Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   [siatkówka] ME Turcja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6279)

Proud 05.09.2009 18:52

[siatkówka] ME Turcja
 
nie znalazłem tematu o siatkówce...

ogląda ktoś ME w Turcji?


A

Polska
Niemcy
Francja
Turcja

B

Holandia
Rosja
Estonia
Finlandia

C

Grecja
Słowacja
Hiszpania
Słowenia

D

Bułgaria
Serbia
Włochy
Czechy

Polska jest w łatwej połowie drabinki...mamy ogromne szanse na najlepszą 4. Jak dotąd pokonaliśmy Francję i Niemców w stosunku 3:1 w obu meczach.
w tej chwili wygrywamy z gospodarzami 1:0 w setach.

PotiWisla 05.09.2009 18:57

Mamy dość łatwa droga do półfinału.Zaskoczyła mnie wczorajsza porażka Hiszpanii z Grecja.A co do naszej drużyny myślałem ze będziemy sobie gorzej radzić bez Winiarskiego,Wlazłego oraz Świderskiego.

emdzej 05.09.2009 19:13

no jasne że ogląda

pomyśleć że z najsłabszym składem możemy (w zasadzie to nie wypada nie awansować do półfinału) osiągnąć najlepszy wynik na ME w ostatnich latach

Wojtas 05.09.2009 22:15

Turki ten swoj Ramadan mają do 19 wrzesnia i niby nie moga na mecze chodzic??

tak cos komentatorzy mowili.....niby fanatycy a tu nagle 2/3 hali puste,a jesli maja to chyba nie dowiedzieli sie tego od wczoraj ,po co akurat wtedy robia mistrzostwa ,ale to ich problem juz ...



A co do gry to narazie jest dobrze ,widac ze Polacy wiedza co grac i po tych 3 meczach szanse na medale sa(przed mistrzostawami bylem sceptyczny co do tego..)

Dzis latwo pokazalismy Turasom miejsce w szregu ,miejsmy nadzieje ze od wtroku bedzie juz tylko lepiej :)

Jaroo1 05.09.2009 22:43

Mistrzostwa bez sensu pod wzgledem kibicowskim. Nie rozumiem tego po co w takim kraju robic ME jak tam praktycznie zerowe zainteresowanie siatkowka, juz nie mowie o meczach gospodarzy ale o takich jak Polska- Niemcy i piknikowa atmosfera na trybunach ;/ ehhh fatalnie sie oglada takie mecze gdzie atmosfera jest jak na sparingu bo nie ma dopingu :(

Maciuś 06.09.2009 08:41

Mamy mnostwo szczescia ze trafilismy na slabe zespoly, tak naprawde sprawdzian naszej kadry bedzie wtedy gdy trafimy na kogos z trojki Rosja, Serbia lub Bulgaria.

lodecki 06.09.2009 09:20

w 2 Rundzie, gramy z 3 najlepszymi druzynami z grupy C- kogos z dwojki Słowacja/Słowenia ogramy bez problemów. Hiszpanow pokonalismy niedawno podczas memowiału H.Wagnera. mysle, ze z Grekami tez bedziemy wystepowac w Roli Faworyta.

mysle ze w polfinale znajdziemy sie dosyc swobodnie.
W Polfinale zobaczymy czy jestesmy mocni, czy bardzo mocni i stac naas na rywalizacje z teoretycznie najlepszymi druzynami jak Rosja czy Bułgaria.

sessegnon 06.09.2009 09:36

Bulgarow przed ME tez pokonalismy 3:2.Rosjanie graja slabo.Stracili seta ze slabiutka Estonia, wymeczyli zwyciestwo z Holendrami.A do tego od pamietnych MŚ nie moga sobie z nami poradzic, czy to kadra czy kluby.Z Grekami ostatni raz gralismy na IO i przegralismy 3:1, ale pewnie teraz taki wynik bedzie w druga strone :D Mysle, ze polfinal mamy pewny.

