
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#31
|
|
moim zdaniem : kazdy wynik jest mozliwy - Amika niezle gra ofensywnie- jej problem ze raczej u siebie niz na wyjezdzie - duzym ich plusem jest gra ofensywna - ale duzym minusem gra obrony i bramkarza ....u Nas jest podobnie ...ten mecz moze skonczyc sie kazdym wynikiem ...chodza sluchy ze Kuba moze nie zagrac ....to duzy cios ....i prosze o Olka od 1 minuty
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#32
|
|
Lonia napisał(a):
W przeciągu 5 lat to jeszcze w rundzie jesiennej sezonu 15/16 wygraliśmy u siebie 2:0. (01.08.2015 r.) |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#33
|
|
A ja wam powiem, ze widzac wyniki w tej kolejce, czyli wygrane Jagi, Plocka czy Gornika, oraz wielce prawdopodobny wpie*dol Pogoni z Rakowem i w dodatku, zeby za malo nie bylo, nasz terminarz, kompletnie zeszlo ze mnie cisnienie przed tym meczem.
Za tydzien Plock gra z Korona, Gornik z LKSem, a Jaga z beznadziejnymi parchami. Rakow poza dzisiejszym meczem ma jeszcze u siebie LKS i Zaglebie... Liga idzie na rekordowa ilosc punktow by dostac sie do gornej 8. Z tego co widze nawet jesli wygramy wszystko do konca to moze braknac. A to, ze wygramy kolejnych 5 meczow przy takim terminarzu, to juz wyzszy poziom hurraoptymizmu. Spasc juz raczej nie spadniemy (no badzmy powazni, nie ma z kim juz tego przegrac, malo kto mogl przypuszczac ze w tym sezonie znajda sie az 3 az tak beznadziejne kluby) takze jedyne co, to mozna jeszcze sprobowac powalczyc o 4 mecze u siebie, ale paradoksalnie nie mozna za bardzo przesadzic z marszem w gore tabeli. Optymalne jest miejsce 11 bo wtedy mamy 4 mecze u siebie i to z druzynami 16, 14, 12 i 13 takze najbardziej newralgiczne i kluczowy z 14 na wlasnym stadionie. Takze jade sobie spokojnie na ten mecz, ale bez wiekszej napinki na wynik.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 08.03.2020 o godz. 08:58.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#34
|
|
Biorąc pod uwagę, że jutro prawdopodobnie Korona wygra z ŁKS, to ten brak napinki na wynik trochę dziwaczny mi się wydaje. ;p
Zwycięstwo byłoby zajebiste, ale ewentualny punkcik też uszanuję.
Ostatnio edytowane przez masada : 08.03.2020 o godz. 09:20.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Skąd: NBZ
Offline |
#35
|
|
Tylko zwycięstwo przedłuża nasze szanse na puchary
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2015
Offline |
#36
|
|
Jeśli kogoś nie będzie na stadionie to mecz do obejrzenia na TVP SPORT : )
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#37
|
|
Nie narzekam. Tydzien temu wzialbym 4 punkty z tych dwoch meczow z pocalowaniem reki i tak wlasnie jest.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#38
|
|
Dobry wynik,brawo chlopaki !
|
|
|
|
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline |
#39
|
|
duzo niedokładnosci szczegolnie Bashy czy Vukana, ale ogolnie remis to bardzo dobry wynik, zwłaszcza ze przewaga nad swinią zwrosła do 6 pkt, jest dobrze oby tak dalej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#40
|
|
Ważny punkt bo w drugiej połowie nie mieliśmy nic do powiedzenia a Amica miała że 3 setki. Ale gdyby Wojo w pierwszej połowie podwyższył na 2:0 przy sam na sam..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#41
|
Wszyscy zagrali najlepiej jak umieli, ale szczególnie zaskoczył mnie Wójtkowski. Mecz z Cracovią to nie był przypadek, dzisiaj to był nasz moto napędowy. Żukow to jest gracz z innej ligi i to widać momentami bardzo jak na dłoni. W pojedynkach z nim młodzi Lechici mieli przedsmak prawdziwej piłki do której aspirują. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#42
|
|
Jóźwiak zmarnował setke na 2-1 , wiec remis dla nas szczesliwy Martwia kontuzje...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
#43
|
|
Wojo to przypadkiem po sezonie nie odchodzi do Leszka?. Zobaczymy jak jutro poradzi sobie Korona, jak przegrają to dzisiejszy nasz remis na +.
![]()
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#44
|
|
ŁKS nie spisywałbym na straty, ale bez względu na wszystko wycisnęliśmy maks z meczu z Lechem. Bałem się że będzie w czapę, bo Lech jest teraz najlepszą obok Legii drużyną, a po nim nie ma długo nic. Pogoń, Cracovia czy Śląsk to kilka poziomów niżej w kulturze gry.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.03.2020 o godz. 17:56.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#45
|
|
Z perspektywy całego spotkania bardzo cenny punkt, jakby Lech wygrał nikt by nie mógł mieć pretensji do naszych piłkarzy, bo wypluli dziś na boisku płuca.
