
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW
Offline |
#31
|
|
Cytat:
![]() Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane! WISEŁKA ![]() Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#32
|
|
grupa A
mcovalski vs precel z makiem 388 -107 pozdrawiam i czekam gg 4395969 Powód: grupa
Ostatnio edytowane przez mcovalski : 08.09.2008 o godz. 19:14.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#33
|
|
griis - 19tswiselka06 177-313 buuuuuuuu
jak ktoś nadal chętny niech pisze, będę gdzieś do 21
Ostatnio edytowane przez gris : 08.09.2008 o godz. 19:40.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW
Offline |
#34
|
|
a wiec potwierdzamy
![]() Grupa B: gris-TSWISELKA1 177-313 Cytat:
kto nastepny? ![]()
Ostatnio edytowane przez TSWISELKA1 : 08.09.2008 o godz. 19:40.
![]() Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane! WISEŁKA ![]() Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#35
|
|
Toś ty dziewczyna?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW
Offline |
#36
|
|
tak i to dwie
![]() ![]() Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane! WISEŁKA ![]() Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#37
|
|
ktoś chętny z grupy C? jak tak to proszę na gg 9459768 , dziś do 23
![]() WISŁA KRAKÓW ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#38
|
|
Jesteś na dopingu to nie fair
zaraz się odwołuje do PZL ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW
Offline |
#39
|
|
eee tam, o tym nie było mowy w regulaminie
my i tak w koncu jesteśmy jak jedność![]() Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane! WISEŁKA ![]() Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: VI
Offline |
#40
|
|
Kto gra ? GRUPA D !
Coach jaki ma nick ? Na kurniku gościu o tym nicku napisał mi, że nie bierze udziału. Kur.wa, napisałem do użytkownika cebul997 (końcówka nicka chyba nieprzypadkowa), czy gra, a ten zamiast grać do turnieju, zaczął nową grę z jakimś innym zawodnikiem z kurnika.
Ostatnio edytowane przez PauL : 08.09.2008 o godz. 20:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#41
|
|
Coachts , mogę teraz zagrać
![]()
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: VI
Offline |
#42
|
|
PauL89 - Coach 426 - 187
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#43
|
|
Nie grajcie z Paulem , 426 - 187 :O On jest świetny
Gratulacje , mam nadzieję, że jeszcze coś ugram ;P![]()
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście
Offline |
#44
|
|
wysokie te wyniki w mojej grupie o 21:50 zgłaszam chęc rozegrania meczu z obojętnie kim z mojej grupy, Wy zakładacie stolik,
, najchętniej z PauL89 bo chciałbym wejść w sezon z wymagającym przeciwnikiem jak coś to PRIV lub 5647278Paul 89 - Kurt C. 372 - 111 Gratulacje i powodzenia ;p oj coś widzę że będę się bił o to aby nie być ostatnim w grupie , no cóż Ch*j z wynikami Powód: j*bać TPSA... ;)
Ostatnio edytowane przez Kurt : 08.09.2008 o godz. 21:04.
![]() ![]() Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz! Tylko Wisła! |
|
|
|
Member
Od: 01.2004
Offline |
#45
|
|
grupa C, gg: (podam na PRIV) , kontakt do mnie
jestem do dyspozycji.
Ostatnio edytowane przez F_A_B : 09.09.2008 o godz. 20:32.
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#46
|
|
ile zwycięstw daję awans
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#47
|
|
a mi przeciwniczki zwiały
![]() ![]()
ALEXANDER
THE GREAT OVECHKIN |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#48
|
|
Ja jestem wchodz
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#49
|
![]()
ALEXANDER
THE GREAT OVECHKIN |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#50
|
|
Tylko szybko bo będę się zbierał
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#51
|
|
latarniik 145 : 340 kasiaimisiu
Dzięki serdeczne za grę ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#52
|
|
Cytat:
potwierdzam ![]() WISŁA KRAKÓW ![]() |
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#53
|
|
grupa A
mcovalski vs fajq 410 - 138 dziękuje bardzo ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: VI
Offline |
#54
|
|
PauL89 - Kurt C 372 - 111
Jest awans ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#55
|
|
rocco1906 273-185 gris
pierwsze zwyciestwo ![]() ![]()
ALEXANDER
THE GREAT OVECHKIN |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#56
|
|
potwierdzam
Na dziś koniec, myślę, że jutro rozegrać będę mógł pozostałe dwie partie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#57
|
|
fabgrudziadz 211 : 347 kasiaimisiu
Dziękuję za miłą atmosferę ![]() |
|
|
|
Member
Od: 01.2004
Offline |
#58
|
|
fabgrudziadz - kasiaimisiu 211-347
Gratuluję ![]() |
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#59
|
|
jeszcze jedno spotkanie zostało. Proszę się zgłosić ;]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: VI
Offline |
#60
|
|
Ja czekam na marcinarsenal. Cebula997 jest na kurniku, ale olał turniej.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|