Ikki 06.09.2009 11:41

Reprezentacja wróciła na swój poziom wreszcie. Ogrywamy spokojnie średnie zespoły. Przed mistrzostwami miałem obawy jak sobie poradzimy na tym turnieju. Jak utrzymają koncentrację to o 4 jestem spokojny. Moim zdaniem najgroźniejszym przeciwnikiem w półfinale może być Serbia, z Rosją i Bułgarią grać potrafimy.
Ale jeszcze 3 mecze do półfinału...

emdzej 06.09.2009 12:34

Zawsze w półfinale możemy trafić na kogoś z naszej tabeli: Francja, Hiszpania, Grecja. Dużo szczęścia w losowaniu. Mogło być tak jak 2 lata temu ...

Wojtas 06.09.2009 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 789777)
Mamy mnostwo szczescia ze trafilismy na slabe zespoly, tak naprawde sprawdzian naszej kadry bedzie wtedy gdy trafimy na kogos z trojki Rosja, Serbia lub Bulgaria.



Z tych 3 najciezsi wydaja mi sie Serbowie ...

Do tej pory zespoly nie dyktowaly nam ciezkich warunkow -no moze Francuzi i Germancy po jednym secie ,Turki praktycznie w zadnym elemencie nic nam nie zrobili.


Pamietajmy ze to Turniej i trzeba utrzymac forme przez 2 tyg ,ale godze sie ze prawdziwa sile i na ile stac tą Reprezentacje pokaze mecz z przeciwnikeim ktory cos gra...(do tej pory umówmy sie rywale cienko grali)

Proud 06.09.2009 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emdzej (Post 789835)
Zawsze w półfinale możemy trafić na kogoś z naszej tabeli: Francja, Hiszpania, Grecja. Dużo szczęścia w losowaniu. Mogło być tak jak 2 lata temu ...

chyba nie możemy jednak (jeśli się mylę to mnie poprawcie) :)

Trafimy na zespół z drugiej połówki drabinki.
Myślę ze wyjdzie Serbia i Bułgaria...ewentualnie Rosja.
a u nas Polska i chyba Grecja...

takie są moje typy...

po cichu liczę na finał :D

emdzej 06.09.2009 18:15

no właśnie cały myk polega na tym że do zwycięzców grup będzie dolosowywany przeciwnik :) trzymajmy kciuki żeby spokojnie wyjść z grupy i dobrze wylosować

Proud 06.09.2009 18:20

a to nie jest tak że:

1 pierwszej grupy X 2 z drugiej
2 z pierwszej X 1 z drugiej

?

Ikki 06.09.2009 18:24

Mecze w drugiej grupie będą bardzo ciekawe:D
Serbia-Rosja (ten pojedynek będzie kluczowy)
Bułgaria-Rosja
Do tego Włochy, Finlandia, Holandia, które punkty komuś mogą urwać, a wiemy, że jedna porażka pokrzyżować może wszystko:)
W naszej grupie rozegra się wszystko między Grecją, a Francją.
Zamieszać mogą trochę Niemcy i Hiszpanie (ale wierzę, że nam Hiszpania krzywdy nie zrobi). Słowacja outsider grupy moim zdanie...

Nie wiem czemu ma służyć to dolosowywanie przeciwników w półfinale:-/

FraMat 06.09.2009 18:39

Faza półfinalowa


drużyna E1 z drużyną E2 lub F2
drużyna F1 z drużyną F2 lub E2

a więc losowanie półfinałów

http://sport.onet.pl/0,1273609,35733....html?tab=9668

lodecki 08.09.2009 13:28

Oglądam mecz Czerwonych z Serbami, i musze stwierdzic że jesli Ruscy beda grac do konca Turnieju tak jak w 1 secie. To bedzie ich bardzo ciezko ograc. Graja zupelnie inna siatkowke od tej ktorą pamietam w ich wykonaniu, opierali sie wylacznie na sile, nie ogladalem ich wczesniejszych meczy wiec nie wiem czy tylko z Serbami graja tak wybitnie, ale widac reke wloskiego szkoleniowca, ladna i mila dla oka techniczna siatkowka.

ps. wie ktos czemu Poltavsky nie gra od poczatku ?

eryk_cartman 08.09.2009 17:13

Ogląda ktoś mecz z Hiszpanią?? Czeka nas Tie break.....

