![]() |
|
WisełkaMLP - niesamowity porządeczek - szacun :D
|
http://img155.imageshack.us/img155/4...screkg3.th.jpg
taki wygląd mam od niedawna, ale jestem z niego cholernie zadowolony. tapetka to jakaś godzina, może więcej roboty. |
Cytat:
|
to ja może tutaj napisze...macie może jakiś w miarę prosty (aczkolwiek niekoniecznie) program do tworzenia własnych kompozycji pulpitu? i najlepiej jakiś przewodnik po nim (po niemiecku lub polsku...w ostateczności po angielsku) byłbym wdzięczny o jakieś info od kogoś kumatego w tej dziedzinie
pozdrawiam.. |
ja tapety to sobie w Photoshopie robie jesli o to chodzi :-)
|
Cytat:
|
przyłączam się, zajebista! szacuneczek dla Ciebie i Twoich zdolności
|
http://img81.imageshack.us/img81/1153/taped1.th.jpg
łapcie, ja tylko wykorzystałem świetnie zdjęcie, i obrobiłem je zgodnie z moimi upodobaniami. |
Fajna tapetka, też się podzielę :D
Szkoda tylko, że to nie jest BMW, czy Ferrari :P |
Co chwilę zmieniam tapety na pulpicie. Jak tylko jakieś zdjęcie mi się spodoba to od razu pod Photoshopa i na tapetę. Teraz mam takie cuś, ale już kombinuje nowe:)
http://img124.imageshack.us/img124/3852/pmdup2.th.pnga> |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ok, zaraz wrzuce w wyższej rozdzielczości
EDIT: prsze brdzo http://img98.imageshack.us/img98/6523/tapetanx5.jpg Zamiast liczenie baranów, polecam na bezsenność szukanie siebie i kumpli na tej tapetce :D |
Macie tu prezent od serwisu www.gfxworld.pl
20 Wiślackich tapet (kilka mojego autorstwa) http://www.sendspace.com/file/rgbjsk pozdrawiam |
Cytat:
Świetne tapety, naprawdę polecam. |
|
MicK - bawisz się w PS-ie z tymi zdjęciami?
całkiem fajna robota. ;) |
Ma ktoś z Was jakąś ciekawą - świąteczną tapetę!? ;]
|
|
jak tak sobie skonfigurowałeś foobara?
http://fc95.deviantart.com/fs38/i/20..._by_Mis665.jpg |
|
co to masz za wtyczki na dole i u gory ? ;p
|
Cytat:
|
Ma ktos dostep, lub moglby ktos zrobic tapete w rozdzielczosci 1280x1024 z vlepy White Star Power z gosciem z Ku Klux Klanu ? (mam nadzieje ze wiecie o ktora mi chodzi :D)
|
aa pod linuksem będzie to śmigało?
|
Moja tapeta, którą mam już długo:)
http://i39.tinypic.com/2lid204.jpg Czy ktoś może wie czemu ta skórka co zapodał link Oxydrene mi nie śmiga? Ściągnąłem ją i wrzuciłem do folderu skins w winampie tak jak inne skórki. Ta akurat nie śmiga a wszystkie inne normalnie chodzą. Ktoś pomoże?:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl