
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#421
|
|
Brawo Patryk, Brawo Paweł!!
![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#422
|
|
astiz nie zagra. widzieliscie jak sie noga wygła ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#424
|
|
Przegapiłem to wejście Juniora, czy nadawało się na żółtą kartkę?
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#425
|
|
heh...moze w meczu z LEgia narodzi sie Juszczyk, tak jak w podobnym meczy narodzil sie Piekut
![]() ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#426
|
|
nie chce być złym prorokiem...ale legia gra taki piach ze az miło....
...co nie zmienia faktu ze narazie my gramy zajebiste zawody!!!!!!
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 08.05.2010 o godz. 15:32.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline |
#427
|
|
Prawda jest taka, że Diaz powinien dostać czerwoną za ten faul..
Bardzo mądre zagranie w kontekście faktu, że Wisła prowadzi jedną bramką - wyciąć z trawą Astiza w polu karnym Legii.. Ten koleś to załamka.. ![]()
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#429
|
Uprzedzam, ze za trollowanie tez sa bany. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: 50°03′41″N 19°56′18″E
Offline |
#430
|
|
Dajcie spokój temu Diazowi
![]() Narazie uklada się wszystko dobrze ![]() |
|
|
|
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline |
#431
|
|
Na razie dziesięciu Wiślaków w polu karnych Wisły czeka co zrobi Legia.. 30 minuta na zegarze.
Zajebista tatyka ![]() ![]()
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#432
|
|
troche mnie martwi że oddaliśmy środek pola.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#433
|
|
Legia gra jak Odra Wodzislaw. Strzelic drugą bramkę i po spotkaniu. Strzelą przypadkiem i zaczną się nerwy, oby nie tfu tfu. Trzeba to wykorzystac.
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#434
|
|
Boguski to jest jednak niesamowita pierdoła..
![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#435
|
|
powiem tak.
Tak grającej Wisełki,z taką zajebistą dyscypliną taktyczną...nie widziałem od wieków!!! jedna rzecz.Ba to faktycznie facet z innej planety.
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 08.05.2010 o godz. 15:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#436
|
|
ten Boguski to taka cipeczka, ze nie mogę. Jak słaby musi być Christov skoro nie dostaje żadnej szansy?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#437
|
|
Wpuścić tego Christova za Boguskiego, gorzej nie zagra a przynajmniej zobaczymy co tam potrafi, bo szansy żadnej nie dostał
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj
Offline |
#438
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#439
|
|
Mówiłem, że odpoczną to wygrają
![]() ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#440
|
|
Jak dla mnie Christov po prostu nie pasuje Kasprowi, choć wydaje mi się, że od Boguskiego słabszy nie jest, bo o to teraz ciężko. Jeden jeszcze niech wbiją jednego i Legia zrezygnuje z walki.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline |
#441
|
|
Niezłe wsparcie na trybunach
![]() "jeszcze jeden, jeszcze jeden" ![]()
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
|
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#442
|
|
Z taką grą Legii to mogli wybudowac pół trybuny..... bo więcej ludzi to nie przyjdzie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#443
|
|
Gramy u siebie. Barany z Warszawy nie myślą. Boguski OUT, wpuścić Kirma za niego, a Małeckiego do napadu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?
Offline |
#444
|
|
Juniur Diaz do zmiany te jego zamachy nogą śmierdzą syfem , druga żółta i bedzie aut .
A jeśli chodz o Legię to proszą się o to żeby ich skarcic większą ilościa bramek . ![]() Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment." |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#445
|
|
mały asystował to juz teraz kazdą piłe kończy sam.
nie wiem komu stołeczni powinni na kolanach dziekowac ze nie jest 10-0 dla nas |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#446
|
|
Brożek
Kurde jaka seta !! Pocisnac Warszawiaów, kiedyś muszą dostac manto wysokie |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#447
|
|
panowie i panie....jeszcze 45 min i jesteśmy prawie w raju!
hehehehehehehe......."JESZCZE JEDEN!.....JESZCZE JEDEN...."
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 08.05.2010 o godz. 15:55.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline |
#448
|
|
Legia gra piach potworny.
Gdyby nie Mucha to na przerwę Wisła schodziłaby z co najmniej 2 bramkowym prowadzeniem. Mocno senny mecz. ![]()
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#449
|
|
1 raz w tym sezonie- BRAWO WISŁA !!!!!!!!!!!!
![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#450
|
|
Obyśmy nie cofnęli się w 2 połowie i nie zaczęli bronić wyniku bo się na tym przejedziemy.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|