
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Kto uratuje Wisłę? | |||
| Marcin Brosz |
|
2 | 11,11% |
| Kazimierz Moskal |
|
9 | 50,00% |
| Adam Nawałka |
|
1 | 5,56% |
| Marek Papszun |
|
5 | 27,78% |
| Maciej Skorża |
|
1 | 5,56% |
| Głosujących: 18. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#31
|
|
To już nie moja wina, że Jarek do końca trwał przy czymś co nie wyszło.
Ale miałem rację, że Albercik do Ekstraklasy nie awansuje. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#32
|
|
Zdecydowanie Marek Papszun, opuści Raków by szybko do nas gnać!
Dobra kandydatura KOALIK, taka realna. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#33
|
|
A ja miałem rację, że Królewski się nie przyzna do błędu i dociągnie z nim do końca sezonu nawet jak wyniki punktowe się nie będą zgadzać. Dlatego żadnej zmiany nie było. Nikt nie ratował sezonu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#34
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#35
|
|
A wystarczy spojrzeć jak różne Markusiki i stare dziady ruszyły na mnie z atakiem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#36
|
|
No bo taki całkiem święty to ty nie jesteś
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#37
|
|
no bo w ankiecie powinien jednak być , pisałem o tym
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|