Personalnie Lech był od nas po prostu lepszy, nasi dołożyli serducho i wyszło na remis. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#46
|
|
Jak na to, że nie było Kuby to wynik jest OK.
Z Kubą można by było pokusić się o coś więcej, a tak to ten punkcik trzeba szanować, bo Lech miał więcej z gry niż my. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#47
|
|
Nie wiem co z Tupta, ale wygląda na to że zostaliśmy bez napastnika.. Buksa to na razie pół napastnika. Szkoda Turgemana jak cholera...
Co właściwie z Kuba? |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#48
|
|
Remis, wygląda na to, że szczęśliwy.
Szpital nas wykończy ;( ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#49
|
|
Tupta kolano więc pewnie koniec gry. Brozio ratuj
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#50
|
|
Jest jeszcze Brozek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#51
|
|
Pocieszające, że do utrzymania potrzeba jeszcze tylko 11 punktów.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#52
|
|
Ile jeszcze Turgemana nie będzie? Już chyba powinien wrócić
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#53
|
|
Skowronek mowil ze jezcze minimum 6 tygodni
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#54
|
Tez mi sie wydaje ze robi sie straszna luka,bo na dzis nawet nie ma kto tej Legii gonić.Niby Kuchenki cos tam grają,ale nie przekonali mnie na dzis zeby walczyc z L o mistrza. Dzis pierwsza połowa nasza,druga Amiki,remis sprawiedliwy.Szkoda tej setki Wojtkowskiego.No i bez Kuby jakos dalismy rade, wiadomo jak Kuba działa na zespół. U nas Zukow jest na dzis bezcenny,ale reszta tez widac ze ten mecz poprpstu sobie wywalczyli,Klemenz na prawej super. Generalnie uciekamy dołowi,i mamy ciagle szanse na grupe Mistrzowska,wiec i tak jest dobrze.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.03.2020 o godz. 19:29.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#55
|
|
Klemenz na prawej super ale w defensywie
Z przodu wartości dodanej nie wniósł żadnej a przy Bashy i Żukowie to jednak potrzeba ofensywniej grających bocznych obrońców Mało naszych szło do przodu, Mak slabiutki Z remisu trzeba byc zadowolonym bo mogło się skończyć gorzej ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline |
#56
|
|
Czego dowiedziałem się po dzisiejszym meczu:
1. Zostało nam 5-6 meczów oglądania Żukowa na żywo. 2. Musimy poszukać kolejnego pitbulla do środka. 3. Dwóch napastników, którzy potrzebują utrzymać piłkę z przodu potrzebnych na wczoraj. Jak wylatuje Turgeman, to musi być drugi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#57
|
|
Bardzo fajna gra Wisły.
Problem to brak siły w ataku. Niby dochodzimy do pola karnego, niby stwarzamy sobie sytuacje, ale dużo z tego to kwestia przypadku i szczęścia. Brak jakiegoś silnego drwala z przodu, który nie da się przepchnąć obrońcom, weźmie ich na plecy i strzeli. Za mało też w tym wszystkim strzałów z dystansu, które jeśli nawet nie znajdą drogi do siatki, to stwarzają okazję do dobitki, lub sprawiają, że obrona rywala będzie musiała przesuwać się bardziej do przodu stwarzając możliwość wrzutek za kołnierz. (Tak zdobyliśmy gola). Przy tym wszystkim osiągamy całkiem dobre wyniki i gra wygląda bardzo dobrze. Szkoda błędu w obronie, po którym padła bramka dla amiki. No i Buchal: fajna interwencja po wolnym, ale te babole przy wybijaniu piłki bez jej zatrzymania przyprawiają o palpitację. Nie mówiąc o braku wyjścia do centr. Nasi trzej pomocnicy: Żukow, Basha i Savicevic to na dzisiaj najlepsza defensywna trójka w lidze. W każdym razie na tym głównie się skupiają. I pomyśleć, że Vukan miał być opcją na grę bardziej do przodu! A on jest jednym z lepszych defensywnych w lidze w tym momencie. Bramka tego nie zmienia. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#58
|
|
Przeciez na rok podpisany z opcja na kolejny po stronie klubu... Myslisz,ze ktos da sensowny hajs wiedzac, ze zaraz konczy kontrakt?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline |
#59
|
|
Jakie zaraz? Rok w piłce to dużo czasu, a pewnie wystarczy rzucić śmieszny milion euro.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#60
|
|
najgorszy na boisku niestety Maciek Sadlok i to pomimo tej "asysty" od której bardziej żenująca była chyba tylko ta Brożka w derbach na żydowni
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|