The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35341
Stary 13.09.2010, 09:56
Gość tańszy w utrzymaniu od Golańskiego,za darmo i co najważniejsze na rok
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35342
Stary 13.09.2010, 10:07
próbka umiejętności testowanego Kameruńczyka - http://www.youtube.com/watch?v=LdT_u16SgYw

z tego co napisał kibic Duisburga to ten Branco to niezłe ziółko, miał problemy z dyscypliną...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 13.09.2010 o godz. 10:11.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35343
Stary 13.09.2010, 10:11
Jedziemy - jak widać - wybitnie po kosztach. Ale trudno się dziwić, skoro w tym momencie nikogo sensownego nie da się praktycznie już ściągnąć. Dziwi mnie to w sumie z tego względu, że jednak formacja obronna powinna być budowana porządnie i systematycznie.
Jeśli natomiast gość coś tam faktycznie potrafi (a z jego CV można wnioskować, iż tak jest), to warto go wziąć, bo nasza obrona wygląda bardzo słabo, jeśli weźmiemy pod uwagę realną ilość zawodników, którzy mogą występować z tyłu. Jak to mówią - na bezrybiu i rak ryba, a każdy dodatkowy zawodnik potrafiący w miarę prosto kopnąć piłkę jest dla Maaskanta niemalże zbawieniem.
Dopiero bowiem piąta kolejka za nami, a na pozycję lewego obrońcy zmuszony był cofać nominalnego skrzydłowego. Im dalej w las, tym może być gorzej - bo pojawią się nie tylko kontuzje, ale i kartki, które z czasem coraz bardziej będą ograniczały naszemu trenerowi pole manewru.
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35344
Stary 13.09.2010, 10:11
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Gość tańszy w utrzymaniu od Golańskiego,za darmo i co najważniejsze na rok
I pewnie lepszy...
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35345
Stary 13.09.2010, 10:17
fanfan napisał(a):Wyświetl post
I pewnie lepszy...
co do teg nie mam żadnych wątpliwości, przecież my buraków nie testujemy.....
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35346
Stary 13.09.2010, 10:22
2005 Szynnik Jarosławl Rosja Rosyjska Premier Liga 24 0
2006 Krylja Sowietow Rosja Rosyjska Premier Liga 11 0
2007 Krylja Sowietow Rosja Rosyjska Premier Liga 27 3
2008/09 MSV Duisburg Niemcy 2. Bundesliga 13 0
2009/10 Levadiakos Grecja Super League Ellada 18 0

ostatnie pięć sezonów... 62 mecze w Rosji hmm
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35347
Stary 13.09.2010, 10:25
Wynika że to on





Został mu chyba do dziś charakterystyczny żółty irokez
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35348
Stary 13.09.2010, 10:27
A po czym wnosicie, że by się nam przydał? Bo były reprezentant? Przypominam, że mamy już jednego reprezentanta, Hondurasu dla odmiany i to nie byłego, a aktualnego, który nie mieści się do wyjściowej 11-tki.
Spokojnie, nie podpalajmy się. Pobiega, pokopię piłkę i jak znam życie, wróci do domu.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35349
Stary 13.09.2010, 10:29
fanfan napisał(a):Wyświetl post
I pewnie lepszy...
wam się ludzie chyba poprzewracało w głowie ..
nie dość, że Golański jest polakiem, 2 lata młodszym, może grać na dwóch pozycjach w obronie to jeszcze wybrzydzacie !
kamerućżyk grał w jakimś Levadiakosie, nigdzie nie mógl zagrzać miejsca na stałe .. rozegrał 56 meczy przez 5 sezonów, a golański miał ich ponad 100 !! w dużo lepszej drużynie, w której by zapewne dalej grał, ale nie godził się na obniżenie zarobków, NIE DLATEGO ŻE BYŁ ZA SŁABY

jestem pewien, że grałby na 100% swoich możliwości, bo napewno chce się pokazać trenerowi i pojechać na euro, to raczej kameruńczyk przyjedzie tu na wakacje !!

co za hipokryci na tym forum
Odpowiedz cytując
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35350
Stary 13.09.2010, 10:31
Heh, niezły zabijaka Jeśli go weźmiemy to myślę, że Mały w szatni troszku spokornieje ;D
A tak na serio to jest to kolejny gość z niezłym CV, co ważne w ostatnim sezonie grał w miarę regularnie, czyli dłuższego rozbratu z piłką nie było. Cóż, pożyjemy zobaczymy. Ale tak jak ktoś mówił przedtem: opieramy się póki co na rozwiązaniach tymczasowych. Może w zimie będzie już inaczej?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35351
Stary 13.09.2010, 10:34
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Kontynuuje trend oceniania zawodników po wyglądzie.
Jakiś taki okrągły na twarzy trochę...
I co on ma na głowie ?

