Eustachy napisał(a):

|
Jesli ktos jednak wyczekuje systematycznej poprawy gry w trosce o przyszloroczny udzial w pucharach, to z pewnoscia musi sobie zdawac sprawe z tego, ze takie seryjne psucie akcji podbramkowych lub zupelnie niewymuszone straty pilek w wykonaniu Mauro w srodku pola, niemal na pewno zakoncza sie tragicznie. Levadia Tallin juz na nas czeka.
|
tez sobie tak pomyslalem.
Na poczatku po zobaczeniu powtorki mysle sobie ze graja ok.
Ale po zobaczeniu DRUGIEJ POWTORKi widac błedy ,a najgorsza to ta z Levadii czyli pilka dobrze do 16 metra,potem juz kiepsko bo oni zwyczjnie sie gubią,
Podpisuje sie pod twoim twierdzeniem,na nasza lige gorszą od Iranskiej taka forma straczy na Levadie Talliin juz nie.