02.2010, 21:57
czy Jop jest wogóle brany pod uwage na Bełchatów ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.02.2010 o godz. 22:04.
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 22.02.2010, 22:01
Ja typuje skład taki sam jak Kordel, za wyjątkiem Ba, zamiast którego wystawiłbym Jirsaka.
Odpowiedz cytując
Mango
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 22.02.2010, 22:06
Orientuje sie ktoś o cenach biletów na Hutniku
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 22.02.2010, 22:10
Nie zostały jeszcze ustalone. Wisła nie dogadała się jeszcze z Hutnikiem odnośnie zapłaty za użytkowanie stadionu. Dopiero po sfinalizowaniu rozmów ceny zostaną ustalone.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 22.02.2010, 22:27
A ja mysle ze spokojnie wygramy. 0:2
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 22.02.2010, 22:29
Bełchatów to przeklęte miasto biorąc pod uwagę częstotliwość występowania kontuzji naszych zawodników na tym stadionie...
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 22.02.2010, 22:44
a i ostatnie mecze Wisly w Belchatowie to walenie glowa w mur, a raczej naszych grajkow w trybuny. Nigdy nie zapomne sytuacji Sobola bodaj sprzed roku
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 22.02.2010, 22:54
Ba raczej nie zagra od pierwszej minuty. Skorża dosyć wolno wprowadza nowych, zwłaszcza obcokrajowców. No i Senegalczyk nie jest przygotowany jeszcze na grę od 1 minuty.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 22.02.2010, 23:52
Hah jak sobe przypomne ten mecz w Belchatowie rok temu jak Pawel tej kontuzji nieszczesnej doznal i jak zmarnowalismy chyba z 30 sytuacji bramkowych (rodzaj rekordu zdajsie padl ) to az mnie trzesie.

Napewo wroci dysyplina w nasze szeregi .Sobol ,Glowa i Cleber utemperuja gorące głowy i gwiazdorzenie.

Obrona i pomoc zostala wzmocniona (Ba) i wrocily najwazniejsze ogniwa,teraz tylko ten nieszczesny atak...Bylo sprowadzic kogoklwiek z jskims nawet przecietnymi statystykami to by od bidy w sobote zagral a tak to niewiadomo jak to bedzie wygladało.Pewnie wymiana Brozek jedna polowka Boguski druga.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Mango
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 23.02.2010, 08:48
No drużyna odzyska charakter dzieki Głowie i Sobolowi to jest pewne. mam nadzieję , że Baa pokaże przebejowość niczym Uche lub Paulista nie ukrywam ze liczę na niego ,że coś pokaże ciekawego . Następna sprawa to Kirm - Andraz to musi być Twoja runda
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 23.02.2010, 09:13
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Ba raczej nie zagra od pierwszej minuty. Skorża dosyć wolno wprowadza nowych, zwłaszcza obcokrajowców. No i Senegalczyk nie jest przygotowany jeszcze na grę od 1 minuty.
Moze od pierwszej,ale nie do ostatniej
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 23.02.2010, 09:23
lekarze robią wszytsko żeby postawic Isse na nogi.Mam nadzieje że jak wyleczy pachwiny to już do końca sezonu bedzie zdrowy a nie okaże sie drugim Gargułą
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/wys...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 23.02.2010, 10:10
http://www.90minut.pl/news/116/news1...Belchatow.html

Zakrzewski w Bełchatowie
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 25.02.2010, 10:25
Skorża: wreszcie wygrać w Bełchatowie

http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...?kategoria=664
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 25.02.2010, 11:10
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ezpieczenstwa/
kilka razy radzę to sobie przeczytać i się zastanowić nad tym
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 25.02.2010, 12:36
Jak się patrzy na Bełchatów to także są osłabieni , brak : pauzującego za kartki Janusza Gola oraz kontuzjowanych Janusza Dziedzica i Macieja Korzyma. No i dochodzi im Zakrzewski, ale jego lata już raczej minęły co nie oznacza , że będzie łatwym piłkarzem do zatrzymania ale powinna nasza defensywa sobie poradzić. Napastnicy dwaj wypadają , kluczowy zawodnik obok Cetnarskiego z 2 lini także wypada. Zostaję z lepszych zawodników tylko Wróbel wspomniany Cetnarski , Rachwał , Adamiec i Tosik. Walka w środku pola powinna być wygrana co według mnie będzie kluczem do wygranej. A jak to wspomina trener Ulatowsksi , Wisła to jedna z nielicznych drużyn które potrafią narzucić GKS-owi swój własny styl gry
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 25.02.2010, 12:43
To Wróbel u nich w końcu został?


