
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#31
|
|
ale nie gramy dobrze. Sory, to byli Słowacy, myslalem ze bedą 3 takie sety jak ten trzeci. Trafiamy na Rosje, Serbie i po nas
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#32
|
|
Ufff bylo "gorąco" ale sie udało
Teraz na spokojnie z Grekami i zobaczymy kogo nam los podeśle w sobote W kazdym razie medal jest blisko ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#33
|
|
no to jesteśmy w półfinale z pierwszego miejsca w grupie. Dobry mecz Polaków z Grekami.
3:0 i kilka akcji najwyższych lotów. Ataki Kurka z II linii masakra ![]() teraz losowanie: rozstawieni: Polska, Rosja nierozstawieni Bułgaria, Francja ![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#34
|
|
Oby Bulgaria bo wtedy poznamy prawdziwe oblicze naszego zespolu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#35
|
|
No i jest Bułgaria, tak więc żarty się skończyły. Mecz prawdy, zobaczymy na ile podnieta dotychczasowymi zwycięstwami była zasadna.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#36
|
|
Final Polska - Rosja...czyli faworyci przed tym turniejem nie zawodza. Nie sadze zeby Bulgarzy byli w stanie nam sie przeciwstawic. Z tego co pamietam, to w ostatnich latach zawsze dostawali po pupie.
|
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#37
|
|
Jak gralismy pelnym skladem to moze i tak. Do tej pory mielismy wiecej szczescia niz rozumu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#38
|
|
Gdyby był Wlazły, Winiarski, Świderski, Kadziewicz o wynik byłbym spokojny no a tak niczego wielkiego nie oczekuje.
![]() The Apostasy ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#39
|
|
no właśnie. Brakuje nam chociaż jednego doświadczonego zawodnika jeszcze. Np. Winiarskiego.
Pomimo że nieźle gramy to mamy czasami takie przestoje w poszczególnych setach. I to niestety może zadecydować. Ale cóż, i tak pólfinał to świetny wynik na takie braki kadrowe. A każde lepsze miejsce jest już bardzo dużym sukcesem. Ważne, że widać przyszłość w naszej reprezentacji...jest Kurek, Jarosz, Bartman. szkoda że nie mamy drugiego rozgrywającego za Zagumnego, bo Woicki jest niezły, ale w bloku nie pogra. choć tu, moim zdaniem za 1-2 lata będzie grał Fabian Drzyzga(chyba już był powolany kiedyś), syn tego słynnego Drzyzgi Widziałem chłopaka na Mistrzostwach Polski młodzieżowych (w moim LO grali ) i ma talent niesamowity, oby się tak dalej rozwijał. Zresztą już gra w AZS Częstochowa.![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#40
|
No gdyby byl choc jeden z tych co wymieniles to bylo by to duuuuuze wzmocnienie. Ja mimo wszytsko licze ze jutro wygramy ,Bulgaria to nie Brazylia ..a w w finale niech juz sie dzieje co chce ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#41
|
|
Panowie ależ MECZ!!!
2:0 w setach dla Polski! co Kurek wyprawia to się w głowie nie mieści oby tak dalej. (tfu, tfu - żeby nie zapeszyć edit: JEST!!! MAMY FINAŁ!!! cudowny mecz Polaków piękna siatkówka!!!!Powód: mamy finał!!!!! :)
Ostatnio edytowane przez Proud : 12.09.2009 o godz. 16:56.
![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna
Offline |
#42
|
|
atak swietnie chodzi, Gruszka z Kurkiem graja bardzo dobry mecz, Środek smiga jak marzenie, Zagrywka taktyczna tez dobrze chodzi, gramy naprawde dobry mecz.
oby tylko wytrzymali to do konca i bedzie pieknie ![]()
LUBELSZCZYZNA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia
Offline |
#43
|
|
jest finał
![]()
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: $-land
Offline |
#44
|
|
no i 3 do jaja.. super mecz, fajnie sie ogladalo. oby tak w finale
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#45
|
|
żeby jeszcze w drugim półfinale Francuzi wykopali Ruskich
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna
Offline |
#46
|
|
Bardzo fajnie ze utarlismy nosa Bułgarom, ten ich rozgrywajacy strasznie cwaniakował i ma za swoje.
