
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz
Offline |
#31
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#32
|
|
Najlepszym ,,podlizaniem się " Smudzie to zaaplikowanie Zagłębiu z 4 bramek, z 6 pięknych asyst i gra z klepki po ziemi. Takich lizusów pewnie chętnie będzie widział w reprezentacji.
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#33
|
![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#34
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#35
|
|
Zagłębie w chwili obecnej jest dla mnie taką drużyną, której pokonanie wymaga sporo wysiłku. Nie wiem czy nie będzie to trudniejszy mecz od tego ostatniego z Ruchem. Jak nasi ich oleją to będzie problem. Trzeba się rzucić i strzelić bramkę w pierwszej połowie, wygrać i godnie zakończyć rok.
![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#36
|
|
Małek sędzią spotkania, czyli trzeba przygotować się na mecz z cyklu "wszystko się może zdarzyć", nawet podyktowanie 2 karnych dla Wisły i zmiana decyzji po konsultacji z sędzią asystentem w obu przypadkach.
Ja liczę na spore emocje, wygraną z miedziowymi grając w "10" po czerwonej dla Marcelo i stanie 0-2, po 2 dwóch kontrowersyjnych bramkach dla Zagłębia, utrzymującym się gdzieś tak do 70 minuty meczu. Fajnie by było gdyby nasi znowu pokazali charakter. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)
Offline |
#37
|
|
Szary, Wisla ma grac 90min, a nie zrywac sie. Jesli chce im sie pobiegac 15min w calym meczu to niech dostaja 15% wynagrodzenia.
Ogladalem wczoraj "kleske" Unirei z VFB. Wisla na tle Urziceni to druzyna z epoki kamienia lupanego. Truchtacze i obiboki. Tam chlopaki dostajac 3 bramki w 11 minut grali dalej walecznie, biegali, stosowali pressing na polowie przeciwnika. Jestem pewien, ze kibice Unirei mimo porazki byli dumni z ekipy i ich walki. O to chodzi! Jednak wole maksyme Pertescu "kibic musi byc pewny, ze zawodnicy zdali z siebie max". Marze o zadziornej Wisle, a nie zdezorganizowanej zbieraninie gwiazd, ktora zaczyna ruszac dupy dopiero jak przegrywa. Czekam na powrot Sobola i Clebera, bo obecnej Wisly nie da sie ogladac, a jesli ktos ubiera koszulke z Biala Gwiazda to niech sie poczuwa do zapier..... 90minut!
Ostatnio edytowane przez 3rider : 10.12.2009 o godz. 23:48.
![]()
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#38
|
Ja jednak wolabym zeby walczyli od poczatku meczu a nie od mementu jak rywal strzeli nam bramke. ostatni mecz -trzeba wygrac zeby bylo te kilka punktow zaliczki ,i zima spokojniejsza ![]() Po Zaglebiu jakichs cudow sie nie spodziewam ,widzialem ich w meczu tydzien temu z Legią i grali przecietnie. mecz absolutnie do wygrania,zeby tylko naszych sie chcialo. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#39
|
|
Masz Wojtas zdrowie do tej naszej ligi
- Oczywiście nie zniechęcam Cię bo fajnie jak ktoś napisze o meczu(nie naszym) oglądając go.Czytając/słuchając wielu dziennikarzy, mam wrażenie że swoją wiedzę biorą w najlepszym razie ze skrótów.A co do meczu - mam nadzieje że te ostatnie 30 minut trochę naszych podbudowały i będzie w miarę bezboleśnie.Na świetną grę nie liczę, natomiast fajnie by ich było stłamsić już na początku ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#40
|
Tak czy siak zapewne zęby będą bolały od oglądania tego czegoś. Kiepściutki ten Lubin, wystarczy trochę presingu,zdecydowania i pozamiatane. No ale w piątkowy zimny wieczór kopaczom będzie się chciało biegac?![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: Malbork
Offline |
#41
|
|
zobaczymy, ale przy pustym stadionie też się ciężko gra.
![]()
Wisła jest najważniejsza!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#42
|
|
gramy bez Pawełka i Alvareza
![]()
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#43
|
|
W składzie Wisły są niespodzianki: z powodu choroby nie zagrają Mariusz Pawełek i Pablo Alvarez. Zastąpią ich Ilie Cebanu i Łukasz Burliga
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec
Offline |
#44
|
|
no to wreszcie powazna szansa dla Lukasza... tyle kontuzji u nas... bedzie ciezko.. byle do wiosny.
![]() Groundhopper
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: Malbork
Offline |
#45
|
|
zobaczymy co pokaże Burliga. W sumie dziwna to sprawa, bo wczoraj sztab szkoleniowy mówił, że wszyscy są zdrowi i nagle przez kilka godzin dopadła ich choroba?
![]()
Wisła jest najważniejsza!
|
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#46
|
|
Rezerwowi:
Kurto Czekaj Chrapek Ćwielong ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: Malbork
Offline |
#47
|
|
rezerwa drużyny w Lidze Mistrzów
![]()
Wisła jest najważniejsza!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#48
|
|
To chyba jakieś fatum :/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Offline |
#49
|
|
koncz wasc wstydu oszczedz....
panowie jeszcze 3 godzinki odwalicie i wakacje... pasuje zeby kilka gwiazdek pojechalo gdzies daleko.. i najlepiej nie wracalo
Ostatnio edytowane przez seba : 11.12.2009 o godz. 19:21.
![]()
LECHIA GDAŃSK
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#50
|
|
skład jest zajebisty,a jeszcze lepsza jest ławka ;p jak to mówią '' Pokaż mi ławkę rezerwową swojej drużyny,a ja powiem Ci jak silną masz drużynę''
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Piła
Offline |
#51
|
|
Dobrze, że to ostatni mecz w tym roku. Jeszcze dwie kolejki i musielibyśmy wystawiać do gry 10 zawodników, bo więcej zdrowych by się w klubie nie znalazło. Oby ten skład wystarczył na Zagłębie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#52
|
|
Ja liczę, że mecz się nam ułoży i Chrapek dostanie szansę, bo moim zdaniem coś jest w tym zawodniku. Czekaja i Kurto trudno będzie wprowadzić.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec
Offline |
#53
|
![]() Groundhopper
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#54
|
|
W relacji na oficjalnej, nie wiedzą. Być może pewna gazeta miała racje...
![]()
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#55
|
|
Nie wiadomo gdzie Leszczak, może też jakaś grypa? Możemy zgadywać...
EDIT: Jaka gazeta? |
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#56
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec
Offline |
#57
|
|
teraz dala info glowna strona, ze: "Leszczaka także nie ma - kontuzjowany."
![]() ![]() Groundhopper
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław
Offline |
#58
|
|
Leszczakowi lada dzień kończy się kontrakt u nas i pewnie to ta kontuzja ;] ...
![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#59
|
|
[quote=element;828656]Może już odbywa karę za wiadomo jaki numer.
Jaki numer ? : O |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#60
|
|
Mamy za szeroką ławkę, 4 graczy, a wejść może tylko trzech....
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|