The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 24.09.2008, 19:55
Mam karnet i oczywiście odebrałem swój bilet, pora meczu jak wiadomo debilna i każdy laik wie że o pełny stadion będzie trudno. Fakt ,ceny biletów były znane już wcześniej ,ale uważam że wolnorynkowa cena jest grubo przesadzona!
gus2
Junior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 24.09.2008, 20:01
mam pytanie:

Z tego co wyczytalem na oficjalnej, bilety na karnety były do 23ego. To rozumiem.

Wolna sprzedaz zaczyna sie z kolei 29 wrzesnia. Co w takim razie z ludzmi, ktorzy maja te karty kibica? Jaka cene placa? Mogą kupic w przedsprzedazy wiec zakladam, ze nie po cenie 120zl...?

Prosze mnie wyprowadzic z ewentualnego bledu.
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 24.09.2008, 20:24
Zasady są proste.
Najpierw kupują karnety po obniżonej cenie.
Później kupują karty kibica po cenie normalnej.
Na końcu kupują ludzie bez KK, po cenie normalnej.
gus2
Junior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 24.09.2008, 20:36
Tylko w takim razie czemu jest kretynsko na stronie oficjalnej napisane, ze cena biletow w WOLNEJ SPRZEDAZY to 120zl, a wlasciciele kart kibica kupuja bilety w PRZEDSPRZEDAZY? Dla mnie przedsprzedaz to nie wolna sprzedaz, czyli nie 120zl........... Powinno to byc jakos podkreslone, bo wprowadza ludzi w blad......
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 24.09.2008, 21:12
gus2 napisał(a):Wyświetl post
Tylko w takim razie czemu jest kretynsko na stronie oficjalnej napisane, ze cena biletow w WOLNEJ SPRZEDAZY to 120zl, a wlasciciele kart kibica kupuja bilety w PRZEDSPRZEDAZY? Dla mnie przedsprzedaz to nie wolna sprzedaz, czyli nie 120zl........... Powinno to byc jakos podkreslone, bo wprowadza ludzi w blad......


siora moja była mi dzisiaj po bilet na KK i płaciła normalnie 120zł..przedsprzedaż jest po to aby ludzie z KK nie musieli czekać w kolejkach po bilety tylko mogą sobie przyjść i zakupić spokojnie w WŚ
Theriona
Junior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Wieś...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 25.09.2008, 21:37
Mam pytanie czy są realne szanse by zakupić bilet na D lub E we wtorek
Ile biletów jeszcze zostało
Z góry dzieki za odpowiedz
Lechie pozdrawiamy! Śląska pozdrawiamy! Jagę też kochamy!
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 25.09.2008, 21:40
Theriona napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie czy są realne szanse by zakupić bilet na D lub E we wtorek
Na dzien dzisiejszy tego nie wie nikt.

Cytat:
Ile biletów jeszcze zostało
A jakie beda jutro numerki w totka?
Takie pytania kieruj do klubu.

Cytat:
Z góry dzieki za odpowiedz

Prosze.
derelor
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 26.09.2008, 00:06
Hej mam pytanie ( pewno uznacie je za kretynskie bo nikt z was nie jest czarodziejem i przyszlosci nei przepowiada ) ale czy w dniu meczu bedzie szansa kupic bilet w kasie ? W sumie tak mysle ze skoro mecz o 15:40 i w dodatku czwartek to chyba nie bedzie 100% frekwencji , dlatego chce sie was zapytac kibicow czy mysliscie ze bedzie taka mozliwosc ? mieszkam daleko poza krakowem i nie mam mozliwosci kupic biletu wczesniej
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 26.09.2008, 01:04
derelor napisał(a):Wyświetl post
Hej mam pytanie ( pewno uznacie je za kretynskie bo nikt z was nie jest czarodziejem i przyszlosci nei przepowiada ) ale czy w dniu meczu bedzie szansa kupic bilet w kasie ? W sumie tak mysle ze skoro mecz o 15:40 i w dodatku czwartek to chyba nie bedzie 100% frekwencji , dlatego chce sie was zapytac kibicow czy mysliscie ze bedzie taka mozliwosc ? mieszkam daleko poza krakowem i nie mam mozliwosci kupic biletu wczesniej
jedyne co wiemy to to, że prawie wszyscy właściciele karnetów swoje bilety odebrali. Czyli zainteresowanie jest. O więcej dzwon do klubu, w którym nie udzielają informacji z zakresu przewidywania przyszłości. po prostu jak możesz, to postaraj się zdobyć bilet wcześniej.
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 26.09.2008, 08:51
Pasowało by wprowadzić na Wiśle te loyality points.Nagle przed meczem pojawiają się nowi kibice, którzy od dawien dawna Wiśle kibicowali.
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 26.09.2008, 20:48
Moge się zamienić biletami na czwartkowy mecz z Angolami

Bilet mam na sektor E2 był bym zaintersowany wyminą biletu na sektor D1/2/3/4/5 obojętne które miejsce itd.