Jeśli go zakontraktują i tak wydaję się to tylko rozwiązanie tymczasowe a my tych rozwiązań tymczasowych na moje oko mamy już za dużo.
Niestety ciężko będzie znaleźć kogoś z kartą na ręku kto będzie gwarantował jakiś tam poziom.
gołab go na rynku osrał

osobiście wolałbym Polaka, ale wolnych żadnych nie ma na rynku

Jakby nie było, na sztuke i tak potrzeba jednego bocznego, Czesiu Palik nie grał źle ale w defensywie to on może co najwyżej wślizg zrobić.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Sopranos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35352
Stary 13.09.2010, 10:38
willow napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że mamy już jednego reprezentanta, Hondurasu dla odmiany i to nie byłego, a aktualnego, który nie mieści się do wyjściowej 11-tki.
No całkiem fajnie, że nam przypomniałeś. Prawdopodobnie bez Twojej żelaznej pamięci wszyscy byśmy zapomnieli, że mamy w kadrze uczestnika niedawnych MŚ. Chavez jeszcze się przyda. Dotychczasowych sparingów i braku występów w pierwszym składzie nie brałbym na razie zbytnio do siebie. Sądzę, że jak nadrobi pewne braki, to pojawi się w pierwszym składzie.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35353
Stary 13.09.2010, 11:00
Tyle, że Chavez całe życie grał w półamatorskiej lidze. A ten Kameruńczyk grał w paru dobrych klubach. Co nie zmienia faktu, że i tak już mamy za dużo graczy różnych narodowości. Cały czas obstaje przy tym, że można postawić na obcokrajowców, ale według klucza geograficznego. Nie pogardziłbym np. 3 - 4 Argentyńczykami w pierwszym składzie Wisły. Łatwiej byłoby im się zaaklimatyzować i wkomponować w drużynę. A tak, to jeszcze Chińczyka i Australijczyka w drużynie nam brakuje.
Odpowiedz cytując
Falmokirak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35354
Stary 13.09.2010, 11:19
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że Chavez całe życie grał w półamatorskiej lidze. A ten Kameruńczyk grał w paru dobrych klubach. Co nie zmienia faktu, że i tak już mamy za dużo graczy różnych narodowości. Cały czas obstaje przy tym, że można postawić na obcokrajowców, ale według klucza geograficznego. Nie pogardziłbym np. 3 - 4 Argentyńczykami w pierwszym składzie Wisły. Łatwiej byłoby im się zaaklimatyzować i wkomponować w drużynę. A tak, to jeszcze Chińczyka i Australijczyka w drużynie nam brakuje.
Chevez nigdy nie grał w europie a ten testowany kilka lat spędził już w europie więc niema co porównywać, nie powinno być problemu z aklimatyzacją.

Prawda taka że z kartą w ręku ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego, zawsze będzie jakieś ale na tym forum ale też inna sprawa ilu my zawodników już testowaliśmy a ilu z nich zakontraktowaliśmy ? Odpowiedz co do jego przyszłości w naszym klubie jest chyba jasna
Odpowiedz cytując
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35355
Stary 13.09.2010, 11:29
Tragedia - tylko tyle powiem. Jakby chcial u nas popracowac za 2-3 tys zlotych miesiecznie to moze byc... inaczej to nie wart kasy. To nie jest gosc pokroju doswiadczenia Boukhariego... Rownie dobrze mozna dac szanse Nalepie.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35356
Stary 13.09.2010, 11:39
Dla mnie paranoja w klubie trwa dalej, po co go zatrudniać skoro i tak jest zaawansowany wiekowo, ma nadwagę i wszędzie sprawiał problemy (kolejna strata kasy na niepotrzebne testy ogóra)...niedawno nasz dyr. sportowy mówił zupełnie co innego, mam nadzieje że go nie zatrudnią, Golański to była jedyna sensowna opcja, skoro pożałowali niech się nauczą i poczekają do zimy na efekty tej indolencji...zamiast szukać szmelcu który nie ma gdzie się podziać niech szykują wzmocnienia na zimę. Zobaczymy co Ci holendrzy potrafią bo na razie to nic nie pokazali...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35357
Stary 13.09.2010, 11:53
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie paranoja w klubie trwa dalej, po co go zatrudniać skoro i tak jest zaawansowany wiekowo, ma nadwagę i wszędzie sprawiał problemy (kolejna strata kasy na niepotrzebne testy ogóra)...niedawno nasz dyr. sportowy mówił zupełnie co innego, mam nadzieje że go nie zatrudnią, Golański to była jedyna sensowna opcja, skoro pożałowali niech się nauczą i poczekają do zimy na efekty tej indolencji...zamiast szukać szmelcu który nie ma gdzie się podziać niech szykują wzmocnienia na zimę. Zobaczymy co Ci holendrzy potrafią bo na razie to nic nie pokazali...
a może go zatrudnia na pół roku/rok żeby był w razie niebezpieczeństwa.
"Golański jedyna sensowna opcja" - I tutaj oczekuje z Twojej strony argumentów DLACZEGO

Moga nawet zatrudnic misia pande, jeśli będzie dawał rade i będzie oddawał 100% z siebie.

No ale brzydki, za mały, za stary, nazwisko jakieś takie słabe, NIKT NIE WIE JAK GRA ale i tak źle!
Forumowi scouci 2010
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Kodipar1906
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35358
Stary 13.09.2010, 11:59
Sugerować się wpisami tutejszych Pokemonów to jak brać na poważnie wpisy z Onetu....wartość merytoryczna żadna,ale zawsze mozna kultywować najbardziej popularne w tym kraju hobby czyli narzekanie
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35359
Stary 13.09.2010, 12:00
Witam,

Co do Branco to poki co zachowajmy spokoj. Koles dopiero przyszedl na testy, nikt nie mowi ze bedziemy go odrazu brac. Maaskant zobaczy co potrafi na ten moment, oceni ile ewentualnie trzeba by nad nim popracowac i wtedy zobaczymy. Wierze ze Nasz obecny trener troche lepiej umie oceniac zawodnikow niz Nasi poprzedni szkoleniowcy i ze pochopnych decyzji nie bedzie. Chavez z kolei widac ze musi byc mocno "zapuszczony" kondycyjnie skoro Maaskant poki co woli stawiac na coraz wolniejszego juz Clebera niz na niego. Zreszta opinie plynac z jego meczy w ME tez chyba nie daja poki co powodow do optymizmu ale licze ze jednak bedziemy mieli z niego pocieche w niedlugiej przyszlosci.


Co do reszty transferow i spekulacji. Co po niektorzy mowia ze za rok odejda wszyscy wypozyczeni i jesl siei uda i bedzemy grac w pucharach to bedzie znow nowy zespol, brak zgrania i znowu szybko odpadniemy. To wszystko jest racja. Ale moze bedzie tak ze juz w zimie nadejdzie weryfikacja co do kilku graczy i juz w zimie sie im podziekuje za gre dal Nas i skonczy wczesniej wypozyczenie, w zamian pozyskujac lub ponownie wypozyczajac zawodnikow ktorych juz szuka dyrektor sportowy. Wtedy problem zgrania praktycznie by zniknal. Wiadomo ze taka taktyka moglaby miec zle skutki w Naszej lidze i mogloby sie to skonczyc miejscem poza pucharami. Jesli tak by sie stalo to i tak uwazam ze gra jest warta swieczki. Mozna by w ten sposob zbudowac nowy zespol, z zawodnikami na kazda pozycje i miejmy nadzieje o okreslonej jakosci ktora pozwalalby nie tylko siegac po Mistrzostwo Polski ale i skutecznie wlaczyc na arenie miedzynarodowej.


Pozdro
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35360
Stary 13.09.2010, 12:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a może go zatrudnia na pół roku/rok żeby był w razie niebezpieczeństwa.
"Golański jedyna sensowna opcja" - I tutaj oczekuje z Twojej strony argumentów DLACZEGO

Moga nawet zatrudnic misia pande, jeśli będzie dawał rade i będzie oddawał 100% z siebie.

No ale brzydki, za mały, za stary, nazwisko jakieś takie słabe, NIKT NIE WIE JAK GRA ale i tak źle!
Forumowi scouci 2010

Gwarantuje Ci że z tego kolesia nie będzie żadnego pożytku do grudnia zostało 2,5 miesiąca więc po co tracić na niego kasę, Golański był o tyle lepszy bo jest Polakiem, aklimatyzacja nie trwałaby długo, jest młodszy i sprawdził się w naszej lidze, kiedyś zabiegało o niego FC Porto, nie grał w Rumunii bo nie chciał obniżyć zarobków. Jak porównałem zdjęcia Branco kiedy grał w MSV Duisburg i teraz to koleś zanim dojdzie do formy (jeśli) to będzie po rundzie, jest za gruby...zawodnicy z afryki są chimeryczni...to nie jest gracz taki ja nasz Marokańczyk, jego trenował Maaskant i wie na co go stać, Branco ryzyko zbyt duże...
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35361
Stary 13.09.2010, 12:13
I dlatego jest na testach a nie od razu go zakontraktowali.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35362
Stary 13.09.2010, 12:16
Oszczednosci ciag dalszy . Teorie o odmladzaniu zespolu mozna sobie wlozyc miedzy bajki...

P.S - Teraz widze, ze to defensywny pomocnik, kolejny?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35363
Stary 13.09.2010, 12:18
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Gwarantuje Ci że z tego kolesia nie będzie żadnego pożytku do grudnia zostało 2,5 miesiąca więc po co tracić na niego kasę, Golański był o tyle lepszy bo jest Polakiem, aklimatyzacja nie trwałaby długo, jest młodszy i sprawdził się w naszej lidze, kiedyś zabiegało o niego FC Porto, nie grał w Rumunii bo nie chciał obniżyć zarobków. Jak porównałem zdjęcia Branco kiedy grał w MSV Duisburg i teraz to koleś zanim dojdzie do formy (jeśli) to będzie po rundzie, jest za gruby...zawodnicy z afryki są chimeryczni...to nie jest gracz taki ja nasz Marokańczyk, jego trenował Maaskant i wie na co go stać, Branco ryzyko zbyt duże...
po co tracić kasę? Ile tej kasy że tak o niej piszesz?
w 2.5 miesiąca można dużo zdobyc i stracić, grać z dziurą na boku odważne nie jest
"Golański był o tyle lepszy bo jest Polakiem"- to już w ogóle najśmieszniejszy argument ze wszystkich możliwych gdziekolwiek słyszanych. Aklimatyzacja trwałą by krótko gdyż w naszej kadrze jest TYLKO 10 obcokrajowców, i może być tak że 8 z nich będzie grało w pierwszym składzie, więc słaby agrument, dodając do tego że trenerem jest Holender.
Spróbuj porównac buty z przed kilku lat obu piłkarzy,a potem długość ich włosów w nosie, by ocenić ich potencjał.

Mam wrażenie że słucham/czytam lobbyste Pawła Golańskiego.
Golański jest leszy bo ma "ń" w nazwisku a tamten jest czarny z Kamuerunu.
Ciekawe dlaczego Golański tak długo był bez klubu, pewno tak się o niego menadzerki biły że nie wiedział czy pójść do Milanu czy Realu, ale go okłamali jak bramkarza Legii Antolivic i nie Chelsea, a Korona.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Damian1241
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35364
Stary 13.09.2010, 12:19
Zebysmy mieli tyle forsy zeby mozna bylo sobie pozwolic na zakup sadloka grosickiego cetnarskiego wtedy druzyna bylaby odmlodzona i jak wzmocnona.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35365
Stary 13.09.2010, 12:32
szprotson napisał(a):Wyświetl post
osobiście wolałbym Polaka, ale wolnych żadnych nie ma na rynku
Nie ma żadnych sensownych na lewą obronę, nie tylko wolnych.
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35366
Stary 13.09.2010, 12:34
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
P.S - Teraz widze, ze to defensywny pomocnik, kolejny?
A ilu my mamy tych defensywnych pomocników? Sobola i Wilka? Potrzebujemy co najmniej 4 w kadrze jeśli planujemy grać 4-3-3 lub 4-2-3-1 choć ja wolę określenie środkowy pomocnik ponieważ w dzisiejszych czasach środkowy pomocnik który potrafi tylko przeszkadzać nie jest potrzebny dobrym zespołom . Potrzebujemy w środku zawodników którzy będą harować ale również inicjować nasze akcje , rozgrywać , podłączać się do akcji ofensywnych,itp. My na środku podobnie jak na bokach obrony mamy spory deficyt dobrych piłkarzy. Oprócz wspomnianej wcześniej dwójki jest jeszcze Jirsak który nie przekonuje ale jako rezerwowy w tej rundzie może być. Garguła rzadko kiedy grał jako taki typowy środkowy pomocnik i nie widzę go w tej roli, tutaj trzeba zapier..... a Guła to taki Stilic. Przeważnie grał jako podwieszony napastnik , typowy rozgrywający który ma mniej zadań w defensywie bądź na lewej pomocy. Kasperczak go zaczął wystawiać na środku i Guła nie przekonywał . Oby się w końcu wyleczył i niech rywalizuje o miejsce z Boukharim ,Żurawskim czy Riosem na pozycji właśnie rozgrywającego . Co do tego Kameruńczyk to nie traktowałbym go jako wzmocnienie środka pomocy jeśli oczywiście podpisałby kontrakt w co wątpię.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35367
Stary 13.09.2010, 13:33
Damian1241 napisał(a):Wyświetl post
Zebysmy mieli .
takie struktury scautingu, aby można było wyciągać graczy pokroju Marcelo lub ciut słabszych. Finansowo nie jesteśmy w stanie nikogo skusić perspektywą gry w naszych szeregach, o walce z innym klubem o danego zawodnika w ogóle nie ma co mówić. Marokańczyk przychodząc do nas musiał zaakceptować słabsze warunki finansowe. Świadczy to tylko o tym,że mierny zespół z Turcji jest nas w stanie przebić,z drugiej strony facet tez tak bardzo chce grać,że nawet na obniżkę płacy się godzi. Pytanie,ilu wartościowych grajków na takie coś by przystało?Żaden,bo wartościowy piłkarz zazwyczaj gra,jest potrzebny zespołowi. To jest mniej więcej odpowiedź jakiej klasy kopaczem jest obecnie Marokańczyk. Niepokoi fakt iż sprzedano cały blok defensywny. Ja wiem,że liga jest tak cieniutka,że byle rzeźnik Arboleda czy Choto mogą być filarami obronny,ale na kiksy Pawełka, my nawet o takich kołków się nie postaraliśmy. Ktoś widać uważa,że Bunoza i Cleber będą wersją soft duetu Głowacki-Marcelo. Nie, oni wersją soft nie będą. Cleber za stary a Bunoza, nie wiem czy facet o takich koordynatach kiedykolwiek coś zagwarantuje. Obecnie jesteśmy na etapie,że nie ma już kogo sprzedać. Jest to całkiem nowe doświadczenie w działalności naszego klubu. Trzeba dokupywać,sprowadzać a to ostatnimi czasu udawało nam się średnio. Groza jest tym większa,że oczekuje się po grajkach których sprowadzamy,że od razu pociągną grę naszego zespołu. Nie chce się wymądrzać, ale byle idiota wie,że gracz z II Bundesligi tudzież kopacz z Bośni nie da nam jakiejkolwiek jakości gry zbliżającej nas do LE, i nie wiem czy MP. A tego chyba oczekują władze klubu?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35368
Stary 13.09.2010, 13:49
Gość zagrał w ponad 150 meczach w ligach lepszych niż nasza. Ponadto był reprezentantem Kamerunu. Ostatnio też wcale nie grał jakoś wybitnie mało. Może okazać się ciekawym uzupełnieniem składu.
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35369
Stary 13.09.2010, 14:47
mam pytanko co z certyfikatem Bouhari'ego?czy klub nie moze przez UEFA wymóc na turkach zeby go wkoncu wysłali, on musi zagrac w nastepnym meczu!!!!!!!

Dlaczego tak mało znaków zapytania?
Ostatnio edytowane przez Krissu : 13.09.2010 o godz. 15:14.
Odpowiedz cytując
m_staszek
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35370
Stary 13.09.2010, 14:54
Kodipar1906 napisał(a):Wyświetl post
Sugerować się wpisami tutejszych Pokemonów to jak brać na poważnie wpisy z Onetu....wartość merytoryczna żadna,ale zawsze mozna kultywować najbardziej popularne w tym kraju hobby czyli narzekanie
Nic dodać, nic ująć. Ja już się przyzwyczaiłem do tej rzeszy znakomitych "scoutów mentalnych".
Pozdrawiam Was wszystkich, którzy myślicie, że tylko w tak słabym klubie jak Wisła testuje się zawodników.
Myślenie nie boli...

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:56.