Edit: No tak, skoro został, to musiał podpisać nowy kontrakt W każdym razie- dobrze, bo żydziaszki też ostrzyły na niego swoje popsute zęby.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 25.02.2010 o godz. 13:30.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 25.02.2010, 12:53
Podpisał nawet nowy kontrakt z tego co pamiętam.

A kontrakt nie wygasał mu w czerwcu dopiero?
Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 25.02.2010 o godz. 22:56.
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 26.02.2010, 10:51
Mecz jest o 16:15 czy 18:30

Oficjalna podaje 16:15, TWSD 18:30


dzieki za odpowiedz
Ostatnio edytowane przez grogoriogreg : 26.02.2010 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 26.02.2010, 10:55
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Mecz jest o 16:15 czy 18:30

Oficjalna podaje 16:15, TWSD 18:30
16:15.

też nie rozumiem czemu tak podają.
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 26.02.2010, 10:56
16.15

http://www.canalplus.pl/program?2010.02.27
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 26.02.2010, 11:12
Radek Sobolewski.

Niezależnie od tego, czy ktoś jeszcze przyjdzie, czy nie, to będzie nasze największe wzmocnienie. Wraz z Sobolem wróci do tej drużyny charakter. Jestem przekonany, że z nim w składzie porażek z Lechem, Legią i Cracovią by nie było, a już na pewno nie wszystkie trzy.

Jutro 0-1 po golu Marcelo, na fajerwerki przyjdzie może czas później, tu trzeba po prostu wygrać.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 26.02.2010, 16:04
masada napisał(a):Wyświetl post
Radek Sobolewski.

Niezależnie od tego, czy ktoś jeszcze przyjdzie, czy nie, to będzie nasze największe wzmocnienie. Wraz z Sobolem wróci do tej drużyny charakter. Jestem przekonany, że z nim w składzie porażek z Lechem, Legią i Cracovią by nie było, a już na pewno nie wszystkie trzy.



Tak samo pomysalem.

Z Sobolem czy Glową porazka z pejsami by nie preszla.jakis remis w najgorszym wypadku a nie granie w chodzonego i porazka w DERBACH.

Dlatego super ze oni wracaja ,uswiadomią wszytkim ze gramy w 100% w kazdym meczu.

Co do meczu to Belchatow u siebie jest grozny ,w zeszlym sezonie mogl spokojnie pyknac Legie.

Zobaczymy czy zgagra Hristov ,jak sam mowi przepracowal caly okres przygotowawczy ..wiec jest do gry gotowy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 26.02.2010, 18:37
Powrót Głowy, Sobola i Clebera to świetne wiadomości - Daje to szanse tak większego zaangażowania jak i ukrócenia ciągłych kłótni, bądź też przełożenia tego na pozytywną mobilizację.

Ja wiem że piłka to nie szachy i czasami trzeba coś sobie wygarnąć ale gołym okiem było widać że u nas te kłótnie, wymachiwanie łąpami itp - nie dawały niczego dobrego, a wręcz przeciwnie - wprowadzały nerwowość i irytacje, czego koronnym przykładem był tekst - 'sam se zagraj lepiej'
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 26.02.2010, 20:54
Ba raczej nie zagra od pierwszej minuty, przecież tyle co dopiero dziś zaczął treningi. Typuje 2-0 lub 2-1 dla Wisły.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 26.02.2010, 20:57
Wg mnie zagra. Jirsak się nie sprawdza, a Skorża pozytywnie nastawiony jest do Issy od początku. I pewnie Senegalczyk zagra te 60 minut, a później zmieni go Jirsak albo Mączyński.
..
Odpowiedz cytując
Wisslak
Senior Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 26.02.2010, 21:02
Nowy napastnik - CHristow bedzie gral jutro prosze o odpowiedz na priv
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:55.