The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#391
Stary 20.05.2024, 10:49
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Jak wygramy mamy 53 Łęczna remis ma 52 i wypada z 6 a my wchodzimy na ich miejsce.
No z matematyka to .....
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#392
Stary 20.05.2024, 11:18
nero napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując, aby wejść do ekstraklasy potrzebujemy 3 zwycięstw pod rząd
Ostatnio 3 zwycięstwa pod rząd mieliśmy jak Sobol miał serie 7 meczów bez porażki?
A skończy się tak naprawdę w.......em od BBT i 10 miejscu w lidze. Róbcie screeny.

Btw, Lechia grając przez większą część meczu w 10 strzela gola dającego zwycięstwo. My grając w 10 dajemy sobie wbić 5 bramek na luzie.

Ot różnica między drużyna a tym składem papy i gówna, wyłączając oczywiście Rodado.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 20.05.2024 o godz. 11:25.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#393
Stary 20.05.2024, 11:46
Klasyczny wyścig ślimaków w którym grając taką padake jak my i notując tak kiepskie wyniki do ostatniej kolejki jesteśmy w grze o baraże.Cieszmy się że taki Danielewicz nie strzelił nam karnego w 90 minucie bo nie dość że już byłoby po ptokach to jeszcze Stal w końcówce prezentuje obok GKS-u i Lechii najwyższą formę w lidze i w tych barażach mogliby namieszać.


Teraz ostatnia kolejka i mecze nas interesujące

Odra-Znicz. Odra u siebie 8 zwycięstw 4 remisy i 4 porażki,Znicz na wyjazdach 8 porażek ale też 5 zwycięstw.Może być różnie i może paść remis.


Płock-Resovia.Płock na swoim stadionie 11 zwycięstw i tylko 3 porażki,ewidentnie drużyna własnego boiska,Resovia na wyjeżdzie 10 porażek.Myślę że tu bez niespodzianki Petrochemia wygra


Motor-PBB nie ma się co rozpisywać,wygrana Motoru choć wystarczy im też remis.



Tychy-Łęczna.Mimo że Łęczna długo nie przegrywała u siebie to o dziwo więcej zwycięstw i punktów nazbierała na wyjeżdzie.Na remis bym tam nie liczył bo żadnej z drużyn nie urządza.Tychy w całym sezonie mają tylko 3 remisy.



Możemy przez tydzień jeszcze pożyć nadziejami na załapanie się do szóstki ale ewidentnie idziemy na kolizyjnym ze ścianą.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#394
Stary 20.05.2024, 14:24
Może być tak, że załapiemy się na baraże, może być tak, że awansujemy. I co z tego? Czasami porażkę od sukcesu czy miłość od nienawiści dzieli niewiele ale w naszej sytuacji, gdzie klub jest patologicznie zarządzany, sukces nam nic nie daje. Bo nawet patrząc na same wyniki sportowe w tym sezonie, szczególnie końcówka ligi gdzie mieliśmy finiszować i gonić 3 miejsce, została tak zohydzona, że rzygać się chce na ten projekt Zaskrońca.
Klub jest tak samo zdestabilizowany jak 5 lat temu. Tutaj sukces jest efektem przypadku i nie przełoży się na jakikolwiek rozwój klubu, wręcz może być odwrotnie i możemy jeszcze bardziej się zadłużyć - znowu radosna polityka przepalania kasy na transfery, wysokie pensje ektraklasowe itd.

Sukces będzie tylko pudrowaniem tego trupa, tej patologii, która stworzył Zaskroniec. Co dalej? Szybki spadek z ekstraklasy? Sezon gdzie będzie rewolucja kadrowa a skończymy jak ŁKS w ekstraklasie, z podziałami w druzynie i niewypałem AIowskim?
Ten klub stał się memem i pośmiewiskiem i przez to sukces może cieszyć jeden dzień, albo do następnego meczu. Tak jak po PP. Był sukces a później jedna, dwie, już trzy kolejki szarej rzeczywistości i srogiego w.......u.

Dopóki w klubie jest patola, dopóty na dłuższą metę żadne sukcesy czy pieniądze nic nie dają, nie ma to sensu. Tak jak np. za Wojciechowskiego w Polonii itp itd. Zawsze koniec takich cyrkowców jak Zaskroniec, Cacek czy Wojciechowski jest taki sam, totalny roz....... klubu i start od zera. Bo nawet jak będa sukcesy, lepsze sezony to tacy znawcy w końcu klub roz.......ą doszczętnie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 20.05.2024, 14:55
ale to nie zaskroniec stworzył trupa
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#396
Stary 20.05.2024, 15:05
No nie. Zakroniec jedynie tego trupa przypudrował a później pogrążał go, tak, że finalnie trup jest drugi rok w 1 lidze, z większymi długami i perspektywami jakichś cyrków z AI, kolejnego kompletnego przetasowania (wylot Kiko), z analitykiem zamiast trenera i totalnie wypranymi kopaczami. Z kadra kalek, z kadrą 40 osobową gdzie nie ma komu grać.

