The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#481
Stary 07.02.2011, 17:06
Z jednej strony trudno, bo Gerber sam powiedział, że gdyby się ta feralna bariera nie przełamała, to skończyło by się na siniakach, a z drugiej strony, to patrząc na to w jakim Kubica wczoraj był stanie (co częściowo wyszło na jaw dopiero dzisiaj), to należy się cieszyć, że w ogóle przeżył... Sennę zabiło ponoć koło, które odpadło z auta i uderzyło go w głowę. Massa niedawno miał podobny wypadek i przeżył, więc... no szczęście jest pojęciem względnym w tym przypadku i zależy, z której strony patrzeć na całą sytuację.

Tak czy siak cholernie wierzę w to, że będzie dobrze i jeszcze zobaczymy Roberta na torze.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#482
Stary 07.02.2011, 17:35
Cytat:
16:32 Flavio Briatore, który pojawił się w szpitalu w Pietra Ligure, rozmawiał już z polskim kierowcą. Zdaniem Włocha, po Polaku w ogóle nie widać że miał poważny wypadek. Briatore jest wielkim optymistą, jeśli chodzi o powrót Kubicy do startów w Formule 1. - Kiedy jest pierwsze Grand Prix w Europie? Za trzy miesiące? No to macie odpowiedź kiedy Kubica wróci na tor - powiedział dziennikarzom były szef Renault.
Może aż takim optymistą nie jestem ale wierze że jeszcze w tym sezonie Robert pojawi się na torze To jest twardziel.
Odpowiedz cytując
WCracow
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 07.02.2011, 18:19
Watpie, aby w tym sezonie jeszcze wystapil. Tyle zlaman i jescze ta reka. CIezko bedzie, ale wierzyc TRZEBA!
Odpowiedz cytując
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#484
Stary 07.02.2011, 18:24
WCracow? jesteś pesymistą po wypadku w Kanadzie miał pauzować co najmniej miesiąc.. a tylko jeden wyścig opuścił... więc bądźmy dobrej myśli!!

Pojedzie jeszcze w tym roku pod koniec sezonu
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#485
Stary 07.02.2011, 18:34
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
WCracow? jesteś pesymistą po wypadku w Kanadzie miał pauzować co najmniej miesiąc.. a tylko jeden wyścig opuścił... więc bądźmy dobrej myśli!!

Pojedzie jeszcze w tym roku pod koniec sezonu
Tylko że to był inny wypadek. Po Kanadzie Robert szybko wyszedł ze szpitala i po pewnym czasie mógł wrócić do ścigania.
Natomiast dzisiaj już wiemy że Robert ma uszkodzoną rękę jak i nogę. Na dzień dzisiejszy nie wiemy nawet kiedy wyjdzie ze szpitala. Wiadomo że do tego dojdzie rehabilitacja, jak długa też nikt nie wie. Czym innym będzie też doprowadzenie stanu Roberta do ogólnej sprawności ułatwiającej funkcjonowanie, a czym innym do 100% sprawności pozwalającej na starty w F1.
Do wszystkiego trzeba podchodzić spokojnie, każdy kibic by chciał aby Robert jak najszybciej wrócił na tor ale na dzień dzisiejszy najważniejsze jest jego zdrowie.
Odpowiedz cytując
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#486
Stary 07.02.2011, 18:47
rehabilitacja moze potrwać około pół roku max rok... bedzie wszystko wiadomo w ciągu tygodnia..

tak tak niby inny ale prognozy pauzy byly też nie najlepsze bo miał dość długo odpoczywać... a tu prosze szybko wrócił... tym razem bedzie dłuższa pauza ale jestem pewien, że wróci
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#487
Stary 10.02.2011, 11:55
Szacun dla ekip
http://www.sport.pl/F1/51,96296,9083842.html?i=0
Odpowiedz cytując
ponury
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#488
Stary 10.02.2011, 12:17
Szacun za prawdę:
http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Gdyb...wiadomosc.html
Ty sam Boże jakoś jest zawsze sprawiedliwy,
Ty wyniszcz aż do szczętu ten naród złośliwy.

Dla dobra wszystkich - i białych, i kolorowych - rozdział cywilizacyjno-kulturowy musi zostać zachowany, a każdy winien żyć tam, gdzie umieściła go ręka Najwyższego.
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#489
Stary 10.02.2011, 14:20
Dla mnie to bzdura i malo w tym prawdy. Moze ten konowal czy jakis inny by sie nie "pie***" i ucinal wszystko od nosa po stopy, ale na szczescie sa tez lekarze ktorzy maja umiejetnosci i rozsadek.

Sam mialem kilka lat temu powazny wypadek i tez grozila mi amputacja, jednak lekarze zrobili wszystko bym mial sprawna noge i mimo problemow wszystko sie udalo i dzisiaj po operacjach nie ma wiekszego sladu.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
ponury
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#490
Stary 10.02.2011, 14:49
A ja znam kogoś, kto od ok 8 rano czekał na pogotowiu z niemal całkowicie obciętą ręką (nieostrożność w pracy przy maszynie tnącej). Przez niemal dobę, osoba ta dostawała środki znieczulające.
Niestety, pacjent nie nazywał się Kubica, więc pracodawca zaproponował 10tys zł dotacji - w godzinę znalazł się lekarz który podjął się zabiegu.

Dlatego jestem w stanie uwierzyć w słowa konowała ;-)
Ty sam Boże jakoś jest zawsze sprawiedliwy,
Ty wyniszcz aż do szczętu ten naród złośliwy.

Dla dobra wszystkich - i białych, i kolorowych - rozdział cywilizacyjno-kulturowy musi zostać zachowany, a każdy winien żyć tam, gdzie umieściła go ręka Najwyższego.
Odpowiedz cytując
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#491
Stary 10.02.2011, 16:44
http://sport.onet.pl/motorowe/rajdy-...wiadomosc.html

Film pokazujący jak wyglada Skoda Kubicy po wypadku. Naprawdę w całym tym nieszczęściu Robert miał paradoksalnie dużo szczęścia. Gdyby ta bariera wbiła się kilka centymetrów w stronę kierowcy (choć jak widać na filmie i tak jest bardzo blisko) to Kubicy mogłoby już nie być.

Najbardziej w tej sprawie denerwuje mnie sposób przekazu tej informacji przez media. Jak w ogóle można mówić o przyczynach wypadku? Jeden z kierowców wyścigowych/rajdowych ( chyba Adam Kornacki) powiedział mądrą rzecz : W radjach nie ma przyczyny wypadku, tam sie jedzie na maksa i raz na jakiś czas wypadnie sie z trasy. W wiekszości przypadków kierowca wysiada otrzepuje sie z kurzu i jak sie da to jedzie dalej. I było by pewnie tak i w tym przypadku gdyby nie pękła bariera... A doszukiwanie sie przez "dziennikarzy" teorii o wybrzuszeniu w jezdni, mokrej nawierzchni, czy Kubica nie mógł zwolnić w tym miejscu i Bóg wie co jeszcze są po prostu śmieszne.
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 11.02.2011, 22:56
"Robert Kubica jest już po ostatniej operacji, której wymagały obrażenia odniesione w wypadku Ronde di Andora.Trwała 10 godzin.
Interwencja chirurgiczna rozpoczęła się od nastawienia kości prawej stopy. Kolejnym zabiegiem była wymiana tytanowej szyny spajającej kości prawego barku. Stan Roberta był na tyle dobry, że lekarze zdecydowali się przeprowadzić także zabieg łokcia. – Z technicznego punktu widzenia zabieg przebiegł bardzo dobrze. Zoperowaliśmy najbardziej uszkodzoną część łokcia. W przyszłości czeka nas jeszcze praca przy tylnej części – opowiadał dr Francesco Lanza.

Do rana Robert zostanie na oddziale intensywnej opieki medycznej. Czas trwania reszty pobytu w szpitalu lekarze szacują na około 15-20 dni.

– Cieszę się, że uratowano chłopakowi życie. Jestem niezwykle wdzięczny całemu szpitalowi. Mam nadzieję, że Robert odzyska pełnię zdrowia – dodał menedżer naszego kierowcy, Daniele Morelli."
---------------------------------------------------------------------
Życie nie zna próżni - od wczoraj trwa kolejna runda testów. Niestety Pietrow nic ciekawego nie pokazał . Jutro (że też niebiosa nie grzmią ) będzie testował Heidfeld, no a w niedzielę w Lotusie zasiądzie Bruno Senna

Wywiad z Robertem dla Gazzetta dello Sport :

http://www.f1.pl/Artykul.82+M5e62c4cad33.0.html
Ostatnio edytowane przez Silvestro : 11.02.2011 o godz. 23:15.
Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 14.02.2011, 15:55
Bardzo dobrze
http://www.sport.pl/celebrities/1,83...eporterow.html
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#494
Stary 02.03.2011, 20:51
Postarały sie chłopaki. Życzenia dla Roberta od kolegów Miłe to !