Cieszmy sie bo naprawde jest z czego. jutro finał(?) zyczyłbym sobie ogrania Ruskow. ![]()
LUBELSZCZYZNA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#47
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#48
|
|
Żeby tylko sie nie odezwały narodowe kompleksy, jak w meczu z Brazylią na MŚ.
Bo tamten finał przegraliśmy bez walki. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Offline |
#49
|
|
Zagraliśmy perfekcyjnie, wygrana w pełni zasłużona i... jeszcze jeden mecz do rozegrania został!!! Najważniejszy jest kolejny mecz i tego trzeba się trzymać. Nie teraz czas na świętowanie, on przyjdzie jutro!
Wierzę mocno, że oni nie zadowolą się tylko udziałem w finale i jutro zagrają z pełną koncentracją. Nie chce powtórki z Japonii. Za dzisiaj ogromne brawa, lecz to nie koniec misji ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#50
|
|
Duże brawa dla siatkarzy i sztabu trenerskiego.
W stosunkowo krótkim czasie udało się stworzyć prawdziwą DRUŻYNĘ. I dzięki temu w głównej mierze wygrywamy. A co do braków kadrowych - wydaje mi się, że właśnie dzięki temu jest DRUŻYNA. Owszem, Winiarski by się przydał, Wlazły też, choć ten ostatni niech mniej kaprysi a więcej gra. Natomiast Świderski i Kadziewicz z całym należnym szacunkiem ale tej drużynie już nic nie są w stanie dać Oby jutro nie przegrać finału w szatni. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#51
|
|
Z tego co widzę to jak na razie Francja prowadzi 2-0.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#52
|
|
już jest 2:1 dla Francji. Ja tam wolałabym, żebyśmy zagrali z Ruskimi w finale
jakbyśmy ich pokonali to dopiero byłaby radość!! )) |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#53
|
|
Tez chcialbym Ruskich.Ogranie ich w finale to wieksza przyjemnosc, niz wygrana z Francja
Ale koncowka O_O Fracuzi w finale!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez sessegnon : 12.09.2009 o godz. 20:44.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline |
#54
|
|
I końcówka 5 seta teraz.
ale jaja.Trochę szkoda bo cichłem zobaczyć jak ruskim spuszczamy wpier**l Mamy wielkie szanse nad wymęczonymi francuzami.Żeby tylko się nie spalić psychicznie to będzie dobrze
Ostatnio edytowane przez TSW Fanatyk : 12.09.2009 o godz. 20:48.
![]()
I
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#55
|
|
ja pierdziele, dawno nie widzialem takiego meczu. podniesc sie z 9:13. Dobrze ruskom chociaż wolałem żeby to nasi im dokopali ;P 3:2 czyli troche bedą jutro zmeczeni
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#56
|
|
jak Ruscy mogli przejebać prowadząc 13:9
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#57
|
|
Oglądaliście mecz? Jak Francja grała? Jakie typy na jutrzejszy finał?
![]() ![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#58
|
|
A podobno nasza grupa była łatwa. Prosze dwie drużyny w finale. Trzeba wygrać, nie ma wyjścia. Chociaż łatwo pewnie nie będzie.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2006
Offline |
#59
|
|
Mam nadzieję że chłopaki nie poczują się już zwycięzcami i jutro powtórzą wynik z grupy lub el. MŚ. Jutro może się spełnić marzenie chłopaków żeby wygrać jakiś turniej. Dla Zagumnego, Plińskiego, Gacka, Gruszki, Bąkiewicza itd. to może być prawdziwe podsumowanie możliwości naszej reprezentacji. Mistrzostwo kontynentu i wicemistrzostwo świata. Bo Brazylii z tamtego turnieju nikt nie dałby rady. Już za chwilę, za chwileczkę ... Miejmy nadzieję.
Powód: ort
Ostatnio edytowane przez emdzej : 12.09.2009 o godz. 21:12.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?
Offline |
#60
|
|
I to wszystko bez Wlazłego Winiarskiego i Świderskiego. Z pełnym składem jest szansa zdetronizować Brazylie.
A co do finału to lepiej, że nie zagramy z Rosjanami. Z nimi się zawsze źle nam grało, a z Francuzami wygramy. ![]()
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::.. ... i nie zmienia sie nic!! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|