Proud 08.09.2009 17:35

3:2!!!

ale mecz :D

eryk_cartman 08.09.2009 17:36

Heh, po ciężkim pięcio setowym mecz Polska pokonała Hiszpanie 3 : 2. Tie break to był horror :) kto oglądał ten wie:) Ostatnie akcje środkiem to kwit esencja siatkówki:) Oby tak dalej do samego finału :)

tommiyacht 08.09.2009 17:42

ale Hiszpanie o i tak farciarze, jakie piłki fuksem bronili to miazga. Czwarty set, ze stanu 14:9 dla nas na 21:16 dla Hiszpani. Panowie, to nie na moje nerwy. Tie-break tez zmiazdzył, przy 13:14, pilka w górze dla Hiszpani, mysle "juz koniec" a tu czapa, no pieknie. Dla mnie to mecz jak finał

eryk_cartman 08.09.2009 17:48

Ja mam nadzieję, że takich meczów będzie jak najwięcej :) oczywiście życzyłbym sobie, żeby każdy mecz kończył się tak jak ten dziesiejszy :):) tak jak powiedział Mielewski w studiu, teraz poczułem dopiero mistrzostwa :)

Wojtas 08.09.2009 22:20

Mecz z gatunku dodajacych pewnsci siebie i chlopaki maja teraz powera.
Nie ma na nich mocnych ,zwlaszcza ze widac ze inni faworyci nie zachwycają

Nie chce zapeszac,ale cel : pierwsza trójka jak najbardziej realny.

lodecki 09.09.2009 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 790627)

Nie chce zapeszac,ale cel : pierwsza trójka jak najbardziej realny.

Wojtasie, czwórka jest w tej sytuacji koniecznoscia.

Ogramy dzis Słowacje, nie ma innego wyjscia i jestesmy w czwórce. Jesli jest sie w półfinale to nie ma innego wyjscia jak sciskac kciuki o medal. Szczerze to na złoto nie licze, ale kazdy inny medal przyjmę z wielka radoscia bo bedzie to znakomity wynik.

pysio 09.09.2009 16:03

a niby kto ma zdobyć złoto jak nie nasi? gramy aktualnie najlepszą siatkę w Europie i pewnie zmierzamy po mistrzostwo Europy.. zresztą koszykarze to samo :)

dwa złote medale - i niby Polska jest zaściankiem Europy?

przypomnę, że w ręcznej jesteśmy brązowymi medalistami :D

nasze sporty drużynowe są zajebiście mocne!

DominoForza 09.09.2009 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 790805)
a niby kto ma zdobyć złoto jak nie nasi? gramy aktualnie najlepszą siatkę w Europie i pewnie zmierzamy po mistrzostwo Europy.. zresztą koszykarze to samo :)

dwa złote medale - i niby Polska jest zaściankiem Europy?

przypomnę, że w ręcznej jesteśmy brązowymi medalistami :D

nasze sporty drużynowe są zajebiście mocne!

wyłączając repre z noznej ;) zgadzam sie

Proud 09.09.2009 16:45

prezentujemy bardzo solidny poziom z siaty, ręcznej i teraz kosza (sic!) Taki że możemy walczyć z każdym. Przy naszym zapleczu to doskonały poziom.

szkoda że noga nie równa do pozostałych sportów.

FraMat 09.09.2009 17:09

gramy ze Słowacją jak przedszkolacy, albo jak dziewczyny - jeden set wysoko wygrany, drugi wysoko przegrany.
Chyba co poniektórym przypomną się słynne pampersy po słynnym meczu z Serbią. Ale to jest Słowacja!!!

DominoForza 09.09.2009 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 790820)
gramy ze Słowacją jak przedszkolacy, albo jak dziewczyny - jeden set wysoko wygrany, drugi wysoko przegrany.
Chyba co poniektórym przypomną się słynne pampersy po słynnym meczu z Serbią. Ale to jest Słowacja!!!

dziwisz sie nasi na 90% wyjda z grupy(czy co tam jest) to troche "marudera" graja :D + fakt wczorajszego horroru

Kamson 09.09.2009 17:27

Uff...

kolejny horror z happy endem :)
Teraz kosz i piłka...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl