
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#481
|
|
Z jednej strony trudno, bo Gerber sam powiedział, że gdyby się ta feralna bariera nie przełamała, to skończyło by się na siniakach, a z drugiej strony, to patrząc na to w jakim Kubica wczoraj był stanie (co częściowo wyszło na jaw dopiero dzisiaj), to należy się cieszyć, że w ogóle przeżył... Sennę zabiło ponoć koło, które odpadło z auta i uderzyło go w głowę. Massa niedawno miał podobny wypadek i przeżył, więc... no szczęście jest pojęciem względnym w tym przypadku i zależy, z której strony patrzeć na całą sytuację.
Tak czy siak cholernie wierzę w to, że będzie dobrze i jeszcze zobaczymy Roberta na torze. ![]() ![]() Po burzy słońce wychodzi zza chmur... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#482
|
|
Cytat:
To jest twardziel. |
|
|
|
Member
Od: 11.2010
Offline |
#483
|
|
Watpie, aby w tym sezonie jeszcze wystapil. Tyle zlaman i jescze ta reka. CIezko bedzie, ale wierzyc TRZEBA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline |
#484
|
|
WCracow? jesteś pesymistą
Pojedzie jeszcze w tym roku pod koniec sezonu ![]()
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
#485
|
Natomiast dzisiaj już wiemy że Robert ma uszkodzoną rękę jak i nogę. Na dzień dzisiejszy nie wiemy nawet kiedy wyjdzie ze szpitala. Wiadomo że do tego dojdzie rehabilitacja, jak długa też nikt nie wie. Czym innym będzie też doprowadzenie stanu Roberta do ogólnej sprawności ułatwiającej funkcjonowanie, a czym innym do 100% sprawności pozwalającej na starty w F1. Do wszystkiego trzeba podchodzić spokojnie, każdy kibic by chciał aby Robert jak najszybciej wrócił na tor ale na dzień dzisiejszy najważniejsze jest jego zdrowie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline |
#486
|
|
rehabilitacja moze potrwać około pół roku max rok... bedzie wszystko wiadomo w ciągu tygodnia..
tak tak niby inny ale prognozy pauzy byly też nie najlepsze bo miał dość długo odpoczywać... a tu prosze szybko wrócił... tym razem bedzie dłuższa pauza ale jestem pewien, że wróci ![]()
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#487
|
|
Szacun dla ekip
http://www.sport.pl/F1/51,96296,9083842.html?i=0 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#488
|
|
Szacun za prawdę:
http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Gdyb...wiadomosc.html ![]() Ty sam Boże jakoś jest zawsze sprawiedliwy,
Ty wyniszcz aż do szczętu ten naród złośliwy. Dla dobra wszystkich - i białych, i kolorowych - rozdział cywilizacyjno-kulturowy musi zostać zachowany, a każdy winien żyć tam, gdzie umieściła go ręka Najwyższego. |
|
|
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#489
|
|
Dla mnie to bzdura i malo w tym prawdy. Moze ten konowal czy jakis inny by sie nie "pie***" i ucinal wszystko od nosa po stopy, ale na szczescie sa tez lekarze ktorzy maja umiejetnosci i rozsadek.
Sam mialem kilka lat temu powazny wypadek i tez grozila mi amputacja, jednak lekarze zrobili wszystko bym mial sprawna noge i mimo problemow wszystko sie udalo i dzisiaj po operacjach nie ma wiekszego sladu. ![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#490
|
|
A ja znam kogoś, kto od ok 8 rano czekał na pogotowiu z niemal całkowicie obciętą ręką (nieostrożność w pracy przy maszynie tnącej). Przez niemal dobę, osoba ta dostawała środki znieczulające.
Niestety, pacjent nie nazywał się Kubica, więc pracodawca zaproponował 10tys zł dotacji - w godzinę znalazł się lekarz który podjął się zabiegu. Dlatego jestem w stanie uwierzyć w słowa konowała ;-) ![]() Ty sam Boże jakoś jest zawsze sprawiedliwy,
Ty wyniszcz aż do szczętu ten naród złośliwy. Dla dobra wszystkich - i białych, i kolorowych - rozdział cywilizacyjno-kulturowy musi zostać zachowany, a każdy winien żyć tam, gdzie umieściła go ręka Najwyższego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
#491
|
|
http://sport.onet.pl/motorowe/rajdy-...wiadomosc.html
Film pokazujący jak wyglada Skoda Kubicy po wypadku. Naprawdę w całym tym nieszczęściu Robert miał paradoksalnie dużo szczęścia. Gdyby ta bariera wbiła się kilka centymetrów w stronę kierowcy (choć jak widać na filmie i tak jest bardzo blisko) to Kubicy mogłoby już nie być. Najbardziej w tej sprawie denerwuje mnie sposób przekazu tej informacji przez media. Jak w ogóle można mówić o przyczynach wypadku? Jeden z kierowców wyścigowych/rajdowych ( chyba Adam Kornacki) powiedział mądrą rzecz : W radjach nie ma przyczyny wypadku, tam sie jedzie na maksa i raz na jakiś czas wypadnie sie z trasy. W wiekszości przypadków kierowca wysiada otrzepuje sie z kurzu i jak sie da to jedzie dalej. I było by pewnie tak i w tym przypadku gdyby nie pękła bariera... A doszukiwanie sie przez "dziennikarzy" teorii o wybrzuszeniu w jezdni, mokrej nawierzchni, czy Kubica nie mógł zwolnić w tym miejscu i Bóg wie co jeszcze są po prostu śmieszne. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#492
|
|
"Robert Kubica jest już po ostatniej operacji, której wymagały obrażenia odniesione w wypadku Ronde di Andora.Trwała 10 godzin.
Interwencja chirurgiczna rozpoczęła się od nastawienia kości prawej stopy. Kolejnym zabiegiem była wymiana tytanowej szyny spajającej kości prawego barku. Stan Roberta był na tyle dobry, że lekarze zdecydowali się przeprowadzić także zabieg łokcia. – Z technicznego punktu widzenia zabieg przebiegł bardzo dobrze. Zoperowaliśmy najbardziej uszkodzoną część łokcia. W przyszłości czeka nas jeszcze praca przy tylnej części – opowiadał dr Francesco Lanza. Do rana Robert zostanie na oddziale intensywnej opieki medycznej. Czas trwania reszty pobytu w szpitalu lekarze szacują na około 15-20 dni. – Cieszę się, że uratowano chłopakowi życie. Jestem niezwykle wdzięczny całemu szpitalowi. Mam nadzieję, że Robert odzyska pełnię zdrowia – dodał menedżer naszego kierowcy, Daniele Morelli." --------------------------------------------------------------------- Życie nie zna próżni - od wczoraj trwa kolejna runda testów. Niestety Pietrow nic ciekawego nie pokazał . Jutro (że też niebiosa nie grzmią Wywiad z Robertem dla Gazzetta dello Sport : http://www.f1.pl/Artykul.82+M5e62c4cad33.0.html
Ostatnio edytowane przez Silvestro : 11.02.2011 o godz. 23:15.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#493
|
|
Bardzo dobrze
http://www.sport.pl/celebrities/1,83...eporterow.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#494
|
|
Postarały sie chłopaki. Życzenia dla Roberta od kolegów
http://www.formula1.com/news/headlin...1/3/11788.html Mikołaj Sokół tydzień temu był z wizytą u Roberta . Tutaj można posłuchać wywiadu: http://www.f1.pl/Wywiady.188.0.html ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#495
|
|
Bardzo fajne zachowanie. A Barrichello niezły żartowniś z tym nosem
![]() |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#496
|
|
Roberta jeszcze nie ma ale inni już zaczęli
![]() 1. Vettel (Red Bull) 2. Hamilton (McLaren) 3. Pietrow (Lotus Renault) Renówka faktycznie w tym sezonie ma dobry bolid. ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#497
|
|
Minęło 6 lat od ostatniego wpisu, ale zdarzył się cud.
Cytat:
Załączam zdjęcia ręki Roberta po feralnym wypadku: ![]() ![]() ![]() ![]()
Ostatnio edytowane przez heoij : 01.08.2017 o godz. 21:20.
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#498
|
|
Ale gość ma rękę .... ja pierdziu ....
Powodzenia! ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Polska
Offline |
#499
|
|
Z tego co pisano w branżowej prasie na temat powrotu Roberta to szanse są spore ale niekoniecznie w tym sezonie. Szefostwo Renault nie chce robić nic na siłę, stąd pewnie sporo będzie zależało od tych testów na Hungaroringu.
Nie jest też powiedziane że musi trafić do Renault bo i inne teamy pewnie będą miały chrapkę na niego jeśli testy wypadną korzystnie. ![]()
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#500
|
|
Wczoraj oglądałem z nim wywiad w Elven i studził zapał fanów,ale dało się wyczytać,że wróci już teraz.Pomyślnie przeszedł opuszczenie bolidu w ciągu 5 sekund, dzisiaj ma się pojawić na torze i ma przejechać ok.300 km.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline |
#501
|
|
300 km w kółko? Bez sensu. Niechże RS-em 17 przyjedzie do Krakowa.
![]()
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#502
|
|
300 km które wymaga powrotu do F1 tak mówił Sokół podczas GP Węgier może coś pomylił ? no ale jak testy mają trwać cały dzień...
https://twitter.com/RenaultSportF1/s...42731582992384 sp...alaj to moje miejsce ![]() edit: Po 8 okrążeniach jego czas do 1.22.701 ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Polska
Offline |
#503
|
![]()
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#504
|
|
No to co ? Wrócił
![]()
Wszystko poprostu jest ..........
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#505
|
|
Oficjalnie: Formuła 1 w TVP Sport!
https://sportowefakty.wp.pl/formula-...-1-w-tvp-sport Niestety Robert startuje z ostatniej pozycji. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Polska
Offline |
#506
|
|
Zapewne w większości wyścigów w sezonie Williamsy będą startować z ostatnich pozycji.
![]()
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#507
|
|
Zważywszy ile na ten moment Kubica traci na każdym kółku, TVP w momencie rozpoczynania transmisji pokaże Roberta blisko liderów
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Polska
Offline |
#508
|
|
Kurzajewski powie że Kubica tuż za Vettelem i Hamiltonem i będzie można odtrąbić sukces
![]()
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice
Offline |
#509
|
|
Czy ktoś bardziej zorientowany w świecie F1 może wyjaśnić dlaczego Williams odstaje AŻ tak bardzo? Rozumiem, że ktoś musi być ostatni ale o jest wręcz niepojęte, że różnica jest tak duża.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline |
#510
|
|
Nie przygotowali bolidu do sezonu.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|