http://www.formula1.com/news/headlin...1/3/11788.html

Mikołaj Sokół tydzień temu był z wizytą u Roberta . Tutaj można posłuchać wywiadu:

http://www.f1.pl/Wywiady.188.0.html
Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#495
Stary 03.03.2011, 08:35
Bardzo fajne zachowanie. A Barrichello niezły żartowniś z tym nosem
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#496
Stary 27.03.2011, 13:03
Roberta jeszcze nie ma ale inni już zaczęli


1. Vettel (Red Bull)

2. Hamilton (McLaren)

3. Pietrow (Lotus Renault)


Renówka faktycznie w tym sezonie ma dobry bolid.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 01.08.2017, 21:06
Minęło 6 lat od ostatniego wpisu, ale zdarzył się cud.

Cytat:
W środę na węgierskim torze Hungaroring Robert Kubica po raz pierwszy poprowadzi tegoroczny samochód Formuły 1.
Na położonym pod Budapesztem torze odbywają się oficjalne testy Formuły 1. We wtorek za kierownicą bolidu Renault zasiadł Nicholas Latifi. W środę model R.S.17 przejmie od Kanadyjczyka ten, który na Hungaroringu wzbudza największe zainteresowanie kibiców i mediów - Robert Kubica.
Czy Robert ma szansę wrócić do F1- jakie macie zdanie na ten temat?

Załączam zdjęcia ręki Roberta po feralnym wypadku:







Ostatnio edytowane przez heoij : 01.08.2017 o godz. 21:20.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#498
Stary 01.08.2017, 22:31
Ale gość ma rękę .... ja pierdziu ....

Powodzenia!
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#499
Stary 01.08.2017, 22:38
Z tego co pisano w branżowej prasie na temat powrotu Roberta to szanse są spore ale niekoniecznie w tym sezonie. Szefostwo Renault nie chce robić nic na siłę, stąd pewnie sporo będzie zależało od tych testów na Hungaroringu.
Nie jest też powiedziane że musi trafić do Renault bo i inne teamy pewnie będą miały chrapkę na niego jeśli testy wypadną korzystnie.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#500
Stary 02.08.2017, 07:55
Wczoraj oglądałem z nim wywiad w Elven i studził zapał fanów,ale dało się wyczytać,że wróci już teraz.Pomyślnie przeszedł opuszczenie bolidu w ciągu 5 sekund, dzisiaj ma się pojawić na torze i ma przejechać ok.300 km.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#501
Stary 02.08.2017, 08:30
300 km w kółko? Bez sensu. Niechże RS-em 17 przyjedzie do Krakowa.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#502
Stary 02.08.2017, 09:00
300 km które wymaga powrotu do F1 tak mówił Sokół podczas GP Węgier może coś pomylił ? no ale jak testy mają trwać cały dzień...

https://twitter.com/RenaultSportF1/s...42731582992384

sp...alaj to moje miejsce

edit:

Po 8 okrążeniach jego czas do 1.22.701
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#503
Stary 09.08.2017, 13:42
http://prostozmostu.pl/koniec-spekul...bicy,8877.html
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
Polus
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#504
Stary 30.11.2018, 10:44
No to co ? Wrócił
Wszystko poprostu jest ..........
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#505
Stary 16.03.2019, 14:49
Oficjalnie: Formuła 1 w TVP Sport!

https://sportowefakty.wp.pl/formula-...-1-w-tvp-sport

Niestety Robert startuje z ostatniej pozycji.
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#506
Stary 16.03.2019, 16:18
Zapewne w większości wyścigów w sezonie Williamsy będą startować z ostatnich pozycji.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#507
Stary 16.03.2019, 16:35
Zważywszy ile na ten moment Kubica traci na każdym kółku, TVP w momencie rozpoczynania transmisji pokaże Roberta blisko liderów
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#508
Stary 16.03.2019, 16:38
Kurzajewski powie że Kubica tuż za Vettelem i Hamiltonem i będzie można odtrąbić sukces
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#509
Stary 17.03.2019, 10:56
Czy ktoś bardziej zorientowany w świecie F1 może wyjaśnić dlaczego Williams odstaje AŻ tak bardzo? Rozumiem, że ktoś musi być ostatni ale o jest wręcz niepojęte, że różnica jest tak duża.
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#510
Stary 17.03.2019, 13:08
Nie przygotowali bolidu do sezonu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:56.