
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#31
|
|
Sobolewski, skoro ma świadomość, że przegrywa z hiszpańskim układem menedżerskim i będzie wywalony, to powinien wystawić skład bez tego szrotu.
Zwłaszcza bez Ratona. No chyba, że w rzeczywistości to Kikuś wraz z menedżerami decyduje o składzie... Stąd Raton ma przyzwolenie na zawalanie meczy, a ogólnie Hiszpanie na rozsadzanie klubu. Jeśli z Hiszpanami nie zrobi się porządku, to Wisła będzie zaangażowana w walkę o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.08.2023 o godz. 14:48.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#32
|
|
Chrzanisz jak potłuczony jak zawsze. Już pokazali nasi rodzimi co potrafią, Łasicki, Jaroch, Młyński, Olejarka, Sobczak, Żyro itd... co jeden to lepszy. Tak, posadzmy Hiszpanów na ławkę. A kto czerwo zarobił ostatnio? Hiszpan?
A kto samoboja strzelił, dobrze, że nieuznanego? Hiszpan? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#33
|
|
Przedostatnio akurat Hiszpan
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Ci, którzy domagają się odsunięcia Hiszpanów i wpuszczenia zamiast nich do gry przykładowo takich Talarów, Młyńskich i Żyr, czy obcokrajowców takich jak Colley czy Basha, pokazują, że mają pamięć ameby i źle życzą Wiśle.
Bo jak pięknie oni grają pokazała już np. runda jesienna poprzedniego sezonu. Dodatkowo nawet ostatnia kolejka pokazała jaką wspaniałą grę zapewnia wiślacki polski renomowany ligowiec typu Sapały. Ten "nie Hiszpan" błysnął, prawda? Jaroch, Łasicki, Szot, Sobczak, Duda, Gogół również błyszczą i dają cudowną grę, no nie? Tylko ci wstrętni Hiszpanie im plątają nogi, psiahmać... ![]() Nie Hiszpanie są dziś problemem Wisły, tylko beznadziejnie słaby sztab szkoleniowy, który nawet z Messiego zrobiłby piłkarskiego inwalidę.
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.08.2023 o godz. 08:05.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#35
|
|
Konferencji przedmeczowej nie było bo Sobolewski nie ma nic nam kibicom do powiedzenia czy też klub mu nie zrobił?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#36
|
|
Dostali cynk, że nikt nie przyjdzie słuchać o wyciąganiu wniosków i że Arka to klasowy zespół.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#37
|
|
Serio nie było konferencji?
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#38
|
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#39
|
|
Dzięki. Nic ciekawego, ale zawsze.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#40
|
|
Wszystko od początku rundy wygląda tak źle i co gorsza znikąd nadziei, że jak nic to się skończy serią zwycięstw.
Pierwsze jutro 4-0 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#41
|
|
Ciekawostka: jeśli Wisła jutro przegra, będzie miała na tym etapie I ligi mniej punktów niż Puszcza na tym samym etapie w Ekstraklasie. ŁKS zresztą też. Ruch - dowiemy się za 2 godziny.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#42
|
|
Zbawiony zostałem. Własnie się dowiedziałem,że mam jutro odpalic rodzinnego obiadowego grilla i nie musze uczestniczyc w spektaklu "Kopiący sie po czole"...
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#43
|
|
Oczekuje 0:3 i Sobol wyp....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#44
|
|
Świnia nas przecweli. Chociaż w tym momencie przecwelil by nas dowolny 1 ligowy klub i pewnie górna połówka 2 ligi również. 0:3 myślę, że na luzaku nam w.......a. Całe szczęście będę w drodze na wakacje i nie będzie możliwości, żeby znowu kibicowska pokusa wzięła górę i żebym odpalił i obejrzał to gówno.
Z plusów to zjebia tylko 1/4 weekendu a nie cały. Trzeba wnioskować do fortuny zeby grali jak najczesciej w niedziele wieczor/poniedziałek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
#45
|
|
Klub na 14 miejscu w I lidze, i co? Cisza, słychać tylko w kółko ciężka praca, ciężka praca ktoś jeszcze daje się nabrać na te frazesy?. W poniedziałek łaskawie się spotkają, ale co łaskę robią? .
![]()
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#46
|
|
Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#47
|
|
Villar nie gra. Kabaret
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#48
|
|
Jeśli się pogubił, to forum powinno otwierać szampany.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#49
|
4-5-1 bez Villara i Junci z Baena Uryga i Carbo. Caly plan na mecz oparty na tym ze Carbo to lepsza wersja Jamesa xD Junca i Villar nastepni do pozegnania to kumaci zawodnicy i widza co im z trenerem zrobil z forma.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 27.08.2023 o godz. 11:31.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
|
Sobol rzucił kostką i tak mu wypadło. Co ma zrobić. To nie jego wina.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#51
|
|
Kolejny mecz i kolejna spartolona setka przez Goku. Qrwa jak on się cofnął. dobrze że był Rodado
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#52
|
|
na razie żre, wynika z tego że Sobol dobrze ustawi drużyne tylko jak sie pogubi
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#53
|
|
jest jednak niepokój czym treneiro nas zaskoczy przy zmianach...
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#54
|
|
gratulacje dla drużyny za bardzo dobry- czego się nie spodziewałem. fajna reakcja po farfoclu na 1-1. Zdominowaliśmy AGKŚ w środku pola i to było najważniejsze. Ten Carbo fajnie się zapowiada, Duda dziś dobrze, Rodado w polu karnym jak profesor no i wreszcie Goku - nie licząc setki i pechowego słupka bardzo dobrze. Mimo iż wygraliśmy to liczę, że jutro Sobolewski Ramirez i reszta sztabu będzie wspomnieniem,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#55
|
|
Po tym meczu niestety Sobol zostanie do końca sezonu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#56
|
|
Ramirez napewno nie, jak widać nowi Hiszpanie też ogarniają
teraz pytanie: co spowodowało taką odmiane gry Wisły ? może Sobol dostał ultimatum i dopuścił do siebie jakichś doradców lepszych od siebie ? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#57
|
|
Wiedziałem, że bedzie taki wynik. Tylko nie chciałem Wam nic mówić
![]() |
|
|
|
Member
Od: 08.2011
Offline |
#58
|
|
Gratuluje dla całej drużyny, widać że im ZALEŻAŁO. Mimo wszystko dla Sobola przyjdzie prawdziwy test w piątek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#59
|
Sobolewski zaryzykował składem, ale się opłaciło, bo widać że niektórzy traktowali 1 skład jak coś pewnego i zaczęli się mocno opierdalać. Jak dla mnie Baena i Carbo mogą grać w kolejnym też w wyjściowym składzie (o ile Baena się wyliże z tą ręką). Ale kluczowe pytanie brzmi: czy to my wspięliśmy się na wyżyny czy raczej Arka zagrała jakby wczoraj przebiegli się do Zakopca i z powrotem? Dowiemy się za tydzień w Legnicy. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#60
|
|
Wszyscy wiedzieli jak dotąd jak się na Nas ustawić, więc dziś mieli problem.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|