Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pimp my desktop (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2585)

WiselkaMLP 23.08.2008 20:01

http://i37.tinypic.com/2ntb3t0.jpg

PS: jak robicie te miniaturki ??

pio 23.08.2008 21:03

WisełkaMLP - niesamowity porządeczek - szacun :D

MicK 23.08.2008 21:08

http://img155.imageshack.us/img155/4...screkg3.th.jpg

taki wygląd mam od niedawna, ale jestem z niego cholernie zadowolony. tapetka to jakaś godzina, może więcej roboty.

skowron 23.08.2008 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 590571)
http://i37.tinypic.com/2ntb3t0.jpg

PS: jak robicie te miniaturki ??

Jak wrzucasz zdjęcie na imageshack to generuje ci kilka linkow z czego jeden to miniaturka.

vix 23.08.2008 22:01

to ja może tutaj napisze...macie może jakiś w miarę prosty (aczkolwiek niekoniecznie) program do tworzenia własnych kompozycji pulpitu? i najlepiej jakiś przewodnik po nim (po niemiecku lub polsku...w ostateczności po angielsku) byłbym wdzięczny o jakieś info od kogoś kumatego w tej dziedzinie
pozdrawiam..

WiselkaMLP 23.08.2008 22:08

ja tapety to sobie w Photoshopie robie jesli o to chodzi :-)

tomo 23.08.2008 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MicK (Post 590613)
http://img155.imageshack.us/img155/4...screkg3.th.jpg

taki wygląd mam od niedawna, ale jestem z niego cholernie zadowolony. tapetka to jakaś godzina, może więcej roboty.

Obstaw ta tapete MicK :kumple:

amauri1990 23.08.2008 22:37

przyłączam się, zajebista! szacuneczek dla Ciebie i Twoich zdolności

MicK 23.08.2008 23:03

http://img81.imageshack.us/img81/1153/taped1.th.jpg

łapcie, ja tylko wykorzystałem świetnie zdjęcie, i obrobiłem je zgodnie z moimi upodobaniami.

w0lno. 23.08.2008 23:05

Fajna tapetka, też się podzielę :D
Szkoda tylko, że to nie jest BMW, czy Ferrari :P

Prezydentowa 24.08.2008 10:57

Co chwilę zmieniam tapety na pulpicie. Jak tylko jakieś zdjęcie mi się spodoba to od razu pod Photoshopa i na tapetę. Teraz mam takie cuś, ale już kombinuje nowe:)

http://img124.imageshack.us/img124/3852/pmdup2.th.pnga>

pirat.z.karaibow 24.08.2008 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 590763)

Pożyczam :)

piter116 24.08.2008 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 590763)
Co chwilę zmieniam tapety na pulpicie. Jak tylko jakieś zdjęcie mi się spodoba to od razu pod Photoshopa i na tapetę. Teraz mam takie cuś, ale już kombinuje nowe:)

http://img124.imageshack.us/img124/3852/pmdup2.th.pnga>

Podzielisz się z nami?:-p

Prezydentowa 24.08.2008 11:07

Ok, zaraz wrzuce w wyższej rozdzielczości

EDIT:

prsze brdzo


http://img98.imageshack.us/img98/6523/tapetanx5.jpg


Zamiast liczenie baranów, polecam na bezsenność szukanie siebie i kumpli na tej tapetce :D

MaG* 24.08.2008 12:12

Macie tu prezent od serwisu www.gfxworld.pl

20 Wiślackich tapet (kilka mojego autorstwa)

http://www.sendspace.com/file/rgbjsk

pozdrawiam

MackoTSW_(konto_usuniete) 24.08.2008 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 590820)
Macie tu prezent od serwisu www.gfxworld.pl

20 Wiślackich tapet (kilka mojego autorstwa)

http://www.sendspace.com/file/rgbjsk

pozdrawiam


Świetne tapety, naprawdę polecam.

MicK 28.08.2008 01:08

http://img297.imageshack.us/img297/9...ferrno4.th.jpg
Moja nowa tapeta, częstujcie się :)

Gucio25 28.08.2008 10:42

MicK - bawisz się w PS-ie z tymi zdjęciami?
całkiem fajna robota. ;)

w0lno. 23.12.2008 01:22

Ma ktoś z Was jakąś ciekawą - świąteczną tapetę!? ;]

Młyniu_Miechów 23.12.2008 14:25

http://i43.tinypic.com/1jksk4.jpg

a tutaj mój pulpit

vote-for-mikey 23.12.2008 14:32

jak tak sobie skonfigurowałeś foobara?
http://fc95.deviantart.com/fs38/i/20..._by_Mis665.jpg

WislakWiDoK 23.12.2008 14:54

http://i43.tinypic.com/2j7jhg.jpg

kms 23.12.2008 14:59

co to masz za wtyczki na dole i u gory ? ;p

WislakWiDoK 23.12.2008 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 646474)
co to masz za wtyczki na dole i u gory ? ;p

http://www.stardock.com/

MayoneS 23.12.2008 15:20

Ma ktos dostep, lub moglby ktos zrobic tapete w rozdzielczosci 1280x1024 z vlepy White Star Power z gosciem z Ku Klux Klanu ? (mam nadzieje ze wiecie o ktora mi chodzi :D)

Marszałek 23.12.2008 15:21

aa pod linuksem będzie to śmigało?

Bi@ły89 23.12.2008 16:19

Moja tapeta, którą mam już długo:)
http://i39.tinypic.com/2lid204.jpg

Czy ktoś może wie czemu ta skórka co zapodał link Oxydrene mi nie śmiga? Ściągnąłem ją i wrzuciłem do folderu skins w winampie tak jak inne skórki. Ta akurat nie śmiga a wszystkie inne normalnie chodzą. Ktoś pomoże?:)

WislakWiDoK 23.12.2008 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 646519)
Moja tapeta, którą mam już długo:)
http://i39.tinypic.com/2lid204.jpg

Czy ktoś może wie czemu ta skórka co zapodał link Oxydrene mi nie śmiga? Ściągnąłem ją i wrzuciłem do folderu skins w winampie tak jak inne skórki. Ta akurat nie śmiga a wszystkie inne normalnie chodzą. Ktoś pomoże?:)

U mnie wystarczyło pobrać na pulpit kliknąc 2razy i już smiga ;)

SZYMEK_TSW 23.12.2008 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 646519)

Czy ktoś może wie czemu ta skórka co zapodał link Oxydrene mi nie śmiga? Ściągnąłem ją i wrzuciłem do folderu skins w winampie tak jak inne skórki. Ta akurat nie śmiga a wszystkie inne normalnie chodzą. Ktoś pomoże?:)

Otwórz za pomocą winampa

WiselkaMLP 23.12.2008 22:38

http://i43.tinypic.com/330bwvc.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl