The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.10.2010, 22:01
Pawełek - bez zarzutu, kilka pewnych interwencji.7/10

Cikos - w akcjach ofensywnych nie błyszczał, za to w defensywie na plus, raz bardzo dobrze zaasekurował środkowych obrońców i przerwał groźną kontrę Widzewa. 6/10

Bunoza - gdy ma wyjść pressingiem i przejąć piłkę w okolicach 40 metra od bramki wszystko jest pod kontrolą i wygląda dobrze. Kłopoty zaczynają się gdy akcja jest pod naszym polem karnym. Mimo wszystko bez większych błędów dzisiaj. 6/10

Cleber - oby tak grał do końca rundy, choć szkoda niewykorzystanej sytuacji z I połowy kiedy mógł strzelić głową bramkę. 7/10

Pajić - dobrze prezentuje się na lewej obronie, stara podłączać do akcji ofensywnych, choć dziś niewiele dobrego z tego wyszło. 6/10

Małecki - bardzo dobrze grał, dużo rajdów, dryblingów i walki. Szkoda, że Rios nie wykorzystał jego świetnej wrzutki w II połowie. 7/10

Boukhari - dobrze uzupełniał się z Wilkiem i Gargułą w środku pomocy. 6/10

Wilk - walczył, odbierał piłkę wślizgami, dobrze uderzał na bramkę, występ na plus. 6/10

Garguła - jeszcze kilka spotkań od pierwszej minuty, Łukasz się rozegra i może w końcu być realnym wzmocnieniem Wisły. Widać, że inni zawodnicy mają do niego zaufanie. 7/10

Kirm - w końcu mamy skrzydła, dziś brakowało mu trochę szczęścia, szczególnie w sytuacji, kiedy uderzył w słupek. Oby podtrzymał taką dyspozycję. 7/10

Rios - najsłabszy zawodnik dzisiaj, widać, że nie czuł się najlepiej na środku ataku. Optymalna pozycja dla niego to chyba cofnięty napastnik lub prawy skrzydłowy schodzący często do środka. 3/10

Żurawski - właśnie tak wyobrażałem sobie jego rolę po powrocie do Wisły. Nie jako zawodnik, który ma ciągnąć cały zespół i grać od 1 minuty, tylko wchodzący w II części meczu, kiedy trzeba doświadczeniem i ograniem wspomóc resztę zawodników. Typowałem go jako strzelca bramki dzisiaj i się nie pomyliłem. Teraz, gdy gra Wisły wygląda już w miarę składnie i Żurawski zacznie grać lepiej i być pożyteczny.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:43.