To jest efekt 5 letniej akcji ratunkowej. O ile WSH klub rozjebało, o tyle JK świetnie umie tak balansować na granicy upadku/braku upadki i śmieszności, że klub ciągnie 5 lat, na papierze i w teorii jest lepiej, a w praktyce jest jeszcze co raz gorzej.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#397
Stary 02.06.2024, 18:58
Dzięki zwycięstwu Motoru w Gdyni, Arka została bezapelacyjnie największym frajerem 1 ligi zrzucając nas na drugie miejsce.
Dzięki Motor.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#398
Stary 02.06.2024, 19:19
Założyłem się z kumplem, kibicem Wisły Płock, że Arka się zesra w barażach po sfrajerzeniu awansu bezpośredniego.

Nowy właściciel już tam dzielił skórę na ekstraklasowym niedźwiadku, a tu się wszystko po drodze wyjebało, a ja dzięki temu zyskałem dobre 0,7.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#399
Stary 02.06.2024, 19:19
Beniaminek awansował do Ekstraklasy, a my trzeci sezon z rzędu szukamy kwadratowych jaj. Ile mamy stać, ....a mać!?
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#400
Stary 02.06.2024, 19:22
Ten sam Motor, który teraz był beniaminkiem?
I który w pierwszym meczu pokonaliśmy na wyjeździe 4:1?

Czyli w tym roku awansuje do ekstraklasy Kotwica?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#401
Stary 02.06.2024, 19:29
Rok temu Ruch Chorzów również awansował jako beniaminek.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#402
Stary 02.06.2024, 20:18
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Założyłem się z kumplem, kibicem Wisły Płock, że Arka się zesra w barażach po sfrajerzeniu awansu bezpośredniego.

Nowy właściciel już tam dzielił skórę na ekstraklasowym niedźwiadku, a tu się wszystko po drodze wyjebało, a ja dzięki temu zyskałem dobre 0,7.
Też tak czułem. Arka w ogóle miała fatalny koniec sezonu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#403
Stary 02.06.2024, 20:37
Arka nas zdetronizowała w kategorii największego frajera 1 ligi. Niebywale.

Jeśli mam typować to Arka w przyszlym sezonie podzieli los TBB z tego sezonu.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#404
Stary 02.06.2024, 20:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Arka nas zdetronizowała w kategorii największego frajera 1 ligi. Niebywale.

Jeśli mam typować to Arka w przyszlym sezonie podzieli los TBB z tego sezonu.
Zobaczymy jak ich nowy właściciel zareaguje na ten blamaż, ale tam raczej chcą wszystko w klubie poukładać. Widziałem wywiad z tym gościem, wydaje się całkiem do rzeczy, aczkolwiek pewnie mu dziś żyłka pękła.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#405
Stary 02.06.2024, 20:48
Awanse GKS-u i Motoru bardzo ośmieszają hiszpański projekt Jarosława Królewicza Królewskiego.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#406
Stary 02.06.2024, 22:16
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Arka nas zdetronizowała w kategorii największego frajera 1 ligi.
bez przesady
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#407
Stary 02.06.2024, 22:19
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Awanse GKS-u i Motoru bardzo ośmieszają hiszpański projekt Jarosława Królewicza Królewskiego.
W przeciwieństwie do zdobycia Pucharu Polski, o czym Arka i Motor jeszcze bardzo długo będą mogły tylko pomarzyć.

Co ośmiesza brak awansu Arki i jeszcze 15 innych zespołów stawiających głównie na polskich zawodników, gdzie nie było Hiszpanów?

Wydedukujesz Koaliczku, czy potrzebujesz pomocy?

O jedno tylko proszę: nie ogłoś tym razem, że w związku z tym awansem Motoru kibice z Lublina pojadą do Warszawy obalać rząd Tuska, albo że w ramach świętowania sukcesu PiS z Putinem wysadzą im stadion specjalną bombą, lub wypuszczą w Lublinie jakieś gazy bojowe do atmosfery.

Bo byś się powtarzał, a Twoje rojenia już powoli robią się nudne.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#408
Stary 02.06.2024, 22:31
Bo awansowały bez wagonu Hiszpanów.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#409
Stary 02.06.2024, 23:17
GKS, Motór, Ruch, Puszcza... to zespoły, które wiedziały po co wychodzą na boisko, nawet jeśli nie mieli żadnych wirtuozów w swoim składzie. Później oczywiście e-klasa weryfikuje, że nie da się utrzymać samą ambicją, ale akurat Lublin ma bogatego właściciela, sypnie kasą to mogą nawet namieszać.

Arka przegrana z Lechią, która grała w 10 (hej Wiślaki patrzcie, jednak czerwo nie oznacza, że mecz się skończył!), oklep od Gieksy i Motoru... no ale jednak nie wiem czy to gorsze, niż 10 miejsce w 1 lidze.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 02.06.2024, 23:26
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
bez przesady
Ależ dokładnie.

Arka była w top2 od 14 do 33 kolejki.
W 34 spadła na 3 miejsce, a potem przegrała baraż u siebie.
Ostatnie 4 kolejki to:
0-0 w Bielsku
1-0 u siebie z Sosnowcem
2-1 przegrane w Gdańsku
0-1 u siebie z GKS Katowice

Zabrakło im jednego punktu.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:06.