
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline |
#31
|
|
ktoś tu chciał świąteczne... http://i44.tinypic.com/2s0lpch.jpg http://i41.tinypic.com/2yn2ra0.jpg
|
|
|
|
Member
Od: 06.2008
Skąd: Szarów
Offline |
#32
|
![]() Troche zmniejszone. ![]() |
|
|
|
Wiślacki Miechów
Od: 07.2004
Offline |
#33
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Mój pulpit - http://www.imagic.pl/public/pview/231278/cats.jpg
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#35
|
![]() mój pulpit
Ostatnio edytowane przez Wojtek 1906 : 06.01.2009 o godz. 16:12.
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły
Offline |
#36
|
![]() |
|
|
|
Member
Od: 12.2008
Skąd: Czulice
Offline |
#37
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina
Offline |
#38
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)
Offline |
#39
|
|
Mój Pulpit : http://www.imagic.pl/public/pview/231345/pulpit.JPG
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2005
Offline |
#40
|
|
TSman skąd masz taką tapetkę?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#41
|
|
Też ją mam, a o ile mnie pamięć nie myli to sam wrzucałeś ją gdzieś na forum.
![]() ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 09.2005
Offline |
#42
|
|
No właśnie, byłem zaskoczony, że ktoś to jeszcze ma, bo to wrzucenie odbyło się jakieś 3-4 lata temu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy
Offline |
#43
|
|
no ba tapeta jest zajebista też ją mam na kompie od dłuższego czasu i nie mam zamiaru zmianiac
impArt jezeli jestes jej tworcą to wielki szczacuj |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#44
|
|
Jeżeli byś chciał tą tapete to jest na tej stroniehttp://www.whitestar.yoyo.pl/tapety/tapetabg2.html A tutaj jeszcze kilka tapet Wisełki http://www.whitestar.yoyo.pl/wisla.php?id=tapety Pzdr ![]()
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 07.01.2009 o godz. 14:53.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko
Offline |
#45
|
|
Tutaj zebrałem najlepsze z najlepszych
Szlachta krakowska podana wyżej.http://www.sendspace.pl/file/WQuRdlo2/ |
|
|
|
Banita
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły
Offline |
#46
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa
Offline |
#47
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2008
Offline |
#48
|
|
nie wiem czy bedzie sie to nadawac do tego tematu, ale zamieszczam tu swoja tapete
http://i43.tinypic.com/35c03kz.jpg |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2007
Offline |
#49
|
|
a co sadzicie o tapecie zrobionej prze ze mnie
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?
Offline |
#50
|
|
Nie wiem gdzie napisać, napisze tutaj
Poszukuję tapety Windowsa XP, wygląda ona mniej więcej tak: ![]() Szukam w większych rozmiarach. Rodzinni użytkownicy komputera uparli się, że musi być firmowa i nie przetłumaczysz, szukaj człowieku... ![]()
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#51
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline |
#52
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: SKMK
Offline |
#53
|
![]()
Henryk Reyman - Szacunek na wieki, wzór do naśladowania.
O moja Wisełko nie zdradzę Cię O moja Wisełko nie zdradzę Cię Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie! Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie! A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS! |
|
|
|
Member
Od: 02.2008
Offline |
#54
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline |
#55
|
|
Dzięki
Tapetki ekstra. Jak spotkasz u Wiślaków gościa z napisem "Mistel" na koszulce, to się upomnij o piwo Wiślackie skórki na najnowsze gg: http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/29114 http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/31130 http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/27512 Skórkę pobieramy na dysk i klikamy dwukrotnie, a pojawi się ona nam na liście motywów na GG ![]() Powód: Skórki GG
Ostatnio edytowane przez Mistel : 16.05.2009 o godz. 14:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: copACABana
Offline |
#56
|
|
Odkopałem
![]() macie jakies tapety godne polecenia ? ![]() ![]() my desktop: http://zapodaj.net/images/69d45fb13684.jpg ![]()
Ostatnio edytowane przez Nowohucianin^^ : 21.03.2010 o godz. 22:09.
![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline |
#57
|
|
Ponoć wyszedł jakiś kozak mod do Windows 7, ktory zamienia go w Leoparda, ma ktoś namiar, link jakiś? Sprawdzał u siebie?
![]() ![]() Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#58
|
|
http://sagorpirbd.deviantart.com/art...inal-154803364
miba lap i moze komus jeszcze sie spodoba . Swoja droga kozacko to wyglada![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Gdów
Offline |
#59
|
|
Ma ktoś Wiślackie skiny do winampa?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .
Offline |
#60
|
![]()
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!
Kompot [*] Będziemy pamiętać! |
|
|