Chętnych prosze o kontakt na GG: 6624871

P.S: Biletów na sektor A juz nie ma!
Powód: Nie nabijać kolejnych postów !
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 26.09.2008 o godz. 21:10.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
marooc
Member
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 26.09.2008, 21:06
derelor napisał(a):Wyświetl post
Hej mam pytanie ( pewno uznacie je za kretynskie bo nikt z was nie jest czarodziejem i przyszlosci nei przepowiada ) ale czy w dniu meczu bedzie szansa kupic bilet w kasie ? W sumie tak mysle ze skoro mecz o 15:40 i w dodatku czwartek to chyba nie bedzie 100% frekwencji , dlatego chce sie was zapytac kibicow czy mysliscie ze bedzie taka mozliwosc ? mieszkam daleko poza krakowem i nie mam mozliwosci kupic biletu wczesniej
Pewnosci nie ma ale strzelam na 90 procent powinny byc bilety w kasach. Godzina meczu jest tragiczna, bilety też nie tanie i choc wierze, ze jednak ludzie się zbiora i bedzie kilkanascie tys. na komplet raczej nie ma co liczyc.
buaa
Junior Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 27.09.2008, 12:05
Nigdzie nie mogłem znaleźć pewnej informacji, także pytam :

Czy w wolnej sprzedaży, jedna osoba może kupić więcej niż jeden bilet?

Bóg zapłać z góry
Misiekk
Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 27.09.2008, 13:15
buaa: Tak, może
malkiew
Member
 
Od: 03.2005
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 28.09.2008, 00:14
marooc napisał(a):Wyświetl post
Godzina meczu jest tragiczna, bilety też nie tanie i choc wierze, ze jednak ludzie się zbiora i bedzie kilkanascie tys. na komplet raczej nie ma co liczyc.
Mam nadzieje, ze ten 1 bilet dla mnie zostanie, bo "bookuje" bilety na samolot, a pusty przelot nie da mi satysfakcji
malkiew
Stone Island
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 28.09.2008, 10:00
ma ktos jakies informacje ile biletow sie ostalo?
inaczej ile zostalo juz sprzedanych?
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 28.09.2008, 10:06
Stone Island napisał(a):Wyświetl post
ma ktos jakies informacje ile biletow sie ostalo?
inaczej ile zostalo juz sprzedanych?
Wczoraj spiker, jak dobrze usłyszałem powiedział że posiadacze karnetów i kart kibica wykupili 10 tysięcy.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Stone Island
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 28.09.2008, 10:09
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj spiker, jak dobrze usłyszałem powiedział że posiadacze karnetów i kart kibica wykupili 10 tysięcy.
to mało
stadion MUSI byc pełny
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 28.09.2008, 10:20
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj spiker, jak dobrze usłyszałem powiedział że posiadacze karnetów i kart kibica wykupili 10 tysięcy.
Faktycznie spiker powiedział, że do wolnej sprzedaży (która sie jutro zaczyna) pozostało w kasach 5000 wejściówek. Może bedzie tylu chętnych i stadion zapełni się na full - oby!
Stone Island
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 28.09.2008, 11:22
no to trzeba sie spreżyć i wypełnic stadion w pełnej pojemności !!

Wszyscy w czwartek na Reymonta 22 !!! na czerwono !!!
chmielu60
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.09.2008, 19:18
Kupię bilet na sektor E, pisać na gg://6949618
jasiu
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 28.09.2008, 19:37
kupie bilet an sektor D gg 9910763
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 28.09.2008, 21:02
Ala1955 napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie spiker powiedział, że do wolnej sprzedaży (która sie jutro zaczyna) pozostało w kasach 5000 wejściówek. Może bedzie tylu chętnych i stadion zapełni się na full - oby!

spokojnie napewno będzie FULLLLLL... PO przegranej TT i po wygraniu Wisełki 4:0 chętnych na obejrzeniu "na żywo" nie brakuje...sam wziąłem wolne na ten dzien bo tylko w taki sposób moge obejrzec meczyk i chce pomoc naszym w awansie
derelor
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 29.09.2008, 10:28
rozumiem ze na calym stadionie sa dobre miejscowki i nei musze sie martwic na ktory sektor dostane bilet ?
pasas
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 29.09.2008, 11:18
STAN obecny małe kolejki, sporo biletów na E, A,B końcówka na D Wisła-Tottenham
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 29.09.2008, 11:24
derelor napisał(a):Wyświetl post
rozumiem ze na calym stadionie sa dobre miejscowki i nei musze sie martwic na ktory sektor dostane bilet ?
Z każdego miejsca da sie oglądać mecz ale dobrze by było gdybyś nie tylko oglądał ale również dopingował.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 29.09.2008, 11:26
derelor napisał(a):Wyświetl post
rozumiem ze na calym stadionie sa dobre miejscowki i nei musze sie martwic na ktory sektor dostane bilet ?

Oczywiście ! Nasz stadion jest budowany pod kątem euro wiec z kazdego sektora jest dobry widok tylko na E i D nie specjalnie z 4 pierwszych rzędów u dołu ale to ma byc w przyszłosci naprawione. Zapraszam na D sektor i doping przyjacielu .
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 29.09.2008, 11:27
jestem karnetowcem zaspałem,że tak powiem z kupnem biletu na Tottenham..z poprzednich postów wnioskuję,że nie moge juz kupić biletu na ten mecz w cenie takiej jak dla karnetowców ?mogę od kogoś ewentualnie odkupić bilet ?
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
derelor
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 29.09.2008, 11:34
no jane ze bede dopingowac o ile dostane bilet :d jak trzeba sie ubrac na czerwono to sie ubiore od stop do glow
gracham
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 29.09.2008, 14:38
czy mógłby ktoś mi poradzić jak kupić bilety na macz wisły z tottenhamem? nie jestem z krakowa i dopiero mogłbym tam być w czwartek.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05.